Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Sziasztok!

Hamarosan új egeret kell vásárolnom és kicsit elbizonytalanított az a sok negatívum, amit a performance mx-ről írtatok. Van olyan egér max 20k körül, ami hasonló kialakítású, vagy esetleg vannak hírek, hogy érkezik az utódja ennek az egérnek?
Nem játékra használnám, csak egy nagyon kényelmes, jól használható rágcsálóra fáj a fogam, így örömmel vennék minden ötletet és tapasztalatot.

(#33502) xAcidx


xAcidx
tag

Sziasztok!

Két egeret néztem ki magamnak: Roccat Kone Pure Optical és Mionix Avior 7000.

Főleg FPS-re kellene. A Mionix megéri a felárat a Roccat-hoz képest? Nem igazán értek az egerekhez és az összefoglaló is kínainak tűnik.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#33503) dobragab válasza csabyka666 (#33500) üzenetére


dobragab
addikt

Olyantól vegyél, akinek jó sok pozitív értékelése van, és már jó sokat eladott abból az egérből. Ha esetleg hamisat küld, valószínűbb, hogy visszafizet, minthogy eltűnik ebay-ről.

(#33497) Stukker1987
Olcsóbban sok sokkal jobb egér van az ajánlóban. (Pl. G100s) Az, hogy a PH-nál nem találták használhatatlannak a szenzort, attól még az.

(#33502) xAcidx
Végre egy felkészült idetévedő! Ajánlott egereket választott, és olyan kérdést tett fel, amire nincs benne a válasz az összefoglalóban! A remény hal meg utoljára :C :C :C
Egyiket se ismerem, én sajnos nem tudok válaszolni, de jó, hogy itt vagy :DDD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33504) katarn67


katarn67
csendes tag

(#33505) jookomak válasza dobragab (#33503) üzenetére


jookomak
őstag

Erre tessék, ismét minden hiába. :)

(#33506) kemotox válasza katarn67 (#33504) üzenetére


kemotox
addikt

A szenzor benne van az ajánlottak között, de ez csak egy összetevő a sok közül. Lehet fasza, de lehet, hogy a szoftvere gagyi, vagy a gombok nagyon trék, stb stb. Viszont szerintem 11 ezerből bőven jobb egereket lehet venni, olyanokat amik benne vannak az ajánlottak között, ami azt jelenti, hogy tuti bevált, kipróbált cuccok. Pl Logitech G400s pont ennyiért van ebayen. Persze tök más forma, és ugye a kényelem nem elhanyagolható tényező, csak példának hoztam fel. A lényeg, hogy ennyiért tutit is lehet venni, nem muszáj a lutrit. Szerintem.
(Mondjuk az is igaz, hogy kell idő, mire ide ér az E-öbölből a cucc)

(#33507) Termigáßor válasza katarn67 (#33504) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Van egy ilyenem kb egy éve. Szerintem, a CM Storm Recon alapvetően egy jól eltalált egér. Nagyon dinamikus, agilis játékstílust tesz lehetővé, amellett hogy elég pontos is. Főleg claw/finger fogással ideális, de tenyeres fogással is lehet próbálkozni. Hosszabb távon is kényelmes, bár elsőre kicsit magasnak tűnik. A burkolat igényes, bár eleinte eléggé csúszósnak éreztem az oldalát. Összességében a statjaim olyanok voltak vele mint a g400-al, néha kicsit jobbak is (nagyobb a vertikális átfogása).

Természetesen vannak hibái is. Legnagyobb gondja hogy a 1600 dpi kivételével az öszes többi fokozatban jelentős negatív gyorsulást produkál nagyobb rántásokra. Ez idővel megszokható, de tovább tart mint más egereknél. Egy idő után ezzel is mentek a fordulatból kapáslövések.
Polling rate: nem éri el az 1000 és az 500hz-et sem, ha be van kapcsolva a világítás. (860 és 430 környékén megy). A gombok kicsit hosszabb úton járnak, de közvetlenek. Picit hangosabb a kattintás hangja, de nem vészes. (lehet rajta halkítani de ahhoz szét kell szedni)

Tippek az optimális működéshez:
- Feltenni a legfrissebb fw-t (csökkenthető lesz a lod)
- Világítás kikapcs így tartja a 980-990hz-et.
- 1600 dpi mellett a legkevesebb negatív gyorsulás
- jobb ha egyedül van az usb hubon
- csúszótalpakat érdemes cserélni, pontosabb lesz az apró mozdulatoknál
- a lod növelésével javul a tracking (persze ha tudod tolerálni)

Összességében 11K környékén megéri (én 15 fölött vettem), kevés jobb 3090 szenzoros egér van. Pláne onboard memóriával 9 gombbal és kétkezes kialakítással. Talán egy Kana V2 -t azért nézz még meg, mert bár kevesebbet tud (többért), de lehet hogy az alakja és a súlya kedvezőbb.

Részemről annyit tudok még mondani - persze ez a szubjektív véleményem - , hogy a Mionix Avior 7000 után felüdülés újra kézbevenni a Recont.

Jobbára ártalmatlan...

(#33508) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az lenne a kérdésem, hogy a G420-as a maga 108 grammjával (legalábbis egy netes forrás szerint ennyi) könnyű egérnek számít?

A mostani MX Revo-m állítólag 120g és ez nekem kicsit nehéznek tűnik, fogom érdemben érezni azt a minusz 12g-t ha esetleg G420-ra váltanék? Mindenképpen könnyű egeret keresnék majd (és most akkor mégsem veszek CM egeret, inkább spórolok, ha a paraméterek bejönnek).

(#33509) dobragab válasza SunMount3r (#33508) üzenetére


dobragab
addikt

Gondolom, a G402-re gondoltál. Igen, 12g sokat számít, simán meg lehet érezni. Egyébként ha a tappancsok nem csúsznak rendesen, az is olyan érzés, mintha nehéz lenne, G402-t szerintem nem fog nehéznek tűnni. A maga 108 g-jával átlagosnak mondható

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33510) atee válasza SunMount3r (#33508) üzenetére


atee
őstag

Szerény véleményem szerint 100 és 120 gramm között átlagosnak mondható az egét súlya.
Éretelem szerűen alatta számít könnyűnek egy egér és felette már nehéznek.
Persze kinek mi a határ ez egyén függő. Van aki simán elvan egy 140 grammos egérrel is van aki meg izomlázas lesz tőle.
Az én egerem kb. 90 gramm, bár nem mértem le a netes infók alapján ennyi. Ennek tükrében én azt mondom, hogy ez a súly az ami kb. nekem ideális, de én nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget az egér súlyának általában. Meg lehet szokni a nehezebb egeret is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#33511) Citroware


Citroware
addikt

Véleményetek szerint, ha a G402-t és a G500s-t egyforma áron tudom beszerezni, akkor melyiket érdemesebb? Melyik a jobb?
A G500s-t favorizálom, mert a G402 nekem túlságosan könnyű, gyorsan nagy távolságokkal mozgatható túlpörgős FPS-re tervezett gamer egérnek tűnik, a G500s-nek nagyobb a tömege, valahogy komolyabbnak tűnik, nekem szimpatikusabb.

Illetve a G502 jobb-e ezeknél annyival, hogy 5000Ft-ot megérjen pluszba kiadni ezekhez képest?

[ Szerkesztve ]

(#33512) SunMount3r válasza dobragab (#33509) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igen a 402-re gondoltam, csak már kezdek elveszni a Logi jelölesek között, annyit nézegettem. :U A tappancsok már vagy 6 éve nyűvődnek, de nem hinném, hogy ez lenne a gond. Bár sokáig műanyag/alu padon használtam, amitől biztos jobban kopott a teflon.

atee: Most van a Revo mellett egy pille könnyű Logitech M100-as egerem és ezzel sokkal gördülékenyebben megy minden, egyszerűen kényelmesebb. Pedig nagyon fapados egér a Revo-hoz képest, nem ergonómikus, nincs rajta plusz 2 gomb (ezek szintén feltételek az új egérnél), mégis azt mondom, hogy valahogy "jobban szeretem". A Revo az aksi miatt is nehéz gondolom, úgyhogy feltételezem, hogy ennél egy másik vezetékes csak könnyebb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#33513) jaffa 2843 válasza Citroware (#33511) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

G402. A G502 nem ér többet, a G500s pedig ezekhez képest vicc. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33514) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

atestem eletem elso mikrokapcsolo cserejen, nagy meglepetesemre semmit nem sikerult elrontanom :B

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33515) csƵ


csƵ
őstag

A bluetooth vagy a hagyományos wireless (infra?) a jobb technológia?

[ Szerkesztve ]

(#33516) fntastic


fntastic
aktív tag

Kellene öcsémnek valami olcsó egér, max keret 3-4k. Mit tudnátok ajánlani? Ez a max tényleg. :D

(#33517) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

A mostani egeremet (logitech rx1000) cserélném le, aminek a görgője nem darabosan és hangosan mozog. (amúgy ezt a technológiát hogy hívják? , hogy keressek rá? )

Ami fontos hogy lézeres legyen, minél kevesebb gombja van annál jobb (2-3db elég), inkább vezetékest keresnék de a vezeték nélküliség sem kizáró ok...

Köszi...

(#33518) jaffa 2843 válasza Monya78 (#33517) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Marketing jól dolgozott? Miből gondolod, hogy a lézer jobb? :/

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33519) Blum1866_2 válasza jaffa 2843 (#33518) üzenetére


Blum1866_2
tag

Nem kell ehez a marketing, elég ha pár 12 éves "Pr0 G4m3R" elhinti egy nevesebb fórumon, hogy ő a 3 ezer forintos lézer gagyibájt/áfostek egerével hatszor több fraget szerez mint mi az optikaival, a laikus meg ugrik az okosságra mint gyöngytyúk a takonyra. Van az a kategória, ahol a lézer tényleg jobb (tud lenni) mint egy optikai de ahhoz már tényleg nagyon finom kezek kellenek.

(#33520) dobragab válasza Blum1866_2 (#33519) üzenetére


dobragab
addikt

Van az a kategória, ahol a lézer tényleg jobb (tud lenni) mint egy optikai de ahhoz már tényleg nagyon finom kezek kellenek

Csak üvegen :( :(

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33521) Monya78


Monya78
veterán

További kötözködések elkerülése érdekében átfogalmazom: nem számít hogy lézeres legyen, ami a lényeg kattogás nélküli, fokozatmentes görgője legyen az egérnek...
(Nem játékra lesz, próbálnám kerülni a gomb és fénytengerben úszó, drága egereket)

[ Szerkesztve ]

(#33522) SunMount3r válasza Monya78 (#33517) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem tudom egyértelműen mire gondolsz de a tippem a "Free spin" vagy "Micro Gear" a logitech lendkerekes megoldása a görgőre. Nekem ilyen görgős az egerem, csak ezért gondolom, hogy erre gondolsz...

(#33523) dobragab válasza Monya78 (#33521) üzenetére


dobragab
addikt

Szabadonfutónak hívják, csak Logitech-nek van olyan. Sajnos mind elég drágák, talán M705 a legolcsóbb, de nem vagyok benne biztos. Használtan még G500 esetleg.

(Nem játékra lesz, próbálnám kerülni a gomb és fénytengerben úszó, drága egereket)

Se az összefoglalóban, se az ajánlóban nincs egyetlen egér se, ami egyszerre többféle színben tud világítani, és 5-nél több gombja is van. Bizonyára elolvastad mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33524) SunMount3r válasza Monya78 (#33521) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Elvileg ez az egér is Free spin-es és "viszonylag olcsóbb": [link] Logitech M500, link 2: [link]

[ Szerkesztve ]

(#33525) jaffa 2843 válasza SunMount3r (#33524) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az M500-at még desktopra sem...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33526) dobragab


dobragab
addikt

Két kérdésre valaki egyszer válaszolhatna nekem.
1. Ki találta ki, hogy a lézeres pontosabb? Egy vérpisti, aki dpi alapján ítélt?
2. A gyártóknak miért érdeke, hogy a lézert pontosabbnak hazudják?

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33527) Monya78


Monya78
veterán

Köszönöm a segítségeket...most már céltudatosan elkezdhetem a keresgélést :)

(#33528) SunMount3r válasza dobragab (#33526) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mert "Lééjjzer", pont olyan mint a puska amiből az FPS játékokban lövődözni kell. Nem érted? :D

[ Szerkesztve ]

(#33529) dobragab válasza csabyka666 (#33487) üzenetére


dobragab
addikt

Találtam neked egyet.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33530) arcitec


arcitec
addikt

2 napja van G602 , sok sok éves Cordless volt eddig és még most is jó, csak az akkut ette havonta,azon oldalt nem voltak gombok, nos itt azt szoknom kell a hüvelyk újjam kicsit hozzá hozzá ért.Beszereztem a G440 egérpadot, nos azzal kiváló , olvastam tesztet agyon dícsérték, de tényleg szinte fújni lehet rajta úgy csúszik, ez így együtt egy egész . Így most az újjam sem ér a gombokhoz, mert nem kell erő a mozdításhoz. Kitűnő egér játékra és egyebekre egyaránt, talán kicst lehetne halkabb a gombok hangja , főleg a görgő kattog ha lenyomom bár lehet így bírja a gyűrődést. Érzetre szinte könnyebb mint a G502 Tömege 168 g (egér és kábel) Tömege 121 g (kábel nélkül) a kettő így használatban nem tudom hogy jön ki. A G602 Tömege 151 gr mértem a 2 db AA elemmel. Ezen az egérpadon ami ugyancsak nem olcsó a működése szuper lativusokban mondható. Egyébként a G502 is remek egér , a vezetéknélküli okán lett a 602 választva. Többet nem is nagyon lehet írni ami kiváló az kiváló .....

(#33531) atee válasza dobragab (#33526) üzenetére


atee
őstag

Én spec nem a marketing miatt és nem is vérpisti miatt használok lézeres egeret! És tudom hihetetlen, de tökéletesen jól szolgál FPS játékok alatt is. (elképzelni se tudom, hogy micsoda félisten lennék egy jó optikaival) :P
Lehet tudat alatt evvel fogom vissza megam, hogy ne dobjanak ki a szerverekről :D
Optikai is volt már olyan a kezemben ami nem bírta lekövetni a mozgást játékokban és lézeresből is volt szerencsém olyannal találkozni ami még böngészésre is gyalázatos volt.

D-day 2002-01-04 01:54

(#33532) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv!

Asus WT415-ről mik a vélemények? valaki használ ilyet? laptopvásárlást tervezek, véletlenül pont Asus-t, és kéne mellé valami egérke. Razer Orochi-t néztem, de egyelőre ide jutottam.

az semmiképp sem oka, hogy vasárnap hajnalban bebuggolt egy webshop és pár száz forintért hoztam el :)

azt tudom, hogy itt az Orochi-t sem szívlelik, én azért csak kipróbálnám, ha módom lenne rá. 7 éve már egy Diamondback Plasmát nyúzok, ehhez képest mondjuk elég ramaty az Asus optikája, még én is észreveszem, ami már elég baj. játékra, meg tervezőprogramokhoz és precíziós munkára nem ajánlom. én a fix 1600dpi-s régi DB-hez vagyok szokva, tehát elég magas érzékenységgel csinálok mindent. ez 1300, illetve 1600dpi-nél is iszonyúan pontatlan a Razerhez képest, de hétköznapokra semmi gond vele. ráadásul elég kényelmes. a DB jobb persze, de arra azért ráállt a kezem, ezen se vettem észre semmi negatívat intenzív 3-4 óra nyúzás után.

halk megjegyzés, hogy az Orochi nagyon böki a csőröm. van itthon két Diamondback, két MX518, meg négy átlagos virelessz egér, de nem tudom legyűrni a vágyat, hogy kéne egy Orochi :D

[ Módosította: doc ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33533) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok!
2-3 k ért van valami normális egér ami ajánlott vagy annyiért csak menjek fel edigitalra aztan valasszak egy olyat ami tetszik?
És ha felmennek 4-5k ig? Csak mindennapi hasznalatra kellene vezetékes és a nélküli is érdekelne.
üdv

(#33534) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Van egy A4-tech X7 X-718F egerem. Lézeres 2000dpi-s. Sajnos úgy alakult, hogy sok év szolgálat után kezd elhalálozni szegény. Mit lenne érdemes venni helyette ami ugyan ilyen jó, vagy még jobb. 5-7ezer forintig terjedő intervallumban?
Ezt néztem ki: [link] X7 XL-750BK-2 Érdemes megvenni, vagy tudtok jobb választást. Előre is köszönöm a válaszokat.

(#33535) DileRGorE válasza Permet Elek (#33534) üzenetére


DileRGorE
csendes tag

Látom sikerült körbenézned a kiemelt postban, valamint az a4 tech-re is sikerült rákeresned a fórumban mint vélemények...

Nem. Hanem?!

(#33536) atee válasza DileRGorE (#33535) üzenetére


atee
őstag

Egèsz biztos nem olvasta, de a posztjábòl kiderül, hogy èvekig megfelelő volt neki az az egèr ami itt sok embernek szòba se jöhetne.
Megint előjön, hogy van èlet az ajánlott 20 egèren kívül is.
Az persze más kèrdès, hogy jò szívvel nem ajánlott!

D-day 2002-01-04 01:54

(#33537) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Srácok nem tudom mi ez a nagy "közutálat" a laseres egerek, de ha valakinek van ideje és tudna dobni egy részletes levezetést (akár angolul is), hogy mi a különbség az optikai és a laser rágcsálók között azt hálásan megköszönném. :R
Hozzáteszem én G500s-t használok 1250 DPI-vel talán és nem érzek semmi különbséget.
Összefoglalót olvastam, de nem kaptam egzakt választ ezen kérdésemre.

(#33538) jaffa 2843 válasza Evil Snowman (#33537) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33539) KGEEKGEE


KGEEKGEE
csendes tag

Sziasztok!
Két kérdés:
- meglévő G400-asomnak úgy tűnik a tövében tönkrement a madzagja :W , még nincs három éves, de az aljáról lekopott a száma, van-é szerintetek lehetőség garanciális javításra?

- Avago9800-as lézeres! optikával szerelt egér jó lehet-e esetleg játékhoz?

Köszi

(#33540) atee válasza Evil Snowman (#33537) üzenetére


atee
őstag

Kezdetben a lézeres egerek valóban szarok voltak. Viszont ez igaz az első optikai egerekre is.
Ma már azért ennyire nem rossz a helyzet. Egy jó lézeres egér is bőven megfelelő akár HC játékra is.
Persze evvel itt vitába lehet szállni meg alátámasztani statisztikákkal, hogy a játékosok hány % használ optikait vagy lézert.
Az optikai felé billlen a mérleg és a tényekkel nehéz vitatkozni. Ennek ellenére van olyan lézer megoldás ami akár ajánlott is lehetne, ha nem ebben a topikban lennénk!

D-day 2002-01-04 01:54

(#33541) juve600


juve600
nagyúr

üdv

FPS játékra keresek egeret,tenyeres fogású kellene,minnél letisztultabb és kevesebb gombbal

mit ajánlotok ??
thx

(#33542) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok.
Melyik egér a legolcsóbb az ajánlottak közül?

(#33543) atee válasza juve600 (#33541) üzenetére


atee
őstag

Első HSZ ben van ajánlott lista! Első körben átnézheted!
És utána kérdezz bátran!
Ha olyan egér tetszik ami nincs a listában akkor itt nem fogsz 100% ajánlást kapni rá.
Esetleg véleményt olyan felhasználótól akinek van vagy volt vele jó vagy rossz tapasztalata.

D-day 2002-01-04 01:54

(#33544) atee válasza Szajo (#33542) üzenetére


atee
őstag

Ebayről a G100s vagy az MS WMO
Esetleg ugyan ezek apróról.

D-day 2002-01-04 01:54

(#33545) juve600 válasza atee (#33543) üzenetére


juve600
nagyúr

logi G100s van jelenleg,de az meg kicsi nekem,valami hasonlót keresek nagyobb méretben,nem horror áron

(#33546) atee válasza jaffa 2843 (#33538) üzenetére


atee
őstag

Mint a témában szakértőt kérdezlek!

Az A9800 laser szenzor az mennyiben ugyan az mint a Pro-Aim Laser Sensor R3 a Roccatnál?
Vagy a Roccat csak adott neki egy marketing nevet és gyakorlatilag ugyan az?
Kerestem már a neten erről infőt, de a legtöbb amit találtam, hogy egy módosított 9800.
Csak a tisztánlátás végett szeretném tudni.

Köszi! :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#33547) jaffa 2843 válasza atee (#33540) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mi az a HC játék? Ha azt érted ezalatt, hogy István 0-24 kockul valami pubon, akkor arra valóban oké. Ha a versenyszerű profi játékra akartál utalni, akkor oda vacak a lézer. Épp elég baj, hogy accel van a lézerben, ráadásul sebességfüggő, amihez elég nehéz hozzászokni (ha nem lehetetlen). Ezekkel szinte lehetetlen izommemóriából pontosan és gyorsan pozícionálni a kurzort.
A legutóbbi lézer szenzornak pedig ezen kívül még egy rakat hibája van. (A9800)

(#33545) juve600
[link]

(#33546) atee
A9800 a következő Roccat egerekben van:

Kone Pure
Kone XTD
Tyon

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33548) juve600 válasza jaffa 2843 (#33547) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R
Razer DeathAdder ,ezt nézegetem

(#33549) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

@jaffa 2843, atee: Köszönöm mindkettőtök válaszát. Létezik, hogy ennyire fontos lenne a HC gamereknek az pár százaléknyi eltérés fordulásnál és negatív/poztív gyorsulás?

Annó kb. egy ilyen "jó" minőségű egérrel COD UO-ztam rifle only szerókon, de nem volt gond a sosem a célzással. :DDD

Ennyit fejlódtek volna a gamerek? :F

(#33550) dobragab válasza KGEEKGEE (#33539) üzenetére


dobragab
addikt

1. Nem hiszem, hogy serial number nélkül menni fog. Ebay-ről rendelsz hozzá egy madzagot 1000 Ft-ért, és megjavítod. Csak a tappancsokra vigyázz nagyon, az alatt vannak a csavarok, nehéz egyben leszedni őket.

2. Semmiképp. A9800 kuka, G400 után hatalmas visszalépésnek éreznéd.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.