Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) grigo válasza kristof123 (#24049) üzenetére


grigo
őstag

Mármint hosszú élettartamú terméket, nem gagyi egeret vagy nem kétujjas egeret nem fogok találni?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#24052) haxiboy válasza grigo (#24051) üzenetére


haxiboy
veterán

Egeret szerintem az egér topicban tudnak jót ajánlani. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24053) kristof123 válasza PitLee (#24050) üzenetére


kristof123
őstag

Meg is rendeltem, majd nyilatkozom milyen lesz. : D

(#24051) grigo:
Egér kérdéseket ide.

(#24054) GGenius


GGenius
tag

Sziasztok!
1.Mekkora összeget szánsz rá?
Olyan 5-8 ezer(szállítással együtt)
2.Használt szóba jöhet-e?
nem
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
Játék, gépelés.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
nem számít, de most membránost használok, szóval ne kelljen erősen nyomni
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények
Világítás
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz?
Igen
Előre is köszönöm!

Egy jó tanács bárkinek: Sose vitatkozz hülyével, mert a többiek a végén összekeverhetnek vele! Én is így jártam a héten...

(#24055) haxiboy válasza GGenius (#24054) üzenetére


haxiboy
veterán

Szia. A4tech bloody b120-at csekkold le, illetve a cougar 200k-t. :K

Világítósat ennél olcsóbban nem nagyon fogsz találni...max olyat ami első használat után széthullik.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24056) GGenius válasza haxiboy (#24055) üzenetére


GGenius
tag

Ezeket csak angol kiosztásban találom.És ez:Serioux Radiant 3év gari van hozzá,szóval ha baj lenne akkor csere és kész, nem?

Egy jó tanács bárkinek: Sose vitatkozz hülyével, mert a többiek a végén összekeverhetnek vele! Én is így jártam a héten...

(#24057) haxiboy válasza GGenius (#24056) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem ismerős a márka sem...3 év gari tény hogy van de néhány gyártó user error (nem rendeltetés szerű használat)-ra hivatkozva megtagadhatja a garanciát. Viszont ha neten rendeled 14 napon beül van lehetőséged elállni a vásárlástól indok nélkül.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24058) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok! Tudtok ajánlani valami használható vezeték nélküli billentyűzetet max 15-ért? Valami olyasmire gondoltam, amit nem kell sűrűn tölteni, és szabvány vezetéknélküli rendszeren megy, szóval nem kell hozzá külön adaptert dugdosni, hanem pl viszi a bluetooth, wifi vagy ilyesmi. Létezik ilyen?

Buliban hasznos! =]

(#24059) haxiboy válasza inf3rno (#24058) üzenetére


haxiboy
veterán

Bluetooth-ot keress, logitechnek tuti van (K810 PL), rapoo-nak is emlékeim szerint lehet kapni. Kensington féle vezeték nélkülit különösen tudom ajánlani, bár nem tudom milyen árban van, szaktársam használ egyet tablethez. Microsoft Wedge is ilyesmi, bár az szerintem szörnű :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24060) grigo válasza kristof123 (#24053) üzenetére


grigo
őstag

Értem és köszönöm. Viszont egér topicban meg ide fognak irányítani hogy billentyűzettel ide.
Valójában egy komplett desktop szett kellene ami minőségi, jó.
Akkor legalább gyártót ajánljatok ebben az árkategóriában. Pl nekem ez a Rapoo egy eddig ismeretlen márka.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#24061) kristof123 válasza grigo (#24060) üzenetére


kristof123
őstag

Akkor részletezem:
Szettben nincs normális egér (bill se nagyon imo). A másik dolog a gyártó, aki jó bill-t csinál az nem biztos, hogy egérben is megfelelő minőséget gyárt.
Ne vegyél szettet! Külön-külön vedd meg mindkettőt és áldozz egy kicsit a minőségre (főleg, ha napi 8 órát, vagy többet fogod használni. Megéri!)

Szerk.: Én a vezetéknélküliségről is lemondanék. Olvasgass mindkét topikban és gondold át.

20k kerettel én mindenképpen mechanikus billentyűzetben gondolkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#24062) Baaraanz


Baaraanz
tag

Létezik olyan normális minőségű billentyűzet, amit 2 géphez is tudok csatlakoztatni és váltani tudok köztük? (beépített KM switch) Esetleg amibe egeret is lehet dugni és így mindkettőt kapcsolja. Vagy ilyenre még nem gondoltak a gyártók?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#24063) PitLee válasza kristof123 (#24053) üzenetére


PitLee
őstag

Ha meg van a régi kábel és tuti rossz akkor azt leellenőrizhetnéd, hogy a két szélső lába mini B végén össze van e kötve vagy nincs.
A képen felül egy sima alul egy OTG kábel van

Valószínűleg a mini B vége van megtörve így finoman kibontod és meglátod a kötéseket, ha pl veszel zsugor csövet, a kábelből meg levágsz egy 5 cm és van türelmed visszaforrasztani majd 2-3 zsugorcső darabbal fixálod, akkor akár tartalék kábelnek még jó lehet.

(#24064) inf3rno válasza haxiboy (#24059) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi, körülnézek! Egyszer régen kaptam egy infrásat, azt hiszem microsoft volt, de a karakterek felét nem vette be, ha gyorsan gépeltem. Ugye ezekre a bluetooth-osokra nem jellemző ilyesmi probléma?

szerk:
Ahogy nézem a Logitech K810-et 30-ért adják, illetve a PL nem kell a végére, az az ország kódja. Rapoo-ból van 10 alatti is. Ms Wedge 20 körül van, a Kensingtonhoz csak tablet állvány van 20-ért, legalábbis úgy néz ki, nekem meg pont az a bajom, hogy transformerbook-om van, és állítva nem tudom használni vele a billentyűzetet, viszont általában pdf-et állítva olvasok, és jegyzetelnék mellé. A Logitech-nél és a Microsoft-nál is láttam olcsóbbakat is, szóval valszeg Logitechet veszek, mint már hosszú ideje mindig, de azért még nézelődök.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#24065) GGenius válasza haxiboy (#24057) üzenetére


GGenius
tag

És ez:Genius GX Scorpion K5 HUN billentyűzet Nálam nagy előny lenne hogy magyar.Valyon én álíthatom a színét :F , mert a képen úgy van. A Genius jó márka?

Előre is köszönöm!

Egy jó tanács bárkinek: Sose vitatkozz hülyével, mert a többiek a végén összekeverhetnek vele! Én is így jártam a héten...

(#24066) nyunyu válasza GGenius (#24065) üzenetére


nyunyu
félisten

Valyon én álíthatom a színét :F

Ennyiert max azt allithatod, hogy ON vagy OFF, esetleg azt, hogy milyen kitoltesi tenyezovel villogjon.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24067) kristof123 válasza PitLee (#24063) üzenetére


kristof123
őstag

A sima bekötésű kábel volt az eredeti, tehát a felső képen látható. Be is szúrok erről egy képet ("kimértem"):

"Valószínűleg a mini B vége van megtörve így finoman kibontod és meglátod a kötéseket, ha pl veszel zsugor csövet, a kábelből meg levágsz egy 5 cm és van türelmed visszaforrasztani majd 2-3 zsugorcső darabbal fixálod, akkor akár tartalék kábelnek még jó lehet."
Úgy szétszedtem, hogy már csak új fej jöhet szóba (zsugor cső az van : D ).

Privátra várom válaszod!

Üdv,
K.

A könnyebb kereshetőség miatt:
cm qfr kábel hiba, kábeltörés, kábelbekötés, cooler master quickfire rapid cable

[ Szerkesztve ]

(#24068) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Lehet szokatlan a kérdés, de lehet kapni valahol Logitech K120 billentyűzethez kitámasztót? Sajnos egyik oldalon eltört és ezért nem vennék új billentyűzetet.

De ha már billentyűzet vásárlás: mindig klasszikus kialakítású billentyűzeteim voltak. Ebbe ugye a kosz, szemét belemegy. Milyen lenne egy ilyen lapos kialakítású? Ugyanúgy kényelmes a használata? Tudtok ajánlani ilyen kialakításúból halk billt?
Még egy dolog, amely néha jól jönne: háttérvilágítás, amely kikapcsolható ha zavarna. Sötétben nem mindig találom meg a betűket. Amúgy a jelenleginél nincs csuklótámasz. Sokkal kényelmesebb egy ilyen billentyűzet? Tudom ebben nem lapos bill. van, de talán olyat is találnék. Árkategóriát most nem írok. Egyelőre a kategóriát lőném be (lapos bill vs klasszikus + esetleg háttérvilágítás) Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24069) GGenius válasza nyunyu (#24066) üzenetére


GGenius
tag

De a képen több színben van a billentyűzet.Illetve a fényét álíthatom?

Egy jó tanács bárkinek: Sose vitatkozz hülyével, mert a többiek a végén összekeverhetnek vele! Én is így jártam a héten...

(#24070) Suprax5 válasza nyunyu (#24066) üzenetére


Suprax5
csendes tag

(#24069) GGenius

7 különböző háttérszínt és 4 színerősséget, beleértve a tiltást is, lehet beállítani.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24071) nyunyu


nyunyu
félisten

Feher billzet projekt 0.2:

Gorbe kupakszett kiserletkeppen 1 napot azott 30% hidrogen-peroxidban. *
Referenciakent melletettem egy masik nagyon megsargult Szokozt, hogy kb. ilyen volt elotte.

Ahogy nezem, kb. 1.5-2 nap aztatas kell ahhoz, hogy teljesen visszanyerje az eredeti szinet.

Nem szoktam offline ujsagot olvasni, csak itatosnak vettem a sarki ABCben, amelyik a legolcsobban a legtobb papirt tartalmazta. :DDD

*: nem draga, 375Ft kiloja itt, es egy literes flakonba 1.2kg fer.
Flakon betetdija meg 315Ft, es visszavalthato.
Igy 765Ft-t fizettem a literert osszesen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24072) kalozhun100 válasza nyunyu (#24071) üzenetére


kalozhun100
őstag

Egész szép színe lett tőle. Ezt csak annyi, hogy lemosod bő vízzel azt mehet is vissza a helyére nem? Nekem a space tartója van eltörve. Azzal mit lehetne kezdeni?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#24073) ---Lasali--- válasza nyunyu (#24071) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Szépen vissza fehéredett, nem gondoltam volna hogy ennyire hatásos lesz.
De amúgy miért szenvedsz ezekkel a régi cap ekkel? Mi a bánat lesz ebből? :D

(#24074) Clever0


Clever0
senior tag

Miért görbültek meg, horpadtak be a papíron lévő gombok?

(#24075) GGenius válasza Suprax5 (#24070) üzenetére


GGenius
tag

(#24070) Suprax5

Köszi szépen!

Amúgy a Genius billentyűzetek ajánlottak vagy inkább nem?
Nekem egy Genius billentyűzet :DD

[ Szerkesztve ]

Egy jó tanács bárkinek: Sose vitatkozz hülyével, mert a többiek a végén összekeverhetnek vele! Én is így jártam a héten...

(#24076) nyunyu válasza kalozhun100 (#24072) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt meg nem tudom, hogy a billzet felso burkolatat hogyan tudom kiszokiteni, mivel eloszor kosz+zsirtalanitani kene, de 2 centi hijan nem fer be a mosogepembe, igy nem tudtam 60C-n kimosni, mint a kupakokat.

Esetleg be kene keredzkednem a szomszed hulye libahoz (=hugom :(), hogy hadd hasznaljam a mosogatogepet, de ahogy nemreg elneztem, a ~15 eves donor billzetek a mosogatogepehez kepest patika tisztasaguak. :O Ne akard elkepzelni se.

Aztan kene berhelni valami nagy tepsit, amibe belefer a 46x16x3 centis haz, hogy abban azzon 2 napig.
Problema csak az, hogy ez 2800 cm3, szoval mehetek vissza a boltba venni meg ket liter H2O2-t, hogy el is lepje teljesen.

Utana mar elvileg ossze lehetne rakni, de a francnak van kedve gumimembranos billzetet hasznalni.
Meg az is kerdeses, mennyire maradtak hasznalhato allapotban, miutan multkor bevagtam oket a zuhany ala, hogy a retek nagyjat leveressem roluk. :DDD

Ugyhogy kene szabatni egy fem backplateet, belepattintani 106 MX Brownt, megforrasztani a billzetmatrixot, meg osszerakni az Arduinobol+par egyeb ICbol a billzet vezerlot.

Aztan par honap mulva *talan* lesz egy mukodo feher mechanikus billzetem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24077) nyunyu válasza Clever0 (#24074) üzenetére


nyunyu
félisten

Miért görbültek meg, horpadtak be a papíron lévő gombok?

Elozmenyek itt

Most az elbarmolt kupakon tesztelem, hogyan lehet rendesen kiszokiteni, meg festeni, hogy a maradek par kupakszettel mar nem legyenek ilyen galibak.

Magyar feliratos kupakszett beszerzese kb. lehetetlen, hacsak nem allsz neki a WASDKeyboards billzet dizajnerevel bohockodni, de ugy 50$+postaba faj egy ugyanilyen vekony ABS szett.

Regebben neztem, milyen lehetosegek vannak egy blank szett feliratoztatasara, de meg arat sem tudtak adni a lezeres feliratozok :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24078) nyunyu válasza Land (#24068) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehet szokatlan a kérdés, de lehet kapni valahol Logitech K120 billentyűzethez kitámasztót? Sajnos egyik oldalon eltört és ezért nem vennék új billentyűzetet.

Nem tul valoszinu, max bontoban ha talalsz valami hasonlo L billzetet, aztan parszazert hozzadvagjak.

De ha már billentyűzet vásárlás: mindig klasszikus kialakítású billentyűzeteim voltak. Ebbe ugye a kosz, szemét belemegy.

Ezen mondjuk lehetne segiteni azzal, hogy par havonta kupakok off, aztan kiontod belole a kosz nagyjat, maradekot meg kiporszivozod, vagy suritett levegovel kifujod.

Meg nem eszel/iszol/dohanyzol a billzet kornyekent, es akkor max hajszalakkal, meg elhalt borrel megy tele, nem kaveval/hamuval.

De ezek a parezres gumimembranos billzetek amugy sem elnek 2-3 evnel tovabb, aztan mehetnek is a kukaba, es lehet ujat venni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24079) nyunyu válasza kalozhun100 (#24072) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem a space tartója van eltörve. Azzal mit lehetne kezdeni?

Milyen billzet? Hogyan van rogzitve a kupak?

Ha a stabilizator drotja tort el, azt konnyu potolni, csak ujat kell hajtogatni helyette.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24080) ivana válasza nyunyu (#24078) üzenetére


ivana
Ármester

Meg mindig a mosogatogep tabletta a leggyorsabb es a legjobb keycap takaritas.

(#24081) nyunyu válasza ivana (#24080) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem meg par darab tabletta kellett volna csak, de nem lattam 20-30db-nal kisebb kiszerelest, igy nem vettem feleslegesen.
Masreszt meg nem hinnem, hogy a megsargult muanyagot ki tudna feheriteni a mosogatoszer.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24082) kalozhun100 válasza nyunyu (#24079) üzenetére


kalozhun100
őstag

Nem, nem a stabilizátor drót, hanem ami tartja kis műanyag pöcök. Amúgy egy Genius K627-ről lenne szó. Jó szutyok:D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#24083) sagesz93 válasza Land (#24068) üzenetére


sagesz93
addikt

Az általad linkelt billentyűzet isten király. Én ezt hasznalom majdnem 1 éve.

(#24084) nyunyu válasza kalozhun100 (#24082) üzenetére


nyunyu
félisten

Egypalcas billzeteket egyszerubb cserelni, mint javitani/takaritani.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24085) ivana válasza nyunyu (#24081) üzenetére


ivana
Ármester

A porszívózásra mondtam. A sárgalást csak 30%-os hidrogén peroxiddal lehet kiszedni azt tudom.

(#24086) M0nk


M0nk
csendes tag

EU és UK billentyűzet kiosztás között mi a különbség? Nem találtam képet róla... :(

(#24087) Domonkos válasza M0nk (#24086) üzenetére


Domonkos
Ármester

Az "EU"-t ISO-kent ismerheted, aminek egyik valtozata az UK, (masik meg a magyar, meg a nemet, stb.) Billentyuk formajukban nem fognak elterni, max feliratban. :U

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#24088) nyunyu válasza M0nk (#24086) üzenetére


nyunyu
félisten

EU altalaban a US ANSIt takarja, max az 5 gombra rabigyesztenek egy € jelet, mondvan nemzetkozi angol kiadas.

Legalabbis mind az MS Ergo4000-nel, mind a Cherry billzeteknel igy van.

Egyebkent MS Ergo4000-nel az eredeti US kivitelen a Ctrl-Z/X/C funkcioja is ra volt szitazva a gombok elere, mig az EU modellen ezt lesporoltak.
Ez meg az UK kivitel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24089) nyunyu válasza nyunyu (#24088) üzenetére


nyunyu
félisten

Az mondjuk vicces, hogy ahany billzet kiosztas, annyi helyen van az €.
EU/Int Eng billzeten a AltGr-5, UK-on AltGr-4, nemeten AltGr-E, mienken AltGr-U :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24090) nagylaci32


nagylaci32
tag

Sziasztok!

Köszönhetően Haxiboy-nak, aki készségesen kipróbálásra bocsátotta billentyűzetét és többfajta mechanikus kapcsolóját meg mertem venni egy használt, kék kapcsolós DAS keyboard-ot (dask3pro-s).
Én nem tapasztaltam különösebb furcsaságot első használatra - nem tudok gépírni - csak simán annyit, hogy ez elég jó, és nem annyira szokatlan rajta gépelni.

Egy problémám viszont van vele,a mire megoldási javaslatokat kérek tőletek:
A space-től balra eső win gomb funkcionál Fn gombként és a jobbra eső működik Win gombként. Gondolom ez gyárilag ilyen. De ha lehet én megcserélném a 2 gomb funkcióját, a Win gombot szeretném bal oldalt tudni és a Fn-t jobb oldalon. Erre milyen megoldások lehetnek?
Tudtommal az oprendszer alatt megcserélni őket nem lehet, mert az Fn gomb nem küld önmagában jelet a gépnek.
Egy [cikk] félmegoldásként bemutatja, hogy lehet win gombot csinálni a bal oldaliból is kis forrasztgatással. Nyilván ilyen technikával ki lehet cserélni egészen is a funkciókat, de számomra kissé barbár megoldásnak tűnik ez.
[Másutt] azt írják, hogy új firmware-t kell hozzá programozni. Mivel ehhez nem értek kérlek világosítsatok fel, hogy ez mennyire összetett feladat. Egy hozzáértő 2 sörért átír pár szót a kódban és kész is, vagy ne is gondolkozzak ezen, mert nem ilyen egyszerű.

(#24091) haxiboy válasza nagylaci32 (#24090) üzenetére


haxiboy
veterán

Üdv a klubban ^^

A firmware-s dolog nem egyszerű, gyorsan utána olvastam de nem hiszem hogy nyílt lenne a forráskód viszont hardveresen hozzá lehet nyúlni, kevés forrasztás és meg is van :B

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24092) M0nk válasza nyunyu (#24088) üzenetére


M0nk
csendes tag

Hmm feletted a kolléga meg mást mond...

Az "EU"-t ISO-kent ismerheted, aminek egyik valtozata az UK, (masik meg a magyar, meg a nemet, stb.) Billentyuk formajukban nem fognak elterni, max feliratban. :U

[ Szerkesztve ]

(#24093) nyunyu válasza M0nk (#24092) üzenetére


nyunyu
félisten

Cherry G80-3800LXBEU-2
Altalam korabban hasznalt Ergo4000 Euro-t (B2M-0006 kodu) meg mar linkeltem tegnap.

Kolleganak abban van igaza, hogy az europai nyelvekhez tartozo kiosztasok tulnyomo tobbsege ISO elrendezest kovet (kb. csak az orosz nem az), de amit EU/EURO neven tolnak a billzetgyartok az NEM ISO.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24094) Land válasza sagesz93 (#24083) üzenetére


Land
veterán

A Logitech vagy az Ozone?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24095) sagesz93 válasza Land (#24094) üzenetére


sagesz93
addikt

A logitech k360.

Más téma : keresek olcsó alternatívát világítós billentyűzetre. Valaki tud ajánlani valamit? 10k-ig. HŰ kiosztás legyen.

(#24096) TBT


TBT
addikt

Az ASUS Strix Tactic Pro billentyűről van valakinek tapasztalata?
Érdemes ekkora összeget kiadni rá?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#24097) Potzee


Potzee
addikt

Sziasztok!

Android box-hoz keresek touchpad-es vezeték nélküli billentyűzetet lehetőleg magyar nyelvkiosztással.
+ extra lehet a háttérvilágítás.

Milyen modelleket tudtok ajánlani?

Köszönöm szépen!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#24098) Land válasza nyunyu (#24078) üzenetére


Land
veterán

Van trükkje a gombok kiszedésének? Nem szeretném eltörni a tartójukat. Aztán ha kijöttek letisztítom azokat meg a billentyűzet testét is.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24099) nyunyu válasza Land (#24098) üzenetére


nyunyu
félisten

En csavarhuzoval vagy kessel szoktam hatulrol alajuk nyulni, es ugy kipattintani. (10 perc/106 kupak a szintidom csavarhuzoval)

De vekony kupakoknal figyelni kell arra, hogy lehetoleg a sarkat feszegesd, ne a vekony oldalfalat, kulonben torhet a kupak.

Mondjuk az egypalcas L meg Genius billzeteken vastagabb kupak van, kevesbe erzekenyek erre, mint a most szokitett ezereves Packard Bellek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24100) Tin válasza Land (#24098) üzenetére


Tin
veterán

hajlíts magadnak

átellenes sarkokra rárakod, és lehúzod egyenletesen.

nyunyu: csavarhúzóval nem mertem feszegetni, kicsit elugrik, és eltörheti. hajlítani meg 5 perc és 2 forint.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.