Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Teko001 válasza Dracula72 (#14000) üzenetére


Teko001
őstag

Akkor jelezd a moderátornak, ők tudnak tenni ez ügyben (van erre egy téma)

(#14002) Dracula72


Dracula72
senior tag

VASAS :

Not Found

The requested URL /kedvezmenyek/vodafone_2011.pdf was not found on this server.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14003) Dracula72


Dracula72
senior tag

KEKSZ :

A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.keks.hu helyen.

Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.
Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.
Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14004) MADcat válasza Dracula72 (#14003) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ugye nem akarod minden egyes flottát beírni? :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#14005) Dracula72 válasza MADcat (#14004) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nem, csak ami error.

Az IKEA is halott flotta, pár hete írta itt pár ember,
az ASPI kétszer szerepel /ami nitefor/.

Legalább te észlelted , hogy mennyi nem működik.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14006) NorbiG2 válasza Myers (#13984) üzenetére


NorbiG2
tag

Akkor minden ok, de a szerződést nézd át, jók-e a benne lévő adatok, nehogy később érjen meglepetés.

Harcosparej-
Ha valakinek gyorsan kell megbízható, annak tényleg nem sok alternatíva áll rendelkezésre a DPI-n kívül.
Én a Hm-ben (Honvédségi korlátlan) vagyok, de már az sem a régi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14007) Dracula72


Dracula72
senior tag

FRSZ :

Az oldal nem található
A kért oldal „/directory/news/news_2011-9-12_3209.php” nem található.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14008) Zeki válasza Dracula72 (#14000) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#14009) Dracula72


Dracula72
senior tag

Kedvezmenyhalozat :

Not Found

The requested URL /dok/1946Kedvezmeny_flotta_04.pdf was not found on this server.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14010) sbe561


sbe561
tag

Akik esetleg sokallják a havi 500Ft tagsági díjat a HTFSZ -hez, azoknak mondom, hogy a kapott tagsági kártyához kedvezmények is járnak pl: Agip -8Ft/L, Láng Autóalkatrész: -22%, Pizza King: -15% stb... bővebben itt: http://www.edc.hu/kereso

(#14011) Dracula72 válasza Zeki (#14008) üzenetére


Dracula72
senior tag

Szóltam.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14012) Dracula72


Dracula72
senior tag

Olcsoelet :

A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.olcsoelet.hu helyen.

Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.
Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.
Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14013) NorbiG2 válasza sbe561 (#14010) üzenetére


NorbiG2
tag

Privátba akartam írni. Kérem töröljétek.
Köszönöm és elnézést. :)

[ Szerkesztve ]

(#14014) Siriusb válasza Dracula72 (#14012) üzenetére


Siriusb
veterán

Ezért ezt már befejezhetnéd. Gondolom nem vagy annyira béna, hogy 10 percre van szükséged, amíg az egyik link után megnyitod a következőt?
Szerinted kit érdekel a hozzászólásaid számának a szaporítása? Ha legalább valami érdemi információt közölnél, de nem teszel ilyet.
Ha összefoglalod egy hozzászólásban a tapasztalataidat, oké. Ha ezzel megkeresed a modikat, nagyon jó, mert te is hozzájárultál ahhoz, hogy naprakész infók legyenek fent. Köszönjük.

(#14015) Dracula72 válasza Siriusb (#14014) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ez volt az utolsó hogy szóltam az error linkek miatt, nemhogy megköszönné még ugat mint a kutya.
10 perc meg a regihez és átnézni az ajánlatot kell, írtam hogy egyesével átnézem az ajánlatot.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14016) Tibee86 válasza Dracula72 (#14015) üzenetére


Tibee86
veterán

Teljesen igaza van. Moderátoroknak kell jelezni, nem egyesével teleszemetelni a topikot, vagy ha ennyire erős késztetést érzel rá, akkor egy kommentben összegyűjtöd, nem mindegyiket külön hsz.-ben... :U
Már azt hittem lett valami jó új flotta a sok hsz miatt, megnyitva meg csak a te kommentjeid, aminek semmi értelme..

Kicsir ON is legyek: Voltam bent a Telenornál, hogy mi a helyzet az LTE hálózattal DPI esetén. A csajnak fogalma nem volt semmiről, nyomogatta kicsit a gépet, majd odament a kollégájához, aki szintén DPI-s, hogy hátha ő tudja. Annyit sikerült megtudni, hogy a 1,5GB netnél már van LTE..

[ Szerkesztve ]

(#14017) NorbiG2


NorbiG2
tag

Kérdések és válaszok a Digi-ről:

http://www.startlap.hu/landing.php?ctsSlug=gazdasag&page_url=http%3A%2F%2Fkonnektor.postr.hu%2Fmobilszolgaltato-lesz-a-digi-na-es

(#14018) asdf_


asdf_
veterán

Hulye kerdes, de azert megkerdem :) Ceges elofizetes, mindossze 3 szam, ennek okan szanalmas tarifaju (15-17 Ft/perc netto), vagy nem rank szabottat (full lebeszelheto havidij, kar, hogy masfelszer annyi percre, mint amennyit beszelunk) kinalnak csak a szolgaltatok (plusz meg a kisbetus reszletek, hogy lebeszelhetoseg fele halon belul, masik kivul, elso perc percalapu, csak utana masodperc, namost ez utobbi csak havi 10 mobilparkolasnal 300-400 ft pluszt jelent a masodpercalapuhoz kepest).
Szoval, ha barminemu flottaba akarna menni az ember ezekkel a szamokkal, akkor az azt jelenti, hogy a kerdeses szamok elofizetoje a flottas ceg lesz es ok atszamlaznak felenk? Mert ceges szamokkal ezt azert rizikosnak erzem, hogy mi lesz a szamokkal, ha mittudomen, ez a gipszjakab kft bedol, vagy valami ilyesmi (meg mondjuk ez talan huszadrangu, mi jelenik meg a tudakozoban a szamra).

(#14019) harcosparej


harcosparej
tag

Kaptam elég korrekt ajánlatot a mindeningatlantól. Van mind 3 szolgáltatónál is csomagjuk (elég sok). 2 évre 6500ft a "rezsi közösség díja" ami 270ft/hó. Nem vészes. Akit érdekel elküldöm az e-mail címet ahol lehet nálunk érdeklődni a csomagokról és a csatlakozás menetéről. Nem olyan jó mint a DPI, de Telekomos és a korlátlan csomagjaik eléggé versenyképesek.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#14020) davao válasza harcosparej (#14019) üzenetére


davao
tag

privát :R

[ Szerkesztve ]

(#14021) Roija válasza harcosparej (#14019) üzenetére


Roija
csendes tag

Ez az az állatos rezsiközösség? :)

[ Szerkesztve ]

(#14022) harcosparej válasza Roija (#14021) üzenetére


harcosparej
tag

Valami olyasmi, 270ft/hó tényleg rezsicsökkentés a publikus tarifák elszabadult horribilis áraihoz képest.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#14023) Zeki válasza harcosparej (#14019) üzenetére


Zeki
nagyúr

Apám már 4. éve használja a mindeningatlan T-mobilos flottáját. Meg van vele elégedve.

(#14024) szomoru válasza Dracula72 (#14015) üzenetére


szomoru
csendes tag

Benne vagy még abban az önkormányzatos flottában amit a városra kötött a főnök? :)

[ Szerkesztve ]

(#14025) Dracula72 válasza szomoru (#14024) üzenetére


Dracula72
senior tag

igen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14026) Dracula72 válasza szomoru (#14024) üzenetére


Dracula72
senior tag

Januárban versenyeztetik megint, 2 évente.
Nem rossz flotta csak unom a vándorlást, tré-mobil volt, most a telenyomornál vagyunk, és állítólag yoda lesz.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14027) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

Flotta kérdésem van nekem is, de vállalati szintű.
Lehet, hogy Vodáról váltanánk Telenor-ra, 30 egynéhány előfizetéssel. Valakinek nincs véletlenül tapasztalata a telenorral ilyen szinten? Elsősorban a Telenor hálózat használhatósága (ne szakadjon meg pl aztóban 2km-enként) illetve az ügyintézés rugalmassága érdekelne.

(#14028) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a DPi Alap flottában mennyi a tényleges lebeszélhetőség? Úgy rémlik 3175Ft az alap előfizetés plusz internet. Az alap lebeszélhető 100%-ban, de nekem a kedvezmény 2650Ft-nál megállt és számolja pluszban a telefonálásaimat. (go.telenor.hu oldalon láttam ezeket az adatokat)

(#14029) davao válasza Istv@n (#14027) üzenetére


davao
tag

Szia,

Én csak a saját tapasztalataimat tudom megosztani Telenorral kapcsolatban:
Vidéken a lefedettség elég gyatra. a 2G hálózat szinte hibátlan, de 3G elvétve található (házon belül meg nem is lehet ilyenről álmodni). Nagyobb városokban van 3G/LTE, de nálam a térerő gyengébb mint a konkurencia szolgáltatóknál. Ha adatcsomag nem lényeges, akkor 2G hálózaton szerintem tűrhető a telenor, de én az előbb leírtak miatt váltottam Vodára :)

(#14030) club1 válasza Istv@n (#14027) üzenetére


club1
veterán

Saját Telenoros flottával a hátam mögött én elfogult vagyok:
Az autóban nem szakad meg 2 km-ként, ha csak 2G módra állítod a készüléked. A 3G hálózatuk igen pontszerű, a 3G-2G váltásokat nem mindig kezelik le szakadás nélkül. Az ügyintézés rugalmasságával nem lesz gondod az első időszakban, aztán le se sz... (A kapcsolattartónk most egy egyszerű eldöntendő kérdésre közel két alatt válaszolt.)

(#14031) club1 válasza davao (#14029) üzenetére


club1
veterán

Ja és az elmúlt három évben két lényeges egyoldalú szerződésmódosításuk volt a flottánkban, ami miatt kb. 40-50%-al emelkedett a flottán belüli állandó költség (havi- és kiegészítő díjak emelése és flottán belüli és kívüli lebeszélhetőség korlátozása és csökkentése). Azóta bölcsebbek vagyunk, én nem engedélyezzük a flottán belüli készülékkedvezményes vásárlást, mert a készülékek közel milliós kedvezménye miatt nem tudtuk náluk azonnal felmondani a szerződést, amikor rájuk jött a módosíthatnék...

(#14032) harcosparej válasza Ronyman (#14028) üzenetére


harcosparej
tag

Mert a telenor holnapján a netto díjakat mutatja, 3175ft az a brutto lebeszélhetőség. 2650ft netto díjhoz hozzá adod a 27% áfát kifog jönni a 3175ft lebeszélhetőség. Kicsit becsapós. Remélem segíthettem.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#14033) harcosparej


harcosparej
tag

Friss DPI-sek!
Még mindig csak a számhordozással (át a vodahoz majd vissza a telenorhoz) lehet bevonni telenoros előfizetést? Esetleg ha az ember leviszi kártyás praktikumba azt nem tudják átváltani dpi csomagra? Remélem tudtok segíteni.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#14034) Vangelis válasza harcosparej (#14033) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egy év után át tudják vinni.

Marad a hordozás és vissza.

Nem egyszerű számlásat átvinni. (nekem is alig sikerült)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14035) szomoru válasza Dracula72 (#14026) üzenetére


szomoru
csendes tag

A miénket is most variálták meg 2 évre megint ez telenyomoros volt az előtt is és maradt most is az.
Hát ha Yoda lesz akkor elrontják de ne legyen igazam az egy igazi gerinc nélküli lény.

[ Szerkesztve ]

(#14036) Dracula72 válasza szomoru (#14035) üzenetére


Dracula72
senior tag

Yodát rebesgetnek, attól félek "nem zörög a haraszt..."
Ezértkerestem volna egy flottét, ha a céges gáz lesz, átnyálaztam amik itt vannak kigyűjtve , egyesével, de mind mind mind lehúzós, vagy beléőés 6-10e, vagy 2évre 6500, kivétel DPI.
Nem találtam másikat ami nem lehúzós és nem rabsággal belépős.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#14037) Istv@n válasza club1 (#14031) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Hát ez jól hangzik!

Köszi mindkettőtöknek az információt!

(#14038) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy DPI csomagot. Voltam a helyi Fidesz irodában,kitöltöttem az igénylőlapot.A lap alján 3-4 mondatban le kellett írnom miben segítettem a Fidesz munkáját.Kérdeztem a hölgyet ide mit írjak? Azt mondta,"kedvesen",amit segítettem,de csak az igazat. :Y
Beírtam hasra 3 dolgot oszt cső. Szigorúan veszik ezeket a dolgokat?

(#14039) szomoru válasza Dracula72 (#14036) üzenetére


szomoru
csendes tag

Ment egy privát.

(#14040) tome0001 válasza huan (#14038) üzenetére


tome0001
senior tag

tőlem a kuty anem kérdezett ilyet. Írtam a mailt, pár nap múlva hívtak hogy menjek be a szerződésért :D :D

(#14041) dulifuli01 válasza huan (#14038) üzenetére


dulifuli01
csendes tag

Rossz helyre mentél....
Olvass vissza, h. ki tud adni egy kontaktot és pár hét alatt meglesz a dpi belépés....

(#14042) huan válasza dulifuli01 (#14041) üzenetére


huan
őstag

Ha off-olnak,akkor próbálhatom megint, máshol?
(#14043) dulifuli01 : :R

[ Szerkesztve ]

(#14043) dulifuli01 válasza huan (#14042) üzenetére


dulifuli01
csendes tag

Szerintem igen. :)

(#14044) borbas666 válasza huan (#14042) üzenetére


borbas666
aktív tag

Hali. Én egy szombati napon írtam mailt, hétfőn hívtak és szerdán már a kezembe volt a szerződés.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#14045) huan válasza borbas666 (#14044) üzenetére


huan
őstag

Neked is volt igénylőlap kitöltés és utána írtál mailt?
Hová írtad a mailt? Mit írtál a levélben?

[ Szerkesztve ]

(#14046) dulifuli01 válasza huan (#14045) üzenetére


dulifuli01
csendes tag

Olvass vissza...............

(#14047) huan válasza dulifuli01 (#14046) üzenetére


huan
őstag

Olvasok,de mit írjak a mobilforce-nak?

(#14048) dulifuli01 válasza huan (#14047) üzenetére


dulifuli01
csendes tag

Hogy mi a vércsoportod! :W
Nem nekik kell írni!!!

(#14049) huan válasza dulifuli01 (#14048) üzenetére


huan
őstag

Hát akkor kinek? :F

(#14050) Zeki válasza huan (#14049) üzenetére


Zeki
nagyúr

pl harcosparejnek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.