Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) nyunyu


nyunyu
félisten

Szerintem az UTbe tobb otlet szorult, mint a Q3-ba.
Utobbit inkabb egy szep techdemonak tartottam, mint jo jateknak.
Jatekmodok teren az egy evvel kesobb jovo Team Arenaval kiegeszitve tudta csak felvenni a versenyt az UTvel.

Nekem mondjuk anno a Domination volt a kedvenc jatekmodom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34902) jaffa 2843 válasza nyunyu (#34901) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én szeretem mindegyiket, jobban mint egy cs-t amiből 2perc bővel elég. Minden ember másik sarokban guggol és várja, hogy arra tévedjen valaki. Egyszerűen unalmas. Egy UT (instagib ctf <3) vagy QL sokkal pörgősebb, élvezetesebb. Vagy egy cod4 promod...
Egy BF meg sose volt skill alapú FPS, főleg úgy, hogy a netcode egy hulladmány. :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#34903) eami válasza salytmasztor (#34900) üzenetére


eami
addikt

"Ha kijön egy egér és letesztelve teljesen rendben van szenzor / szoftver / stb szempontból, akkor megy az ajánlottak közé."

majd ezeket a teszteket azért közzé tehetnéd, hogy mi is tanuljunk belőlük. köszcsi :K

(#34904) jaffa 2843 válasza eami (#34903) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A sokszor említett OCN-t nyugodtan lehet olvasgatni. ESR-en általában le van szarozva minden, mert nem WMO jött ki éppen. :P Nekik viszont ott az Aurora vagy G100s. Mondjuk utóbbi forumon nincs is teszt.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#34905) Vanir válasza eami (#34903) üzenetére


Vanir
veterán

Tessék. Lehet böngészni. :)

(#34906) salytmasztor válasza eami (#34903) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Sejtettem, hogy neked sokadjára is le kell írni és elmagyarázni mindent...
Akkor újra: az összefoglalóban is benne van, de nemrég KÜLÖN neked linkeltem is az oldalakat, ahol megbízhatóan kivesézik az (új) egereket.
Bár neked persze biztos az sem felel meg.
De ha mi tesztelnék / teszteljük le, szerintem azt sem hinnéd el, szóval kb tök mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#34907) SunMount3r válasza Vanir (#34905) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jesszusom... Még a jókori PH-s időszakom előtt jártam oda, proci meg memória teszteket olvasni, totál el voltam veszve a fórumban akkor. (Csak rá ne kapjak megint!) :D

(#34908) Synthwave válasza nyunyu (#34901) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert filthy casual vagy.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34909) Synthwave válasza jaffa 2843 (#34904) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Zowie-darabok, G400-ak és az új Razer Abyssus is kap figyelmet.

Nincs teszt? Van, nem is egy. Komoly button-lag tesztek pl. Már golyózik a szemed, mire a végére érsz és gyúrsz az alkalmazott matematikus diplomára.
Az egyik legkomolyabb all-around netes teszt is ott van; Mousescore 2007. Na, az igen. Sujoy külön kis szerkezetet épített perfect control vizsgálathoz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34910) jaffa 2843 válasza Synthwave (#34909) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezek mind duplikált tesztek, ott vannak ocn-en is. Sajnos a Mouse score nincs frissítve, pedig kvajó kezdeményezés volt anno. Ez sajnálatos.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#34911) eami válasza salytmasztor (#34906) üzenetére


eami
addikt

Akkor modkerben jelezhetem hogy zárható a topic? Ezek szerint tök felesleges mert 2 másik oldalon úgy is ott van minden ;]

Viccet félre téve, megpróbálom neked sokadjára is leírni. Úgy adogass tanácsot ha meg is tudod indokolni, te magad. Az hogy leírod azt a szót hogy TÉNY az attól még nem jelent semmit. Most is lenyomtad valakinek a tényszerű szöveged pedig csak megosztotta a saját pont annyira tényekkel alátámasztott gondolatait mint a akár csak a tieid.

De segítek pontosan mire gondoltam

"Ha kijön egy egér és letesztelve teljesen rendben van szenzor / szoftver / stb szempontból, akkor megy az ajánlottak közé."

Ilyenkor fogod magad és a tényszerű tényekkel teljesen ténylegesen letesztelt tényleg frankó tényeket tartalmazó irományt akár egy tényleg rövid hozzászólásban megosztod itt hogy pl.:

"Megjelent a Ténylegegér 3.1 amiről a tényeket itt olvashatjátok --> LINK és ez alapján tényleg ajánljuk"

Nagyon max meg még be lehet dobni az egér nevével egy linket az összefoglalóba és akkor tényleg nem kell tényes szöveget ismételni csak felhívni a fórum kereső funkciójára a figyelmet.

De tényleg!

szerk:
Amúgy meg igen, lehet járni oda is fórumozni, csak azt gondolná az ember hogy akár itt is meg lehet beszélgetni dolgokat. Írj be a linkelt oldalakon a keresőbe egy random általad nagyra tartott egeret és ott is hatalmas szórás lesz a vélemények között. Nem is baj ez mert mindenki más, más igényekkel, más körülményekkel és azért jó egy fórum mert meg lehet az ilyesmit beszélgetni.

Már ha nem az az első válasz hogy dehát felesleges beszélgetni mert ott vannak az indoklást sem igénylő referencia nélküli tények ugyebár...

Szóval elnézést mindenkitől, tudom már be kellett volna látnom hogy ez nem az a fórum topik. Ezt mondjuk nagyon sajnálom :(

[ Szerkesztve ]

(#34912) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
10k körül milyen egeret ajánlotok? Nekem a Sharkoon Drakonia szimpatikus, de nem tudom, hogy ez jó - e, nem értek az egerekhez :/ többnyire játszok a gépen, de nem vagyok HC gamer

(#34913) #10691584 válasza eami (#34911) üzenetére


#10691584
törölt tag

Igen. Ennek, amit csinálsz tényleg több értelme van. Arról nem is beszélve, hogy roppant hasznos és nagy segítség a tanácsért ide tévedőknek, akik egérvásárlásban gondolkodnak :R

(#34914) salytmasztor válasza eami (#34911) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ja hogy szerinted a világ legjobb egeres fórumain, ahol bevált tesztekkel és programokkal vesézik ki az egereket, az sem tényszerű, hanem valószínű kamu.
Pl: Logitech G402
Pl: Zowie FK1
- Szenzor típusa / Enotus MouseTest / MouseTester / Acceleration test / Jitter test / Prediciton test / stb
Ha esetleg valamiben véletlenül mégis tévedne az adott teszter, akkor az alatta lévő kommentekben gyorsan korrigálni szokta a többi egérguru a topikban.
De neked ez ilyenek sem elegek, mivel tudom, te már csak a NASA-nál elvégzett steril laborban elvégzett kísérleteknek hiszel.

Biztosan az is meglepő számodra, hogy itt a topikban hihetetlen módon nem ingyen kapjuk meg az anyacégtől az első példányokat tesztre, hogy külön neked azonnal tesztelhessük, mert neked csak az hihető.
Fura és érthetetlen módon ránézünk az előbb említett fórumokra és az ottani tesztek alapján vásárolunk egeret, amiről lehet berakunk pár saját tesztet ide is, ha időnk és energiánk (és persze pénzünk!) engedi.

Kekeckedhetsz tovább, hogy neked azonnal ilyen-olyan bizonyíték kell, de lassan magasról tojunk a fejedre.
Vagy tényleg ennyire buta vagy, hogy nem fogod fel az írásainkat és nem tudod / akarod összerakni a lényeget fejben vagy csak egy sima troll vagy.
Szerintem a kettő hibridjét "tisztelhetjük" benned.

[ Szerkesztve ]

(#34915) #10691584 válasza salytmasztor (#34914) üzenetére


#10691584
törölt tag

Én a Berkeley-re szavazok, esetleg szódával MIT ;] Mivan, csóró vagy, nem tudsz venni 10-20 egeret negyedévente az új eresztésekből :F Ne égessed má magad, akkó mit keresel ittenhe? :D

[ Szerkesztve ]

(#34916) eami válasza salytmasztor (#34914) üzenetére


eami
addikt

BUÉK!

(#34917) dobragab


dobragab
addikt

A legutóbbi posztokat olvasva egyvalami jutott eszembe:

"Üdvözlök mindenkit a Rossz PC Játékok sorozat következő epizódjában..."

:DDD :))

ON:

Vettem egy WMO-t, és jön egy másik is :) Ennek a görgője akadozott, ezt csiszolópapírral+tűreszelővel sikeresen javítottam, az új tappancsokat már megrendeltem, és a kapcsolócserén gondolkodom. Ennek mindkét fő gombja elég bizonytalanul jár, ezen is segítenek a japán Omronok? Én is nyunyu segítségét kérném, a görgő alatti kapcsolót is kicserélném egy füst alatt, egy kicsit keményebb kellene, mint a gyári, bár lehet, hogy csak a hosszú évek alatt puhult meg, és egy új gyári is jó lenne. Itt látszik a kapcsoló típusa, és az is, hogy a görgő alá még egy Omron nem fér be. Milyet tudok beletenni, és hol kapható?

Más: valaki valamikor írta, hogy valamivel szépen le lehet oldani a felületéről a megsárgult műanyagot, és szép fehér lesz tőle, és a keresőből nem sikerült előcsalogatnom. Valaki emlékszik rá esetleg?

Köszi

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34918) salytmasztor válasza #10691584 (#34915) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

:P

(#34919) eami válasza salytmasztor (#34914) üzenetére


eami
addikt

Ne haragudj, sajnos valóban nem vagyunk egy szinten. Osztogasd csak a tanácsaidat, ebben a stílusban.

Akit pedig más is érdekel.... csak hogy dobjon a kereső eredményt:

wireless, vezeték nélküli, vezetéknélküli, lézer, laser egeret keresel?
inkább máshol keresgélj, ne ebben a topikban (olvasd vissza az előző ~350 hozzászólást).

aztán majd mindenki eldönti mit akart.

[ Szerkesztve ]

(#34920) #10691584 válasza dobragab (#34917) üzenetére


#10691584
törölt tag

Emlékeim szerint magas(abb) hidrogén peroxid (20-25% volt talán?) tartalmú fodrásztrutyi volt a főszereplő UV fénnyel és folpack-al.

Mellesleg a WMO nyákjával óvatosan bánj (ha rám hallgatsz) mert nagyon könnyen leég róla a fólia. Én úgy tapsztaltam, hogy 325 °C főlött már necces és ónszippantó sem árt, ha van.. Japán omronokat lelni itt aprón, bár eléggé el van dugva nem vágom miért. A középső egérgörgős philips kapcsolót én nem b@sztattam bevallom töredelmesen, viszont ha már homár legyen kövér alapon tettem rá (csereberélős) kábel aljzatot, meg szövetkábelt :D

(#34921) nyunyu: Basszus az pana? Végig azt hittem philips..

[ Szerkesztve ]

(#34921) nyunyu válasza dobragab (#34917) üzenetére


nyunyu
félisten

Ranezesre a nemszeretem Panasonic EVQP0 van benne.
Ebbol a EVQP0D07K a kemenyebb, 1.3N erovel nyomando verzio.
(Erdekes, ugy emlekeztem, hogy 1.0 es 1.5N kemenyben gyartjak, ehhez kepest 0.74N-t es 1.3N-t irnak)

Omronnak is van hasonlo kapcsoloja (B3F-6050, B3M-6009), de nem tudom, ezeket hol lehet kapni.

Rendes Omron D2F variansok 1.5N kemenyek, egerekben alkalmazott -F vegu puhak 0.75N-osak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34922) #10691584 válasza eami (#34919) üzenetére


#10691584
törölt tag

Komolyan nem hiszlek el, te még szilveszterkor sem lazítasz a vérszívással :F Igyá valamit oszt énekelj, vagy mittomén, így totál be fogsz savanyodni, ha ugyan eddig nem tetted.

(#34923) eami


eami
addikt

mm(

nem én sértegetem burkoltan a másikat már jó ideje :U

[ Szerkesztve ]

(#34924) atee válasza eami (#34919) üzenetére


atee
őstag

Más szempontok alapján megy itt az ajánlás. És sajnos elbeszél egymás mellett a két fél.
Az egyik nem hajlandó tudomásul venni, hogy a teszteken túl is van élet. Szigorúan szakmai szempontból közelítik meg a dolgokat.
A másik oldalról meg igény lenne másra is. Mint a vezeték nélküliség, vagy fontosabb az ergonómia mint a szenzor.
Az a baj, hogy a szakmai stáb mindenkit hülyének néz aki nem hajlandó követni a szigorú teszteredményeket.
Viszont jogos részükről az is, hogy az ő meggyőződésük szerint nem lehet olyat ajánlani ami nem "tökéletes"
Ennek áthidalására lenne jó egy olyan topik ahol más egyéb szempontok vagy felhasználói tapasztalatok alapján is lehetne ajánlani.
Mert itt sajnos azt sem nézik jó szemmel ha az ember a tapasztalatai alapján mer valakinek ajánlani valamit!
Én meghajlok és egyetértek abban, hogy a lehető legjobbat kell ajánlani, de van akinek nincs megfelelő az ajánlott top 20 listában (nem számoltam) szereplő egerek között. Viszont a maradék 500 ból ami a piacon van abból tetszik neki valami és arról szeretne többet megtuni annál, hogy az egy szar!

D-day 2002-01-04 01:54

(#34925) eami válasza atee (#34924) üzenetére


eami
addikt

köszönöm a megértést :R

én tényleg nem bántani akarok itt senkit sem, csak szeretném a bővebb beszélgetés irányába terelni a dolgokat.

(#34926) dobragab válasza nyunyu (#34921) üzenetére


dobragab
addikt

:R

És ezek a Panasonic rondaságok hol kaphatók? ebayen láttam 615 Ft-ért és 1200 Ft szállításért... (per darab) Máshol esetleg?

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34927) will5


will5
tag

Sziasztok!

Normál felhasználásra szeretnék egy egeret venni. Játék csak nagy ritkán van.

Fontos szempont, hogy nagy legyen. És a dizájnosabb "gamer" kinézetű egerek jobban bejönnek. Összegben nem szeretnék rá túl sokat áldozni, olyan 4ezer Ft-ra lőném be a határt.

Tudnátok párat ajánlani?

Ez pl tetszik és talán elég nagy is. https://www.pcx.hu/termek/zalman-zm-m400-fekete-eger-85769

Köszi.

(#34928) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

A G400-nak szabványos, 5pines kábele van? Mert most szétszedtem a régi, hibás WMO 1.1A-mat, és annak a kábelét akarom berakni. Sőt van egy ganyi Genius is elfekvőben, amiben szintén 5pines van. A G400 most nincs nálam. Google-ban rákeresek, de mindenféle egeret találok szétszedve, és nem tudom eldönteni, hogy melyik a tuti.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34929) dobragab válasza vzsryl (#34928) üzenetére


dobragab
addikt

Attól még, hogy 5 pines, az erek sorrendje lehet tök eltérő, úgyhogy ezzel vigyázz.

Mi a baja a WMO-nak? :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34930) vzsryl válasza dobragab (#34929) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Fogalmam sincs. Nem reagál a bal klikkre, pedig a mikrokapcsolónak semmi baja.
Egyelőre megoldottam a G400 érintkezési hibáját. A kábelét feljebb húztam, és hozzátixoztam a monitor kábeléhez, így fentről, kb. 5-10%-os szögben lóg rá az egérre. Most mintha semmi baja sem lenne.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34931) dobragab válasza vzsryl (#34930) üzenetére


dobragab
addikt

Fura, egyvalamit tudok elképzelni, hogy a WMO rosszul van összerakva :D

Most jut eszembe, a WMO kábele a nyákhoz hozzá van forrasztva, ha jól tudom, úgyhogy azt nemigen tudnád berakni a G400-ba.

Egyébként meg ebay-en 1-2000 Ft között kaphatóak eredeti G400 kábelek, de talán még jaffának is van egy raktáron :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34932) kemotox válasza vzsryl (#34930) üzenetére


kemotox
addikt

Nem lehet, hogy szétszedegetés, tisztítgatás közben megkarcoltad véletlenül a NYÁKot és ikszelted így az egyik vezetősávot? Csak egy tipp.

(#34933) vzsryl válasza kemotox (#34932) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem, 11 hónap után megadta magát, belülről hozzá se nyúltam.
Egyébként formára a G400-nál is kényelmesebb. Kár, hogy már csak 20k-ért lehet megvenni, felújítva, Zowie néven.

Btw G400 kábel ebay linket szívesen fogadok.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34934) dobragab válasza vzsryl (#34933) üzenetére


dobragab
addikt

Ha szét se szedted, akkor honnan tudod, hogy a mikrokapcsoló tökéletes? :U

Egyébként 7k körül vannak a SS-féle WMO-k ebayen, a G400 kábelt pedig itt találod, az árát illetően tévedtem, viszont ez tappancsokkal együtt van.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34935) salytmasztor válasza will5 (#34927) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Hali.
Akkor szerintem nézz körül a nagyobb fajta egerek között, amik szépen világítanak, és 4000 Ft alatt vannak. ;)
MM-ben tudsz esetleg párat megfogdosni hasonlókból.
Ebben a (bocs, de gagyi) kategóriában semmit nem igazán tudunk mit ajánlani...(nagy/világítós/design-os/olcsó).

Esetleg nézz kicsit körbe ebből a listában vagy a topik összefoglalóban, bár az első kicsit nagyobb egér (Razer Deathadder) túlmegy erősen a 4000 Ft-os határodon.

[ Szerkesztve ]

(#34936) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

Új egeret szeretnék venni, mivel a mostani Genius DX-150-esem kezd megdögleni (amúgy is évek óta ilyet veszek, csak szegények nem sokáig húzzák) és szeretnék végre egy olyat ami huzamosabb ideig bírja és nem lesz dupla-kattos.
Ezeket néztem ki, esetleg ha valaki tud róluk valamit, hogy mennyire éri meg beinvesztálni rájuk vagy van személyes tapasztalata, azt megköszönném:

1. Logitech M500
1. Logitech G100s/G300s/G500s

A G-széria tényleg csak azért szerepel a felsoroltak közt, mert állítólag rafkósabbak (sok-millió katt fér beléjük) és a dizájn is egész szép ugyanakkor fölmerül a kérdés, hogy ár-érték arányban mennyire éri meg megvenni őket, akár az M500-ast. Esetleg ha tudtok olyat ami 10K alatt van és best buy azt megköszönném. Egyébként a fő szempontok:

1. Kábeles.
2. Legyen nagyobb darab amin kényelmesen elfér a kézfej és van mélyedés a hüvelykujjnak (jobb-kezes vagyok)
3. Ár/érték arány.
4. DPI annyira nem számít (azért 1000-et tudjon), 65%-ban átlagos felhasználásra kell, néha szokott menni egy kis War Thunder.

Előre is köszönöm a válaszokat...ha lesznek. :)

(#34937) salytmasztor válasza Exodius (#34936) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A leírtak közül csak a G100s ajánlott (szenzor szempontjából).
Ezen kívül még a következők ajánlottak és hasonlóak a G500s fogásához: G400 / G400s / G402.

[ Szerkesztve ]

(#34938) vzsryl válasza dobragab (#34934) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Onnan, hogy most szétszedtem, és láttam. Régen nem szedtem szét, amikor tönkrement, ami 4éve volt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34939) dobragab válasza vzsryl (#34938) üzenetére


dobragab
addikt

Próbáld meg szétszedve bedugni, hogy ha csak a mikrokapcsolót nyomod burkolat nélkül, akkor működik-e.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34940) Exodius válasza salytmasztor (#34937) üzenetére


Exodius
őstag

Értem. Akkor 10K alatt nincs olyan ami sokáig bírja és best buy lehet?

(#34941) arcitec válasza Exodius (#34940) üzenetére


arcitec
addikt

Fentebb ajánlották

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34942) Exodius válasza arcitec (#34941) üzenetére


Exodius
őstag

Genius DeathTaker meg Maurus GX sem játszik?

(#34943) jozefhu


jozefhu
csendes tag

Na, úgy döntöttem a Kana V2 + Qck Mass kombónál maradok. Jó ez így?

ad.1.: Illetve visszaolvastam több oldalt ill. az összefoglaló alapján arra a döntésre jutottam, hogy beszerzek egy WMO 1.1a-t is, kíváncsi vagyok erre a legendára. Max. visszaküldöm a Kanát. :) Ezzel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy találtam olcsón egyet ebayen, de az eladó nem pontos nevén nevezi, így szeretnélek megkérni tieket, hogy segítsetek: EZ valóban egy WMO1.1a?

[ Szerkesztve ]

(#34944) salytmasztor válasza Exodius (#34940) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Itt (és az ÖF-ben) találsz jobb egereket + árkategóriákat. Ezekből 10k alatt nagyrészt Ebay-eseket és használtakat tudsz beszerezni.
Genius-okat felejtsd el, ha tényleg jó rágcsálót akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#34945) #10691584 válasza vzsryl (#34933) üzenetére


#10691584
törölt tag

"Nem, 11 hónap után megadta magát, belülről hozzá se nyúltam.
Egyébként formára a G400-nál is kényelmesebb. Kár, hogy már csak 20k-ért lehet megvenni, felújítva, Zowie néven
"

Hallod én ezt most nem vágom. Zowie gyártott WMO1.1-et :F IO1.1-re emlékszem, de az gyakorlatilag IMO1.1a (zowie edition)

A WMO kábele egyébként rá van forrasztva a nyákjára, nem ki-be huzigálható. Mondjuk én egy aljzatot tettem az enyémre, ha a jövőben esetleg kábelt kellene cserélni rajta, meg kinzu kábelt kapott (A kinzu meg a WMO-ét, de ez másik történet) 1x próbálkoztam egy MX518 kábellel is, hasonlónak tűntek és működtek. Annyi, hogy a "szálakat" fel kellett csereberélgetni bennük, ilyenkor egyszerűen átdugdostam őket a színkódok alapján és annyi..

Kérdés: a "megadta magát" hogy néz ki? A mikrokapcsoló nem reagál az tiszta, de pl. az egér ledje világít, kurzor mozog, vagy ilyesmi :F

[ Szerkesztve ]

(#34946) Exodius válasza salytmasztor (#34944) üzenetére


Exodius
őstag

Nagy vagy...erre volt szükségem! :D

(#34947) SP!T válasza jozefhu (#34943) üzenetére


SP!T
addikt

Én inkább ezt a testvérét venném itthonról: [link] De amúgy a képen lévő egy WMO valóban.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#34948) SP!T válasza SP!T (#34947) üzenetére


SP!T
addikt

Hopsz a hsz-ben nincs link és OLX-en nem találom már! :B

There's a device that I've been using called a whoop.

(#34949) Motar


Motar
tag

Sziasztok,

Vásárolgatnék ebayről egeret, de ha meg kell fizetnem az áfát is rá, akkor semmi értelme.
Tudtok esetleg valakit akitől lehetne vásárolni "gift"ként terméket? Logitechekkel szemezek.
Jöhet privibe is.

Előre is köszi

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#34950) nyunyu válasza Motar (#34949) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha EUn kivulrol rendelsz, akkor elvileg 22€ folott kene afat, 45€ folott vamot fizetni, gyakorlatban meg semmit nem szamolnak 45€-ig.
EUn belulrol (pl. nemet elado az ebayen) rendelve nem kell sarcot fizetni.

Logitech webshopja szerintem EUnak szamit.

Mondjuk az 55€-s billzetem is atcsuszott valahogy, mert az elado giftkent kuldte.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.