Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) dobragab válasza Szajo (#33400) üzenetére


dobragab
addikt

0 tab shift ctrl alt space f g y x c v :P én ezeket mind használom fps-ben is

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33402) NY124 válasza Szajo (#33400) üzenetére


NY124
tag

Beállítasz 1 modifier key-t és máris 2x annyi gombod van. Amúgy ott van az x, y, c ami könnyen elérhető még, de még az F1, F2 és F3 is. Az s-re mi van bindolva?

(#33403) Szajo válasza NY124 (#33402) üzenetére


Szajo
őstag

Én ezt értem, de most ha egy autós topikba írok, hogy milyen 500LE autot ajanlatok napi használatra akkor is irnak, hogy minek az neked ugysem lehet 130nal tobbel menni pályán? :Dd Nyilván nem véletlen kerdeztem az alap gombokon kívül meg 5 programozható gomb kellene.

(#33404) dobragab válasza Szajo (#33403) üzenetére


dobragab
addikt

Sajnos 100 ezerért nincs 500 LE-s autó, ami képes az úton maradni, és 1000 km-t kibír szerviz nélkül.
Ugyanígy 10k-ért sincs olyan sokgombos egér, ami képes precízen lekövetni a mozdulataidat, és a megbízhatóságról se tudunk semmit. Ha a szenzor tényleg nem fontos, bemész egy random üzletbe, megfogdosod az egereket, és amelyik tetszik, azt vagy megveszed, vagy hazamész, és megrendeled ebay-ről.

A manapság kapható ajánlott egerek listáját itt találod, meg az előző 100 hozzászólás közül 20-ban biztosan. A 11k alatti kategóriában G400s-nek, IME 3.0-nak, G100s-nek, Razer DA 3,5G-nek és SS Kanának van 3-nál több gombja. Vigyázat, ebay-es Razerek túl nagy százaléka hamisítvány.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33405) Synthwave válasza dobragab (#33404) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MX 310, MX 500, MX 510, MX 518 v1 / v2, G1 v1 / v2, G400 v1 / v2, MS IMO 1.1a, Diamondback / Diamondback 3G hol marad?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33406) NY124 válasza Szajo (#33403) üzenetére


NY124
tag

Nem, csak 5-nél több gomb teljesen felesleges, arra ott a billentyűzet. Ráadásul a sokgombos egércsodák 90%-a túl van árazva és még a szenzoruk is a fos húggyal kategóriába tartozik. Az egyetlen ilyesmi értelmes egér a Logitech G402, de az is 10k felett van.

(#33407) dobragab válasza Synthwave (#33405) üzenetére


dobragab
addikt

*újonnan
Ez tényleg kimaradt, meg a G1 :W egyébként én is az ajánlóból puskáztam, amit minimum elvárnánk az idetévedőktől.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33408) Synthwave válasza dobragab (#33407) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jópár kapható még újonan.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33409) NY124


NY124
tag

Lehet egy olyan kérdésem a nálam hozzáértőbb fórumozókhoz, hogy a 1,5 éves használt Logitech G400 egeremet mennyiért tudnám eladni? Kissé kopott már néhol, de amúgy kifogástalan állapotban van. Nagyon vigyázva volt rá.
Mindenképp rendelek egy Ninox Aurorát. Ha bejön az az egér akkor megválnék decemberben a drágától. :)

[ Szerkesztve ]

(#33410) kemotox válasza NY124 (#33409) üzenetére


kemotox
addikt

Én két sörért elviszem! :D

(#33411) Szajo válasza dobragab (#33404) üzenetére


Szajo
őstag

Értem, de akkor most már legalább van egy normális válasz érvekkel. Köszönöm!
Akkor szétnézek!
Logitech G300 ról mit tudni? Annak elég sok kézre álló gombja van!
Apropó a 10k környéke alatt nem azt értettem, hogy 10k maximum... hanem a 10ezres ár körül, tehát ne 20-25legyen...

[ Szerkesztve ]

(#33412) Corvin0716


Corvin0716
tag

Sziasztok! Vezeték nélküli egeret keresek egy elég nagy kezű embernek. Jó lenne egy legalább 13 cm-es egér, ami nem játékra kell, plusz gomb és extra funkció nem követelmény. A márkát illetően, ár/érték arányban többre értékelem az A4Techet a Logitechnél, de nem zárom ki az utóbbit sem. Előre is köszönöm. :)

(#33413) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!
Asszonyt elkezdte nagyon zavarni az egér kattogás.
Mit tudtok ajánlani, hogy a családi béke megmaradjon? A leghalkabb egeret keresem a piacon!:)
Köszi

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#33414) SunMount3r válasza Corvin0716 (#33412) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha nem számít az ár, akkor a Logitech Performance.

[ Szerkesztve ]

(#33415) SunMount3r válasza SunMount3r (#33305) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amúgy csak én vagyok az egyetlen akinek nem jönnek be annyira a Logitech új G-szériás egerei? A régi G400(s)/500(s) de még a 300 is sokkal szemrevalóbb volt. Ezeknek meg olyan "cheap casual gamer roccat copy" feeling-je van... :U

(#33416) NY124 válasza SunMount3r (#33415) üzenetére


NY124
tag

A kinézet személyes preferencia kérdése, maguk az egerek viszont nagyon jó minőségűek. Ha én most 15k körül vennék itthonról egeret, akkor csak G402.

(#33417) kemotox válasza NY124 (#33416) üzenetére


kemotox
addikt

Hol van annyiért? Én csak 18 és afölöttieket találok :S

[ Szerkesztve ]

(#33418) NY124 válasza kemotox (#33417) üzenetére


NY124
tag

Akkor annyiért. :DDD Bocsika, nem jegyzem meg minden egér árát.

(#33419) kemotox válasza NY124 (#33418) üzenetére


kemotox
addikt

Ófakk aszittem van valahol occóért. Lehet érdekelt volna.

(#33420) SunMount3r válasza NY124 (#33416) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A belsejükkel a tesztek alapján nincs gond, részben ezért is bosszantó egy kicsit, hogy a design-ban meg ennyire fapadosak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#33421) jaffa 2843 válasza kemotox (#33417) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33422) kemotox válasza jaffa 2843 (#33421) üzenetére


kemotox
addikt

Jó most itthonról volt szó. Akkor már inkább G400s 12 ezerért, ha ebay. Apropó, ha már itt vagy. Volt egy G402 VS G502 görgő teszt, amiben jó hangos volt mind a kettő, csak az egyik még annál is hangosabb. Nem találom az istenért se, be tudnád linkelni még egyszer? Köszike.

(#33423) Synthwave válasza NY124 (#33409) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

doboz + minden = 6k

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33424) Synthwave válasza Beri78 (#33413) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Touchpad.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33425) kemotox válasza Beri78 (#33413) üzenetére


kemotox
addikt

(#33426) NY124 válasza Synthwave (#33423) üzenetére


NY124
tag

Doboz? Milyen doboz? :DDD Ilyen elég fos műanyag tokban adták, azon kívül minden más megvan.
6k? A G400 jelenleg újonnan pár ezerrel van a G400s ára alatt ami itthon elég magas.

(#33427) Synthwave válasza NY124 (#33426) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt kérdezted, mennyit ér.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33428) NY124 válasza Synthwave (#33427) üzenetére


NY124
tag

Kissé keveslem, na mindegy. :)

(#33429) nyunyu válasza Synthwave (#33424) üzenetére


nyunyu
félisten

Asszonyt egyszerubb nevelni, mint tapipadot hasznalni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33430) izee válasza nyunyu (#33429) üzenetére


izee
senior tag

Egy kolink egérrel százszor jobban lehet quake-ezni mint tapipaddal, de közben wmo-mal már csak tízszer jobban lehet quakezni, mint egy kolinkkal, vagy bármilyen gyenge halk/nem halk egérrel. De azok egyre mennek, irány a NAV megsemmisítőibe, persze... :P

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#33431) dobragab válasza Szajo (#33411) üzenetére


dobragab
addikt

G300-at volt alkalmam pár napig használni. A szenzora nem túl fényes, de egy koca-gamernek szerintem elég. A "sok kézreálló gomb" erős túlzás, az valójában kettő, a mutatóujjnál lévők, de az se igazán áll kézre. A jobb szélén lévőket ugyan gyakorlatilag képtelen voltam kényelmesen kihasználni, de legalább marhára útban voltak a gyűrűsujjamnak. Ezzel a néggyel az a baj, hogy baromi magasak, fél centit fel kell emelnem az ujjaimat, hogy rátegyem. A görgő mögött lévő kettő pedig túlzottan hátul van, pedig teljesen átlagos kezem van.
Első benyomás: húú de rohadt kényelmes, de jól beleillik a kezembe.
10 perccel később: annyira azért mégse... A gyűrűsujjam default esetben a jobb gomb szélén helyezkedik el, de itt a két plusz gomb miatt nem volt helye, kiszorult azokon kívülre, az élére. :((( Így sehogy se találtam rajta kényelmes fogást, sehogy se volt jó.

Döntened kell: ajánlott egér a listából, vagy egy random kényelmes valamelyik üzletből (pl. hülyeazértnemvagyok, ott egy csomót meg lehet fogdosni, aztán ebay-ről meg lehet rendelni átlag 30-40%-kal olcsóbban.) Ha mindenképp ajánlott kell, ÉS sokgombos, G402 15k, G502 18-20k ebay van csak.

Ez csak most ilyen olcsó? Nem tűnik rossz vételnek, de nem vadonatúj, hanem Logitech által felújított, ha jól látom.

Szerintem én fél éve 7-8k-ért vettem volna egyet, ha akkor lett volna épp kifogástalan állapotú.

(#33415) nlpK

Szerintem meg marha jól néznek ki, a G300-zal ellentétben. Annál rondább egér kevés van.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33432) dobragab válasza NY124 (#33428) üzenetére


dobragab
addikt

szerk helyett dupla, ismét :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33433) freaghill


freaghill
őstag

CS:GO-ra szerintetek ez jó lenne? Mostanit odab@sztam az asztalhoz párszor és előtte se ment tökéletesen a görgője, de most végleg. :)

Szerk.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#33434) dobragab válasza freaghill (#33433) üzenetére


dobragab
addikt

linket kifelejtetted

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33435) Synthwave válasza freaghill (#33433) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha 1. hsz-ből van, biztos.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33436) DanielLong válasza freaghill (#33433) üzenetére


DanielLong
senior tag

Bocsi, de ezt nem bírom megállni. A Kinzu v2-t ezen a fórumon többen is lehúzták, nem igazán ajánlott, elég csak rákeresni az egér nevére itt. A flegma hozzáállás meg szerintem nem a legjobb, ennyi erővel minden hozzászólásba bemásolhatnátok az Egérajánló tartalmát...

(#33437) dobragab válasza DanielLong (#33436) üzenetére


dobragab
addikt

Teljesen igazad van. A flegma hozzáállás tényleg nem a legjobb, és tényleg simán bemásolhatnánk az egérajánló tartalmát, ha olyan kérdést tesznek fel, amire benne van a válasz, mindenki jobban járt volna, ha a páciens előtte megnézi, és igen, használja a keresőt. Legfeljebb speciális igény, vagy döntésképtelenség esetén szól hozzá. (Ez lenne az ideális eset.)

Valamit bizonyosan elfelejtünk. Mint ahogy az orvosok is csak a betegekkel találkoznak, az egészségesekkel nem, valószínűleg ide is többnyire olyanok írnak, akik nem képesek / hajlandók olvasni, és sose fogjuk megtudni, hányan voltak / vannak azok, akik elolvasták az összefoglalót, megtalálták az egérajánlót, rákerestek a kiszemeltjükre, és ennek fényében sikeresen választottak.

Attól félek, igen kevesen, hiszen aki tényleg ennyire korrekt, és bevált neki a választott egér, az van annyira korrekt, hogy idejön, és annyit ír, hogy köszi. Ilyet nagyon keveset láttunk, de volt már! :C De sebaj, éltessen minket az a gondolat, hogy talán többen vannak.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33438) freaghill válasza dobragab (#33437) üzenetére


freaghill
őstag

Ok, bocs. Nem fog mégegyszer előfurdulni. Igérem.

(#33439) Synthwave válasza freaghill (#33433) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kinzu v2? A szenzor + lencse páros egy bűncselekmény.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33440) izee válasza Synthwave (#33439) üzenetére


izee
senior tag

Kana v1 egy hajszálnyit jobb? Mert ugyanaz a szenzor.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#33441) Synthwave válasza izee (#33440) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De más lencse. Meg ott se menj 800 cpi fölé és kell neki a FW frissítés.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33442) ttamashu válasza dobragab (#33431) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Nem lehet hogy hamis :/ ?
Pár hete még 18 alatt egy darab sem volt, használt se.

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#33443) atidzsiforc válasza ttamashu (#33442) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ja 90napos garanciaval en is hamis hasznalt cuccokat arulnek biztosan. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33444) dobragab válasza Synthwave (#33439) üzenetére


dobragab
addikt

Tessék, ebben is ugyanaz a szenzor van. Szerintem akkor már inkább a Kinzu v2 :U :DDD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33445) Synthwave válasza dobragab (#33444) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem meg egyik se.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33446) dobragab válasza Synthwave (#33445) üzenetére


dobragab
addikt

megegyeztünk :D döbbenet, hogy ezek a túlárazott, csicsás ócskaságok közül jó néhányból sokkal több fog fogyni, mint mondjuk a G100s-ből :( :( :(

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33447) freaghill válasza Synthwave (#33439) üzenetére


freaghill
őstag

Köszi a választ! Valószínűleg egy Razer Abyssus lesz a következő. :R

(#33448) ttamashu


ttamashu
aktív tag

g300s akciós az edigitalban 9990.-
http://www.edigital.hu/Vezetekes_eger/Logitech_G300s_Optical_Gaming_Mouse-p404893.html
bejutni nem egyszerű megrohanták a jónépek

Tea az élet!

(#33449) dobragab válasza ttamashu (#33448) üzenetére


dobragab
addikt

Csak szerintem nincs olyan, hogy G300s?

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33450) ttamashu válasza dobragab (#33449) üzenetére


ttamashu
aktív tag

hivatalos logi honlapon én se láttam

lehet hogy ez egy g300 csak véletlen lefejelték a billt :))

Tea az élet!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.