Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) INGJOKE válasza Oldman2 (#45995) üzenetére


INGJOKE
veterán

Elég ha a muter nyugdíjas és adnak kedvezményt, vagy az ő nevére kell kihozni ehhez?

(#46002) Soma01 válasza Savageboy (#45998) üzenetére


Soma01
veterán

Erről beszélek!! Most itt az adatkártya a téma!

(#46003) R a y válasza INGJOKE (#46001) üzenetére


R a y
senior tag

szerintem ez nem játszik.
az ő nevére lehet csak kérni a kedvezményt.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#46004) vpanangin válasza R a y (#45993) üzenetére


vpanangin
senior tag

"EQnal van korlatlan beszed es net 6600 korul, az nem opcio?"

Ebből melyik komponens korlátlan 6600 körül? Mindkettő?

(#46005) R a y válasza vpanangin (#46004) üzenetére


R a y
senior tag

mindkettő.

Szer.: bocsánat elnéztem: 8700

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#46006) vpanangin válasza R a y (#46005) üzenetére


vpanangin
senior tag

ok

(#46007) kurtuzov válasza R a y (#45997) üzenetére


kurtuzov
senior tag

5 kártya bevitelnél 1 kártya díjkedvezmény stimmel, mi megkaptuk.

(#46008) punisher1


punisher1
aktív tag

Senkinek nincs multiflotta blue?

(#46009) Robi_73 válasza punisher1 (#46008) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Én 4db Multiflotta blue előfizetést használok lassan 2 éve és minden tökéletes. ;) Hozzászólásaim

Robi73

(#46010) punisher1 válasza Robi_73 (#46009) üzenetére


punisher1
aktív tag

Szia!köszönöm!

(#46011) martonl


martonl
senior tag

A Multiflotta Pink B csomag hívása csak hálózaton belül korlátlan. Tehát a teljes vezetékes irány nem az. Táblázatban félreérthető, mert csak a Telekom vezetékesek korlátlanok.

(#46012) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok en meg szuz vagyok ezen a flottazas teren szoval elore is koszi a turelmet es a valszokat. :R

Arrol szeretnek erdeklodni, hogy lejat mar a telenornal kb 1 eve a husegem, de lehet tobb is van mar.
Korlatlan net csomagom van 200 perc lebeszelhetoseggel es havi 9580ft-ot fizetek.
Van ettol valami jobb opcio esetleg valahol?
Olvastam, hogy a flottaknal vannak kedvezmenyek es lehet olcsobban is kitudnam hozni a havi szamlam.
A lenyeg nekem az lenne, ha nem muszaj nem szeretnek huseget vallalni, az internet korlatlan, de legalabb 50GB legyen es a hivas a 200 perc jo, van amikor 50 se megy el.
Telenorba gondolkodtam, de igazabol ex Upc-s vagyok igy, ha Vodafone lenne azt se banom, hatha egy Otthoni es egy mobil szolgaltatassal egybekotott akciot tudnek, mert a 2 szolgaltatasra fizetek havi 16 ezret es eleg alap az otthoni csomagom is. Viszon mar ott is lejart a husegem, nem tudom ez lenyeges-e.

Elore is koszonom a segitseget mindenkinek es ha hulyeseget irtam esetleg akkor elenezest! :R

Üdv.: kóóó!

(#46013) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Na adok magamnak egy pofon szart :DDD :DD "viccelek itt". Megrendelem a nyárra a korlátlan mobilos netet, még így is megéri ennyi árban, aztán majd elmesélem a tapasztalataimat vele, remélem nem nyalilá dologból. majd meg írom hogy milyen. Egy xiaomni redmi 4x telóba lesz a kártya belerakva. Szia kóóó! ment üzi.

[ Szerkesztve ]

(#46014) elekresz válasza 4Grider (#45975) üzenetére


elekresz
tag

Sziasztok!

Ha valakit még esetleg érdekel, akkor nem túl régen kaptam aktuális infót a szamlakontroll.hu-tól, vagyis a kontakt személytől e-mailben. (info[kukac]szamlakontroll[ponthu])
Működnek, lehet szerződni. Internetes adatcsomagok az alábbiak szerint:

-500MB -> 698,- Ft + ÁFA (5%)
-1GB -> 875,- Ft + ÁFA (5%)
-2GB -> 1000,- Ft + ÁFA (5%)
-4GB -> 1335,- Ft + ÁFA (5%)
-7GB -> 1665,- Ft + ÁFA (5%)
-13GB -> 2025,- Ft + ÁFA (5%)
-24GB -> 2825,- Ft + ÁFA (5%)
-50GB -> 3585,- Ft + ÁFA (5%)
-Korlátlan -> 4875,- Ft + ÁFA (5%)

Elég gyorsan szokott az úr reagálni a megkeresésekre.
Nem reklámozom, ezt az infót kaptam a keddi napon.

Üdv.:
elekresz

(#46015) balazs1984


balazs1984
csendes tag

Sziasztok! Telenorhoz jöttem át, kötöttem egy lakossági előfizetést, mert az ismerős bevitt a céges flottába. Azt mondta, hogy a nevemen marad. Erre ma le is zárult a folyamat, kaptam sms-t, hogy a hívószámom átírása sikerült. Most, ha jól értem, akkor lekerült a nevemről? Aztán jött a meglepi, 5000 Ft-ért korlátlan beszéd+sms-t ígértek, 2 GB nettel. A net 1 gb, az sms fizetős. Tudtok olyan flottát, ahol tényleg korlátlan a hívás + sms, van azért rendesebb mennyiségű net és a nevemen marad? És lehetőleg 5-8000 körül?
Nagyon köszönöm!

(#46016) R a y válasza kóóó (#46012) üzenetére


R a y
senior tag

EQnál van telenoros csomag, mely hűségidő nélküli. 8700 körül van korlátlan net és beszéd.
De van olyan is ahol a net korlátlan de beszédből X percet tudsz lebeszélni, utána másodperc(elég korret Ft/p alapon történik a számlázás) alapon megy a számlázás.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#46017) R a y válasza balazs1984 (#46015) üzenetére


R a y
senior tag

Sajnos olyan nincs hogy olcsó is legyen, a neveden maradjon a szám, illetve korlátlan is legyen. Valahol muszáj kompromisszumot kötni, meg kell nézned, hogy mi a fontosabb kritérium neked:
-korlátlanság
-ár
-net
-neveden maradás

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#46018) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

sziasztok,

mostani albérletembe kéne korlátlan adatforgalmas kártya, amit egy routerbe tennék és arról lenne kábellel rákötve a pc-re, illetve wifin mobil, TV, stb.
1 évre tudnék hűséget vállalni, ha szükséges, valóban korlátlan legyen(bár lehet beleférek a havi 1 TB-be), és a topik összefoglalóban lévők közül a legstabilabbat szeretném, mert kompetitív game is lenne.
Melyik a leginkább ajánlott ezen feltételekre?

köszi előre is

(#46019) MADcat válasza elekresz (#46014) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezek jó árak.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#46020) Zeki válasza elekresz (#46014) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fura ez.
Ha Magentás vagy a Telekomnál, akkor a nulla Ft-os csomagban, ahol 35Ft a percdj (de nincs külön havidíj a dumának), csak a net 6GB 1323Ft, 20 GB meg 3213Ft.
Ha a hálón belül korlátlan Mobil S csomagot nézem 4GB nettel, akkor az 2653Ft. Ha mindehova korlátlan duma, 4GB nettel, 7168Ft, 6GB nettel 7588Ft, 20 GB nettel 9478 Ft, korlátlan duma korlátlan nettel 10765Ft.
Szerintem ezek elég jól ott vannak a flottás áraknál. Ahol nem korlátlan a duma, ott hátrány a perc alapú és drágább percdíjú számlázás.

(#46021) Soma01 válasza Soma01 (#46002) üzenetére


Soma01
veterán

Válaszoltak (már tegnap). 5000 Ft a belépési díj a netes csomagok esetén.

(#46022) 4Grider válasza Soma01 (#46021) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindig is így volt. A másik kettőnél meg nincs belépési díj, cserébe csak átutalással tudsz havidíjat fizetni.

(#46023) Soma01 válasza Zeki (#46020) üzenetére


Soma01
veterán

"Ha mindehova korlátlan duma, 4GB nettel, 7168Ft, 6GB nettel 7588Ft, 20 GB nettel 9478 Ft, korlátlan duma korlátlan nettel 10765Ft."
Elszámoltad a korlátlan net opciós csomagot. Nem 10.765 Ft, hanem 12.565 Ft. (6.265 Ft a mindenhová korlátlan telefon csomag + 6.300 Ft a korlátlen net)

4Grider!

Tudom, hogy így volt. Csak volt aki 10.000-et mondott és elbizonytalanodtam és rákérdeztem. Amikor téma volt nem bizonygatták sokan, hogy márpedig 5.000 Ft, nem 10.000!

[ Szerkesztve ]

(#46024) totron válasza Zeki (#46020) üzenetére


totron
addikt

Pofáznak egyáltalán ennyit az emberek? Mivel létezik a csomag, felteszem, hogy igen, de a mikroközlések Messengeren zajlanak meglátásom szerint ma már (ami csökkenti a korlátlan hangi csomagok létjogosultságát is).

(#46025) MADcat válasza totron (#46024) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sztem nem. Nekem sincsen korlátlan, de lebeszélhető a havidíj 3 HUF-ért. Nekem a net a fontos, sosem merítettem még ki a keretem. Utána meg 3 forint a számlázás vagy mennyi.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#46026) kovacs65 válasza Zeki (#46020) üzenetére


kovacs65
senior tag

"0 Ft-os csomag" a pontos neve?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#46027) INGJOKE válasza MADcat (#46025) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez melyik flotta?

(#46028) Zeki válasza Soma01 (#46023) üzenetére


Zeki
nagyúr

Semmit nem számoltam el, azt néztem amit alul kiírt nekem.
6265Ft a korlátlan duma és 4500 Ft a korlátlan net. ,5295Ft ha HBO GO is kell, meg 20GB az EU-ba, 15 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#46029) Zeki válasza kovacs65 (#46026) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

(#46030) Soma01 válasza Zeki (#46028) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem 6.300-at ír ki a korlátlan netre, 7.413-at meg a HBO-sra. A többir nekem is annyit, amint neked.

(#46031) bul07 válasza totron (#46024) üzenetére


bul07
nagyúr

Már volt olyan nem is egyszer hogy édesapámmal beszéltem majd a végén egyikünk se tette le :)
Valahol 4óra környékén vettem észre hogy valami zörej jön a telefonból, még jó hogy korlátlan csomagba vagyok (korlátlan beszéd sms +2GB net 2800Ft, zárt helyi önkormányzatos flotta)

Mondjuk én a sms-t szeretem, az tuti odaér mindenkihez

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46032) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó !
EQ Voda aktív csomagban mi történik, ha túllépem a csomagban foglalt adatkeretet ??

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#46033) martonl


martonl
senior tag

Extranettel (korlatlanmobilinternet.hu, korlatlanmobiltelefon.hu stb.) van valakinek tapasztalata?

(#46034) 4Grider válasza martonl (#46033) üzenetére


4Grider
nagyúr

A net része adott: Telenor. Mivel a Telenornál nincs különbség flotta és flotta között, így ahol a másik Telenoros sim gyengén teljesít, ott ez is úgy fog.
Mivel van belépési költség és hűségidőszak is, ezért vannak jobb flották nála. Az ügyintézésük milyenségéről viszont nem tudok nyilatkozni, talán abban jobbak lehetnek, mint a többi...

(#46035) martonl válasza 4Grider (#46034) üzenetére


martonl
senior tag

Köszi. Persze, a hálózat "adja magát", csodák nincsenek. Áraikról lehet tudni valamit?

(#46036) szlibud


szlibud
tag

Nem találom most a táblázatban a csak netes SIM-re vonatkozó ajánlatokat, és ilyet szeretnék, amelyben saját az előfizetés, pl nekem most a korlátlan DPI net 5400 körül van/hó.
Még 1 hasonlót szeretnék, mit ajánlanátok? Flottekezelő tulajdonú nem érdekel.
Köszönöm :)

(#46037) kano válasza MADcat (#46025) üzenetére


kano
nagyúr

Neked nincs MÁV-os csomagod? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#46038) MADcat válasza kano (#46037) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nincs. Mert kaptam cégeset. :K
A privát meg maradt a református flottában.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#46039) csapee válasza Ochocinco46 (#46018) üzenetére


csapee
senior tag

Kompetitiv game + mobilnet?
Mesélj kérlek. :DDD ;]

Csapee

(#46040) beneszilo válasza meridaharcos (#46032) üzenetére


beneszilo
tag

Ez engem is érdekelne, illetve az, hogy ebben az esetben van-e lehetőség azonnal extra adatot kérni.

(#46041) Ochocinco46 válasza csapee (#46039) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

jó itt azért nem wcg döntőre kell gondolni :D
a mostani telefonomról ha megosztom a netet akkor egy cs:go mm alatt egyszer vagy kétszer felkúszik a ping néhány másodpercre, ow-ben szinte észre sem venni.
Kábelt sajnos nem lehet behúzni, de emiatt nem fogok lemondani a hobbi szinten tolt kompetitív gamekről.

(#46042) kano válasza MADcat (#46038) üzenetére


kano
nagyúr

MÁV-nál vagy még, igaz?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#46043) MADcat válasza kano (#46042) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aham. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#46044) oszy válasza Peter.70 (#45935) üzenetére


oszy
veterán

Sikerrel jártam a tegnapi napon. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#46045) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Mobilnetről játszani online,"ha nem korlátlan akkor :D"
Na ott aztán tudnak csorogni a gigabyteok. Én még 4 évvel ezelőtt is hazavágtam egy akkori csúcs adótornyot, ha gprssel akartam youtubeozni. :D kb 1 óráig még térerő sem volt. nem hogy net. :D.

(#46046) Fifi válasza oszy (#46044) üzenetére


Fifi
őstag

Ha nem titok mit sikerült kiverned a dpi-ből? :B

(#46047) kano válasza Fifi (#46046) üzenetére


kano
nagyúr

-1k/hó és +3,5-5GB net szokott lenni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#46048) oszy válasza Fifi (#46046) üzenetére


oszy
veterán

3GB net 1 évig. Nekem ennyi kellett most. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#46049) Silent77 válasza kano (#46047) üzenetére


Silent77
veterán

És erről nem tudtam! :Y Meg is nézem, mert szerintem mindegyik lejárt már. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46050) Fifi válasza kano (#46047) üzenetére


Fifi
őstag

Jól értem, hogy az összefoglaló táblázatban lévő alap díjcsomagja így bruttó ~2.600,-Ft és a 400MB helyett 3GB? Ez már szinte EQ ár és a neveden marad a szám :Y

Ezt vajon egy új belépőnek is megadják, ha viszek hozzájuk több számot vagy csak az ügyfélmegtartónál lehet ezt kialkudni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.