Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55095) Pete55555 válasza Pete55555 (#55030) üzenetére


Pete55555
addikt

Nos. Apám elment a szakihoz, aki a felfúrást csinálta a robogón.
Azt mondja, azért nem indul meg, mert fos "sport" kipufogó van rajta.
Abban egyetértek, hogy fos a sport kipuff, de én nem értem mi köze hozzá. Azt mondta, hogy nincs benne fojtás, és csak pörög a motor, de nem ad le teljesítményt. Holott pont, hogy elindulásnál nem pörög fel, és azért nem is megy, majd miután felpörög, meg is indul.
Vagy apám nem magyarázta el neki jól a problémát, vagy nem tudom... pedig ment is a szaki vele egy kört..

Mindenesetre egy kipufogót kellene rá rakni, mert a mostanit le akarom cserélni. Kaptam hozzá egy suzuki sepia-ra valót, de ez nem megy fel rá, a leömlő után van benne egy könyök, ami ütközik a vázzal.
Szerintetek a 2 kipuffból csináljunk egyet, némi flexeléssel + bilincs?
Vagy milyet lenne érdemes rá venni? Gyári vagy ahhoz hasonló kellene. Használt/bontott, új ?

Másik: A szaki azt mondta, hogy a nehéz indítás az automata szivató miatt van. Szvsz ez is hülyeség, mert akkor indul csak el a motor, ha tekertetem, és ha beindul, nem is áll le, hallom, hogy jobban pörög, több benzint kap, tehát dolgozik a szivató.

A régi yamahán nem volt jó a szivató, ott hiába indítottam be nagynehezen, ha kicsit odahúzta ma gázt, lefulladt egyből, alapjáraton meg kellett várni, míg melegszik kicsit.

Úgyhogy nem értem a palit...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.