Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) ng0ofy válasza eami (#33750) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Apple Bluetooth egérrel van csak tapasztalatom. A logitech unifyingoshoz képest is gyatra. Az a fő gond, hogy Néha egyáltalán nem reagál, gondolom zavarja a többi eszköz zaja (ilyenkor egyébként a füles is berecseg, ha épp használom, szintén Bluetooth)
A vevő egységes cucc egészen használható, azzal a gond csak az, hogy kicsit le van maradva, így mindig túlhúzom... Mint amikor jégen csúszol. A gond az, hogy szerintem nem mindig ugyanannyit késik, met akkor egy idő után megszoknám.
A látványos felsülés egyébként a Bluetooth vs. vezetékes lenne, de köcsög módon valami gagyi Bluetooth és igazán jó vezetékesé :D

Egy olyan "tesztet" tudnék csinálni, hogy három egyforma géphez és egyforma monitorhoz egy-egy technológiát használó egeret "kötök". Egymás alá teszem a 3 monitort. Az egereket egyforma CPI-re állítom. Rögzítem őket egy vonalzóhoz, szépen egy sorba. Aztán jöhet a taszigálás, húzgálás. Az egészet pedig venné egy kamera, ami tud jó sok fps-el rögzíteni. 1000 elég, nem?

Na ilyen kamerám nincsen. Akinek van és van kedve tesztelni, az jelezzen egy szombat délelőttöt és egy cikket megér a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#33752) dobragab válasza eami (#33750) üzenetére


dobragab
addikt

wireless vonalon általában alacsonyabb dpivel operálnak ami egy precíziós videó vágási / kép szerkesztési munkánál számíthat is akár.

Szerintem nincs olyan ajánlott vezetékes egér, ami ne lenne üzemeltethető 400/800 dpi-n, és a Windows csúszka adta lehetőségektől most tekintsünk el.

még az optikai vonallal is meg tudnék barátkozni,

Látom, az összefoglaló megvolt. Egy jó optikai jobb, mint egy jó lézeres.
(Sz@r példányok persze mindkét fajtából tömegével vannak.)
Na ki is a laikus?

amúgy most egy mx revolution egeret szeretnék lecserélni közel 8 év után.

szerintem nyunyu tudna neki örülni ;)

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33753) drtimot válasza ng0ofy (#33749) üzenetére


drtimot
aktív tag

"mert a rézkábelben kóborló elektronok sem sokkal gyorsabbak" - valójában fémekben egy elektromágneses hullám még lassabban is halad (ld. [link] illetve [link]), mint a levegőben. (Az elektronok sebességével pedig ne keverjük, mert az meglepően kicsi) Modern, játékokra kihegyezett vezeték nélküli egereknél én elhiszem, hogy nincs késés a vezetékes megoldásokhoz képest - persze a hétköznapi, "irodai" vezeték nélküli egerek érezhetően késnek, személyes tapasztalatom szerint is.

A nagyobb probléma a vezeték nélküli egerekkel a kapcsolat megbízhatatlansága - míg egy kábel izolálja és fókuszálja a jelet, a vezeték nélküli jel jobban ki van téve a körülményeknek, fizikai akadályok kerülhetnek az útjába, más jelekkel interferálhat, és persze végső esetben le is merülhet (illetve az elem gyengülésével változhat). E mellett a csuklódnak sem egészséges az extra terhelés, amit az 1 vagy 2 plusz elem súlya jelent.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#33754) eami válasza dobragab (#33752) üzenetére


eami
addikt

dpi példa pont vezeték nélküli ellen volt.

igen megvolt az összefoglaló, de ha nem csak és kizárólag játékra kell az egér akkor bizony jobb lehet a lézeres. ráadásul mostanában már az is egy generációval újabb technológia.

amúgy attól még nem leszel pro hogy végig olvastad a téma összefoglalót ;)

(#33755) jaffa 2843: naja és mivel a wireless rész olyan rövidre van zárva rögtön fenn is akadtak páran :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33755) jaffa 2843 válasza eami (#33754) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

De segít, hogy ne zöldségeket irogasson. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33756) atidzsiforc válasza ng0ofy (#33749) üzenetére


atidzsiforc
őstag

tisztaban vagyok vele, azt hittem alap es nem kell kulon kiemelni. :R

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33757) Xero válasza eami (#33750) üzenetére


Xero
nagyúr

Hétköznapi munkára 75%-ban vezeték nélküli megoldást használok, viszont játszom is. Közel 15 éve CS-al. Egy pillanat alatt érzem, ha valami wireless. Ott már annyira ráálltak az érzékszerveim, hogy tizednyi ingame sens különbséget is megérzek, nem hogy ekkora késleltetést.

(#33758) eami válasza Xero (#33757) üzenetére


eami
addikt

én is sokat toltam vele, de kifejezetten jól ment vezeték nélkülivel :)

(#33759) ng0ofy válasza eami (#33758) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Bocsáss meg, de akkor te ezek szerint nem vagy jó reflexekkel megáldott, gyors játékos :)

(#33760) Stukker1987 válasza eami (#33758) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Pont ezt hoztam fel én is példának a wireless mellett (vagy inkább minimálisan a védelmében).

Szóval többféle vezetékes és vezeték nélküli egeret használtam már és legyen az olcsó wireless vagy drága vezetékes sosem volt látványosan nagy különbség az elért eredményben játékon belül.

CS multi,BF3-4 multi,COD multik mind megvoltak és a helyezéseim a játékban töltött idő előrehaladtával stagnáltak vagy javultak attól függetlenül hogy milyen egeret használtam éppen.

Szerintem a szervereken előforduló emberek nagy többségének fogalma sincs arról,hogy egyáltalán milyen egéren játszik (lézer v optikai,drága v olcsó,800 v 2400 DPI) és még ha lenne akkor sem ez lenne a döntő a játékok nagy részénél,hanem a gép amivel játszanak vagy a hálózati válaszidejük...

Az egészből csak annyit szerettem volna kihozni,hogy elismerem és elfogadom a tudást amivel egeret ajánlotok,de zárójelesen néha talán érdemes lenne odarakni,hogy vannak fontosabb szempontok is végeredmény szempontjából mit az egér wireless késleltetése...

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#33761) eami válasza ng0ofy (#33759) üzenetére


eami
addikt

nem tudom, sosem látom hogy akiket lelőttem mit beszélnek spectatorban :DDD

(#33760) Stukker1987: igen, szerintem is kár, hogy már maga a téma összefoglaló is teljesen leírja a vezeték nélküli egereket, pedig egyáltalán nem biztos hogy annyira indokolt. Ilyen alapon ha kijön az első vezeték helyett optikai szálad egér, akkor az összes mostani hulladék lesz pusztán azért mert több adatot lehet gyorsabban végigpréselni optikán? nem hinném... ;)

(#33762) Xero válasza eami (#33758) üzenetére


Xero
nagyúr

Ne sértődj meg, de wireless egérrel kb esélyed sincsen. :N

szerk: De ha gondolod vegyél fel nyugodtan, aztán esti órákban megmutatom miket nem lehet meglőni wireless egérrel. :)

[ Szerkesztve ]

(#33763) linuxuser666 válasza Xero (#33762) üzenetére


linuxuser666
tag

Nekem eddig egy darab vezeték nélküli egerem volt, nem tudom pontosan milyen, valamilyen a4tech.
Kb 4 ezer forintba került, és 2400 dpi volt.
Asszem 800, 1200, 1600, 2400 között lehetett lépkedni.
2400 dpi,nél már szinte használhatatlan volt az egér még asztalon is.
Lehetett érezni hogy egyszerűen nem oda megy ahova húzza az ember, még lassú húzásnál se volt valami pontos. Játékban meg nem csak érezni, de látni is lehetett hogy lemarad az egér a kezemtől, és nem is picit.
Odarántottam, és láttam ahogy utána megy oda az egér. Még egy jó egérnél (microsoft wmo) is megérzem hogy 125, vagy 1000 Hz-en megy. 1000-nél rántok egyet, és ahogy húzom az egeret úgy mozog a célkeresztem és akkor. Viszont 125-nél érzem ahogy lemarad. Most nemrég épp ezért inkább visszaraktam a 32 bites windowst hogy tudjak 1000 hz-en játszani, mert egyszerűen nem megy nekem 125-el, olyan mint ha kicserélnék az egeret egy rosszabbra. Aki nem érzi a különbséget 125, és 1000 hz között az szerintem nem játszott még eleget, vagy nincs azon a szinten játékokban.

(#33764) Xero válasza linuxuser666 (#33763) üzenetére


Xero
nagyúr

1000 Hz speciel overkill, de az 500 valóban nem árt.

(#33765) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

De most komolyan nem lehetne inkább egy "Vezeték nélküli egerek" topikot nyitni külön?
Annyira unalmas már ez a szélmalomharc.

- Vezeték nélküli egeret mondjatok, ami szuper!
- Nincs.
- De nekem akkor is az kell!
- De nincs több okból sem.
- De nekem akkor is az kell, nem hiszek senkinek.
- De nincs.
- De van.
- De nincs.
- stb
- stb

Akkor egy külön topikban jól elszenvednek akiknek ez kell és megbeszélik melyik -kevésbé szart- vegyék.
És mindenki happy.
Mi is akiket ez nem érdekel / érint és ők is akiknek csak ilyen kell mindenáron.

(#33766) Addel


Addel
senior tag

Logitech G402-ről mit lehet tudni, ajánlott játékra?
Egy öreg mx500ast váltana, ami úgy néz ki, megadja magát sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#33767) salytmasztor válasza Addel (#33766) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A G402 ajánlott egér, egyedül a tartóssága a kérdéses, mert ugye még csak pár hónapja adták ki.
Hasonlóan fogású, játékra jó és tartós a G400S (is).

[ Szerkesztve ]

(#33768) Stukker1987 válasza salytmasztor (#33765) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Nem érted mi a probléma! Az hogy az ajánló annyiból áll,hogy 10db egér fel van sorolva az ajánlóban és bárki kérdez bármit ennyi a válasz: Nézd meg az ajánlót!

Az egész topic végig azt sugallja,hogy mindenki,aki nem onnan választ az idióta,mert a többi használhatatlan és rögtön begyullad a csuklóm ha hozzájuk merek nyúlni :D ...és ha esetleg mégsem akkor is akkora a latency,hogy az ikonra húzás közben még kávézni is kimehetek :D

A procis topicok sem azzal vannak teli,hogy aki nem i7-4960k-t vesz az egy szar...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#33769) Picturemaker válasza Stukker1987 (#33768) üzenetére


Picturemaker
őstag

De, a "Milyen procit vegyek" topikot az ajánlások alapján már rég át kellett volna nevezni "Milyen Intel procit vegyek"-re. :)

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#33770) salytmasztor válasza Stukker1987 (#33768) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Proci más tészta, ne hasonlítsd egerekhez.
Hasonló periféria például aminél jól elvannak külön topikokban:

- Fejhallgatók
- Fülhallgatók
- 5.1 / 7.1 és gamer fejhallgatók

Elég ott is a fejhallgatóknál megmagyarázni, hogy miért nem érdemes bizonyos szint alatt venni fejeseket, nem kellenek oda sem még a fülhallgatósok + 5.1/7.1-esek kérdései / vitái.

Amúgy nem 10 egér van ajánlva, hanem több és miért legyen technikailag rosszabb egér ajánlva, ha tudjuk, hogy rosszabb? Ezt áruld el. És nem csak drága egerek vannak az ajánlottakhoz írva... Akinek meg nagyon-nagyon olcsó + új + itthoni garival kell, annak kb tök mindegy melyiket veszi, neki nem lehet sok tippet adni.

[ Szerkesztve ]

(#33771) eami válasza salytmasztor (#33770) üzenetére


eami
addikt

csak hogy amíg egy procinál szépen sorakoznak a teljesítmény értékek amiket egymással szépen össze lehet hasonlítani, addig itt csak azt a választ lehet kapni, hogy azért jó neked egy vezeték nélküli is:
- mert nem vagy elég nagy games
- nincsenek reflexeid

azért rosszabb egy ez vezeték nélküli
- mert úgy érzi valaki hogy az lassabb

közben meg ha szétnézel angol fórumokon akkor kb csak azt lehet találni mostanság ellenérvnek, hogy:
- nehezebb az akksi miatt
- esetleg pont rosszkor merül le

Ne haragudj meg de ez így elég megfoghatatlan.

Hány embernek van itt első kézből származó összehasonlítási alapja egy
logitech g700s, RAZER Mamba 2012 (4G), STEELSERIES Sensei Wireless egérhez képest? és nem csak a havernál egyszer lőttem vele kettőt jellegű tapasztalatokra gondolok, hanem amikor akár hetekig azt nyúzza?

De hogy is lenne, amikor fúj vezetéknélkülizés megy ezerrel, akkor gondolom pusztán passzióból nem ad ki rá ilyesmire senki sem ennyi pénzt.

(#33772) Szajo válasza eami (#33771) üzenetére


Szajo
őstag

A télapó is csak vezetékes egeret hajlandó ajandekozni. :D
Szerintem tök mindegy, ha nem hardcoregamer akkor a vezetek nelkuli is megteszi... nekem haveromnak (velem ellentétben) olyan reflexei vannak egy 1000ft os genius egerrel is, hogy le cheaterezik folyamat...

(#33773) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Én TV-n játszom vezetéknélküli egérrel és Wi-Fi-n a BF6-ot és nem érzem, hogy késne. :DDD Ha harmadennyit "késne a csajom" már aggódnék...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33774) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nekem kb. 6 éve van wireless MX Revo-m és eddig teljesen megfelelt munkára, netezéshez és még játékra is (bár multiban nem próbáltam). Input lag nekem elég megfoghatatlan így, pedig van vezetékes egerem is. Ami viszont bejátszott mint negatívum azt igazából nem tudom minek a rovására írható: szoftver, a Logitech által használt wireless technológia kiforratlansága, típus vagy darabhiba, vagy valami rendszerhiba (USB port), de az asztali gépemen ha hátra dugtam a vevőt, akkor néha kimaradt a jelátvitel (de csak desktop-on, játékokban már sosem), mindez a notebook-ommal már tökéletesen működik. Minőségi anyagokból, ergonómikus, plusz 2 gombos, kényelmes, én ezen szempontok alapján választottam anno és nem is bántam meg.

Input lag? Biztos van, nekem nem tűnik fel. Ami miatt mégis leszerelném az "öreget" az a súlya, a szenzora és a görgője. Szerintem egy olyan gamer-nek mint én ez is tökéletesen megfelel, pedig a kifejezetten játékos wireless egereket még nem is próbáltam.

Amúgy megnyugtatásul közlöm, hogy a következő egerem biztosan vezetékes lesz, már csak a súlya, meg a szenzor miatt is, meg azért én is "kíváncsi" vagyok... ;)

[ Szerkesztve ]

(#33775) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

imo 1.1a-nak eleg az 500hz?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33776) jaffa 2843 válasza atidzsiforc (#33775) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igen. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#33777) atidzsiforc válasza jaffa 2843 (#33776) üzenetére


atidzsiforc
őstag

kozben kiprobaltam, nagyon kiraly kis eger. :B

ja amugy ebayrol vettem, 0 negativ feedbackes embertol. nem hogy nem adott sz*rt, de majdhogynem dobozos allapota van.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33778) Hocsika válasza atidzsiforc (#33777) üzenetére


Hocsika
tag

Hogy sikerült 500Hz-et állítani? Nekem az istenért nem jött össze sehogy sem... Logitech MX518-nál sem :(

(#33779) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

asrock fatal1ty lapom van, az egyik usb portot lehet babralni a hozzavalo szoftverrel. amugy meg nekem ez [link] a tutorial mindig mukodott eddig mas gepeken.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33780) linuxuser666 válasza atidzsiforc (#33779) üzenetére


linuxuser666
tag

Mi a neve annak amivel lehet babrálni?
Hátha az én lapomhoz is van ilyen.
Asrock fm2 a88x extreme 4+.

(#33781) atee válasza jaffa 2843 (#33773) üzenetére


atee
őstag

Lézeresen ezt kihagytad :) az a kedvenced pedig :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#33782) dobragab válasza eami (#33771) üzenetére


dobragab
addikt

Ha gondolod, valamelyik hétvégén összedobok neked valamit. Berakok a hátam mögé valami kamerát, amin a monitor, és az egér is látszik, utána kikockázom, és úgy elcsúsztatom a képet, hogy szinkronban legyen a kezem, és a monitor is. Lemérem, hány ms csúsztatás volt benne, és megcsinálom ezt egy vezetékes, és egy vezeték nélküli egérrel is, és összehasonlítom. Ezáltal tisztán fog látszani az egerek közötti különbség, monitor, játék, win8 input lagja, stb. nem szól bele.

Kisebb problémát jelent, ha csak 30 fps-sel fogok tudni felvenni, mert az 33,3333 ms/képkocka, azaz a pontosság csak 33,3333 ms lesz. 60 fps-nél már 16,666 ms a pontosság, ez valamivel jobb, de biztos vagyok benne, hogy 30 fps-nél is látszani fog a lag :D

vélemény? érdemes nekiállni?

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#33783) linuxuser666 válasza dobragab (#33782) üzenetére


linuxuser666
tag

Engem érdekel a videó, bár tudom mi lesz az eredmény, és ha jó lenne akkor se kéne vezeték nélküli egér:D

(#33784) atidzsiforc válasza linuxuser666 (#33780) üzenetére


atidzsiforc
őstag

fatal1ty f-stream tuning, de elvileg csak akkor mukodik ha van szep piros fatal1ty mouse port nevvel ellatott usb bemenet a lapodon.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33785) eami válasza dobragab (#33782) üzenetére


eami
addikt

aha, szerintem simán érdekes videó lehet. ha angolul feliratozod és feldobod youtubera akár még szép kis nézettséget is össze tudsz vele szedni mert tényleg hiánypótló lenne :K

(#33786) Xero válasza jaffa 2843 (#33773) üzenetére


Xero
nagyúr

TV és BF6. Nincs egyéb kérdésem. ;]

(#33787) Hocsika válasza atidzsiforc (#33779) üzenetére


Hocsika
tag

Sajnos párszor megcsináltam ezt a dolgot leírás alapján, de sehogy sem jött össze :(
Asrock z87 pro3 lapom van, lehet erre is van külön alkalmazás? Vagy lehet pont ez miatt nem tudom engedélyezni az 500Hz-et? :F

(#33788) atidzsiforc válasza Hocsika (#33787) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem, ez a fatal1ty szerias lapok sajatssaga.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33789) nyunyu válasza SunMount3r (#33774) üzenetére


nyunyu
félisten

Ami viszont bejátszott mint negatívum azt igazából nem tudom minek a rovására írható: szoftver, a Logitech által használt wireless technológia kiforratlansága, típus vagy darabhiba, vagy valami rendszerhiba (USB port), de az asztali gépemen ha hátra dugtam a vevőt, akkor néha kimaradt a jelátvitel

Szamitogephaz fembol van, hogy arnyekolja az elektromagneses hullamokat, alaplap+periferiak ne zavarjak a kulvilagot.
Ha hatulra dugod a vevot, akkor az eger sem fog ellatni a vevoig, mert a rovidhullamok nem tudnak ugy kerulni, mint a par kiloherzes jelek, a fem arnyekolason viszont nem tud athatolni.

Egyszerubb elore dugni a vevot, mint a fizikat megeroszakolni.

Input lag? Biztos van, nekem nem tűnik fel. Ami miatt mégis leszerelném az "öreget" az a súlya, a szenzora és a görgője. Szerintem egy olyan gamer-nek mint én ez is tökéletesen megfelel, pedig a kifejezetten játékos wireless egereket még nem is próbáltam.

Problema az, hogy nem nagyon fogsz talalni az MX Revonal konnyebb komoly drotnelkuli egeret, mert mindegyik 150 gramm korul mozog akkuval/elemmel.
Valamivel kisebb M705-re peldaul 138-at irnak, Perf MX 148, MS Explorer 153.

Szenzorral nekem semmi bajom, gorgo viszont idovel szeret nagyon elkopni, tartalek egerre lefokozott elso Revomat nagyon nem szeretem hasznalni, annyira troparament a gorgoje, kiszamithatatlan a viselkedese.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33790) Addel


Addel
senior tag

Megvettem a logitech g402-t, jónak tűnik, szinte teljesen egyforma méretű az mx500-vel, csak egyenlőre kicsit fura az új design. A jobb oldalán nincs az a széles legömbölyített perem a gyűrűs ujjamnak, de remélem majd megszokom.
Remélem ez is bírja majd annyi ideig mint az elődje. :D

(#33791) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Néztem az összefoglalót,a Logitech G500s nincs a listában?Az előző verziók igen,ezzel mi a gond?
Mostanában tervezek venni valamilyen gamer egeret,főleg FPS játékokhoz,lehetőleg súlyozható,az érzékenységét lehessen állítani a fix beállításon kívül is.
Mik jöhetnek még számításba?

(#33792) atee válasza Mikulásbá (#33791) üzenetére


atee
őstag

Lézer szenzoros ha más oka nincs akkor ezért nem lehet a listában.

D-day 2002-01-04 01:54

(#33793) Mikulásbá válasza atee (#33792) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi-akkor 400S?Az viszont nem súlyozható.

(#33794) atee válasza Mikulásbá (#33793) üzenetére


atee
őstag

Ha Logitech akkor 402 az ajánlott és új én biztos azt választanám a 400s el szemben. Bár a listában még nem szerepel.
A súlyoknak semmi értelme ezt nyugodtan elengedheted!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#33795) Mikulásbá válasza atee (#33794) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem muszáj a legújabbnak lennie.A 400s jobban tetszik..... :U

(#33796) atee válasza Mikulásbá (#33795) üzenetére


atee
őstag

Ahogy gondolod. Mivel benne van az ajánlott listában ezért senki nem fog belekötni :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#33797) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Akkor vezeték nélküli semmiképp,akkor sem,ha USB 3.0-ás 1 ms-t és 500 Hz-t is tud?

(#33798) eami válasza Mikulásbá (#33797) üzenetére


eami
addikt

nekem most logitech g700s-re fáj a fogam. Vezetékes és vezeték nélküli módban is működik. Ha összejön akkor legalább majd jól le tudom tesztelni, mennyire nagyon késik a wireless mód :DDD

(#33799) Mikulásbá válasza eami (#33798) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez elég drága masina ..... :U

Én ERRE gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#33800) eami válasza Mikulásbá (#33799) üzenetére


eami
addikt

US amazonon most akcióba ~11 ezer forint 20ért itt van (posta,vám,áfával). A nagy talány, hogy vajon a logitech garizza e EUban 3 évig vagy sem :F

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.