Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7724) HarapósKutya válasza johnjohn (#7720) üzenetére


HarapósKutya
tag

Hát igen, pont az AF volt az, amitől legjobban féltem, de rengeteg videót megnéztem és már egy Canon 50/F1.8 EF II-es objektívvel (kb. bruttó 30k) is egész jó, "mozgalmakban gazdag" videót lehet csinálni. ([link] ) Állványom van, külső mikrofon beszerzését tervezem (egy ilyet néztem ki) Igazából a legfőbb ok, amiért lecserélném a HV20-at, az a játék a mélységélességgel, én ezt mindig is nagyon hiányoltam az eddigi kameráimból. Plusz elég sokszor láttam/hallottam, hogy akár TV-ben is megjelenő reklámokat forgatnak 550D-vel...
Lehet hogy aztán tök hülyeség volt eladni a HV20-at, de most már muszály lesz lecserélnem valamire. "^^
A komolyabb utómunkán gondolom vágást értesz. Na abban vagyok a legjobb, azzal nem lesz gond. :DDD
Meg azért fotózni is szeretnék vele, természetesen.

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.