Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Aladdin21


Aladdin21
csendes tag

Jah és esetleg tudsz vmi olajmárkát ajánlani :R és kb hány liter olaj megy bele?

Ennyi hülyét.....

(#3102) F1DO válasza Aladdin21 (#3100) üzenetére


F1DO
senior tag

Szerintem Te magad is megtudod csinálni..

Keresd meg hol van az olajtartály, vedd le a zárókupakját, ha kevés olaj van benne, és aggaszt a keverés, akkor egy fecskendő 'pöcsére' húzz egy jól illeszkedő gumicsövet ami leér az olajtartály aljáig és szívd ki az összes olajat belőle. A helyére pedig töltsd tele a friss olajat.

olajmárka: van méregdrága meg közepesendrága :)
van aki aztmondja hogy a fullszintetikus szinezett - illatosított versenyolaj a jó kizárólag,
van aki aztmondja hogy még akár a síma ásványi is megteszi.. (ez meg büdős)

Nézz bele valami középkategóriás Esso vagy ismertebb márkájú - szigorúan 2T (kétütem jele) feliratú olajat amit a sarki közértben (tesco és társai) kapsz, tehát nem fogsz nagyon megszorulni a beszerzésével és maradj azon a márkán.
Hogy mennyit kell beleönteni - töltsd mondjuk 1-2 centivel a betöltönyílás szintjén alulig aztán meglátod mennyi marad a flakonban.. :)



Még annyit ehhez az egészhez, hogy a szakik 2T motoroknál közvetlenül az üzemanyaghoz keverik az olajat átlagban 1:20 arányban mert ezáltal biztosan kivédik azt a hibalehetőséget hogy ha beszarik a különolajpumpa akkor megszorul a dugó...
(Viszont azt elfelejtik, hogy a komolyabb 2T gépekben a fordulatszámtól függően adagol az olajpumpa nem csak úgy egyformán folyik bele a cucc.. pl RGV ilyen..)

[Szerkesztve]

(#3103) F1DO válasza Aladdin21 (#3100) üzenetére


F1DO
senior tag

Meg azért hamár 'olajozunk' akkor illik megnézni a váltóolaj szintjét is, hogy ott is megvan-e a kellő mennyiség. Ezt vagy egy - a blokk alsó részén és oldalt található átlátszó kukucsáló lukon nézve ellenőrizheted (ha középsztenderre vagy álló helyzetbe hozod a gépet és látod hogy nem üres a nézőke, hanem van ott olaj akkor ok) vagy pedig a váltóolaj betöltő nyílást lezáró csavarkupak végén van egy befelélógó mérőpálca, aminek a végén lévő két szintjelzés között kell lennie az olajnak. (Melegen - mert a váltóolajat melegen illik ellenőrizni - a motort leállítod pár perce megvárva míg lecsöpög a karterba az összes olaj és először kicsavarva a kupakot letörlöd a pálcát nem bolyhosodó ronggyal vagy törlőpapírral, és visszacsavarva - ismét kivéve nézed hogy olajos-e a pálca vége és meddig a szintig.)

Ha kevés utánnatöltesz a lukon át. (Általába sima autóbavaló 10w40-es motorolajjal) Ennyi.

És illik évente - másfél évente - használattól függően a váltóolajat is teljesen lecserélni frissre..

[Szerkesztve]

(#3104) etnies válasza F1DO (#3102) üzenetére


etnies
senior tag

Maradjunk annál, hogy a modern robogók maguknak kenik és full szintetikus kell bele, ha nem öregebb tíz évesnél.
Nem kell se verseny se illat, de egy szint alá csak akkor szabad menni, ha sok pénzed és szabadidőd van.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3105) Topiccsendőr válasza etnies (#3104) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

na igen, csak ahhoz, hogy egy rossz minőségű olaj miatt szerelgetned kelljen, kb 20 000 km -ert meg kell tenned.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3106) F1DO


F1DO
senior tag

Most láttam hogy a Runner-nek létezik 180ccm-es kétütemű változata..
Az azért keményen üthet..

Kíváncsi lennék a gyorsulására. Valaki próbálta már?

(#3107) Topiccsendőr válasza F1DO (#3106) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

27 ló asszem

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3108) F1DO


F1DO
senior tag

Azt mondjátok már meg nekem - hogy robogóknál érdemes-e nézni ezt a súly - lóerő arányt?
Azon vívódom, hogy kétütemű és széttuningolt robci, vagy négyütemű nagyobb gépezet?
Melyik mehet jobban?

Láttam video-kat 50-es aeroxról és runner-ről, valami brutálisan gyorsultak, (1keréken megindulva) de ha a súly-lóerő arányt nézem akkor sehol sincsenek mondjuk egy 150-es 4T-től..

Persze eléggé különböznek már motorikusan is ezek, de engem csak a menetdinamika érdekel és valahogy viszonyítani tudnom kellene őket..

Amikor mentem általában mindig 150-250-es 4T nagyrobogókkal voltam és tartok attól hogy gyenge lesz egy 2T kisrobogó - a tuning ellenére.

A választáshoz tudnom kellene, hogy valósan mit lehet kihozni tuninggal ezekből a kis robogókból, mert azokat nem ismerem, nem tudom mire számíthatok valósan ezekkel kapcsolatban..

A dolog anyagi részét most ne nézzük, tudom hogy sokba van egy 'minőségi' tuning, de annyival drágább is egy nagyobb gép. (plusz mondjuk szakmai érdeklődés is megvan a tuning után, szóval ezirányba nincs aggodalmam)
Ugyanakkor meg azt tuti gondolom hogy a kisebb gép jobban manőverezhető..

(#3109) Aladdin21 válasza F1DO (#3103) üzenetére


Aladdin21
csendes tag

:R :R :R Ezerköszönet :R :R :R Remélem sikerül,ha nem még ugy is jelentkezem :DDD

Ennyi hülyét.....

(#3110) a.t.t.i. válasza ett (#3091) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Nekem is aeroxom van és nekem is rossz a hőgombám.
Van egy nagyon jó robogó alkatrészes a nagykörösi úton,huber és tsa,ott kb 6rugo
a hőgomba én nem vettem meg annyiért.

(#3111) golyani válasza etnies (#3092) üzenetére


golyani
addikt

nem erről, az olajokról.

(#3112) golyani válasza a.t.t.i. (#3110) üzenetére


golyani
addikt

de a hővacak nem a hűtő alján van.
most néztem meg és a hengerfejben van! van ott a gyertya mellett egy kiálló vmi amire rá van dugva csatival egy madzag. ha lehúzom és hozzányomo a blokkhoz világít a lámpa. azt nézzétek meg és olyat vegyetek nem a hűtő aljára vmi vackot!!!

(#3113) golyani válasza F1DO (#3108) üzenetére


golyani
addikt

1 keréken megindulós az már vmi tuning volt vgy én is eltok indulni vissazfogom h menyen 1 kerékre és akkor elengedem... :DDD

(#3114) ett válasza a.t.t.i. (#3110) üzenetére


ett
aktív tag

Végre egy aeroxos emberke. Akkor a hűtő alján az a bigyula hőgomba akar lenni? Mert ha az, akkor 3600-ért láttam egy árlistán, csak kép nincs hozzá.

Golyani: de nekem ott kapált el valami, mert ott van szétmenve a cucc.

Etnies: értettem mester, akkor allianz lesz. Köszi a segítséget!

[Szerkesztve]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3115) golyani válasza ett (#3114) üzenetére


golyani
addikt

fényképezd már le PLS!

lehet h egy inverter akar lenni mert előző tulaj rakott rá neont nekem is ott figyel benne. igaz abba több madzag megy :F

na vettem ilyen shelles olajat. de kicsit furi. mert neten ezt írják: JASO FD, ISO-L-EGD, API TC.

a flakonon ez van: JASO FC, ISO-L-EGD, API TC. most akkor mivan? neten smi-sínthnek írják falkonon annyi van h szintetikus alapú. :F

(#3116) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Egy 2000es Honda Dio mibe kerülhet? Tud valaki eladót?

(#3117) golyani válasza SzalaiG (#3116) üzenetére


golyani
addikt

80-120k körül sztem. de inkább vmi nagyobb mert kis kereke miatt húzós vele a közlöködés városban ugye kátyúk miegyéb.

(#3118) golyani válasza golyani (#3115) üzenetére


golyani
addikt

a fléakonon isoból egc van nem egd sry elírtam és kicsúsztam a modból. :B

(#3119) ett válasza golyani (#3115) üzenetére


ett
aktív tag

Csináltam képet. [link]
A jobb alsó sarokban a hűtő alján van az az izé. A következő képen csak azt kaptam le:
[link]
A baloldali vezetéknél ment tönkre a cucc. Gondolom, hogy tényleg nem ez a szenzor, de lehet, hogy a kijelzőhöz tartozik, hogy pl. hogy jelezze ki az egységeket, vagy a franc tudja.
Hanem van itt még egy kérdés. Ma vettem észre, hogy lóg egy sarus kábel a hátsó keréknél. De nem tudom hova kell dugni, mivel még nem szedtem le az idomokat a mociról. Benyomom ezt is, hátha valakinek van ötlete. Valahol a burkolat alatt lehet a helye, mert nem koszos, tehát a kerék oda nem veri fel a sarat. Vajh hova való ez a vezeték:
[link]

Persuader: nem egyszerre romlott el, csak a gazdája már egy ideje nem használta. Az első izzó még gyári volt benne. Kicseréltem, most világít minden. Meglátjuk meddig bírja.

[Szerkesztve]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3120) etnies válasza ett (#3119) üzenetére


etnies
senior tag

Ha jól láttam, ez egy 98-as aerox, lassan tíz éves :(
Mennyi volt?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3121) ett válasza etnies (#3120) üzenetére


ett
aktív tag

10 éves? Az hogy lehet? Hol láttad? Én az előző adásvételijét láttam és az egy motorkereskedésből való, méghozzá Pilisszentivánról. Ott 2000-es évjárat volt feltüntetve.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3122) etnies válasza ett (#3121) üzenetére


etnies
senior tag

Az első képen, a műanyag idomon az első pötty a 98-as szám után van.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3123) ett válasza etnies (#3122) üzenetére


ett
aktív tag

Igaz. Bár attól még nem kell 98-asnak lennie feltétlenül. Én a ''mi autónkban'' dolgozok és ott is vannak ilyen jelek az idomokban, de nem tudom hogy kell leolvasni. Az előző tulaj a mocikereskedésből vette még anno használtan, de garival. Na de a lényeg: hogy mi a lótúró az a képen, amit lefényképeztem és honnan tudok olyat szerezni?

[Szerkesztve]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3124) Topiccsendőr válasza ett (#3119) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem vagyok benne biztos, de 3KJ-s robogóknál az a fehér dolog az automata szívatóhoz ment, és azt vezérelte, de a hűtőhöz semmi köze.
Az alsó vezetéked amelyikre megy a sár az megy a hőgombába. Szóval ki van kötve. Gondolom azért, mert mindig világított a műszerfalon a visszajelző.

[Szerkesztve]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3125) Topiccsendőr válasza etnies (#3122) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

de az utolsó pötty a 00'-nál van, úgyhogy az jónak tűnik.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3126) Topiccsendőr válasza ett (#3123) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Még az is lehet, hogy ha kotorászok otthon egy kicsit, akkor találok neked olyat. Majd hétvégén áttúrom.
Egyébként ezen az Aeroxon automata szívató van?
Ja, de akkor neked nem is kell olyan.
Hanem egy szenzor kell a hengerfejhez.

[Szerkesztve]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3127) etnies válasza Topiccsendőr (#3125) üzenetére


etnies
senior tag

Igen, utána néztem, az utolsó pötty számit az utolsó hónapban. Akkor gyártották!

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3128) ett válasza Topiccsendőr (#3126) üzenetére


ett
aktív tag

Azért jo lenne ha kotorásznál egy olyat. Illetve megkoszonném. Vagy az is jo, ha megmondod honnan szerezzek, mert eléggé szétment. Nem automata szivatos egyébként, nekem kell rángatni. Viszont az a vezeték nem tudom hova kell. Pontosabban így értem, ahogy írod, csak nem látom, hiába világítok, le kell hozzá szednem a burkolatot, a fene vigye el. Neki is látok ma, aztán kiderul, hogy mi lesz.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3129) Aladdin21


Aladdin21
csendes tag

Hy All! Már tnap avgy tnap elött kérdezgettem 1-2 dolgot mert nem nagyon vágioma robikat. A lényeg az f1do adott egy pár hasznops tanácsot( aa próblémam az olaj szintel volt és az új olaj utántöltésével) és mondta h szigorúan 2T jelű olajat szabad bele önteni a motorba!!! Ma vettem olajat de az eladó azt mondta -és a kezembe nyomott egy Castrol multi grade 15W-40 -es olajat- h ez jó leszs a kétütemű robihoz. De ezen nincs 2T felirat szal mst nem merem beletölteni. Tudna vki segíteni nekem :F :F :F :F

Ennyi hülyét.....

(#3130) etnies válasza Aladdin21 (#3129) üzenetére


etnies
senior tag

Vidd vissza a boltba és küld el az anyjába, miután kicserélte egy valóban 2T olajra.
Majdnem kinyírta a robidat a baromállatja.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3131) golyani válasza Aladdin21 (#3129) üzenetére


golyani
addikt

mibe akarod önteni? a tartályba amiből keveri magának a keveréket vagy a hajtóműbe hátra?

ett: ami ficeg a blokknál madzag az hőgombáé.

[Szerkesztve]

(#3132) ett válasza golyani (#3131) üzenetére


ett
aktív tag

Igazad van. A helyére raktam, ahova írtad, mentem egy kört és már mutatta is a hőfokot szépen. :) Köszike!

Persuader: azt mondta valami szaki, hogy a hűtő alján lévő ketyere valami előtétellenállás. Fene tudja. Kéne akkoris egy olyan. Láttam, hogy felvettél, majd beszélünk. :)

[Szerkesztve]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3133) F1DO válasza Aladdin21 (#3129) üzenetére


F1DO
senior tag

Hmm..

Az valószínűleg nem direkt 2T olaj, hanem valami ásványi alapú, amit a régebbi autókba ajánlanak. Ettől függetlenül a semminél több és valószínűleg nem fogja kinyirni a robogót, mert kenni ken és hűteni hűt azért minden olaj. Viszont hogy nem ez ajánlott az is tuti, és tényleg kapja be, hogy ha Te 2T olajat kértél miért nem azt adott !!!? (Valószínűleg nem volt neki..)

Hamásnem váltóműolajnak meg megolajozni ezt-azt jó lesz.. :)

[Szerkesztve]

(#3134) Topiccsendőr válasza ett (#3132) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jaja, az egy ellenállás. De nem tudom, hogy mit csinál ott, de hogy nincs köze a hűtőhöz az tuti.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3135) Aladdin21


Aladdin21
csendes tag

:R :R :R :R kössszke mindenki :R :R :R :R abolti eladót én is felrúgnám,de túl messze van :DDD Sztem ha vmi nem stimmel akkor még jelentkezek :B :B még1szer thx mindenkinek :R

Ennyi hülyét.....

(#3136) etnies válasza F1DO (#3133) üzenetére


etnies
senior tag

Ha egy olaj nem kétütemű olaj, akkor nem kétüteműbe való.
Ennyi!

Az az olaj max a hajtóműbe való, a motor kenéséhez biztosan nemjó.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3137) VRomi


VRomi
tag

Hello!
Szükségem lenne a segitségetekre! A dugó visszarakásánál merre kell néznie a dugón levö 2 nyilásnak???

(#3138) golyani válasza VRomi (#3137) üzenetére


golyani
addikt

az ablakoknak? ha jól tudom a beömlő fel, de az okosok megmondják frankón.

(#3139) ett


ett
aktív tag

Nem tudjátok, hogy az mitől van, ha a km óra kicsit lassan reagél a sebességváltozásra? Pl. ha elkezdem húzni a gázt, akkor kb. 2 másodperc késéssel kezd emelkedni a mutató. A régi yamaha mint robin azonnal megy. Ha meg leállok, nem áll be teljesen 0-ra, illetve nem mindig.
Ötlet?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3140) Topiccsendőr válasza VRomi (#3137) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ejha, ha ennyire értesz hozzá, akkor szerintem nem kellene szerelgetni.
Van egy nyíl a dugó tetején annak a nyílnak a kipufogás irányába kell néznie, azaz a kipufogónyílás felé.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3141) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Hy!
Bejelentem h kicsit több mint egy évvel az első után újabb balesetem volt, ám ezuttal sokkal nagyobb, és sokkal kevesebb sérüléssel úsztam meg.Ezuttal én voltam a hibás, mert rohadtul siettem és előztem ahogy csak tudtam, késésben voltam edzésről nem is kicsit...
Na szóval egy kereszteződés előtt olyan 50 méterrel még előzésbe kezdtem, gondolván hogy vissza tok sorolni...Egy Mercedes Vito volt előttem amitől egyáltalán nem láttam mi van előtte, ezért nem kellett volna előzni.Index, padló, 30ról gyorsitottam ki olyan 60-ig amikor egy nő lefordult elém, én meg bele a bal első ajtóba. Átszáltam a motorház fölött, aztán meg földet érve csusztam tovább a motor után. Mikor nekimentem, sokkot kaphattam, mert az ütközéstől kezdve addig hogy felállok, mintha órák teltek volna el.Mikor megálltam a csúszásban, valami gyengéden hátbavágott, hátranéztem, a kocsi kereke volt az.Akkor még nem fogtam fel hogy alatta is végezhettem volna, hanem az jutott eszembe csak, hogy apa motorját törtem össze, uristen mit fogok ezért kapni, na el is adom a gépemet, az árából fizetek amit csak tudok (később közölték hogy a biztositó álja a javitásokat). Szóval felugrottam, odarohantam a motorhoz, felállitottam (mint Jani:D), felraktam sztenderre, aztán mentem a nőhöz hogy tudom én voltam a hibás nyugodjon meg, csak szegény még sokk alatt volt, azt hitte kilapitott...Na a pali aki a nő mögött ment, hivta a rendőrséget azok meg azt mondták hivja a mentőt is, a mentők jöttek meg hamarabb, vittek is. Megúsztam jobbcombcsont-zúzódással, meg egy nagyobb arcolással amit a kulcs húzott mikor leestem a motorról, meg egy kissebb horzsolással.Viszont felül semmi bajom, pedig a szemtanuk szerint hatalmasat száltam és estem.Mégpedig azért mert indulás előtt agyltam hogy felvegyem-e a kabátot (motoros bőrkabát, nemrég vettem), aztán gyorsan felkaptam de mégcsak be sem cipzároztam. És milyen jól tettem, mert ha az nics rajtam most a jobb oldalom végig lenne horzsolva.Na szóval beértünk a kórházba, semmi különös megállapitották ugyanazt mint a mentős, közben felhivott egy robogós barátom hogy hallotta a rádióban hogy motoros baleset volt a városban, be is ment rögtön, és most a rendőrrel beszél, akik mondják neki hogy valahogy vigyük haza a motort.Báttyám bement érte, hazavitte a saját ''lábán'', és megállapitottuk hogy a felét (jobb első idomok, első villa, hátsó rugózás, tükör, fékkar, pufó) cserélni vagy javitani kell, aztán eladni és Svájcban veszünk egy másik ugyanilyet csak frissebb szériát.
A rendőrök engem hoztak ki hibásnak (helyesen), valami bünti lesz, vagy lerakják a jogsimat hűlni ez még kérdéses.

A legszarabb az, hogy alapból normálisan közlekedek, nem szokásom ugy menni mint egy átlagos bunkó robogós (sorokközt elhuzni, jobbról előzni, mindenen átvágni), mikor pedig egyszer szükség miatt ugy megyek ahogy csak lehet akkor meg szívok...Nembaj tanultam ebből is, ahogy az elsőböl is azt megtanultam hogy ''védőfelszerelés +10000 fokban is'' (idézet persuader-től).

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#3142) etnies válasza sharpapa (#3141) üzenetére


etnies
senior tag

Jó, hogy megúsztad!

Az a baj, ha nem vagy mindig bunkó robogós, akkor nem tudod jól felveni a stílust. Ezért legyél mindig bunkó robogós. Visszatérve a témára, igen, vannak tipikus esetek, amikor az ember nyugodtan végigondolva rájön, hogy hülyeséget csinált, nekem is volt már ilyen, de én megúsztam ezeket szerencsére.


Én bukó, kabát, nadrág, gerincvédő. Te?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3143) golyani válasza etnies (#3142) üzenetére


golyani
addikt

én ált bukó+farmer+pulcsi+ha hideg van széldzseki. de most készülök venn iegy szövet motorosdzsekit csak hát a záruk... főleg h most ápgrédelek 939-re

(#3144) etnies válasza golyani (#3143) üzenetére


etnies
senior tag

Most érdemes ruhákat venni, szinte minden félárom. Senki nem szereti raktáron tartani, olcsón adják, de nincs minden méret, mert nem rendelnek.
Én így vettem meg egy 28.000-es gatyát 16.000-ért két hete.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3145) golyani válasza etnies (#3144) üzenetére


golyani
addikt

aham. én majd még a héten szétnézek. egyetem 18km-re van jó lenne hetente 3x azzal járni. amíg jó az idő.

[Szerkesztve]

(#3146) sharpapa válasza etnies (#3142) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az kéne még nekem hogy minden autós engem anyázzon...Anélkül hogy ált nem vagyok bunkó hidd el jól megyek ha kell, nem vagyok versenymotoros (a Leonardo nem is arra való nem 60 kilós pöcsrobogó), de ki tom használni a moci előnyeit amennyire csak lehet...Pl egy átlagos 50-es kétütemü robogóval (aerox, sr, runner és társai) nem tudsz 70-ről kigyorsitani ugy h pl egy 75-80al haladó buszt rövid idő alatt megelőzhess. (ne érsd félre nem téged kritizállak csak bemutatom hogy miben jobb a nagyobb robogó). Viszont ez nem veszi ugy a kanyarokat, és nem olyan fürge, de én jobban szeretek ezzel menni mint a haverok robogóival.

Ja egyébként a kérdésedre felelve:bukó, farmer, póló+bőrkabár, bőrkesztyü. Télen kabát alá még pulcsi ill sima cipő helyett acélbetétes bakancs.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#3147) golyani válasza sharpapa (#3146) üzenetére


golyani
addikt

persze h nem mert az aerox a gyári max 85-öt megy a leonardo meg vagy 100-at 105-öt.

(#3148) etnies válasza sharpapa (#3146) üzenetére


etnies
senior tag

Tudom, ezért raktam le két hónapja a A-s jogsit, csak nem tudom eladni a robimat, hogy nagymotort vegyek, vége a szezonnak.
Leonardóból több verzió van, azt hiszem van kétszázas, ami azért 130-al elmegy :)

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3149) golyani


golyani
addikt

szerintetek ez mióta yamaha??? :))

[link]

(#3150) etnies válasza golyani (#3149) üzenetére


etnies
senior tag

Lehet arra céloz, hogy a japán gyár blokkjának, Kínában gyártott verziója van :) (amit amúgy Olaszok gyártanak)

"önmagam hite vagyok magamban"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.