Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) SárkánySzív válasza odihari (#8897) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Igen tényleg ráutaló jogilag is, tehát nem szabad fizetni hanem egyezkedni kell.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8902) drkoba válasza Gizmo94 (#8900) üzenetére


drkoba
csendes tag

Ez ugye attól függ, ki mennyit beszél. Nekem nem kell korlátlan tizenezerért, mert nem beszélek annyit. Viszont kell a másodperc alapú számlázás. Amúgy a vörösöknél voltam már. Ugyan, hagyjuk.

(#8903) drkoba válasza Gizmo94 (#8900) üzenetére


drkoba
csendes tag

Egyébként akinek itt a fórumból intéztem ilyen DPI-t, még senki nem reklamált. :)

(#8904) odihari válasza SárkánySzív (#8901) üzenetére


odihari
csendes tag

És mit tudnak vajon felajánlani? Elkezdenek egyezkedni? sosem voltam még ilyen cipőben.

(#8905) mezzanine81 válasza odihari (#8892) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Na, vicces dolog ez, mert én pontosan tegnap délután kötöttem meg a harmadik számomra voda flottás szerződést az allee-ban a htfsz flottába. Most, elővettem a papírt, hogy tulajdonképpen mit is írtam alá, mert ugye ott nem szólnának ám, ha valami változás van a promóciós papírhoz képest. Lehet megkapaszkodni, de a tegnapi szerződésben már az szerepel, hogy "lebeszélhetőség vodafone hálózatán belül", tehát ez már tuti megváltozott! Nem sokat tököltek vele, újaknak ez már mostantól így van, nem csak október 1-től! (Legalábbis a szerződésem szerint.) Viszont a számlázási egységnél még másodperc szerepel szerencsére. Lehet ezt elfelejtették átírni?..

(#8906) szilard28


szilard28
aktív tag

Úgy tűnik hogy marad a voip, míg nem lépnek a nyakukra ezeknek a tolvajoknak. Ha így folytatják, legfeljebb majd törvényben szabályozzák a mp alapú számlázást és a maximális percdíjat, aztán mehetnek rinyálni.

(#8907) mezzanine81 válasza szilard28 (#8906) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Nem is rossz ötlet. :)
Rezsicsökkentés után jöhet a percdíjcsökkentés - törvényileg. Ezzel biztos választást lehetne nyerni. :D

(#8908) drkoba válasza mezzanine81 (#8905) üzenetére


drkoba
csendes tag

Na pont erről beszéltem. A Telenor levele szerint: "Az előfizetés havidíja 100%-ban lebeszélhető normál díjas belföldi hívásokra"

(#8909) Gizmo94 válasza szilard28 (#8906) üzenetére


Gizmo94
veterán

És kik lépnének a nyakukra? A trafikmutyis profi tolvajok? Erre nem látok esélyt. Választást pedig csalással is lehet nyerni, abban pedig nagyok, a hazudozásban meg profik. Ehhez nem kell percdíjcsökkentés, még rezsikamu sem. De ez már politika, az meg itt nem ok..

[ Szerkesztve ]

(#8910) drkoba válasza Gizmo94 (#8909) üzenetére


drkoba
csendes tag

"trafikmutyisoknak" jó lesz a Telenor. Te meg fizess amennyit akarsz. Na ez a baj, hogy idejön az Orbán utálat.

(#8911) NorbiG2


NorbiG2
tag

Gyerekek! Ne adjunk már a zsideszeseknek instrukciókat, mivel nyerjenek választást, így is kibaszott geci telünk lesz, mert kampány! Úgyis hazudozással és csalással nyernek, mint mindig.
De ez már politika kőkeményen, amitől kivan a tököm.
Ez meg egy mobilflottás oldal. És maradjunk a konkrét témánál, amire létrehozták. :K

(#8912) mezzanine81 válasza drkoba (#8908) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Én nem mondtam sose, hogy a telenornál ez nem így van.
Egyébként én majdnem biztosra veszem, hogy ha a fidesznek semmi köze nem lenne a DPI flottához, akkor a telenor ugyanúgy "percesítené" azt, mint ahogy most a voda elkezdte. De nyilván a telenor nem nagyon akarja kihúzni a gyufát, elég volt a márciusi hóhelyzetes dolog.
De egyébként a telenornál is iszonyatosan megy a fejtörés, hogyan lehet még több pénzt beszedni a felhasználóktól (lásd tavaly, amikor a lebeszélhetőséget 60-40%-ra áttették és csak a nagy felháborodás miatt léptek vissza karácsony előtt). Úgyhogy én nem vennék mérget arra, hogy ott nem fognak valahogy emelni, de hogy milyen módon, az kérdéses.

(#8913) drkoba válasza mezzanine81 (#8912) üzenetére


drkoba
csendes tag

Csak azért lenne furcsa most egy emelés, mert épp ezen hónaptól csökkentették a maximális 25,40 percdíjat 10,80-ra. Természetesen bruttó.

(#8914) drkoba válasza NorbiG2 (#8911) üzenetére


drkoba
csendes tag

Pont ezért gusztustalan a hozzászólásod! :(

(#8915) gboszi válasza drkoba (#8913) üzenetére


gboszi
senior tag

Vazze, többet reklámozod a DPI-t mint amennyi mindig tv reklám megy a tv-ben...hagyd már abba. Akinek kell, megkeres...

[ Szerkesztve ]

"If you're good at something, never do it for free!"

(#8916) sifarr válasza odihari (#8897) üzenetére


sifarr
senior tag

DE!!! Azt mondta ma az ügyintéző h nem mondhatják fel az ügyfelek. Mondtam is neki h ilyen nincsen, válaszolta: de van.
Jól mondta az ügyintéző!
Ugyanis amit Club1 írt a kötbérmentes előfizetői felmondásról csak akkor igaz, ha a Voda egyoldalúan módosítja az előfizetői szerződést. Viszont a Voda a kiküldött értesítésben közös megegyezésen alapuló szerződésmódosítást kezdeményezett. Ezt elfogadhatod vagy elutasíthatod, de ez még nem jogosít kötbérmenetes felmondásra.
Az más kérdés, hogy mit tesz a Voda, ha nem fogadod el. Ebben az esetben a Vodának az ÁSZF szerint lehetősége van arra, hogy ő mondja fel a szerződést. És természetesen ha ő mond fel, akkor nem kérhet kötbért sem.
Szóval szerintem akinek semmiképpen nem elfogadható a módosítás, az jelezzen vissza a Vodának, hogy nem fogadja el a módosítást. Aztán lépjen a Voda.

(#8917) drkoba válasza gboszi (#8915) üzenetére


drkoba
csendes tag

Sajnos a tények makacs dolgok.

(#8918) odihari válasza sifarr (#8916) üzenetére


odihari
csendes tag

közöse megegyezésen alapuló... azt nem kéne akkor mind a kettő félnek aláírni? vagy ez úgy néz ki,hogy indítványozza és aki nem reagál azt úgy tekintik, hogy beleegyezik?
És, ha nem fogadom el úgy néz ki, hogy bemegyek Voda boltba vagy felhívom az üszit és megmondom h nem fogadom el? Erre vajon mit léphet a voda? Felajánl valami mást amit ismét nem fogadok el majd felmondja a szerződést? vagy felajánl valami mást és én elfogadom?

(#8919) Gizmo94 válasza odihari (#8918) üzenetére


Gizmo94
veterán

Megtudod ha megléped. Jósolgatni mi értelme? Találgatás az egész..

(#8920) odihari válasza Gizmo94 (#8919) üzenetére


odihari
csendes tag

Teljesen igazad van, viszont gondoltam valaki tudja a lehetőségeket. esetleg (sajnos) már került ilyen helyzetben és van tapasztalata.

(#8921) Gizmo94 válasza odihari (#8920) üzenetére


Gizmo94
veterán

Valami azt súgja, hogy okoskodni tudunk itt ugyan, de ebből nemigen fog jól kijönni senki, ahogy ez kinéz..... Ahogy ebben az országban a dolgok mennek, a helyzet durva lesz, az ászf-eket is igencsak profi jogászokkal íratják, bár engem ( ez még) nem érint, de most végigszenvedtem az egészet.. Nem kifejezetten értünk van..:) . Lehet, hogy a vége sikeres lesz az ellenállásnak, szerződésbontásnak,de ha bedurvítanak, de nem lesz egy egyszerű futam senkinek.. Másrészről, ha mind meglépi, hová mégy..

[ Szerkesztve ]

(#8922) szilard28 válasza odihari (#8918) üzenetére


szilard28
aktív tag

mindenképpen javasolt az ajánlott levél.

(#8923) NorbiG2


NorbiG2
tag

Na, Urakok!
Most hívtam a vörösingesek ügyélellenes szolgálatát :))
És megkérdeztem most mi a helyzet, mert helyzet van ugyebár.....
Elmondta, hogy minden lakossági csomagnál és nem publikus flottánál csak saját hálózatba lehet lebeszélni a lebeszélhetőséget és a hűségnyilatkozat után áll át mp-ről perc számlázásra. Mondom akkor kötbér nélkül bonthatok október 1 előtt, mivel ez egyoldalú szerződésmódosítás és ennyi.
Na, ennek már utána kell járni, mert nem tudja. Mondom ha én mint egyik fél én nem fogadom el, akkor ez csak egyoldalú, akár hogy is számolom józan paraszti ésszel. Jöhet nekem akármilyen egyetemet végzett jogász is.
Ok, akkor ezzel kapcsolatban megkeresnek és megpróbálunk megegyezni. Mondom csak 5 számot hozok el, ez nem sok, mert van jobb ajánlatom és a konkurenciánál. Ajjajj, majd ezzel kapcsolatban megkeresnek, ne kapkodjak.
Ne hagyjátok magatokat, basszatok az asztalra! :Y

(#8924) sifarr válasza odihari (#8918) üzenetére


sifarr
senior tag

közöse megegyezésen alapuló... azt nem kéne akkor mind a kettő félnek aláírni? vagy ez úgy néz ki,hogy indítványozza és aki nem reagál azt úgy tekintik, hogy beleegyezik?
Olvasd el az ÁFSz 9.2-t. Aktívan elfogadhatod levélben, ügyfélszolgálaton aláírt módosított szerződéssel, telefonon, e-mailben, és úgy is, ha nem csinálsz semmit (ráutalás).
Ugyanilyen módokon jelezheted, hogy nem fogadod el. Pl. e-mailben, levélben, vagy úgy ahogy NorbiG2 tette, azaz telefonon jelezte, hogy nem fogadja el.

NorbiG2-nek ezért próbálnak "megoldást" keresni. Nem akarnak egyoldalú szerződésmódosítást kezdeményezni, mert akkor bukják a kötbéreket azoknál, akik csak tarifára szerződtek és készüléket nem vettek.

(#8925) sifarr válasza NorbiG2 (#8923) üzenetére


sifarr
senior tag

Mondom ha én mint egyik fél én nem fogadom el, akkor ez csak egyoldalú, akár hogy is számolom józan paraszti ésszel.
Nem egészen.
Ha nem fogadod el és ezt jelzed a Vodának (dokumentálhatóan), akkor nem jött létre a közös megegyezésen alapuló szerződésmódosítás. Ilyenkor a Vodánál pattog a labda. Ő dönti el, hogy mit lép.
Variációk:
- felmondja a szerződésed, amire az általad is elfogadott AFSz szerint joga van. Viszont kötbért nem kérhet,
- minden marad a régiben, azaz a változás a te szerződésre nem lesz érvényes,
- ajánl valami mást, amit te elfogadsz.

(#8926) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Pont a napokban merült fel a családunkban is egy flottához csatlakozás lehetősége (5-7 előfizetést jelent kb), és megkértek, hogy járjak utánna, ezért gondoltam hozzáértőkhöz fordulok.
Elolvasva az utolsó ~100 hozzászólást, inkább az a kérdés merül fel bennem, hogy egyáltalán érdemes-e most csatlakozni flottához, vagy várjak okt. 1-ig? A másodperc alapú számlázás volt a legnagyobb húzóerő, amivel rábeszéltem a családtagjaim, és persze a bárhova lebeszélhető havidíj, és pont ezek fognak megszünni?
Esetleg kössek most gyorsan, csak nézzem meg mit írok alá? Sajnos nem lettem okosabb, csak még hülyébbnek érzem magam :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8927) pampika válasza sifarr (#8924) üzenetére


pampika
őstag

sok dolog miatt nem akar egyik sem ügyfelet bukni:
- a statisztikában nem mutat jól a csökkenő sim szám. főleg, ha tendenciává válik és megkezdődik egy elvándorlási láz, ami nem 5-10, hanem 5-10k simnél azért már jelentős
- az az üszis, akinél ténylegesen felmondod a szerződést, mínusz pontokat kap a havi értékelésébe, amin a jutaléka múlik. ezért nem engedik rögtön felmondani, hanem telefonon/személyesen az ügyfélmegtartó csoporthoz kerülsz, ahol próbálnak valamilyen módon mégis ott tartani (kedvezmény csomagra/díjakra/készülékre/szolgáltatásra/bármire_csak_maradj)
- aki már ügyfél, azt ugye általában kevéssé díjazzák, mint aki újként szerződik. ha nagyon háborog, még mindig lehet neki adni pár ezerrel olcsóbban készüléket, vagy havi 30 sms-t, amitől újra "elégedetté" válik (a szolgáltató szemszögéből), és hátha újra aláfirkant 2 évet

az ászf módosításoknál régebben 8/15 napod volt reagálni, ha nem tetszik. és innentől valóban felmondhatod a szerződésed. HA nincs készülékre kedvezményed/részleted. ergo csak simet vettél, mert akkor a készülékkedvezményt nem bukja el a szolgáltató. amennyiben vettél telefont is, akkor is felmondhatod, ha kicsengeted a készülék kedvezményt (ami ugye = listaár - kedvezményes vételár). természetesen egy összegben+lezáratlan számlák kiegyenlítése. és ez egy drágább telefonnál igen fájó pont tud lenni.

(#8928) Zeki


Zeki
nagyúr

Én nem írnék alá 2 évet sehol.
Jövő nyáron megszűnik az Eu-ban a roaming díj.
Egy jó külföldi simmel simán jobban lehet járni.
Csak addig még gennyesre keresik magukat.

Inkább okostelefon valamilyen akciós mobilnettel, meg mobilevoip progival. 3Ft/perc mindenhova.

(#8929) Gizmo94 válasza pampika (#8927) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mégpedig annyira fájó pont, hogy a szolgáltatós listaárak a világtól totálisan elrugaszkodottak. 200 ezer Ft. közelében, vagy felett járnak a csúcstelefonok listaárai, és bizony, ezt számolják fel. Nem véletlen, hogy nem vettem...

LógaGéza A jelen, mai napi állás szerint most nem igazán érdemes hűséggel sehol flottaszerződést kötnöd, ha számít a másodperc alap és a hálózaton kívüli lebeszélhetőség. Ha mindenképpen fontos most flottába lépned, válassz hűségidő nélkülit, az is jobb, mint a normál előfizetés sokkal és van pár lehetőség arra is.

CineDOG1 Várd ki a végét annak a megszűnésnek.. Nem fog az megszűnni, maximum majd módosul.

[ Szerkesztve ]

(#8930) LógaGéza válasza Gizmo94 (#8929) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszönöm a felvilágosítást, erről a hűség nélküli megoldásról egyáltalán nem is tudtam. Esetleg tudnál egy-két nevet is adni? Teljesen sötétben tapogatózok per pillanat...
Esetleg amennyiben nem fontos azonnal a flotta (mert nem az), akkor véleményed szerint inkább várjak 3-4 hónapot, ameddig kiderül, hogy mi is lesz?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8931) drkoba válasza LógaGéza (#8926) üzenetére


drkoba
csendes tag

Nos a sok hozzászólást olvasva, utolsó szavaidat nem csodálom. :)

[ Szerkesztve ]

(#8932) pampika válasza Gizmo94 (#8929) üzenetére


pampika
őstag

ez így van. de már régóta, sajnos :(

(#8933) w.miki válasza NorbiG2 (#8923) üzenetére


w.miki
veterán

nekem ez így OK lenne, ha marad a mp. alap a hűség végéig, akkor én maradok HTFSZben, nem ugrálok.... nincs is hova... de ha még tudsz infot, írd meg

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8934) odihari


odihari
csendes tag

Én is most beszéltem a V ügyfélszolgálatával és az ügyintéző nyugtázta, hogy akinek hűsége van nem módosul semmi, amint lejár a hűség akár 2013. október 20 vagy decebmer esetleg 2014.január ONNANTÓL lép életbe a módosulás. Többször is visszakérdeztem, de a válasz ugyanez. Akinek él a hűség az "biztonságban" van. Havidíj bárhova lebeszélhető (már ha erre szerződött a szerződéskötéskor) és 1mp/10mp alapú számlázás marad. Nem lesz a flottásnak sem olyan, hogy havidíjat csak hálón belül beszélheti le, amíg a hűsége él. Jómagamnak 2015-ben jár le a hűség elvileg addig nem változik semmi. Új belépőknek sajnos igen, illetve akiknek hamarosan lejár szintén kellemetlen. Megerősítette az ügyintéző, hogy rövidesen minden mobilszolgáltató meg fogja tenni a lépéseket (kérdés ki milyen módon), mert a Telekommunikációs adót az állam megemelte, ezt pedig nem tudják vállalni így ügyfél szív.
Nos én ennyit tudtam ma meg.

[ Szerkesztve ]

(#8935) upsyka


upsyka
aktív tag

sziasztok,

kicsit belevau...én úgy tudom,hogy az ászf módosítását érintő hivatalos /magyar közlönyös/ bejelentéstől számítva 8 napon belül ködbérmrntesen felmondható,hiszen nem vagy köteles elfogadni a módosításokat!nem tudom ez mennyire él még,mert nem szeretik hangoztatni,de én anno amikor bejött a vodkafónnál a korlátlan mobilnet 5 rugóért,majd pár hónap mulva módosították,h 5 giga után korlátozzák,így tudtam felmondani és nem kellett a hűségidő felmondásért fizetni és a modemet sem kérték vissza és ki sem fizettették.
próbáljatok utánajárni ennek,hátha sikerül mégis ködbérmentesen kilépni.

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#8936) club1 válasza upsyka (#8935) üzenetére


club1
veterán

A ködbér az kötbér.
És még egyszer:
Akkor mondható fel ÁSZF változás esetén a szerződés kötbér fizetése nélkül, ha az ÁSZF változása a hűségszerződés aláírásáért kapott kedvezményeket érinti. (Nálad érintette.)
Azaz tarifára vállalt hűség a tarifa megváltoztatásánál felmondható, készülékre vállalt hűség esetén viszont nem, mert a készülékkedvezményt nem érinti az ÁSZF változása. Mindkettő esetén általában a készülékkedvezményt kell felmondáskor kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#8937) w.miki válasza odihari (#8934) üzenetére


w.miki
veterán

így OK, ha a hűség végéig marad a lebeszélhetőség, különben nem tudom, hova lehetne menni...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8938) mezzanine81 válasza w.miki (#8937) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Én mondjuk nem egészen így értelmeztem az ÁSZF-ből korábban idézett sorokat, legalábbis a lebeszélhetőséget szerintem októbertől megváltoztatják hűség ide vagy oda (a mp alap az, ami marad), de majd az első számlán meg fogjuk látni, akkor kiderül az igazság.

(#8939) mezzanine81


mezzanine81
csendes tag

Jól sejtem egyébként, hogy azért ez a hirtelen változtatgatás flotta ügyben, mert Brüsszelben elbukott a telekomadó elleni dolog, tehát kiderült, hogy a szolgáltatóknak fizetni kell? És most persze az ügyfeleket kezdik majd sz*patni emiatt...
http://index.hu/gazdasag/2013/07/23/visszavonul_az_europai_bizottsag_telekomado-ugyben/

(#8940) club1 válasza mezzanine81 (#8939) üzenetére


club1
veterán

Azért van a változás, mert aug. 1-től állambácsi megemelte a céges előfizetések (a flották jellemzően ide tartoznak, mivel a flottakezelők nem magánszemélyek) telefonadóját 2-ről 3 Ft+ÁFA-ra percenként, és az eddigi plafont (talán havi 2400 Ft volt) eltörölte.

(#8941) mezzanine81 válasza club1 (#8940) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Ahha. Köszi az infót!
Ez el is sikkadt nekem a többi "örömteli" augusztusi változás között...

(#8942) Zeki válasza club1 (#8940) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez valóban kemény.
Amennyi a telefonadó, annyiért telefonálok voip a telómról.
Itt bizony tényleg a fogyasztás van adóztatva. Lásd bankkártya tranzakciós díj.

(#8943) Gizmo94 válasza Zeki (#8942) üzenetére


Gizmo94
veterán

Újabb gusztustalan húzás, amit "nem nekünk kell kifizetni". Így könnyű a dpi-nek is extrákat tolni, ha másokról nyúlják le mocskos módon. Miért nem vagyok meglepve? ;] Megszokhattuk már ezt a c.tempót ezektől.

(#8944) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, én is a mostani számlával kaptam meg a voda "közös megegyezéses" módosítását.

2db saját névre szóló 2 év hűséges mol csomag (a legkisebb és a középső) tavaly nov végétől.
Vettem egy 1ft-s és egy 1000ft-s telót aláíráskor.

Na most velem mi a helyzet és mit lehet lépni?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8945) drkoba válasza Gizmo94 (#8943) üzenetére


drkoba
csendes tag

Jó helyre kell tenni a seggét az embernek. :)

(#8946) pampika válasza Zirowe (#8944) üzenetére


pampika
őstag

lelépés szempontjából: (telefon1_listaár - 1ft) + (telefon2_listaár - 1000ft) + kiegyenlítetlen számlák

(#8947) cekkk válasza Gizmo94 (#8943) üzenetére


cekkk
veterán

Még nem tudhatod, hogy nem-e húzzák le ott ők is az embereket. :DDD

(#8948) Zirowe válasza pampika (#8946) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na jó, de én nem szívesen lépnék le, legalább a hűségidő végéig maradnék.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8949) pampika válasza Zirowe (#8948) üzenetére


pampika
őstag

megkaptad a módosításról szóló levelet: ha elfogadod (akár hallgatólagosan, akár aktívan), akkor ahhoz képest mennek tovább a dolgok. ha nem, akkor leléphetsz a megfelelő összegek kicsengetése után. más út sajnos nem igazán van.

(#8950) Gizmo94 válasza pampika (#8949) üzenetére


Gizmo94
veterán

Jól mondod sajnos, ez a helyzet kedvezményes telefonvásárlás és hűség esetén.
Friss info: most beszéltem a vodával közvetlenül, a korlátlan flottákba megszűnt a külsős belépés, ennyi volt. Tehát a helyzet nem egyszerű, éktelen káosz van, amint mondták. Akinek már folyamatban volt és várta a kártyát annak megvan, a többinek over. Csak a nem korlátlan flottákba nyitott más szolgáltatótól hordozva, vagy kívülről a belépés.
Annyi info van még, hogy nem mindegyik flotta tulajdonosa fogadta el és ìrta alá ezt a perc és hálón belüli dolgot, tehát mindenki érdeklődjön a sajátjánál vészes gyorsasággal, hogy mi a helyzet. Ha tudok többet beírom, de ennyit is igen nehezen tudtam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.