Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) Imurai válasza huntenseN (#33295) üzenetére


Imurai
tag

Legszívesebben megszabadítanálak tőle, de kétszer már befürödtem használt egerekkel. Csak újat!

(#33302) tiempo válasza huntenseN (#33295) üzenetére


tiempo
tag

igen, nekem is ilyen van, egy hulladék az az egér..cserélni akarom én is.

(#33303) hülyegyerek válasza ng0ofy (#33282) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vegyél simán, teljesen használható egér, és olcsó (és ezt nem csak azért mondom, mert árulok egyet :) ).

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33304) Imurai


Imurai
tag

Ez?

(#33305) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

CM Storm Alcor egere van valakinek? Érdekelnének a tapasztalatok. A formája nyerő, játékra nem is kellene, csak netezéshez, Office-hoz, ilyesmik. A kényelem és az összeszerelés minősége érdekelne, meg hogy jók e a gombjai. :)

(#33306) NY124 válasza Stukker1987 (#33299) üzenetére


NY124
tag

Mást a felsorolt egereken és azokon kívül ami Jaffa egérajánlójában vagy az összefoglalóban van nem ajánlanék neked nyugodt szívvel. Így én is csak azt tudom mondani amit dobragab írt neked.

Ezek azok az egerek amik értelmes szenzorral és szoftverrel rendelkeznek, jó anyagokból építettek és 1 év után sem dobják el a kanalat. Az, hogy nem vagy komoly gamer szerintem mit sem számít, egy rossz minőségű egérrel akkor is szívni fogsz. Vagy amiatt, hogy nem tudsz majd értelmesen célozni, vagy mert 3 hónap után gariztatni kell.

Amúgy ahhoz képest, hogy nem vagy komoly gémer, eléggé komoly PC-d van :DDD

(#33307) Synthwave válasza NY124 (#33306) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy számítógéppel nem csak játszani lehet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33308) jaffa 2843 válasza Synthwave (#33307) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem csak a konzolok jók másra is? Lehet összekeverem valamivel. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33309) NY124 válasza Synthwave (#33307) üzenetére


NY124
tag

Ezzel én is tisztában vagyok, csak nekem így ránézésre inkább tűnik a PC-je egy komolyabb gamer PC-nek mint munkára tervezettnek. Aztán persze lehet tévedek.

(#33310) dobragab


dobragab
addikt

Sziasztok! Vettem egy Roccat Kone Pure Military-t jó áron, aki találkozott már vele, attól kérdem: firmware-t érdemes frissíteni? Egyébként majd írok róla pár sort, aztán megy apróra! :DD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33311) jaffa 2843 válasza dobragab (#33310) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Frissítsd csak, button lag van benne fixálva. Használd 500Hz-en egyébként.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33312) Stukker1987 válasza NY124 (#33309) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Nem tévedsz egyébként,mert játékra lett összerakva csak asszonypajtás közbeszól :D

Nem tudom,még lehet egy G402 belefér,de lehet először kipróbálok egy olcsóbb modellt,hogy a noname-hez képest mit nyújt...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#33313) salytmasztor válasza huntenseN (#33286) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

(#33293) Imurai
De wazze...pont ugyanezt írtam le neked 1-2 napja. :U

huntenseN:
Ha visszaolvastál volna 1-2 napot, akkor megkapod a választ, de leírom újra: a Giga 6800-nál szanaszét akad a szenzor már közepes rántásnál is. Ha ez a forma tetszik, akkor ott a 6880-as lézeres verziója, ami már bírja a gyors mozdulatokat is (bár összességében ez sem túl ajánlott egér, de a formája / fogása szuper).

[ Szerkesztve ]

(#33314) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

A4-TECH (TL7) Bloody Gamer -ről mi a véleményetek? Érdemes beruházni rá, vagy ilyen ár kategóriában mire lenne érdemesebb?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#33315) Skinny26 válasza Phobion (#33314) üzenetére


Skinny26
aktív tag

Szia!

Ahogy ismerem a szakértőket, a Logitech G100s-t fogják ajánlani. :D

(#33316) dobragab válasza Phobion (#33314) üzenetére


dobragab
addikt

Igen, a G100s-t, elsősorban ebay-ről.
Ha kell két oldalsó gomb, de nem vagy high-sens, akkor Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0, szintén ebay.
Ha kell két oldalsó gomb, és high-sens gamer is vagy, akkor ennyiért nincs ajánlott darab, Razer DeathAdder 3.5G @ 10k, Logitech G400s @ 11k, Steelseries Kana v2 @ 12k, mind ebay-ről. (Razerrel vigyázni, ebayen sok a Razer-hamisítvány.)
Itthon ezek közül minden kb. 50%-kal drágább, iponon kana v2 időnként leesik 10k-ra, 1-2 napokra.
Egyébként innen bátran válogathatsz.

Amit kinéztél, abban rettenetes Avago A9800-as szenzor van, az ellenségeimnek ajánlanám csak, azzal úgyse találnak el.

Muszáj lesz beletenni az összefoglaló elejébe azt a linket, így soha egyetlen idetévedő sem fogja megtalálni, még ha az összefoglalót el is olvassa.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33317) Phobion válasza dobragab (#33316) üzenetére


Phobion
őstag

köszönöm a részletes választ! :R ugyan ez már nem az az árkategória amit először írtam, de a Cooler Master Sentinel Advance-ről mi a véleményed/tek?

Most láttam csak a linket :B

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#33318) Synthwave válasza dobragab (#33316) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De nem olvassa el. Azért van 2k-val több hsz. a topikban, mint amúgy lenne.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33319) dobragab válasza Synthwave (#33318) üzenetére


dobragab
addikt

Ezért kéne úgy megcsinálni az összefoglalót, hogy lenyitás nélkül is látsszon a link, hogy ha lusta elolvasni a páciens, akkor is kiverje a szemét.

Ahogy nézem, nem 2k-val több, hanem 2× annyi :( :(( :((( :W

(#33317) PhobioNN7

Philips PLN 2032 szenzorról jót még nem olvastam. Ennyiért meg 8 nyelven beszélő G402 kapható.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33320) Synthwave válasza dobragab (#33319) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így se, úgy se fognak olvasni, vedd már észre. A betűk FÁJDALMASAK.

Először 5k-t akartam írni, de próbáltam konszolidált lenni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33321) izee válasza Synthwave (#33320) üzenetére


izee
senior tag

Valóban fájdalmasak. Agy-izom szükségeltetik. A kötélre se tud mindenki felmászni, ha azt nézzük. (Pedig aztán léteznek vadregényes tájak, ahol a mászáshoz 10x több erőnlétre van szükség.)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#33322) Phobion válasza izee (#33321) üzenetére


Phobion
őstag

tejóég, hogy egy plusz komment beírásával az ember manapság mekkora eretnekséget követhet el, hát döbbenet :Y , megértem az agyérgörcs kialakulását egyeseknél, jómagam is átnézhettem volna az első kommentet, de ettől függetlenül helyet próbáltok spórolni a PH!-nak? :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#33323) Imurai válasza Phobion (#33322) üzenetére


Imurai
tag

(mint a téma érdeklődőbbik látogatója, a.k.a. tanácskérő írom)
Szerinted csak te csinálod ezt? Minden vérpisti idejön és write only módban beírkál, a segítőkész és tök egyértelmű instrukciókat sem olvassa el, sőt, néha (ha netán 2 sornál több) még azt sem, amit NEKI válaszolnak.
Nem a te hozzászólásoddal van a baj, hanem a 24999 másikkal ÉS a tiéddel, együtt.

@Rezidensek: tényleg szerkesszétek át úgy az összefoglalót, hogy a write-only usereknek le se kelljen nyitnia! A kérések 10%-kal csökkenni fognak, garantálom!

(#33324) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Ebayről ő az ajánlott, ugye? Eladóra gondolom elsősorban, az egér tudom, hogy ajánlott :)

(#33325) dobragab válasza 8nemesis8 (#33324) üzenetére


dobragab
addikt

Igen, többen is tőle vettük, mind megjött, nagyon segítőkész volt.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33326) Synthwave válasza Phobion (#33322) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Jelen topikot figyelembe véve értelmet adni a rengeteg beleölt időmnek (és sajnos pénzemnek, mert néhány cuccot csak azért vettem, hogy ki tudjam próbálni, hogy érdemes-e vele foglalkozni - miközben tudtam, hogy a mérete / súlya miatt biztos, hogy nem használnám).
Alapvető netikettre tanítani az embereket, miszerint ha a topic fejléce táján ott van, hogy olvasd el az összefoglalót, akkor olvasd el, mielőtt kérdeznél. Nem is olyan régen, amikor még nem volt az összefoglaló, csak szimplán 1. hsz, a topik címében is benne volt nagybetűkkel, hogy kérdés előtt olvass. A topik címében. Szerinted hányan tették? Tízből jó, ha hárman. Ennek mulasztásáért a 3. alkalommal már temp ban-t adnék. A másik eset, hogy olvasták, csak nem értelmezve, akkor meg ugynaúgy semmi értelme nem volt sem megírni, sem elolvasni.
A közhiedelemmel ellentétben eléggé naprakész. Egy-két kisebb frissítés tervben van, majd ráveszem magam - csak azt nem tudom, hogy minek.

Nyilván van olyan kérdés is, amire a válasz nincs benne - erre való a topik.

Az utóbbi 5-10 évben mindenkinek (főleg a fiatalabb generációnak - a kevés kivétel csak erősíti a szabályt) a sült galamb kell - és itt most nem csak PH!-ra gondolok, hanem a digitális és való élet minden egyéb területére is. Zéró erőfeszítéssel mindent, azonnal, miközben nem pszeudo-analfabétának lenni majdhogynem szégyen.

Másrészről ki segít szívesen olyannak, aki még annyi fáradságra sem képes a saját érdekében, hogy olvasson 5-10 percet és esetleg begépeljen egy-két szót a fórum vagy a Google keresőjébe, ráadásul a segítő szándékúak munkáját semmibe veszi a lustaság / figyelmetlenség miatt, pedig a saját pénze van a vásáron? Ez egyben tiszteletlenség is. "Nincs időm olvasni." Ez a legnagyobb lol. De írni van? Akkor vásárolni se legyen.
Aztán lekörmölheted 152-szer dettó ugyanazt. Nem tudom, te hogy lennél vele, de nekem ez már több, mint fárasztó - de már ezt is leírtam egy párszor, hol hosszabban, hol rövidebben. Most megint egy ilyen alkalmat élünk meg.

Magamra levetítve; más szakmai topikokban nekem sem megeröltető olvasni az összefoglalót vagy használni a keresőt és 10-ből 7-szer meg is találom a választ, kerek-perec. Aztán kiegészítem még egy kis guglival - ahelyett hogy teleírnám a topikot a nemtörődömségem eredményével, ami végső soron csak engem minősítene.

Félre ne értsd, ez nem személy szerint neked szól, hanem általánosságban véve - azt sem tudom, hogy mi volt a kérdésed, mert az utóbbi időben már egyre ritkábban nézem a topikot, mert csak a hajamat tépném, ha nem így tennék. : D

Akinek nem inge, értelemszerűen nem veszi magára.

/rant off

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33327) 8nemesis8 válasza dobragab (#33325) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi!

Számlát ti kaptatok?
Én el szeretném számolni, így az sem baj ha áfát kell rá fizetnem a vámon, csak legyen minden rendben vele.
Garancia érvényes a logitechhez itthon is ugye?

(#33328) NY124 válasza Synthwave (#33326) üzenetére


NY124
tag

Büszke vagyok rá akkor, hogy én elolvastam az összefoglalót mielőtt betettem a lábam a topikba. És azután még párszor, hogy felfrissítsem az emlékezetemet. Tényleg remek kis olvasmány. :K

(#33329) Synthwave válasza NY124 (#33328) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

<3

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33330) dobragab válasza Synthwave (#33326) üzenetére


dobragab
addikt

Ezek után én még büszkébb vagyok magamra, hogy elolvastam az összefoglalót, mielőtt írtam, annak ellenére, hogy a fiatalabb generációhoz tartozom (bár az avatarom nem ezt sugallja :DD )

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33331) ttamashu válasza Synthwave (#33326) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Nem sok hiányzott hogy megsajnáljalak :D
Amúgy aki az összefoglalót nem olvassa el miből gondolod hogy egy ilyen hosszúságú hsz-t el fog?

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#33332) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Először is szerintem az összefoglaló és az ajánló nagyon hasznos és frankó, köszönet is érte, DE, én pl. nem sokra megyek akkor velük, mikor egy max 10K-s egeret keresek és NEM E-bay-ről, ha lehet. Mások is olvassák a topic-ot és nekik is lehet olyan egerük/tapasztalatuk amit megoszthatnak, amikor éppen bekukkantanak ide és van egy releváns kérdés, így kerekebb az egész, szerintem ez nem kellene, hogy akkora baj legyen. Persze megértem.

Píísz! :)

[ Szerkesztve ]

(#33333) Synthwave válasza ttamashu (#33331) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igaz, legalább 1 percig tartana. Legközelebb majd linkelek kifestőt is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33334) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Nézelődtem és érdeklődnék (összefoglalót elovastam).
Erről a Dell egérről tapasztalat? 6000ft 6 gomb és Avago lézer szenzor....
Ha jó lehet veszek......

(#33335) Imurai


Imurai
tag

Megőreülök! Még mindig nem tudok dönteni! De legalább már csak 2 egér közül :DD

Bloody v5 és GM-M6900
A Giga mellett szól az ára, a valószínűsíthetően egy picit jobb minősége és az, hogy talán jobb a formája. Az A4 mellett, hogy szinte 100%, hogy nem lesz kényelmetlen, hogy a gombjai túllógnak az oldalfalán és hogy Holeless (nem egy nagy dolog, de tetszik).
Mivel mindkét szenzor elég fos, inkább a mikrokapcsolók érdekelnének. Szerintetek melyik lesz tartósabb?

(#33336) 8nemesis8 válasza 8nemesis8 (#33327) üzenetére


8nemesis8
veterán

Erre tudtok írni!? Ma megvenném, ha megtudom hogy ebayes vásárlás után kaphatok e számlát, illetve hogy gari van e a logitechtől?

(#33337) dobragab válasza 8nemesis8 (#33336) üzenetére


dobragab
addikt

Szerintem az eladónak írj, esetleg ebay topicba. Én mondjuk nem kaptam számlát, vámon se akadt fenn, és a Logitechnek meg híresen jó a support-ja, ha kapcsolatba tudsz velük lépni, (nekem nem működött a Logitech support oldala), valószínűleg cserélik. De az sem valószínű, hogy meghibásodna.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33338) jookomak válasza sepsi0 (#33334) üzenetére


jookomak
őstag

Egyéb dell egerekből kiindulva valószínűleg egy trágya.

Általánosan: hihetetlen, hogy havi 1-2x előjön ez a összefoglaló hosszú, szar, minek van? És különben is a corsair cm asus giga egér nem jobb? Nem.
Nagyon szeretnék én is olyan autót ami 200 ezerbe kerül, gyors, és keveset fogyaszt, ja meg tágas is. Hoppá nincs ilyen. Egérből sincs jó anyaghasználatú, megbízható szenzorú, olcsó (3k), sokgombos. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#33339) Phobion válasza Synthwave (#33326) üzenetére


Phobion
őstag

teljes mértékben igazad/tok van, az elnézését mindenkinek :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#33340) Imurai válasza jookomak (#33338) üzenetére


Imurai
tag

Na de hogy drágán sincs, ami nekem megfelelne? :D

(#33341) 8nemesis8 válasza dobragab (#33337) üzenetére


8nemesis8
veterán

Eladóval le van beszélve :)
Ismerem a supportot, csak gondoltam hátha volt tapasztalatotok!

Esetleg olyat tudtok e, hogy logitech "szabadon futó görgőt", de csak görgőt lehet e kapni valahol?
Tudom nem a görgőn múlik ez csak, de annyiból mindenképpen spéci, hogy elég komoly kis súlya van!

(#33342) secler07


secler07
tag

Sziasztok!
Mostani rágcsálóm kezdi megadni magát így érik a csere. Milyen egeret ajánlotok 5-6 ezer forintig? Vezetékes legyen, játékhoz főleg, és elég nagy kezem van, szóval valami nagyobb darab jó lenne :)

(#33343) Imurai válasza secler07 (#33342) üzenetére


Imurai
tag

RTFM

(#33344) jaffa 2843 válasza Imurai (#33343) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gyanítom, hogy erre is rákérdezne a legtöbb ember, ahelyett, hogy megnézné a google első találatát. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33345) Citroware


Citroware
addikt

Kérdezném a tisztelt hozzáértő kollégákat, hogy kb 20 ezer FT-os felső határral (+ 1-2 ezer még belefér) milyen egér a bestbuy az igényeimnek:
-mindenképpen vezetéknélküli kell
-játékra és internetezésre
-állítható legyen a dpi
-ne elem cserélgetős legyen, hanem tölthető
-előny ha vannak rajta extrák, pl programozható gombok

LOGITECH G602-t néztem ki, de sajnos elemcserélgetős, amit én személy szerint ki nem állhatok.

LOGITECH Performance Mouse MX maradt, ez ránézésre nem tűnik olyan jónak, de legalább használat közben is tölthető bedugva, ami egy nagyon jó megoldás szerintem. Úgyhogy ezért inkább ezt választanám talán.

Ki hogy vélekedik erről? Van-e ezeknél jobb alternatíva ezen az áron, vagy olyan, ami ugyanilyen jó, csak olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#33346) dobragab válasza Citroware (#33345) üzenetére


dobragab
addikt

Érdemes elgondolkodni azon, hogy játékra mégis vezetékes kéne. Csak ügyesen kell elvezetni a kábelt, és kész :) pontos okait az összefoglalóban megtalálod, egyébként meg feleennyibe kerül egy ugyanolyan tudású vezetékes. G602-nek egyébként jó szenzora van, de sajnos wireless :( Jaffa egérajánlójából bátran válogathatsz.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33347) dobragab válasza dobragab (#33310) üzenetére


dobragab
addikt

Első ránézésre bejött a Kone Pure Military. Érdekes módon Paint tesztben jobban szuperál a G400s-nél, magasabb dpi-n sem jitterel annyira, kb. 3000 fölött kezd. (G400s 1600 körül még határeset volt.) Anyaghasználata, görgője első osztályú, nekem egy kicsit kisebb, mint kéne, az oldalsó gombok nem pont oda esnek, ahova szeretném. A saját Logitech-es scriptemet szeretném Roccat-re is átültetni, utána tudom érdemi játékban kipróbálni. Majd lesz róla hoszabb poszt is.

Jaffa, ha szépen megkérlek, G400s-ről mellékelnél egy paint tesztet, ugyanis mások tesztjén nem jitterelt annyira, mint nálam, így kicsit furcsa. Ha jól emlékszem, az asztalshot szélén ott virított. :R :R :R :R :R

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33348) Synthwave válasza dobragab (#33346) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miről is volt szó pár hozzászólással ezelőtt?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33349) jaffa 2843 válasza dobragab (#33347) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nincs G400s-sem, az csak egy MX518 v2 G400s burkolatban. :P

Csinálj már egy tesztet a KPM-ről, mert nálam érdekes dolgokat mutat.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33350) NY124 válasza dobragab (#33347) üzenetére


NY124
tag

Nálam rendelkezésre áll egy G400 és egy G400s is tesztelésre.
Csak mondjátok el pontosan mi a halált kell csinálnom velük és letesztelek én bármit.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.