Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15712) jjeahh válasza Khelben (#15706) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"Az egész gépcsere ötlet onnan indult, hogy túl nagy az e-510, de rájöttem, hogy azt a minőséget nem kapom meg a milc-ektől, ezért nézek mégis dslr-t."

kápminőséget? miből jöttél rá? a mai milc-ek nagyja (ha nem az összes) oda-vissza agyonveri a 650-700d-t, vagy akár 60d-t is alázza...pl az említett e-pl5 is. ;) vagy anyagminőséget? az oly-k, meg jó pár sony ebben is nyerő pl...szolgáltatás, testreszabhatóság? én nem nyomogattam nex-et, de állítólag nagyon kusza menüvel lettek megáldva, az oly-panák menüje viszont szerintem szépen átlátható, mégis nagyon komplex, fülétől farkáig testreszabható, tele okosságokkal

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.