Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Szerdától én is DPI tag leszek! Készülék nélkül kötöttem.. így legalább nincs 2 év hűség.

Kösz CIKK CEKKKK! :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9852) cekkk válasza Vangelis (#9851) üzenetére


cekkk
veterán

:C :C

Én nem értem akkor itt mit rinyált mindenki, hogy nem lehet belépni kettőt telefonáltam és szereztem egy olyan mail címet aki ilyen segítő kész :D Jah és én sem ismerem a hölgyet, csak őt találtam meg :D

Isteni akarat volt ;] :P :DDD

(#9853) Vangelis válasza cekkk (#9852) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Amikor irtad a címet. Én írtam neki.
Ma reggel írtam a mobileforce-nak. 10 órákkor hívtak. Adataim beérkeztek. Jövőhéten keresnek, erre ma hívtak is és szerdán jön a sim és a szerződés.

Csak meg ne tudják a párt társak :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9854) sirkan13 válasza finifene (#9840) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Nekem 48-órán belül aktíválták.De majd csak okt.1-től lehet rendesen nyomon követni.Ezért balhéztam már egy hete folyamatosan velük.Nekem Július 12-től van a 100-perc.Másodperc alapon,hálón kívűl.

[ Szerkesztve ]

(#9855) cekkk válasza Vangelis (#9853) üzenetére


cekkk
veterán

Máglyára raknak és elevenen elégetnek ;] :P

(#9856) Vangelis válasza cekkk (#9855) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De szó mi szó! Tényleg egyszerű volt elintézni.

Még csak a FIDESZ-t sem kellett keresni. Igazából lehet, elég lett volna a mobileforce-ot.

Egy próbát úgy is megérne... akinek sürgős.
Nekem leginkább tényleg az tetszett benne, hogy nem kellett hűséget vállalni Így ha bármi változás lenne akkor lehet lépni. A 10ft/perc bárhová másodperc alapon meg azért nem rossz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9857) cekkk válasza Vangelis (#9856) üzenetére


cekkk
veterán

Én kerestem őket, és mondták, hogy az úgy nem elég sajnos :(

Minden képen kell egy fidesz kontakt.

(#9858) Vangelis válasza cekkk (#9857) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Oksa

De akkor te milyen flottában vagy?

Nekem itt van a i-mobile is... de akkor az most kimarad... nekem a dpi jobbnak tűnik.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9859) cekkk válasza Vangelis (#9858) üzenetére


cekkk
veterán

Én htfsz flottában vagyok talán tavasz eleje óta :D

Szóval nekem semmi közöm a DPIhez :DDD

Csak múlthéten felidegesített, hogy senki nem hitte el nekem, hogy ismerős belépett egy hét alatt, és csak én kamuzok itt. Kerestem egy kontaktot két telefon alatt meg is volt. aztán azóta többen be is léptek. Szóval akinek eddig nem sikerül az csak magára vessen ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#9860) oregnigger válasza Broki1 (#9850) üzenetére


oregnigger
csendes tag

Köszönöm Broki1 :R

Utolsó kérdés :a Dpi ugye Telenoros?

Köszönöm

Üdv:zsolt

[ Szerkesztve ]

(#9861) szilard28 válasza cekkk (#9859) üzenetére


szilard28
aktív tag

cégként be lehet lépni a DPI-be?

(#9862) cekkk válasza szilard28 (#9861) üzenetére


cekkk
veterán

Nem tudom :) Kérdezd meg tőlük, az a biztos.

(#9863) harcosparej válasza Vangelis (#9851) üzenetére


harcosparej
tag

Veszel telefont, ha nem a DPI-nél tarifahűség van. Ez volt az első mit a mobil force-tól megkérdeztem. "Mind a tarifára, mind a készülékre hűséget kell aláírni" Ezt majd úgy is látod a szerződésen.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9864) harcosparej válasza oregnigger (#9860) üzenetére


harcosparej
tag

Igen, Telenoros a DPI.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9865) Zeki válasza cekkk (#9859) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, sok volt a nagyarc rinyagép, akik támadtak itt, miközben fingok voltak tenni bármit is a DPI-ért.
Volt aki inkább fizetett, mert az úgy volt jó neki.

Ehh!

Ezért tart itt az ország, ahol. Majd a másik, majd az vezesse a kezem, mert ha csak odamutat, az szar, az nem jó.

(#9866) nemerei


nemerei
tag

Mennyi a DPI flotta havidíja?

üdv: nemerei

(#9867) O.Lajos válasza Midway (#9836) üzenetére


O.Lajos
tag

nincs a közeletekben egy voda bolt? tegyétek meg írásban. de ha más nem, akkor írjátok fel a beszélgetés pontos idejét.
egyébként ha a tartalmát nem is, de a hívás megtörténtét a híváslista is igazolja.

(#9868) O.Lajos válasza nemerei (#9866) üzenetére


O.Lajos
tag

végülis csak 16 hozzászólással előbb linkelték legutoljára.. :U

(#9869) Vangelis válasza harcosparej (#9863) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is megkérdeztem. Azt mondták az alap tarifára nincs hűség csakk akkor ha veszek készüléket.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9870) harcosparej válasza nemerei (#9866) üzenetére


harcosparej
tag

(#9850) Broki1 üzenetében lévő linkek megadják a választ a DPI-s tarifa kérdésedre.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9871) Vangelis válasza Vangelis (#9869) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A kiemeltre és a vip-ra kell hűséget kötni.

Ha nekem hazudtak én is hazudok.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9872) harcosparej válasza Vangelis (#9869) üzenetére


harcosparej
tag

Én csak azt írtam le amit mondtak nekem. Reméljük neked lesz igazad. Én mondjuk amúgy is akartam telefont venni így vállalom 2 év telefon és tarifahűséget.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9873) Vangelis válasza harcosparej (#9872) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nem tudom... én direkt kérdeztem. De már csak hétfőn tudok rákérdezni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9874) harcosparej válasza Vangelis (#9873) üzenetére


harcosparej
tag

Én is megkérdeztem, de lehet hogy általánosságban mondta. Rábólintottam, hogy nekem mindegy úgy is telefont szeretnék venni. Megkötöm a szerződést nem lesz okom ellépni innét már az egész család és a rokonság benne van :)

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9875) Vangelis válasza harcosparej (#9874) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen értem.
Tőlem kérdezte a hölgy, hogy szeretnék-e készüléket.
Mondom persze mert úgyis alá kell írni 2 év hűséget.
Mondta, hogy készülék nélkül nem kell hűséget vállani. De ha később szeretnék telefon akkor csak Budapesten tudom megvenni. :( Gondolom náluk.

Mondjuk én azt hittem később majd bármelyikben vehetek... de hát nem nagyon kell készülék.
Csak azért úgysem fogok felmenni Pestre.

Így most csak a simet küldik. Kicsengetem az 1800ft-os futár költséget és berakom a telefonba a simet.

Elvileg ennyi...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9876) totya973


totya973
csendes tag

Sziasztok!

Csak közérdekű infót adnék amennyiben nem bánjátok, közel 14 hónapja vörös flottánál vagyok (korlátlan csomag, nem saját nevemen van az előfizetés), eddig kifogástalanul működött minden, néha figyelemmel kísérem a beírásokat és nem régen a várható ÁFSZ módosításról írtatok, ezt jeleztem a flottaszolgáltatóm felé, hogy nehogy nyom nélkül változtassanak.

A tegnapi nap folyamán hívást kaptam, hogy a szolgáltató felülvizsgálja a beszélgetések havi mennyiségét, és a kivizsgálás során az Én előfizetésem is kiugróan magasnak nyilvánult (kb. havi 4000 perc környéke).
Mint kiderült a tervezet szerint 2000 percre szeretnék limitálni az engedélyezett mennyiséget, azután pedig fizetős lenne.

A flottaszolgátlatom korrekt volt, van változtatási lehetőségem, ezzel élni is fogok.

Nem tudom, hogy mennyire egyedi eset, de mivel Én is kaptam innen használható információt,
gondoltam ez a minimum, hogy leírom.

Üdv.

totya973

(#9877) Naigen válasza Zeki (#9865) üzenetére


Naigen
aktív tag

Nem lehet elmenni szó nélkül a szavaid mellett. Nem feltétlenül volt mindenki lusta maga intézni, vagy utána járni, de, ha már egyszer egy flottákról szóló topic, megkérdezték itt is. De az állítólag meg elvileg infókon kívül csak a másod, harmad kézből való infókkal találkozhatott itt. Egy ember le nem írta, még privátban sem (azaz de, 10-ből 1), hogy hogyan egyszerűsíthető le a folyamat, vagy mik a saját tapasztalatai. Ennyi volt a kérés, se több, se kevesebb.
Érdekes hozzáállás, hogy úgy minősíted az izz segítséget kérőket, ahogy.

Mindazonáltal egy vmire legalább jó volt ez az egész, az óta legalább van infó, aki bizonytalan és betéved ide segítségért az talál is. És nem csak a fentebb említett állítólagos, elvileg infókat...

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9878) Naigen válasza Vangelis (#9875) üzenetére


Naigen
aktív tag

Számhordozásnál annyi a különbség DPI-nél, hogy megkapod a sim-et, ami élni is fog, de egy ideiglenes 20-as számmal, mert kell pár nap, míg átáll a rendszer a hordozott számra. A sim ugyan az marad, csak már elérnek rajta a korábbi számodon is. Természetesen a régi kártya (a régi számmal) is él az átállásig, ha van plusz teló használhatod.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9879) Vangelis válasza Naigen (#9877) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért leírtam én is,hogy hogyan jutottam el a célig. 3 nap alatt.

De ha gondoljátok nagyon szívesen leírom egy hozzászólásban is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9880) Vangelis válasza Naigen (#9878) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem kértem számhordozást.
De tudom mi a folyamat.

Kértem új számot.. a régit is tudom használni még egy évig. Addig megtudja mindenki az újat. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9881) Naigen válasza Vangelis (#9880) üzenetére


Naigen
aktív tag

Tudom, hogy Te nem kértél számhordozás, beszéltünk pü-ben :) De hátha vki hordozna.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9882) Siriusb válasza Vangelis (#9879) üzenetére


Siriusb
veterán

Bele kellene írni az első hozzászólásba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9883) Vangelis válasza Siriusb (#9882) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem is csak egy e-mail címem van. Ha mindenki neki fog írni még a végén megunja. :D

i-mobile ban tudok segíteni ha érdekel valakit.

Onnan még aznap megvolt a igazolás. De így már azt nem használom fel.

De ha bárkit érdekel akkor van elérhetőség!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9884) pampika válasza Naigen (#9881) üzenetére


pampika
őstag

pl. én :)
telefonon le lehet velük egyeztetni mindent és egy ablakosan elintézik nekem a hordozást?

azt tudja esetleg vki, hogy részletre lehet-e nálunk telefont is venni? mert ahogy néztem, ők pannonos viszonteladók is, szóval akár lehetne is erre lehetőség.

(#9885) Naigen válasza pampika (#9884) üzenetére


Naigen
aktív tag

Nos, a menete mindenképp a jól bevált, azaz be egy Fidesz irodába jelzed, hogy DPI-be lépnél be, ők felveszik az adataidat, amit továbbítanak a mobilforce kft-nek. Alteratíva, írsz itt cekkk-nek, nagyon segítőkész tud lenni, ha akat :) ad egy emilcímet, oda elküldöd az adataidat. Ők továbbítják a mobilforce-nak, akik pár nap múlva felhívnak, hogy egyeztessék az adatokat, ekkor jelezheted, hogy hordoznád a számodat. Nekem a hölgy azt mondta az ügymenet meggyorsítható, ha a jelenlegi szolgáltatótól kikérsz egy szerződés másolatot. T-nél elég ugye az 1. oldal, mert ezen vannak az adataid. Ha több számot vinnél, akkor értelemszerűen mindről kérsz egyet. Szal mielőtt felhívod őket, beszerzed amit kell, kérsz egy emilt, vagy fax számot, ahova küldheted, faxolod, vagy szkenneled és emilen továbbítod mforcenak. Ha megkapták hív egy hölgy, akivel leegyezteted még egyszer az egészet, s azt, mikor viheti a futár a kártyá(ka)t. Ahogy írtam kapsz majd egy ideiglenes számot, amit használhatsz amíg át nem áll a rendszer. A kapott sim marad, arra aktiválódik a történet. A futár a sim-mel együtt hozza a szerződést, elolvasod, aláírod. Rajta lesz mikor hordozódik (szép magyarsággal) át a számod.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9886) z67


z67
őstag

A Bónusz Brigadon 9900 Ft a Voda Red havidíja.

(#9887) Handball94


Handball94
aktív tag

Mi a helyzet most az I-mobile flottával? Azok a tarifák érvényesek, amik a pdf-ben vannak? Másodperc/perc alapú? Valakitől kérnék egy kis infót, most akarnék flottába lépni (igen, olvasom hogy a lehető legjobbkor, de hát ez van.. :)

(#9888) Vangelis válasza Handball94 (#9887) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt mondták, hogy ha 09.30-ig lépsz be akkor marad minden a régiben.

Nekem 1 nap alatt emgvolt az igazolás. Ha kell segítség szóljál a I-mobile hoz.
De mivel a DPI is hívott így én a DPI-t választotam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9889) harcosparej válasza Vangelis (#9888) üzenetére


harcosparej
tag

09.30 után milyen módosítás lesz a DPI beléptetéssel? Kíváncsi vagyok. Gondolom az adók miatt jön a szigorítás mint a vodás flottáknál.

[ Szerkesztve ]

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9890) Vangelis válasza harcosparej (#9889) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én az I-mobilre-ra gondoltam.

DPI nem tud változásról.

Azt mondták, hogy nem lesz módosítás, mert nemrég kapták az új tarifákat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9891) BullZeye


BullZeye
veterán

Jelentem Vodafone-nál már nem lehet belépni egyik flottánál sem a régi szerződés alapján. Legalábbis egy igen inkompetensnek tűnő ügyfélszolgálatos szerint. Úgyhogy valszeg csak nem ért hozzá, vagy hazudik, vagy voda tényleg nem enged új embereket flottába, csak brutál árakon.

Nem tudom milyen belső rendszerük van, viszont röhejesen gusztustalan a hozzá állásuk. Szerencsére megkaptam a szerződés tervezetet HTFSZ-nél, de gondoltam bemegyünk most vodához megkérdezni mi kell még a számhordozások miatt.

Megkérdeztük, hogy jelenleg milyen szerződéses lehetőségeink vannak, elsőnek egy ilyet adott:
havidíj 2458 Ft
16Ft Voda hálózat
38Ft Minden más :D
nincs internet :D

Hát erre elkezdtem röhögni, hogy ezt Ön se gondolhatja komolyan :D

Erre matatott még a gépben 2 percet, és adott egy ilyet:
havidíj 3068 Ft :D
12,7Ft minden hálózat
500mb internet (ez 1625Ft)

Hát mondom ez már alakul, de 3k-t sose fizetnék havonta, max ha korlátlan netet adnának :D

De röhej, hogy 38Ftos percdíjas flotta csomagot akart elsőnek rámtukmálni net nélkül alapból.

Úgyhogy most round 2, várok míg csinálnak valamit a flotta szerződéssel (elfogadják, az amúgy qrwa jó ajánlatot, vagy kiharcolnak egy jobbat)
Ami lesz amúgy remélhetőleg, vagy ennél jobb
Havidíj 2182Ft
12,7Ft minden hálózatba
200mb internet (ez 975 Ft)
Másodperc alapú számlázás

(#9892) harcosparej válasza Vangelis (#9890) üzenetére


harcosparej
tag

Kitudja nekem aki intézte ezt írta "Továbbítottam kérelmét, remélem még elfogadják a hamarosan közeledő szigorítások előtt." Ebből gondoltam, hogy hamarosan készül valami.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9893) w.miki válasza BullZeye (#9891) üzenetére


w.miki
veterán

próbáld meg egy másik üzletben/ügyfélszolgálatosnál az ügyfélmegtartó csoportot keresve

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9894) Vangelis válasza harcosparej (#9892) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem tudom. Nekem is gyorsan intézték.
Lehet a telenor nem akar már embereket beengedni... vagy tudja a fene.

Nekem azt mondták marad a régi vagyis a nem régi megújított tarifa (tarifák)

De majd lehet hétfőn még felhívom őket.

Azt azért sajnálom, hogy telenor üzletben nem lehet semmi DPI-s ügyet intézni. :(

Én a telefon miatt kérdeztem. Kaptam árlistát, de annyira nem baráti, hogy vegyek telefont is.. de később ki tudja. De csak a telefon miatt felmenni Pestre... hát nem akarok.
Ami érdekes, hogy nem is volt rajta minden elérhető telefon. Sok limitalt és kifutó van rajta.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9895) Broki1 válasza Vangelis (#9894) üzenetére


Broki1
tag

A telefonvételt később lehet, hogy futár útján is meg lehet oldani, mint a szerződés átvételét(aláírását)?

(#9896) cekkk válasza Vangelis (#9894) üzenetére


cekkk
veterán

Egyébként mit vártok most tényleg?
Közel 1/3 áron fogtok beszélni a publikus csomagokhoz képest és azt akarjátok még, hogy a telefonokat is oda adják 1/3 áron vagy mi?
Örülni kéne, hogy van ez a lehetőség, telefont meg Kínából kell rendelni olcsón,nem a szolgáltatóktól venni :P

(#9897) Vangelis válasza cekkk (#9896) üzenetére


Vangelis
nagyúr

hehe...

Hát ha lúd legyen kövér. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9898) balazs1011 válasza cekkk (#9896) üzenetére


balazs1011
aktív tag

NAGY IGAZSÁG!!! :C :R :C :R :C :R

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#9899) glaci válasza cekkk (#9896) üzenetére


glaci
őstag

Ezen én is gondolkodtam, hogy miért ez a nagy telefon mizéria. Ill., hogy minek Pestre menni egy telefonért.
Bemegy egy akármilyen boltba, vesz egy függetlent, aztán kész.
Vagy bemegy a Telenorhoz, vesz egy feltöltőset, lebeszéli, eldobja, a telefont meg használja.
Azért mert flottás SIM -je van, még nincs megkötve, hogy csak a Tőlük (Budapesten) vett készülékben használhatja csak!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9900) Vangelis válasza glaci (#9899) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De ebben a csóró világban.... nem mindegy mennyiért.

Ha meg van kedvezmény.. hülye aki nem használja ki.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.