Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) z67 válasza cekkk (#9150) üzenetére


z67
őstag

Miért is? Szeptember 30-ig lehet nyilatkozni, addig még nagyon sok embernek kinyílhat a szeme, akik nem ugrottak be elsőre.

(#9152) cekkk válasza cekkk (#9150) üzenetére


cekkk
veterán

Mert múlthéten még csak 27 ezres kötbért akartak kérni, most meg már a kedvezményes percek után is pénzt akarnak.

(#9153) z67 válasza cekkk (#9152) üzenetére


z67
őstag

Mondjuk úgy inkább, nem jött be a húzásuk, most kapálóznak. Te vettél telefont is, ugye?

(#9154) cekkk válasza z67 (#9153) üzenetére


cekkk
veterán

Sajnos igen. De a 27 ezerből csak 17 lenne a telefon 10 ezer a flottába lépés kedvezménye :DDD

(#9155) z67 válasza cekkk (#9154) üzenetére


z67
őstag

Akkor még egyszer mondom, ne fogadd el a változást és készítsd elő a 17 ezret, ha nem jön be. Vagy fogadd el a 100 percet én nézz szomorúan, ha a többieknek bejön a nem elfogadás. Több variáció nincs és nyilván a telefon miatt hátrányosabb helyzetből indulsz.

(#9156) cekkk válasza z67 (#9155) üzenetére


cekkk
veterán

Aki htfsz-t használ vagy olyat ahol nem több a lebeszélhetőség 100 percél igen kedvező ez a 100 perc mert nekem jelenleg van 75 perc lebeszélhetőm és ehhez adna a voda még 100-t minden előfizetésemhez. Ami azt jelenti, hogy havi 1270 forintot/ előfizetés. Így csak annyi változna, hogy a 75percet csak voda irányába tudok lebeszélni míg 100 bármelyikbe és marad a másodperc alapú számlázás a hűségidő végéig.

Akkor még egyszer mondom, ne fogadd el a változást

Ezért nem kéne egyből arra buzdítani a német, hogy ne fogadják el, mert van egy olyan rétege a flottásoknak akiknek igen is megéri elfogadni, mert jobban járnak vele, mintha minden maradna a régiben, és ha lejár a hűség így is úgy átrakják perc alapúba.

(#9157) z67 válasza cekkk (#9156) üzenetére


z67
őstag

Te azt komolyan gondolod, hogy 75-re oda fogja adni a 100 percet? Nem hülyék azért annyira, max. félrenézték. De majd várom a szkennelt visszaigazolást, ha valóban létrejön az üzlet.

(#9158) cekkk válasza z67 (#9157) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel eddig 3 különböző ügyfelessel beszéltem és mind ezt mondta. Először 5 percet akartak adni aztán 500at elengedni végül pedig 100-t.
48 órán belül aktiválnák ha elfogadnám. ;) Lehet ebbe benne van, hogy 8 éve vagyok ügyfelük.

De volt más htfsz tag is akinek 100 perc/ számot ajánlottak.

DPI!

Ismerős arra értette a változást ami történt, így elnézést, ha zavart keltettem az erőben :D Egyenlőre ott nem lesz változás. Ha valaki hall valamit a T és a Telenor felől ossza meg velünk :D :R

[ Szerkesztve ]

(#9159) z67 válasza cekkk (#9158) üzenetére


z67
őstag

Félre ne értsd, legyen úgy, csak az értelmét nem látom a Voda szempontjából, talán csak azt, hogy közben számtalan embert átbasznak. 8 év vagy 48, szarnak ezek az ügyfelekre, sőt baleknak nézik, aki nem vándorol.

(#9160) cekkk válasza z67 (#9159) üzenetére


cekkk
veterán

Értelmet? Én már rég nem keresek értelmet az ilyen dolgokban, mert a multiknál jön egy vezért az kitalál valamit és akár van annak értelme akár nincs véghez viszik és kész. :W

Én valószínű ezzel itt maradok, majd pedig ha letelik lépek, addigra meg majd rendeződik a piac.

(#9161) ottoyes válasza cekkk (#9158) üzenetére


ottoyes
senior tag

...szivesen..DPI változik,akkor szólok! :K (azért keresztbe állt volna bennem a x@r,ha szép suttyomban bevezetik a kapcsolási-,és hívásfogadási díjat,percalapon,Bee-s díjakkal,ami fénykorában 107.-/perc volt..ehhehehe.. :DD )..nade vissza a valóságba:előre fogom tudni,és kiírom.Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9162) mezzanine81 válasza z67 (#9148) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Egyébként rájöttem közben, hogy az ügyfélszolgálatos jól átcseszett, mert a papíron kapott értesítésben az van írva, hogy közös megegyezésen alapuló változtatást kezdeményeznek, miközben ő a telefonban ugye arról győzött meg, hogy módosíthatnak egyoldalúan. (Ami mondjuk igaz is utánaolvasva, de jelenleg ugye nem erről küldtek értesítést...)

(#9163) cekkk válasza mezzanine81 (#9162) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem is ezt mondta telefonba, hogy két oldalú, mondom igen akkor ha elfogadom egyébként meg egyoldalú, halkan meg is jegyzete, hogy igen...:DDD

(#9164) SárkánySzív válasza cekkk (#9163) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... ha nagyon agilisen, és következetesen beszél az ember velük, és ráadásul keményen is, akkor marad minden a régiben, és kész...
_Határozott idejű szerződő vagyok, nem tudtak velem semmit kezdeni... ennyi!!!
plusz akiket behúztam azoknak is lerendeztem... ámbár ott voltak többen is határozatlan idejűek, de szerződést módosítottunk
Egyébként meg a kémeik itt vannak, figyelnek, és szerintem feljebb jelentenek... ez olyan biztos mint ahogyan ezt most olvassátok, de egyébként meg had legyenek...

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9165) z67 válasza SárkánySzív (#9164) üzenetére


z67
őstag

Pont erre gondoltam, nemhogy jelentenek, de ha kell zavart is keltenek.

(#9166) SárkánySzív válasza z67 (#9165) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

nem tudom hogyan lehetne ezt kiküszöbölni, nem mer már az ember semmit kiírni nyíltan, s ezt akarják egyébként...
A topic vezetőnek nagyon utána kellene nézni ki az ideregisztrált, illetve ... valami védelmet kitalálni...

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9167) Sanyabá válasza SárkánySzív (#9166) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Ameddig nem ütközik az alapelvekben megfogalmazott kritériumokba, addig nem lesznek moderálva. :(

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#9168) w.miki válasza cekkk (#9156) üzenetére


w.miki
veterán

Most ezt nem értem
100 percet adtak ingyen még a 75 mellé (annak mi értelme?), vagy 100 percet adtak 1270 Ft-ért (vagyis amennyiben amúgyis kerülne perc alapú számlázással)... :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9169) cekkk válasza w.miki (#9168) üzenetére


cekkk
veterán

pluszba, a 75 percet csak voda irányba beszélhetem le a 100at bárhova, ha lejárt a 75 percem voda irányba akkor utána használhatom a 100 percet vodára is, de addig a nem vodásakat abból hívhatom.

[ Szerkesztve ]

(#9170) w.miki válasza cekkk (#9169) üzenetére


w.miki
veterán

bármilyen számra +100 perc? az összes SIMedre? és ezért mit kellett csinálnod?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9171) cekkk válasza w.miki (#9170) üzenetére


cekkk
veterán

Amikor ez kiderült és páran írták itt a 100 percet akkor én is felhívtam őket és mondtam, hogy viszem innen a számokat rohadtul nem érdekel a kötbér mert kifizetem. Meg relatív elég magasak voltak a számláim is ilyen 10 környéke, persze 30-35 forintos perc alapú csomaggal nem is volt nehéz :W

(#9172) cekkk


cekkk
veterán

Megint beszéltem velük a 75 percen felül kapnám meg a 100 percet/sim . Amit nem tudtak, hogy a 100 perc az mp vagy perc alapú.
Viszont nekem a leányzó a telefonba azt mondta, hogy ha hosszabbítok miután lejár a hűségem akkor marad a mp alap és csak akkor lesz perc ha nem hosszabbítok. :DDD Nagy a kavar még ott, én mondjuk élni fogok a 100 perccel mert ez nekem nagyon jó :D

Valaki írta, hogy most kötött szerződést a htfsznél és ott már okt 1 től perc alapon számol, nekem a lány azt mondta, ha most kötnék akkor maradna mp alapú. :( :DDD :)) :))

(#9173) cekkk válasza SárkánySzív (#9164) üzenetére


cekkk
veterán

Egyébként meg a kémeik itt vannak, figyelnek, és szerintem feljebb jelentenek... ez olyan biztos mint ahogyan ezt most olvassátok, de egyébként meg had legyenek...

Ezért mondom azt, hogy a flottaközvetítők érdeke ez a titkolózás és sötébe burkolózást mert mindegyik szolgáltató tudja, hogy a flottájukba való belépést árulják és kb semennyire nem érdekli őket, mert ha igen, akkor már nem lennének ilyen kis zsebcégek akik ezeket árulnák. :DDD
Semmi értelme ennek a titkolózásnak :N

(#9174) Zeki válasza cekkk (#9173) üzenetére


Zeki
nagyúr

De ha nem titkolóznának, akkor mindenki flottás akarna lenni. És beindulna egy piramisjáték, a flotta közvetítőjének közvetítőjének a közvetítőjének a közvetítője jól lehúzna 50 ezerrel a belépésért. :)

(#9175) cekkk válasza Zeki (#9174) üzenetére


cekkk
veterán

De itt a titok csak annyi, hogy nem rakják ki publikusba a tarifa csomagokat én erre értettem, meg. Holott egy mail után bárki megtudja akár a szolgáltató embere, a google meg a flotta szóra gondolom millió találatot ad.

(#9176) SárkánySzív válasza cekkk (#9175) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... ma megjött az sms minden számra, hogy a kedvezményt aktiválták vagyis a + 100 percet természetesen kifelé minden hálózatba...

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9177) cekkk válasza SárkánySzív (#9176) üzenetére


cekkk
veterán

Én holnap megyek be egy boltba aláírni a szerződést. Gondolom azt nektek is kellett ugye, vagy csak engem szívatnak vele? :D

(#9178) SárkánySzív válasza cekkk (#9177) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Nem szívatnak, ez már nekünk a múlthéten lejátszódott, de annyira sügér volt a két vodás csaj hogy nem is igaz. Az egyik meg ráadásul ki is akart osztani, hogy mit képzelek Én bejöhet bárki az utcáról aztán megmondja hogy Ő mit csináljon.
Mondom a kis baromarcú marhának hogy hívja már fel a régi ügyfelekkel foglalkozó csoportnál x intézőt majd az mondja meg hogy mit csináljon. Meg fogtam kibasztam elébe a szerződésemet, mert már elszakadt a cérna, ugyanis előző nap 1,5 órát egyezkedtem az ügyfélszolgálaton.
Ilyen kis marha viselkedésű ügyintézőt, és mentalitást még nem tapasztaltam a vodánál, mindig hihetetlen kedvesek voltak eddig. A másik csajszi az mondjuk csitítgatta is hogy mit szól bele hagyja már a dolgot.
Ki is írnám hogy ez hol volt, és mikor, de nagyon beazonosíthatóvá válnánk vele együtt, és a leselkedő kutyák miatt még kirúgnák nyuszifült, mondjuk megérdemelné a kis hülye.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9179) cekkk válasza SárkánySzív (#9178) üzenetére


cekkk
veterán

Ha megérdemli akkor tegyél panaszt ellene :K

Én majd holnap megyek be valamelyik vodaboltba, és kiderül, hogy mi lesz :D

(#9180) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Sziasztok! Időközben kiderült, hogy amiben olyan biztos volt a "jogász ismerős", mégsem olyan biztos, mert változtattak egy csomó helyen egy csomó - egyébként ezzel kapcsolatos jogszabályban - így hát akkor most tulajdonképpen zavaros, kinek mihez is van joga.
Fasza, mi? Olyan jogszabályok, amik ilyen esetben nem egyértelműek.
Már ha valóban így van, nem vagyok sajnos jogász.

Más: az egyik flottás oldalon valami "nemzetközi flottáról" magyaráznak. Az mi lehet szerintetek, voip?

[ Szerkesztve ]

(#9181) Zirowe válasza johnnyjungle (#9180) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem kell olyan hatalmas jogásznak lenni, hogy a "közös megegyezés" kifejezést értelmezni tudjad.
Ha hiányzik az akarat az egyik oldalról, máris nem arról van szó.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9182) johnnyjungle válasza Zirowe (#9181) üzenetére


johnnyjungle
tag

A megfelelően precíz szabályozás meglétének hiányáról beszéltem, nem arról, egy avagy kétoldalú -e..

(#9183) cekkk


cekkk
veterán

Ma voltam bent, márkaboltban, megcsináltok, kérdeztem a lányt, hogy sok flottás jön? Erre azt mondja, hogy én voltam az első :DDD :DDD

(#9184) pepe1150


pepe1150
csendes tag

Sziasztok,

Most olvasom ezt a voda-ászf dolgot....
A MOL flottásokat kérdezném, hogy ők is kapták már ilyet a számlájuk mellé?

köszönöm

(#9185) pepe1150 válasza pepe1150 (#9184) üzenetére


pepe1150
csendes tag

én azt ajánlom hogy mindenki hívja fel az ügyfélszolgálatot, mert flottánként, sőt díjcsomagonként ez változhat. Van amelyik flottát, amíg van az előfizetésen hűségidő nem is érinti ez a változás. ;)

(#9186) cegestelefon


cegestelefon
csendes tag

Maradt egyáltalán még olyan flotta ahol maradt a másodperc alapú számlázás?

(#9187) drkoba válasza cegestelefon (#9186) üzenetére


drkoba
csendes tag

Nos, mint írtam volt, a DPI flottában egyértelműen marad.

(#9188) SárkánySzív válasza pepe1150 (#9184) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... ezen már régen túlestünk...
Sőt már más dolgokon is ebben az ügyben ha visszaolvasnál vagy kétoldalnyit, de azért köcce... :C

Cekk!

Ezt Én is kérdeztem a csajszitól, és mondta hogy jövögetnek óvatosan...
mondom neki, hogy aki nem értelmezi a dolgot vagy nem is olvassa az akkor megy a levesbe, és szerintem a flottások háromnegyede megy a levesbe...
... különben ha nem lennék itt akkor Én is mennék a levesbe, mert itt hallottam erről a dologról először, a fene meg olvasgat ASZF változásokat magától... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9189) cekkk válasza SárkánySzív (#9188) üzenetére


cekkk
veterán

Én mondtam a csajnak, hogy a vodafone egy nagy geci(és itt elnézést kértem tőle), mert pl az e-számla rendszernél sokkal nehezebben vehető észre a letöltés mint a többi része. Valamint ismerős is úgy járt, hogy elkezdte olvasni a kapott módosításokat. Olvasta, hogy kétoldalú módosítás roaming blabla meg, hogy nem lehet felmondani a flottás részig el se jutott hanem ezek után hagyta a fenébe, ma szóltam neki, hogy vigyázzon. Mondjuk nem tudtam, hogy flottába van ezért nem szóltam eddig.

Szóval a vodafone ahogy kommunikálja az nem teljesen egyértelmű, és beleszámolták a büntetést abba, hogy majd ők is kapnak azért, hogy ráutalómagatartással akarják a szerződéseket módosítani. :W :W

(#9190) Zirowe válasza cekkk (#9189) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem akarom a vodát védeni, de nem ő tehet róla, hogy az emberek nem olvassák el.

A számlához adott papír mindkét oldalán ugyanaz szerepelt.
Haverom el se olvasta, ha nem szólok neki, szokott volna.
Meg legalább 3an írtak nekem innen, hogy ők nem kaptak ilyet.
Ja, hogy a roaming változásásos lapon van!
Szimplán trehányak az emberek.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9191) cekkk válasza Zirowe (#9190) üzenetére


cekkk
veterán

Az e-számla rendszerben nehezebben észrevehető mint a többi letöltés gomb, gondolom nem véletlen.

Ez mi ha nem szándékos, ez direkt így van, hogy minél kevesebben töltsék le, mert kevésbé lehet észre venni.
Nekik a hálózatukon a saját ügyfeleiknek nem kerülne semmibe, ha küldenének egy sms-t , hogy emberek módosulások lesznek olvassátok el amit ki küldünk, tudják, hogy nem olvassák el az emberek és ezért akarnak ráutalómagatartással szerződést módosítani. Szóval igen is szerintem nem tájékoztat korrektül a voda.

(#9192) Zirowe válasza cekkk (#9191) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Jó, de én meg a papír alapúról beszélek, ahol egy két oldalas papírt csatolták, mind két oldalán ugyanazzal a szöveggel.
Emberek nagy része el se olvasta vagy azt mondja, hogy nem kapta meg (mert nem olvasta el), aztán meg csodálkoztnak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9193) cekkk válasza Zirowe (#9192) üzenetére


cekkk
veterán

Nem hát, és ezt tudja a voda is és azért csinálják így. Az emberek többsége nem ilyen világba nőtt fel ahol a szolgáltatók így kibabrálnak velük ezért naivak, nekünk fiataloknak már sokkal jobban kell figyelni és hozzá szokunk ehhez. Meg szerintem egy nyugati országban ezt nem tehetnék meg az ügyfelekkel.

(#9194) Zirowe válasza cekkk (#9193) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én most nem a módosítás tartalmával szállok vitában, hanem a formájával, legalább is papír alapúnál.

Rendes betű mérettel külön papírral csatolták a számlához.
Nem ertrm miért nem felé ez meg?
Nincs elbújtatva, nincs kisbetűzve, nem csak újságban lett megjelentetve+a1270 is elhadarja minden egyes hívásnál.

Szerintem ez így okés (ismételten, mód és nem tartalomról van szó), és kétlem, hogy a "híres nyugati országokban" másképp menne a tájékoztatás.

Bár lehet, hogy egyeseknek az is kevés lenne, ha egy ceremónia mester olvasná fel minden egyes számla átvételekor..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9195) cekkk válasza Zirowe (#9194) üzenetére


cekkk
veterán

Te egyet értesz én meg nem, lehet neked van igazad, de ahogy írva is van benne, hogy nem generál felmondási jogot, meg kétoldalú ezek nem igazak, és aki el is olvasta az sem biztos, hogy megértette.
Én összességében azt mondom, hogy ez nem volt korrekt. :(

(#9196) Zirowe válasza cekkk (#9195) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Háromszor is kihangsúlyoztam, de csak a te kedvedért negyedszerre is: az értesítés formájáról beszéltem papír számlánál, nem a tartalmáról!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9197) z67 válasza Zirowe (#9194) üzenetére


z67
őstag

Vitába szállnék a rendes mérettel. Tedd a számla mellé, szerinted ugyanaz a betűméret? Ha nem, miért nem?

Az sem véletlen, hogy a roaming közé bujtatták.

Amúgy baj van a fejekben, amikor egy fogyasztói fórumon valaki mindig úgy érzi, hogy elvtelenül a szolgáltató érdekét kell képviselnie, csak azért, hogy láthassuk ő mennyire objektív, tudatos fogyasztó.

(#9198) cekkk válasza Zirowe (#9196) üzenetére


cekkk
veterán

Én meg leírom, hogy összességében újra, mert hiába írja le, és olvassa el valaki, ha olyan tartalom szerepel benne ami nem teljesen fedi az igazságot. ismerős is így járt, elolvasta és úgy volt vele hagyja a fenébe, mert kétoldalú valamint nem generál felmondási jogot, ezért kiküldhették ha félre tájékoztatták az embereket.

Sőt még azt is hozzá tenném, hogy a letöltési linkek csak akkor jönnek elő, ha küld sms-t a vodafone de anélkül is be tudsz lépni és kifizetni a számládat, szóval itt még az arcodba se tolja ezt a hírt.

[ Szerkesztve ]

(#9199) NorbiG2 válasza cekkk (#9198) üzenetére


NorbiG2
tag

Nos, Urakok!

Én is megkaptam eme híres "tájékoztatót".
Nem kicsit apró betűs!
És azzal is egyet értek, ha olyan korrekt cég lenne (a többi sem különb), nem sajnálnák a pénzt (0Ft nekik), ha saját hálózatba kiküldenék INGYENESEN minden előfizetőnek, hogy mi várható, figyeljenek oda. Még ha részletesen nem is térnek ki minden dologra.
Ez meg az én véleményem. És nem kívánok senkivel ezzel kapcsolatban vitatkozni. :K

(#9200) davao


davao
tag

Sziasztok! :)

Én egy kicsit eltérnék a kialakult vitától a Vodával kapcsolatban :P

Egy olyan T-s flottát keresnék, ahol:
- elsősorban én vagyok az előfizető: azaz én kapom a számlát a szolgáltatótól és saját ügyeimet én tudom intézni (magánszemélyként!)
- másodsorban a havidíj nagyon max. 4000 HUF legyen (lehetőleg mobilnettel)
- és nem utolsó sorban kedvezőek legyenek a percdíjak is :P (mp. alapon)

Ha esetleg valaki tud ilyet, ne tartsa magába! :)

Előre is köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.