Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52945) anorche1 válasza Tin_Shield (#52938) üzenetére


anorche1
őstag

Koszi a valaszt! :R
De sajnos a GX80 kivetelevel arban mindegyik tobb. Sejtem, hogy egy M50 biztos megerne a plusz penzt, de en ugy indultam, hogy hasznaltan veszek valami kompaktot 50-60-ert, ahhoz kepest mar 3x annyinal tartok, es a gep arara rajon memkartya, taska, vedo, kesobb plusz obi, stb.

Ez lenne az elso fenykepezom, nem tudom, eldonteni, hogy melyik lenne szamomra jobb.

Ahogy rakerestem mind2 gepre, ennyi kulonbseget talaltam:

a6000 regebbi, nagyobb szenzorja, autofokusza nem olyan jo, es nem tud 4k videot. Meg nincs magaban a vazban stabilizator.

A GX80 ujabb, kisebb szenzor, jobb autofukosz, meg jobb automata mod, es tud 4k videot.

A video resz annyira nem erdekel. A nagyobb szenzor jobban vonz, de jelenleg meg csak tanulgatom a fotoszerkesztest, lehet, hogy gx80 jobb lenne, mert jobb point and shoot -kent hasznalva?
Ja igen, egy ideig mindenkeppen a kit obit hasznalnam, sonynal 16-50mm, pananal 12-32mm.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.