Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 22:35:52

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.03.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) w.miki válasza The Manager (#8997) üzenetére


w.miki
veterán

ez biztos??
tud valaki olcsó (<3000), jó, T-s flottát , kevés mobilnettel? :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9002) The Manager válasza w.miki (#9001) üzenetére


The Manager
csendes tag

igen!

Én már írtam trésre, de mindenki qú... le...a! Ebben vok 5 éve és semmi gond! Többet nem írom le!
Kereső.....

(#9003) w.miki válasza The Manager (#9002) üzenetére


w.miki
veterán

bocsi, csak azt olvastam, hogy te NEM találtál olcsót

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9004) Gizmo94 válasza The Manager (#9000) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha így lenne, akkor nem tudom, a mobilflottak.hu miért küldött nekem külön egy T-s flottát kiemelve az én cégem flottacsoportot megjelölve figyelmeztetést, hogy ebben a flottában a t már aug1.-től bevezeti mindkét pontot. Vagy ők irkálnak baromságokat, vagy te. Én inkább a másodikat valószínűsíteném....

(#9005) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Homárnak kéne írni, az elég nyilvánosság.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9006) The Manager válasza Gizmo94 (#9004) üzenetére


The Manager
csendes tag

az én cégem publikus vállalkozoi csomag, nem flotta. pénteken hivtak a mobilflottaktol es mondtak h.nem lesz a trenenl mp alapu megszűnes!
Mit sértegetsz??!!!!

(#9007) Gizmo94 válasza The Manager (#9006) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem sértegetlek, csak félretájékoztatod az embereket. Ez pedig egy flottás topik, itt a flottákat érintő dolgokról van szó, ha nem tűnt volna fel.

(#9008) NorbiG2


NorbiG2
tag

Gyerekek!
Egymás sértegetése helyett azon gondolkozzatok el, ha egy emel, vagy vegzál, a másik kettő miért maradna ki ebből?
Nos, lesznek olyan tarifacsomagok, ahol marad minden a régiben, mert a flotta cég nem írja alá a mobilszolgáltatóval a vegzálásról szóló szerződést, de lesz olyan csomag, ahol változik. És ez mindhárom szolgáltatónál így lesz, csak mindenki nézzen utána a saját, vagy amibe lépni kíván csomagba lévő változásoknak. :K

(#9009) club1 válasza The Manager (#9006) üzenetére


club1
veterán

Volt a T-s topicban korábban egy ember, aki megszólalásig a te stílusod volt, míg aztán végleg ki nem tiltották. Csak most nem jut eszembe a nickneve. Tudsz segíteni?

(#9010) johnnyjungle válasza Gizmo94 (#9004) üzenetére


johnnyjungle
tag

Az Én Cégem mióta flottás elofizu?
En is megkaptam a "hirlevelet", de az nem flottasokra vonatkozik, olvasd csak el meg 1x. :)
Amugy T-s flottaban vagyok, azt mondja a fent emlitett ceg, hogy ott nem varhato valtozas, mert a flotta keretszerzodese par honapja lett frissitve.
Ahogyan en ertelmezem, sok mulik a nem vodasok eseten a flotta keretszerzodesen...

(#9011) z67 válasza Zirowe (#9005) üzenetére


z67
őstag

Szerintem a homár helyett praktikusabb lenne egy Facebook csoport. Ha valóban minden flottást megszívat a Vodafone.

(#9012) Csirke


Csirke
tag

Huhh....
Nem olvastam azért végig a topic-ot, csak az utolsó jópár oldalt, és nem dobott fel a helyzet.
Úgy alakult, hogy muszáj 1 hónapon belül valamit kezdenem a mostani előfizetéseinkkel (céges, vodás csomag, osztható 15200, 6 szám, amiből 4-et szeretnék is megtartani, a maradék 2 lehet valami feltöltős is, de ha elveszik, se baj).
Jó lenne valami flottás lehetőség, nem feltétlenül vodás, de számok megtartása fontos lenne. A mostani 15200+apró előfizetési díjból nem beszélünk le 10eFt-ot sem. Sok az egymás közötti duma.
Másodperc alapú kéne (itt kéretik nem felröhögni! :)), alacsony havi, illetve percdíjú, és elég lenne csak 1-hez internet (igen, az enyémhez :)).
Nem továbbszámlázós kéne, és az sem lenne baj, ha nincs belépési díj sem, de ez nem kizáró tényező.
Az összegyűjtött. rar-os csomagot megnéztem, de nem egyszerű, hogy melyiket válassza az ember, pláne úgy, hogy talán egyiket sem ismerem.
Szóval, ha nem küldtök el kapásból a fenébe, akkor ki mit javasol? Jó tapasztalatok? Az okt. 1. határidő miatt tudom, hogy nehéz jósolni, de mégis... Egyáltalán melyik szolgáltató? Eddig a vodával meg voltam elégedve, de az utolsó hozzászólások alapján lehet, hogy a legkedvezőtlenebb változások épp itt lesznek? Aztán az is lehet, hogy a többiek is meglépik azokat?
Ne nagyon legyen flame belőle (muhahaha :D), inkább csak engem próbáljatok meggyőzni, egymást ne! ;)
Pl. ez a DPI-s flotta mennyire lenne kapufa most? Vagy akármelyik is?

www.solarplan.hu

(#9013) Zeki válasza Csirke (#9012) üzenetére


Zeki
nagyúr

A DPI egy biztosabb pont, de mivel MÉG minden bizonytalan, én a helyaedben várnék akár 2 hónapot. Akkor tiszta lesz a helyzet. Ha hamarabb derül ki minden, akkor hamarabb is beléphetsz valami flottába.
Nekem az az érzésem, a másik két szolgáltató még kivár.

(#9014) szilard28 válasza Csirke (#9012) üzenetére


szilard28
aktív tag

Annál a vodás oszthatónál szinte bármelyik flotta olcsóbb lesz, de most az a legfontosabb, hogy ne vállalj semmilyen hűségidőt.

több flottaneppernél van 1300+600ft+áfa havidíjú (1300 lebesz) T flotta hűség nélkül, 9,5-13+áfa percdíjjal.

(#9015) z67


z67
őstag

Sikerült beszélnem a vodával és annyira kiforratlan még az egész, hogy azt mondanám, egyelőre tesztelik a piacot. Ha elég nagy lesz az ellenállás, akkor talán visszakoznak. Ami biztos, az ÁSZF idevonatkozó pontja ellenére kötbérrel fenyegetnek a felmondás esetére.

12.5.2

"Amennyiben a Szolgáltató az Általános Szerződési Feltételeket az ott meghatározott esetben egyoldalúan módosítja, amely módosítás az Előfizetőre nézve hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az Előfizető a módosításáról szóló értesítés kézhezvételét követő 15 (tizenöt) napon belül jogosult a határozott időtartamú Előfizetői Szerződés, további jogkövetkezmények nélküli felmondására."

Aki veri az asztalt annál kompenzálni próbálnak, de elég gyengén. És ha bármelyikkel élsz akkor elfogadtad az új verziót, ha esetleg később mégsem lép életbe a felháborodás okán azoknál, akik nem lépnek egyelőre. A határidő a felmondásra még nem egészen tiszta, mivel folyamatosan a kötbért erőltetik, így nem derült ki, hogy meddig mondhatok fel kötbér nélkül. A fentiek szerint valószínű mostantól két hétig. Valószínűleg másfelé lépek.

Apropó, van más szolgáltatóknál is hasonló próbálkozás? Vagy csak vodások vagyunk itt jelen?

(#9016) Dave1984


Dave1984
őstag

Én is beszéltem velük!Annak ellenére,h.nem vásároltam készüléket,engem is csak kötbérrel engednének el!Viszont kaptam egy olyan kedvezményt,h. mindhárom előfizum egy másik hálózatú számut,külön havidíj nélkül hívhatok!Elfogadtam és nem kellett újabb 2évet aláírnom!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9017) z67 válasza Dave1984 (#9016) üzenetére


z67
őstag

Ez volt az első ajánlat, ha tovább vered az asztalt, akkor jön a + 100 perc bármilyen normáldíjas irányba. Én még várok. A +2 év totál indokolatlan lett volna, nem Te akartál módosítani.

(#9018) Dave1984 válasza z67 (#9017) üzenetére


Dave1984
őstag

2500ftos havidíjra?
Nekem ez jobb változat,mert havonta több órát beszélek egy 20as számmal!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9019) Dave79 válasza Dave1984 (#9018) üzenetére


Dave79
tag

Melyik flottában vagy?

(#9020) z67 válasza Dave1984 (#9018) üzenetére


z67
őstag

Megértelek. Én viszont nem akarok egy fillért sem pluszban fizetni és elég sok hálón kívüli hívásom van, sok különböző számra.

(#9021) Dave1984 válasza Dave79 (#9019) üzenetére


Dave1984
őstag

KSZDESZ közalkalmazotti.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9022) z67


z67
őstag

Még egy gondolat a vodafone geciségéhez. 1 Ft-tal emelkedik az adó percenként, ezzel szemben - ha a másodperc alap megszűnését nem veszem figyelembe - percenként 7,06 Ft-ot lopnak el tőlem, ugyanis innentől nem kell hívásvégződtetési díjat fizetniük. Ezt bárki megszorozhatja a csomagjában foglalt percekkel és máris látja, hogy a varga-matolcsy idióta pároshoz képest mennyit pénzt lop el tőle a vodafone.

(#9023) Csirke válasza szilard28 (#9014) üzenetére


Csirke
tag

Hát igen. Még a publikus csomagok között sem biztos, hogy ez az osztható a legjobb választás, de ott nagy játék nincs.
Valami olyasmi lenne a cél, hogy 12-14eFt körül, vagy alatta jöjjön ki a havidíj a 4 előfizetésre. Az sem baj, ha nem egyforma tarifa a 4, mivel én dumálok a legtöbbet, meg nekem kéne internet is, így az enyém lehet combosabb, a többieknek elég lenne valami egyszerűbb (ha egyáltalán van olyan, hogy több tarifa keverése). A percdíj legyen alacsony, mint hogy magas lebeszélhetőség legyen?
Egyébként tudsz konkrét flottát ajánlani? Vagy neppert? Melyik a megbízható? Vagy ha nem továbbszámlázós, akkor igazából mindegy?
Hűséget most ne erőltessem? Csak akkor, hogy marad másodperc alapú, nem hálózaton belüli a lebeszélhetőség, és az adó sem eget rengető?
A voda az osztható csomagoknál 2 év hűség esetén elengedi az adót. Hol hozza be a különbözetet? Perc alapon?

www.solarplan.hu

(#9024) Zeki válasza z67 (#9022) üzenetére


Zeki
nagyúr

MI?
Nem lesz hívásvégződtetési díj? Vagy a hálón belüli ledumára gondolsz?

(#9025) Zeki válasza Csirke (#9023) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jövőre (nyáron) megszűnik az unión belüli roaming dij.
Akár angol vagy román sim kártyát is nyugodtan tudsz majd itthon használni.
Ezt is tartsd szem előtt, mielőtt 2 évet aláírsz.

(#9026) cekkk


cekkk
veterán

Most beszéltem velük.

Nekem 100 percet ajánlottak fel amit bármelyik másik hálózatba lebeszélhetek csak a Voda irányába nem, és ha felmondanám akkor 27 ezer forintot kéne fizetnem annál a számomnál, ahol telefont is vettem.

(#9027) z67 válasza Zeki (#9024) üzenetére


z67
őstag

Arra, ha kiváltják az eddigi bármely hívásirányt a szaros cégükön belüli hívásra.

(#9028) z67 válasza cekkk (#9026) üzenetére


z67
őstag

Ne hagyd magad átcseszni, ott az ÁSZF megfelelő pontja, persze csak ha nem vettél telefont.

Amúgy ez a 100 perc, ki volt ez előre találva, kisbetűs levél, az emberek 99%-a észre sem veszi a roaming közé rejtve ezt az apró módosulást. Majd novemberben a számlával, de akkor már agyő felmondás.

Azt is el tudom képzelni, aki elég erőszakos, annak semmi nem változik. A UPC-nél például 200-300 Ft-tal akartak behúzni, aztán lett a 4700-4800-ból a fenyegetés hatására 3500 az 50-es csomagra.

Elég nekik a 99% hülye, közömbös, felületesen tájékozódó ember.

(#9029) club1 válasza z67 (#9022) üzenetére


club1
veterán

Csak annak emelkedik 1 Ft+ÁFA-val emelkedik az adó, aki naponta 30 perc alatt telefonál. Az efölöttieknek jóval nagyobb mértékben (3 Ft+ÁFA-val), hiszen eltörölték a havi adóplafont is.

(#9030) cekkk válasza z67 (#9028) üzenetére


cekkk
veterán

Leírtam, hogy annál a számomnál ahol telefont is vettem.
Azzal nem tudok mit csinálni már sajnos :W

(#9031) Dave79


Dave79
tag

Én még nem kaptam a számlával semmilyen ÁFSZ módosítási infot, szerintetek lehet hogy ez a flott(NOE) kimarad vagy csak később kapom meg?

(#9032) z67 válasza club1 (#9029) üzenetére


z67
őstag

Cégeknél, magánelőfizetőknél nem. Sőt, ott talán nem is emelkedik.

(#9033) club1 válasza z67 (#9032) üzenetére


club1
veterán

A flották adózás szempontjából céges használatnak minősülnek, hiába magánember a számlafizető.

(#9034) szilard28 válasza club1 (#9033) üzenetére


szilard28
aktív tag

ez biztos?
Hiszen a szerződő és a számlafizető is magánszemély.

A cégesnél sem szűnt meg a plafon, csak emelték.

(#9035) club1 válasza szilard28 (#9034) üzenetére


club1
veterán

Nem biztos csak valószínű, hiszen egy flottakezelő sem magánszemély.
Tényleg, a plafon nem szűnik meg csak a duplája lesz (5000 Ft+ÁFA).

(#9036) Dave1984 válasza club1 (#9035) üzenetére


Dave1984
őstag

Ma a Vodába azt mondták(mivel én is magánszemélyként veszem igénybe a flottaelőfizetést,számla is az én nevemen van ),hogy a kormány csak ezt tette nyilvánossá,de valójában MINDEN előfizetőnél emelték a tel adót 2-ről 3 ftra,úgyhogy valószínű a publikus csomagok árai is nőni fognak!Ezért hiába magánszemélyként veszem igénybe a flottát,rám is vonatkozik,és minden előfizetőre,csak gondolom a publikus csomagoknál kivárják szeptember 1-ét!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9037) club1 válasza Dave1984 (#9036) üzenetére


club1
veterán

Azért még nem jutottunk el erre a szintre. Ami nem jelenik meg a Magyar Közlönyben, azt nehéz bárkin számon kérni.

(#9038) Dave1984 válasza club1 (#9037) üzenetére


Dave1984
őstag

ki tudja mí zajlik a háttérben?!Jelenlegi rendszerből bármit kinézek!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9039) SárkánySzív válasza Dave79 (#9031) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Most kaptam a számlát, és semmilyen ÁSZF módosítást nem kaptam Én sem. Csak magát a számlát, és kész. Ezt nem értem mások meg már megkapták a mellékletekben.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9040) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Tobb jogasszal beszeltem, koztuk hirkozlesissel is - szerintuk is egyoldalu, marketing -es jogasz szagu a voda modositasa.

Az a biztos, ha mielobb (nem szoban, nem szemelyesen, hanem IRASBAN, itthon az a tuti) jelezzuk, nem vagyunk hajlandoak elfogadni sem a halozaton belulre terelest, sem a szaros 100 percuket az (esetemben) 1 000 perc helyett. Ha nem tudnak/akarnak megfelelo helyettesito tarifat felajanlani, KOTELESEK elengedni, amennyiben keszuleket nem vettem.

Holnapra meglesz az rendelet/bekezdes, amire valo hivatkozassal IRNI lehet/kell ezeknek a majmoknak. Belinkeljem, ha megvan?

(#9041) SárkánySzív válasza johnnyjungle (#9040) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Természetesen tedd meg...
Én vettem két gagyi készüléket, és legfeljebb kifizetem nekik azt a 16500 Ft készülék támogatást aztán agyő. Elhozok tőlük 7 db sim-t öt személlyel, de a cégnél maradunk, és átlépünk telenoros flottában.
Ennyi!
Mint fentebb írtam semmi melléklet nem jött... Lehet a cég tárgyal velük ahol beléptünk :U az bizti, hogy megvédenek bennünket erre ígéretet is kaptam...

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9042) z67 válasza johnnyjungle (#9040) üzenetére


z67
őstag

Én is megkérlek. Úgy vélem ez egy teszt. Fel kell venni a kesztyűt!

(#9043) MontyWeb válasza johnnyjungle (#9040) üzenetére


MontyWeb
csendes tag

Hs keszuleket is vettem semmi eselyem sincs hogy megtartsam a jelenlegi tarifamat, vagy hogy valami kedvezmenyt kapjak?

(#9044) SárkánySzív válasza z67 (#9042) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Teszt???
Teszteljék ám a jó ides anyjukat a pirosak azt teszteljék aki a góbi sivatagban hág egy szem homokért, és már homokvárat épített.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9045) z67 válasza MontyWeb (#9043) üzenetére


z67
őstag

a 100 + percre rámehetsz. kb. 2 hét van az izmozásra. addig kell a tömegnek mozdulni, ha addig semmi, akkor ez lesz.

(#9046) Dave79 válasza SárkánySzív (#9039) üzenetére


Dave79
tag

Nem értem van aki kapott van aki nem? Hogy van ez?

(#9047) z67 válasza Dave79 (#9046) üzenetére


z67
őstag

Felteszem flottája váltogatja. Kinek milyen szerződése van. Pl. a MOL flotta szervező híján nem igazán erős érdekérvényesítő képességű.

(#9048) SárkánySzív válasza Dave79 (#9046) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hát ez az! Van aki már múlthéten megkapta a számlát a módosítási tervezettel együtt. A fene sem érti az egészet, de már most aztán elég legyen ám.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9049) fikk


fikk
csendes tag

Sziasztok!

Én netezéshez keresnék olcsó előfizut (tablethez).
Telefonáláshoz nem kell.
Tudnátok ebben segíteni?

Köszönöm!

(#9050) Dave79 válasza SárkánySzív (#9048) üzenetére


Dave79
tag

Mivel Én nem kaptam semmit írásban így nem veszem komolyan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.