Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37541) mikrofon válasza rumos14 (#37537) üzenetére


mikrofon
addikt

Köszi! Az utolsó mondatoddal irányítottál egyenesbe. Vagyis abba az irányba amit többen is javasoltak.
Ettől féltem, hogy a kompromisszumok miatt bánkódok majd.
Szeretem a svájci bicskákat, mert azzal is lehet :))

Obik esetén a filmes méretekből indultam ki. Tehát:
16
35
90/105, igen ezek nem túl gyakran használtam de néha nagyon jól jött. Így első körben biztos nem veszek.... Esetleg kitobi mellé jöhet jól a nagy tele zoom helyett.
Az a6000 kittobija használható, érdemes azzal venni, vagy inkább csak váz és mondjuk egy máik zoom, mondjuk a 18-105. Vagy első körben elég a kitobi és később 18-105?
Ezek alapján még képbe jöhet az 50/1.8... Csak hát 3 fix meg egy zoom az lehet már kicsit sok....

Szerintem úgy is olyan, hogy az egyiket megszereti az ember aztán az van a legtöbbet a vázon.

Valóban egy ideig teljesen meg voltam örülve az utazó zoom-ért 28-300 és 18-200. Addig, amíg el nem kezdtem használni..... Egy idő után már a táskából is kikerült :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.