Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) dejaris válasza nyunyu (#25300) üzenetére


dejaris
addikt

En csak erdeklodom, nem vagyok otthon, de ugy latszik akkor le kell mondanom errol, vagy kiegyeznem ezekkel a lapos gombosokkal. Koszonom, hogy foglalkoztal az ugyemmel :R

(#25302) fogtunder válasza nyunyu (#25300) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem a TKL irodai billentyűzet eléggé fehér holló kategória, ez tipikusan az a felhasználás, ami gyakran igényli a numerikus padot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25303) meci77


meci77
tag

Sziasztok!

10ezer körül (max15) keresek tapipados wireless billentyűzetet újat, netes tévézéshez. Ez vagy ez például nekem jó lenne, csak nem szertnék melléfogni, ezért kérdezem hátha van jobb, vagy esetleg olcsóbb, hasonló árban-tudásban.

Kérdések:
-Hány métert tud leküzdeni(tv hátuljába dugva, kb 3 méterről használnám)?
-Elhiszem, hogy van magyar kiosztású(Fekete,Magyar: PN 920-007157), csak képet nem láttam még róla, és hitetlen vagyok ezzel kapcsolatban...
-Extra-extra: háttérvilágításos is van?(na jó, ez inkább csak vágyálom...)

köszi és üdv.

[ Szerkesztve ]

(#25304) TBT


TBT
addikt

Ahh az az új mechanikus ASUS klavi (Cherry MX Red kapcsolókkal)!

Már látom, hogy 50 000 forintot elkérnek majd ezért! :DDD
Mindegy én maradok a kis Strix Tactic Pro-nál!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#25305) thomeef válasza TBT (#25304) üzenetére


thomeef
őstag

Szexi egy bestia az fix de, nem rbg ugyh talan 40ben megall. Ha lesz magyar kiosztassal itthon szeretni fogják :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25306) Picco válasza TBT (#25304) üzenetére


Picco
addikt

azert a hangero allitast csunyan kolcson vettek egy masik cegtol :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#25307) nagyfejü


nagyfejü
őstag

HaÁlltalános pc használat / no game/ melyik wireless billentyűzet + egér kombót javasoljátok??

üdv

(#25308) TBT válasza thomeef (#25305) üzenetére


TBT
addikt

Én őt "szeretem" nap, mint nap! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#25309) Picco


Picco
addikt

kivancsisagbol kerdezem, van valakinek tapasztalata kinai mx vs cherry mx -el szerelt mechanikus billentyuzetekkel?

rendeltem par billentyuzet mintat kinai beszallitonktol(sajat markas egeret veluk gyartattunk, olcso OEM gyar) es jott veluk egy mechanikus is, amit azota hasznalok itt az irodaban (kollegam oszinte banatara).
Hattervilagitas katasztrofa, minden sor kulonbozo szin...(jeleztek h tudnak egy szinuvel is kuldeni)
A vaz eleg stabil, abba vannak fogatva az OXWIN Blue clicky kapcsolok (mas szinueket is rendelhetek).
Gepelesi elmeny eleg jo rajta, bar az ANSI kiosztas zavar. eddig iso lenovot hasznaltam, legjobb.
Billentyuk double shot, egyenkent van megvilagitva, fekete hazban. Eleg csunya a betutipus, de kis pe'z-kis foci.

Namarmost egy ilyen(teljes kiosztasu) csoda, jobb minosegu vaszon kabellel, egy szinu vilagitassal kb £25 pesoba kerulne vam es szallitasi koltseg nelkul. (£20 vilagitas nelkul)
TK verzio joval olcsobb.

Arra szeretnem megtalalni a valaszt hogy mennyi kulonbseg van gepelesi elmenyben mondjuk a ketto kozott?
(miutan begepeltem az egeszet,

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#25310) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok!

Írtam már régebben is, vettem egy K360-at, elég jól bevált. Most éppen egy szerver belövésénél használtam, és jó volt, hogy bárhova letehetem x távolságban a géptől, nem kell a kábellel bajlódni. Tablet-hez is használtam már, ahhoz is tök jó volt.

Szeretném lecserélni a K120 billentyűzetemet, mert már elég öreg, valamikor nem akarnak benyomódni a gombok rajta, szóval összességében már nem adja azt a komfortot, mint új korában. Szoktam takarítani fél-egy évente, jó sok mocsok szokott benne lenni. Arra gondoltam, hogy ideje lenne lecserélni valami jobbra. Lehetőség szerint valami olyat szeretnék, ami halk, és puha a nyomás érzete. A K360-nál a gépelést valahogy keményebbnek érzem, mint ennél a K120-nál, pedig nagyjából ugyanolyan távokat járnak be a billentyűk ránézésre, mégis nagyobbat ütnek az ujjaimon. Ez végülis nem baj annál a billentyűzetnél, mert ritkán használom, de hosszú távon mindenképp jobb lenne valami puhább. Miket javasoltok? Árban 10-15-re gondoltam max (ha lehet minél olcsóbban), de kíváncsi vagyok azért arra is, hogy magasabb árkategóriákban mik vannak. A Logitech-hez annyira nem ragaszkodom, ha más is van annyira jó.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#25311) haxiboy válasza Picco (#25309) üzenetére


haxiboy
veterán

Oxiwin kapcsolókat nem ismerem gateron ami kínai és jó minőségű.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25312) Picco válasza haxiboy (#25311) üzenetére


Picco
addikt

tapiztal mar ilyeneket? gepelesi erzetben van kulonbseg?
a helyzet az h en meg sohasem probaltam rendes cherry kapcsolokat, de ahogy irtam a postot rajottem h rendelnem kell egyet es rajovok. Cherry mx 3.0 egesz emberi arban van, mx 6.0 pedig nagyon bejovos szamomra.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#25313) haxiboy válasza Picco (#25312) üzenetére


haxiboy
veterán

Cherry mx redeket használok, meg volt nálam igazából minden féle. Most gateronnal fogok építeni
:-) elmondani nem lehet milyen.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25314) izee


izee
senior tag

Ősbillentyűm. Nincs rajta hosszú i. Mondom hosszú és iiiiiyy î.
[link]
[link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#25315) culé


culé
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy milyen bill-eket ajánlanátok ? Nagy részben játékra kellene, mechanikus legyen, magyar/angol kiosztású, háttérvilágítás előny, jó ha kényelmes, méret nem számít, de azért ne legyen bazi nagy. Maximum 25-30K-ig.

ezeket néztem:
Steelseries 6G V2
Ozone Batle Strike
Corsair Raptor K40

A háttérvilágítás miatt én az Ozone felé hajlok, árban az első 2 kb ugyanaz, a Corsair olcsóbb.

Köszi! :R

(#25316) Domonkos válasza culé (#25315) üzenetére


Domonkos
Ármester

Csekkold meg az ajanlottak listajat is!
- Nekem valamiert a corsair jobban bejon, mint az ozone. - nagyon nem tudom megindokolni hogy miert; csupan szimpatia.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25317) haxiboy válasza culé (#25315) üzenetére


haxiboy
veterán

K40 sajnos nem mecha. K65 vagy K70 ami inkább megérheti.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25318) Varoz válasza TBT (#25304) üzenetére


Varoz
őstag

Kicsit hajaz a G.Skill bill-re. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25319) ViZion válasza culé (#25315) üzenetére


ViZion
félisten

Steelseries 6GV2-ből nincs magyar -ha ez számít-, és nem világít. Ozone TKL, de van magyar és világít. Ozone Red, ami kicsit puhább lenyomásra, de mindkettő szokás kérdése szerintem, a black is az első héten "kemény" csak. Korszar az meg hááát... nekem tőlük semmi nem kell, nem szeressem, de ez egyéni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25320) thomeef válasza ViZion (#25319) üzenetére


thomeef
őstag

Az hogy ki mit szeret, és hogy mi az ajánlott, az két külön állatfaj :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25321) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

1.Mekkora összeget szánsz rá? - Mind1 ( Na jó max 200 euró )

2.Használt szóba jöhet-e? - Nem

3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? - Netezés, játék

4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? - Mechanikus, Cherry MX Black hangtalan..ha lehet.

5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények :
- Világítás
- Telefontartó / dokkoló ( LG G4-s mobilhoz )

6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? - Nem

Létezik az elvárásaimnak megfelelő bill ?

Mod : Logitech G910-t ajánlották és a YT videó is elég meggyőző :)
Más alternatíva esetleg ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#25322) ivana válasza Borisz76 (#25321) üzenetére


ivana
Ármester

Mx black? Az elég ócska switch. :U

(#25323) thomeef válasza Borisz76 (#25321) üzenetére


thomeef
őstag

A black switch felső kategóráis billentyűzetneknél nem igazán jellemző, inkább red és brown. A black egyébként kifejezetten hangos, mivel viszonylag nagy erő kell a nyomkodásához. A red való játékra, és ha megtanulod használni (nem nyomod le teljesen, csak a kapcsolási pontik) akkor egészen halknak mondható. Esetleg a Corsair Strafe RBG Silent kapcsolókkal ami kifejezetten a halkságáról ismert. (Én is ilyet rendeltem egyébként :D) Telefontartóról ajánlott kategóriájú billentyűzeteknél én nem tudok, a Logitech G910 tud ilyet, de Logitechre ennyi pénzt sosem adnék (kevesebbet sem). Világítás minden komolyabb billentyűzeten van, az nem probléma. Kicsit konkrétosítani kéne még az igényed, hogy mi tényleg igazán fontos és mi az ami kihagyható és ennek fejében már tudunk adni ajánlást.

Elsőre:
Corsair K70, Strafe (vagy ezek rgb változatban)
DASKEYBOARD 4 Professional
Cougar 700k
G.Skill Ripjaws KM780
Ducky Shine 4 (ebből egyébként van black kapcsolós is)

Off: Egyébként én 3 hónapig puncsoltam az asszonynál mire engedélyt kaptam 50k-s billentyűzetre. Erre amikor meglátta, az első mondat: "Nekem is kell ilyen!" :DDD

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25324) Borisz76 válasza thomeef (#25323) üzenetére


Borisz76
veterán

Az MX Black-t az összefoglalóból szedtem.....amúgy nem értek hozzá.

Lényeget írtam : halkan járjon és telefon tartó.

Eredetileg az volt az elképzelésem, hogy DOKKOLÓS kellene.
Tehát tudjam a telót tölteni is.....de úgy tűnik, hogy ilyen bill nem is létezik.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#25325) Domonkos válasza Borisz76 (#25324) üzenetére


Domonkos
Ármester

Gépről tölteni a telefont? :( Főleg úgy hogy közbe van építve még egy billentyűzet is? meh..
Nekem most a kezeim közt, a billentyűzet előtt van van a telefonom. Ha nagyon kell akkor a billentyűzet alól rá tudok dugni egy usb kábelt.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25326) culé


culé
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, ha angol a billentyűzet nem zavar, és igazából az sem ha nincs háttérvilágítás, de mivel nagyrészt estefelé tudok játszani munka miatt, így előnyös lehet azért is írtam. Akkor most már csak 2 közül kell választanom (SS 6G v2 és az Ozone BS).
DE,
az Ozone-ról egész jókat írnak, a 6G v2-ről írtak jót és rosszat is.(pl.: a spacebar beragad, meg gyorsan elhasználódik).
erről valami vélemény? tapasztalat?

(#25327) thomeef válasza Borisz76 (#25324) üzenetére


thomeef
őstag

Logitech G910-en van phone holder, de ez nem cherry switch-es. Ha nagyon akarod bármelyikről tudod tölteni a telefonod, mert van rajtuk usb hub.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25328) Borisz76 válasza thomeef (#25327) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm szépen az eddigi segítséget.
Alszom még rá 1et.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#25329) Domonkos válasza thomeef (#25327) üzenetére


Domonkos
Ármester

Jah van rajtuk usb hub és nagyjából tudsz is rajtuk mérni 100mA-t. Telefontöltéshez ez édeskevés, pendrának meg generál adatmásolásra meg ott az usb3. Néha mondjuk jól tud jönni.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25330) TBT válasza Borisz76 (#25324) üzenetére


TBT
addikt

MX Black nem rossz, ám az hangos és azt a "legnehezebb" lenyomni. Ha nem vagy hozzászokva az ilyesmihez, akkor egy hosszabb gépelés után kicsit elfáradhatnak az ujjaid. Bár a Blue a leghangosabb. A Red a közepes hangú, a leghalkabb talán még a Brown kapcsolós, bár ez pont ritka kategória. :DDD
Magyar kiosztású klaviknál többnyire csak Red/Black kapcsolósat láttam.

Amúgy az ASUS Echelon billentyű talán kielégítené elvárásaid. Cherry MX Black kapcsolós (német minőség és nem utánzás!), kartámaszos, magyar kiosztású, dupla soros Enter billentyűs, led villanós és van USB port is rajta (mobil töltéshez és pendrive-hoz) + ugye a mikrofon és füles jack csatlakozók.
Minőség szempontjából sem kell szégenykeznie a többi gyártó mellett, mert az ASUS eléggé megadja a módját a Gamer kategóriájú cuccoknak, csak ugye az ára az, ami kicsit visszatartó lehet.

Ha van rá lehetőséged, akkor mindenképp próbálj ki egy ilyen mechanikus billentyűt, csak utána várásolj és olyat, amilyen a stílusod és neked tetszik!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#25331) thomeef válasza Domonkos (#25329) üzenetére


thomeef
őstag

Tudom nagyon jól, ezért írtam hogyha nagyon akarja. Tud vele telefont tölteni, csak nem erre való.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25332) Domonkos válasza TBT (#25330) üzenetére


Domonkos
Ármester

Haverom szerzett (pesti boltból rendelésre) super black-et. 150g-mos rugókkal :Y és neki bejön. Ha a kemény billentyűkre utazol, akkor ez az irány.
>kartámasz :DD

#25331 - thomeef
Nagyon még arról sem vagyok meggyőződve hogy mondjuk egy "dokkoló" özemmódban (bekapcsolt képernyővel) nagyon pozitív iránybatudna elmozdulni a töltöttség. Talán szinten lehet tartani, vagy a full lemerültet feléleszteni...
Minden esetre a Daskeyboard alkalmatlan volt rá.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25333) Ispy


Ispy
veterán

Megjöttek a double shot pbt keycapek, azt hiszem most már abbahagyom a billentyűzet projektet, mert a gatyám is rámegy lassan :DDD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25334) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Segítséget kérnék tőletek, egy jó, gépeléshez való billentyűzet kellene. Semmi extra gomb, csak sima magyar kiosztás, jól látható és leüthető billentyűk legyenek rajta, vezetékes, esetleg világítós, ha belefér. A mostani olcsó tacskós billentyűről kopik a felirat, illetve elég alacsonyan van, hiába emeli meg a lábakkal. A szín fekete vagy fehér, lényeg, hogy lehessen látni a billentyűt. Illetve normális méretű, nem helytakarékos (pl. némelyik modellnél hiába magyar kiosztású, kisebb a backspace, stb.)

Max 4-6k akarok rákölteni, illetve ha elég széles körben elterjedt, az jobb lenne (pl. az első tacskóban is megtalálom, nem csak szakboltban.)

Előre is köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#25335) totron


totron
addikt

Konstruktőrök, gondolkodtatok már a keycapek fűthetőségén? Megvalósítható ez valamilyen módon, fűtőszállal, USB-tápláltsággal? Elsőre viccesnek tűnhet, de vannak olyan belterek, ahol lehet létjogosultsága. Elkerülendő az ujjakba való hideg beleállását.

Keresek bejáratott - de nem szétcsapott - mechát, MX Pirosat, bár nem tudom számottevő-e egy ilyen esetben a különbözet 2nd hand portéka esetén, mik a tapasztalatok?

(#25336) ivana válasza totron (#25335) üzenetére


ivana
Ármester

Az a baj, hogy az usb elég kevés erre, szóval elég nehéz lenne megoldani, de a plate-et szerintem simán lehetne fűteni egyfajta radiátorként.

(#25337) totron válasza ivana (#25336) üzenetére


totron
addikt

Bármilyen egyéb észszerű megoldás is jó, csak a technológiát dolgozzuk már ki. Vagány lenne és hasznos.

(#25338) ivana válasza totron (#25337) üzenetére


ivana
Ármester

Az a baj, hogy a 2,5W amit az usb lead kevés, viszont ha lennének 230v-os fűtőszálaid akkor azokat rá lehetne ragasztani a plate a switchek közé és belőni viszonylag hidegebbre.

(#25339) nyunyu válasza totron (#25335) üzenetére


nyunyu
félisten

Kerdes, hogy az USBbol kiveheto 2.5W mire eleg a billzet mukodesen felul.

Egyebkent meg a kapcsolokon a LEDek helyere valami ellenallast betuzve meg lehetne oldani, de nem tudom, az mennyire lenne hatekony, hiszen a kupak alatti levego eleg jol hoszigetel, meg a kupak anyaga is...

Felteve persze, hogy a LEDek helye nem foglalt, hiszen az olcso egyoldalas paneles billzeteken a PCB mounted kapcsolo extra labait hasznaljak a a matrixon beluli keresztezodesek szintbeli elkulonitesere, ez az extra acel drot viszont utban van a LED labainak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25340) Domonkos válasza Unteroff (#25334) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ugyan újonnan biztos nem fogsz már találni, de a Packard Bell 5131c billentyűzetnél jobb membrános csak a topre swirches van ;] Egész olcsón és könnyen hozzá lehet jutni - van magyarban is.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25341) Dragon27


Dragon27
senior tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a K120 billentyűt... Játékra.. Egerem roccat kone xtd hozzá passzoló billentyűzetet keresek
Én ezeket néztem: Roccat Arvo Compact , Roccat Isku , Roccat Isku FX

(#25342) izee válasza izee (#25314) üzenetére


izee
senior tag

Mégis van élet a hosszú í gomb megjelenése előtt, csak nem voltam képben.
AltGr + j = í
AltGr + i = Í
AltGr + m = <

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#25343) tDr1v3r válasza izee (#25342) üzenetére


tDr1v3r
veterán

altgr + o = 0

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25344) izee válasza tDr1v3r (#25343) üzenetére


izee
senior tag

Van nullám, de melyik nyelvkiosztásról van itt szó? Én Hu-ban vagyok.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#25345) tDr1v3r válasza izee (#25344) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ja, semmi, csak OS X alatt nekem nincs magyar kiosztás alatt ha ANSI-t használok. :B

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25346) golf2gt


golf2gt
tag

(#25285) Erre senki? A magyar nyelvűség nem feltétel.

(#25347) tDr1v3r válasza golf2gt (#25346) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én a CM Storm Quickfire Rapid-i-t mondanám erre, egy időben 30k körüli árban ment. Numpadja nincs, ha ez számít.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25348) golf2gt válasza tDr1v3r (#25347) üzenetére


golf2gt
tag

Numpad nem érdekel.. köszi a tippet megnézem..

(#25349) ViZion válasza thomeef (#25320) üzenetére


ViZion
félisten

Olvasd csak végig: "...nem szeressem, de ez egyéni." ;)

Borisz76: dokkolós bill van bármilyen telefonhoz? OK, gondolom iphone-hoz biztos, mar wc papír tartó is van dokkolóval neki ;] :D
Eddig elvagyok én is a Black-el, de hamarosan rendelek egy Ozone Strike Battle-t, ha minden jól megy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25350) ViZion


ViZion
félisten

Most nézelődtem és megláttam ezt... [link] Enyhén olcsóbb, mint itthon :U
MX-Board 3.0 itt 70 Eur... az igazán nem veszélyes ár. Most jópár mechát leáraztak.
Das Keyboard Model S Professional Quiet DE szintén 70.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.