Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) nimfas válasza cekkk (#9948) üzenetére


nimfas
addikt

Röhögni fogsz, de elolvastam... :D

Aztán vagy nincs benne infó, vagy átsiklottam felette....
Kérdésem az lenne, ha aktuális lenne akkor hogy tudok csatlakozni a DPI-hez a legegyszerűbben?
Teszem azt, az összes papírt, dokumentumot bekérem a maradék 4 embertől ami kell, scannelt állapotban elküldöm egy mail-címre azt kész... :-DDD Ha van ilyen 21. századi megoldás, ne kelljen már 5 embernek betrappolni külön-külön a digitális világban :)

Ha van ilyenre mód akkor kinél kell jelentkezni?

(#9952) cekkk válasza nimfas (#9951) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig az első mondatban benne van :DDD

(#9953) nimfas válasza cekkk (#9952) üzenetére


nimfas
addikt

Bakker tényleg..... :W

Köszi a privit!

(#9954) harcosparej válasza nimfas (#9947) üzenetére


harcosparej
tag

DPI alap csomagban 3620Ft a bruttó összeg, belépéshez meg olvass vissza 20-30 hozzászólást.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9956) szilard28 válasza Bucshev (#9955) üzenetére


szilard28
aktív tag

3000-ből 1360 lebeszélhető, hát ez nem túl jó még nettel együtt sem. ez bruttó 3810 ft és 10,8 ft. és ráadásul a nem közvetlenül szerződsz, emiatt bebukhatod a telefonszámot.

DPI 3620 ft, ebből 3175 lebeszélhető, és van benne 200 Mb net is. percdíj ugyanannyi de több mint 2x annyi lebeszélhető

[ Szerkesztve ]

(#9957) oregnigger


oregnigger
csendes tag

szegeden 2 napja zárva a fidesz iroda. egy tel szám kirakva,amit nem vesz fel senki. pedig jó lett volna az októbert már a DPI vel kezdeni.

(#9958) harcosparej válasza oregnigger (#9957) üzenetére


harcosparej
tag

Engem mikor Fidesz irodában érdeklődtem a DPI után úgy elhajtottak mint a szél. Nyitva lett volna akkor se olyan egyszerű, hogy már októbertől belépjél. Olvass vissza a fórumban miként is működik a dolog.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9959) Vangelis válasza harcosparej (#9958) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most választésok lesznek.

Egyébként nagy a hajtás, mert rengeteg új belépő van.

Kérni akartam, hogy egy nappal hamarabb küldjék a sim-et mert nem leszek itthon.

De nem tudták, mert olyan sok a kiszállítás. Így egy nappal későbbre kértem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9960) Siriusb válasza Vangelis (#9959) üzenetére


Siriusb
veterán

Milyen plusz kiadások vannak dpi-be belépéskor? SIM kártya ára, kiszállítás díja?

(#9961) Vangelis válasza Siriusb (#9960) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Futárt kell fizetni, ha nem fővárosi vagy. (mert akkor bemész érte gondolom.)

1770ft. Nincs semmi más költség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9962) nggabi válasza Vangelis (#9961) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem még régen ingyen kihozták :DDD volt már pár éve :))

"szenyor dzsíííí"

(#9963) Vangelis válasza nggabi (#9962) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már nem tudják ingyen felválalni.

Lehet, hogy tényleg olyan sok sok a igény!?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9964) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A megoldásportál flotta tagjaként 2 hete aláírtam 2 év hűséget, azzal az ígérettel, hogy megmarad a másodperc alapú számlázás, és a hűségért cserébe kaptam 500, Vodán belül lebeszélhető ingyenes percet. Lehet, hogy átvertek, és megszűnik a másodperc alapú számlázás? Pár napja elküldték a módosított előfizetői szerződés példányát. Ezt vissza kell küldeni a részükre aláírva? Előre is köszi a segítséget

(#9965) BullZeye válasza Tappancs2001 (#9964) üzenetére


BullZeye
veterán

olvasd el a szerződést, ne legyél mulya, ott le van írva, hogy perc vagy másodperc alapú számlázás, e ha kaptál 500 perc-et akkor valszeg perc alapú lettél

(#9966) Siriusb válasza Vangelis (#9961) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszi, akkor még kiszállítási költség sem lenne számomra. :)

(#9967) nemerei válasza nemerei (#9937) üzenetére


nemerei
tag

A klaszterházas flottához bővebb infó: egyszeri csatlakozási díj 25000ft + áfa, és van havi tagdíja is(csak flotta esetén asszem 3 rongy/sim ). Ezen felül jön rá a telefonszámla. És csak cégeknek. Így már annyira nem is jó.

[ Szerkesztve ]

üdv: nemerei

(#9968) zetecR válasza Zeki (#9917) üzenetére


zetecR
addikt

Csájnafonoknak van külön topicja?

(#9969) nimfas válasza zetecR (#9968) üzenetére


nimfas
addikt

[link] itt főleg azokról megy a duma :D

(#9970) fikk


fikk
csendes tag

A dpi már a fülemen jön ki, de tud vki arról, hogy a maszoposok gap flottája mit tud?
Gondolom nem olyan jó, mint a kétharmadé, de azért kíváncsi lennék...

(#9971) nimfas válasza cekkk (#9952) üzenetére


nimfas
addikt

E-maileztem az illetővel, mikor kérdeztem, hogy ezek már tartalmazzák-e a szept-okt-i adóemelést, vagy várható változás, az volt a válasza, hogy erről nincs infója.

Nekem nincs hűségem már a jelenlegi flottánál, pároméknak dec-ben jár le elvileg.... szóval lehet várunk addig, hátha addig letisztul a kép :)

Valakinek van hivatalos infója a DPI-ről és a következő hónapban kivetett adóról, hogy módosítja-e a szerződést???

Üdv.

(#9972) SárkánySzív válasza BullZeye (#9965) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

" mulya " :C :C :C rég hallottam e szót hihetetlen jót derültem rajta... :DD :DD :DD
Másképp ha kapott 500 percet havonta akkor ez valószínűleg percalapú lehet, az nem létezik hogy ez mp alapú elszámolás legyen. El nem tudom képzelni hogy az legyen, szinte kizárt annyit beszélni hogy ez a mennyiség lebeszélhető legyen mp alapon, legalábbis az Én telefonálási szokásaim szerint.
Meg aztán a pirosak sem annyira hülyék hogy saját magukat szopassák ilyen adományokkal.
Bár lennének egyébként mindegyikőnkkel... :K :K :K

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9973) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

asszongya hogy 500 perc az kb valamivel több mint 8 ó beszélgetés mp alapon... hát szép is lenne, de ez számomra elképzelhetetlen...
Tegnap láttam egy csajszit az aldiban a kosarát tologatni, és míg ott szédelegtünk kb egy órát a csajszi állandóan dumált a telefonban a fülébe dugott fülessel. Legszívesebben adtam volna neki egy qurva nagy fülest, mert míg pakolt kifelé a szalagra akkor is pofázott, és látszott rajta hogy teljesen megvan szűnve számára a világ csak a telefon, és a mondanivaló létezett a számára.
Elképesztő, de ritka egy állatfaj egyébként. Én még ilyet nem láttam. Mondtam is az asszonynak, hogy ez a csomag amiben benne van nyuszifül, az a CSOMAG... :C
Más az mikor múlthéten ültem a maszek fogorvosnál, és a fülében ott volt a füles, míg fúrta a fogam megállt, és időpontot egyeztetett egy beteggel aki hívta, míg közben az asszisztencia írta az időpontot.
De ez a csajszi az aldiban tegnap... komolyan Én még ilyet nem láttam, de nem érdekelte mekkora feltűnést keltet nyomta a dumát... na szóval csak azért mert oda elmegy az 500 perc mp alapú elszámolással...

Amúgy meg hálón belül lebeszélni több mint 8 órát még ha percalapú elszámolás is... na ez is lehetetlen szinte... ez csak a pirosak szemfényvesztése, és ezzel sem ér semmit az ember... ki a fenével tud az ember ennyit lebeszélni hálón belül... ez számomra elképzelhetetlen, mert egymás között meg ingyenes lenne, de ha nem az a flottán belül ami elképzelhetetlen hiszen azért flotta a flotta akkor sem tud ennyit lebeszélni szerintem senki.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9974) Siriusb válasza SárkánySzív (#9973) üzenetére


Siriusb
veterán

Hidd el, hogy vannak, akiket nem lehet leállítani, telefonálnak, ha kell, ha nem.
Munka miatt is kell a telefon, van, amikor 45 perc, mire kapsz egy ügyfélszolgálatost valahol.

[ Szerkesztve ]

(#9975) cekkk válasza SárkánySzív (#9973) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig napi 15-20 perccel simán össze lehet hozni :D

Ha valakinek meg a munkája miatt kell annak lehet kevés is a 500 perc :DDD

(#9976) nimfas


nimfas
addikt

Írtam a flottámnak hogy kilépnénk... mi a módja?

Válasz:

írjam meg a kérelmet, 30 nap elbírálás... majd ha van időpont menjek fel Bp-re egy 3. kerületi Telenor boltban írhatom alá a szerződés módosítását... számlás esetén 7.000, kártyásra írás esetén 3.000 Ft/sim.

Válaszoltam hogy szerződés kötésekor sem kellett személyesen aláírnom Bp-en semmit, továbbá ha készüléket vettem volna akkor is egy engedély kellett volna tőlük hogy Siofokon vehessem meg, így kérném hogy szerződés modósításkor se kelljen felmennem....

Egyéb ötletek, hogy lehetne elkerülni a kocsikázást? :)

Ezzel akarják az embereket elriasztani a váltástól?

DPI-ről van infó, hogy emelnek-e október 1-től????

(#9977) pampika válasza SárkánySzív (#9973) üzenetére


pampika
őstag

hogy neked flottád van, nem biztos, hogy annak is, akit sokat szeretnél hívni. így ha a te sok flottás beszélgetésedet átteszed egy flottás - nem flottás viszonylatba, máris elképzelhető, hogy le lehet beszélni annyit, akár hálón belül is, csak különböző csomagok között ;)

(#9978) zuglólakó válasza nimfas (#9976) üzenetére


zuglólakó
csendes tag

Szia, a dolog több sebből vérzik. Először is, ha emelni akarnak, arról előre kell tájékoztatni az ügyfeleket, nem pedig a már érintett tárgyhóban. Ha a szeptemberi számlán már érvényesíteni akarja az emelést arról már jóval korábban kellett volna értesíteni, és akkor még időben eldöntheted, hogy elfogadod-e. Most kész helyzet elé állított, hiszen a következő számla az emelt összeget tartalmazza. Szerintem mondd meg nekik, hogy az aktuális szerződésed szerint vagy hajlandó a szeptemberi számlát kifizetni, az emelés figyelmen kívül hagyásával, mivel nem fogadod el a módosítást. A másik dolog, az átírás kérdése. Valószínű, hogy üzleti kapcsolatuk miatt akarja, hogy abba az üzletbe menj. Viszont gyakorlatilag a telefonszám átírás úgy működik, hogy kapsz egy „Megállapodás előfizetés átruházásról” nyilatkozatot tőlük telefonszám, SIM kártya szám feltüntetésével, átadó, átvevő adataival, aláírva, és ezzel bármely Telenor üzletben intézni tudod. Szóval azt neked postán is elküldheti adategyeztetés után, valamint tájékoztathatja az általad kijelölt üzletet ahol intézni akarod, és akkor sínen van a dolog. A számlás átírás költsége 4.790 Ft konkrétan, az átírást intéző üzletben fizetendő. Amiket leírt mind az időhúzást szolgálja. Az eljárásuk nem korrekt, esetleg meg lehetne említeni, hogy az érvényes aláírt szerződés szerint köteles eljárni, mondjuk akár bevonható a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság, valamint a felettes szervük a Nemzeti Hírközlési Hatóság is.

(#9979) NorbiG2 válasza cekkk (#9532) üzenetére


NorbiG2
tag

1000 percet annak adtak akik bővítették a saját flottájukat. De az is kapott, akit behoztak. De csak vodafosba és fél évig él a havi 1000 perc.

(#9980) nimfas válasza zuglólakó (#9978) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm a kimerítő választ, már jött egy válasz tőlük, a jelenlegi és az újonnan felajánlott a következő:

Jelenlegi:

havidíj: 2400
lebeszélhető: 2000
percdíj: 13
kieg. havidij: 590
100 MB net: 356

Új felajánlott:

havidíj: 1900
lebeszélhető: 1600
percdíj: 8
kieg. havidij: 590
100 MB net: 356

Elsőnél 154 perc beszélhető le, másodiknál 200 perc mindkettő másodperc alapon.

Továbbá mindkettőhöz hozzájönne a következő hónapban a nettó 750 adóemelés miatti díj.

4.250+953=5203 Ft a régi(élő) és 4567 Ft az új ajánlatuk.

Ezért kérdeztem hogy lesz-e, kapott-e valaki értesítőt a DPI-től az esetleges emelésről??

Mivel most a DPI alap 3620 Ft (tel+net 200 MB) ha még rádobnak szintén majdnem egy ezrest akkor a netet leszámítva 100 vs 200 MB ugyanott vagyok... vagyunk.

Na ez itt a dilemma :W

(#9981) trec12 válasza SárkánySzív (#9972) üzenetére


trec12
addikt

Én is kaptam 500 percet. Nem rossz nekem az ismerőseim szinte mind vodás akik meg a legfontosabbak azok távolabb laknak így hozta az élet. Mivel más flottákban vagyunk ez így pont jó. Szóval én kihasználom, de lefogyni szerintem így sem fog főleg, hogy ha hozzáadom a hálón belül lebeszélhető részt okt.1 -től. Az meg még 100 perc pluszban azaz összesen 600 perc. :U
Nem kell Skype-al cseszekedni meg ilyesmi. Szóval tényleg rugalmasabb az egész nem lapul ott a kisördög a fejedben na gyorsan mond el amit akarsz mert drága meg izé....
A szép persze az lenne ha ez az 500 perc belföldre irányra szólna és a publikus árak is flottáshoz közelítenének. Akkor nem szólhatnánk semmit.....Az 500 perc/hó (kb.:napi 16 perc) szerintem egy átlagembernek tökéletesen elég. :K Akinek meg sokat kell trécselni annak van havi kb.: 11e-ért korlátlan flotta lehetőség....

[ Szerkesztve ]

(#9982) harcosparej válasza nimfas (#9980) üzenetére


harcosparej
tag

Annyian kérdezték, hogy felhívtam a flotta kezelőt a DPI-vel kapcsolatban. Az új koncepció értelmében a telenor átvállalja az adót (gondolom máshogy kárpótolják őket), de szigorítások lesznek a belépéssel kapcsolatban. Ennyit mondtak. Nem kell megköszönni, de egy sört elfogadok :) :C

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9983) üszök válasza SárkánySzív (#9973) üzenetére


üszök
őstag

Be szkenneljem az asszony számla kivonatát? :C
6 óra az alap.Ha nem szólok rá,simán 8 fölé megy.
Simán tud bármelyik barátnőjével 15 percet beszélni a semmiről. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#9984) Midway válasza nimfas (#9980) üzenetére


Midway
senior tag

Én úgy tudom a dpi alap 3175(alapdíj)+445(mobilnet) +áfa. br 4597
De lehet, hogy én értem félre.

(#9985) nggabi válasza Midway (#9984) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, a 3175+445 már bruttó.

"szenyor dzsíííí"

(#9986) Midway válasza nggabi (#9985) üzenetére


Midway
senior tag

Akkor én tudtam rosszul.
Bár nekem ezt írta vissza az intéző :3175+áfa

[ Szerkesztve ]

(#9987) Broki1 válasza Midway (#9986) üzenetére


Broki1
tag

[link]

A táblázat alatti első apróbetűs sor!

(#9988) Midway válasza Broki1 (#9987) üzenetére


Midway
senior tag

Engem félre tájékoztattak. Látom mi a pontos díj. Thx! :R

(#9989) nggabi válasza Broki1 (#9987) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt lefotózhattam volna szebben is :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9990) harcosparej válasza Midway (#9986) üzenetére


harcosparej
tag

3620ft a bruttó nettel együtt. Persze ha sokat beszélsz 16500ft-s felső limit határ leszabályoz :)

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9991) Broki1 válasza nggabi (#9989) üzenetére


Broki1
tag

A netről vadásztam, nem én készítettem! :(

(#9992) Midway válasza harcosparej (#9990) üzenetére


Midway
senior tag

Mit szabályoz le? Ezt nem értem. :U

(#9993) nggabi válasza Midway (#9992) üzenetére


nggabi
nagyúr

semmi. van forgalmi limit, változó az összege. 16 és 25 között van általában, ha eléred adott hónapban akkor lekorlátoznak és csak előleg befizetése után telefonálhatsz megint. ez mindegyik telenoros díjcsomagnál így van.

Broki1: mondom lefotózhattam volna szebben is :D én készítettem a képet, csak már este volt.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9994) cekkk válasza üszök (#9983) üzenetére


cekkk
veterán

ilyenkor szoktam megkérdezni barátnőmtől, hogy na mit hányt a macska :DDD

(#9995) Midway válasza nggabi (#9993) üzenetére


Midway
senior tag

Ja értem. Ilyen van most a vodánál is nekem.
Egyszer én is belefutottam a sok átírányítás miatt, de még jó hogy szóltak. :K

[ Szerkesztve ]

(#9996) nimfas válasza harcosparej (#9982) üzenetére


nimfas
addikt

No... akkor mennyire tuti ez a nem lesz emelés...?!?! Csak mert felajánlott a jelenlegi flottám egy jobb konstrukciót (mikor említettem nekik az esetleges váltást), nem olyan jó mint a DPI... de jobb mint most...

(1900+356+590+750)*1,27=4567, ebből 10,16 Ft bruttóban beszélhetek le 200 percet mp. alapon, 100 MB net, 50 SMS

De ha nem lesz emelés akkor a DPI-s alap:

Br. 3620 Ft-ért kapok 20 SMS-t, 200 MB netet, és 10,8 Ft-ért beszélhetem le a havidíjat nem flottás irányba másodperc alapon közel 300 perc.

947 Ft plusz, 100 perc minusz, 100 MB minusz... ez a jelenlegi flottám mérlege :W

Ha lesz is emelés gondolom egy 1000-nél többet nem emelnek...

(#9997) zuglólakó válasza nimfas (#9996) üzenetére


zuglólakó
csendes tag

Azért a képhez hozzátartozik az is amiről privátban írtam neked, mert biztos vagyok benne, hogy nem csak velem játszották el a történetet. Ha azt is figyelembe veszed, sokkal csúnyább a helyzet.

(#9998) SárkánySzív válasza üszök (#9983) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hurrá :Y
Nekem, s családomnak ez nagyon szokatlan, hiszen több mint tíz éven át feltöltő kártyások voltunk. Még most sem tudunk ellazulni egymásközt, pedig az ingyenes, és már féléve vagyunk flottások.
Mire lejár a flotta majd megszokjuk... :))

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9999) harcosparej válasza nimfas (#9996) üzenetére


harcosparej
tag

Én friss belépő vagyok. Nekem ezt mondták, hiszek nekik. Családom, sok barátom és barátnőm is ebben a flottában van tehát nekem egyértelmű volt a választás. Én csak ajánlani tudom, mert kicsit zavaros amit leírtál. Ebből gondolom vodas flotta, fórumban olvasgattam sokukkal kitoltak. :W helyett dobj fel egy érmét majd rájössz melyik oldalnak szurkolsz jobban. :))

[ Szerkesztve ]

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#10000) zuglólakó válasza harcosparej (#9999) üzenetére


zuglólakó
csendes tag

Agnatus Kft. flottája Telenoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.