Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) thomeef válasza Sunsetjoy (#25148) üzenetére


thomeef
őstag

Így van, de ha rendelsz egy 5 eurós egépadot vagy usb hubot vagy amit akarsz, akkor 30 euró felett free shipping ha jól látom. A kiosztást meg a magyar op rendszer alapból magyarra lövi, azzal nem is kell foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25152) nyunyu


nyunyu
félisten

Takonypuska sosem volt a kedvenc fegyverem, de egye-fene, stabilizalt szokoz accomplished:

Amugy teljesen mas hangja lett a billzetnek ettol a magas es vekony ABS kupaktol, jobban rezonal a kapcsolo hangjara, mint a vastagabb es rovidebb gyari kupak. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25153) haxiboy válasza Kwabs (#25149) üzenetére


haxiboy
veterán

Szia.

Rapoo és Logitech gyárt ilyen cuccokat. Áruk is 8-12k körül van, emagnál láttam valami A+ KTE1 -et azt hiszem ez is ilyesmi, bár a minőségükről nem tudok semmit.

Próba cseresznye!

Üdv: Peti

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25154) Toncos válasza thomeef (#25138) üzenetére


Toncos
tag

Világos, nem is akarok én Geniust, csak ugye az ajánlott listában is benne van, plusz egyes termékcsoportoknál a budget gyártók tudnak jó ár/érték arányt adni. Reméltem, hogy sokan akarnak ilyen kategóriában billentyűzetet, és van bejáratott válasz, de ezek szerint nincs. Köszi a tanácsot!

(#25137) izee: Igyekszem megfogadni az alábbi tanácsot, bár ebben az árkategóriában ezektől a gyártóktól többnyire angol kiosztást találok.

(#25155) Ombi5 válasza ViZion (#24934) üzenetére


Ombi5
őstag

[link]

Ezek kozul mi az amit javasolnal?! Steelseries billekrol van szo.. MAsoknak mi a velemenyuk esetleg? :R
Vagy ezek kozul vmelyik? Leginkabb jatekra kell..

TESORO DURANDAL ULTIMATE G1NL CHERRY MX BLUE MECHANICAL 50G
TESORO DURANDAL ULTIMATE G1NL CHERRY MX BLACK MECHANICAL 60G

[ Szerkesztve ]

(#25156) Domonkos válasza Ombi5 (#25155) üzenetére


Domonkos
Ármester

A membranosok igencsak felejtosek mar ebben az arkategoriaban. G6 V2 jo vetel lehet, ugyanugy ahogy a tesoro is black switchekkel. En a blue-t preferalom, de jatekra a black jobb. :K
Ha van lehetoseged akkor probalgass egyet-kettot ki, es vadd azt amelyik jobban bejon.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25157) Ombi5 válasza Domonkos (#25156) üzenetére


Ombi5
őstag

Tul retro ennyi penzert a G6 V2.. Akkor inkabb tesoro, es meg magyar is,csak brown lenne a jo,de nem kapni.. Sajnos azt mar probaltam tetszett. Nem tudom, hogy jatekra mennyire lenne zavaro a blue, vagy mennyire jo nekem a black. Nincs lehetosegem kiprobalni sehol sem.. :-( ezert kertem segitseget..

Steelekben pedig tetszik a vilagitas,de nem cherry bill... Akkor azt mar nem erdemes?!

[ Szerkesztve ]

(#25158) Domonkos válasza Ombi5 (#25157) üzenetére


Domonkos
Ármester

Igazabol nem hasznalhatatlan - vagyis nem lehet egyik mx kapcsolora sem azt mondani hogy alkalmatlan - de azert vannak kulonbsegek. A blue hasznalhato jatekra, de mivel neki az actuation es reset kozt van majdnem egy egesz millimeter igy a double-tapeket igencsak meg tudja lassitani. Arrol nem is beszelve, hogy adott jatek eseten a hangjat valoszinuleg voice-chat/streamen keresztul a tobbiek is hallani fogjak. A black az valamennyivel kulturaltabb ilyen teren.
Ha a brown tetszett, akkor azert erdemes megkerdezni egy par nagyobb uzletet, hatha tudnak neked rendelni.
En blue-n jatszok, ha jatszok - de mostansag semmi kompetetivat nem tolok. Casual szinten teljesen megfelel.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25159) Ombi5 válasza Domonkos (#25158) üzenetére


Ombi5
őstag

Tesoro G1NL Black mellett dontottem,mert sokat jatszom.. Remelem nem banom meg... :R

(#25160) Domonkos válasza Ombi5 (#25159) üzenetére


Domonkos
Ármester

Amennyiben neten rendeled, akkor a vasarlastol szamitott ket heten belul akormi indok nelkul csak ugy siman visszakuldheted a cuccot, ha nem tetszik.
Nagyon a reszleteit nem tudom ennek, de azert javaslom hogy olvass utana! Talan jol fog jonni. ;)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25161) Ombi5 válasza Domonkos (#25160) üzenetére


Ombi5
őstag

Ismeros bolt, szoval nem xarakodok! ;) MAx eladom.. De a blue csattogo hangja nagyon bejon amugy ;) De ,mivel fps jatekokat szeretem, igy zavaro lehet..

[ Szerkesztve ]

(#25162) Ispy válasza Domonkos (#25160) üzenetére


Ispy
veterán

Kivéve, ha cégnévre veszed, akkor sajnos nem. :(

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25163) Ombi5 válasza Ispy (#25162) üzenetére


Ombi5
őstag

Talalt esetemben... :))

(#25164) Ispy válasza Ombi5 (#25163) üzenetére


Ispy
veterán

:DDD

Játékra egyébként szerintem a brown a legjobb, nekem a red nem jött be, a blue meg tényleg csattog, azóta is hallgatom az asszonytól, hogy mit vettem :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25165) Ombi5 válasza Ispy (#25164) üzenetére


Ombi5
őstag

Jelenleg sehol sem kapni,feketet ajanljak jatekra, nagy bajom nem szarmazhat belole... :))

(#25166) ViZion válasza Ombi5 (#25165) üzenetére


ViZion
félisten

SS Apex Raw nekem bejött, nem a lötyögős gumimembrános féle.
Mostani SS cherry Black, kicsit keménynek hat, ezért én krampácsoltam vele. Kapott O gyűrűt, most már nagyon tetszik, játékra nem fogod megbánni, ha a keycap is kellemes. Én pl. a homorút szeretem, a símát nem érzem annyira kényelmesnek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25168) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Üdv!

HT PC-hez keresek vezeték nélküli bill-t, játék nem lesz. Eddig amiket néztem:
- Logitech K810, kellene még hozzá BT adapter is. Del, Insert, Home, End, Page Up, Page Down nem tudom kiváltható FN kombóval?
- Logitech K800, tetszik, hogy Unifying, de sztem túlárazott.
- Apple wireless, szintén kellene BT adatter.

Tudnátok mást is ajánlani?
- csendes legyen (éjszaka ne zavarja az alvókat)
- vezeték nélküli
- HU kiosztás előny, de nem feltétel
- ár max.~30k BT adapterrel
- háttérvilágítás, de nem feltétel.

Köszi.

...

(#25169) thomeef


thomeef
őstag

Nem tudjátok véletlenül, Corsair Strafe RBG MX Silentből egy féle van vagy több? Csak mert a wwebshopokban nincs feltüntetve, de mintha azt olvastam volna valahol hogy van mx silent red, meg mx silent brown is :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#25170) Domonkos válasza thomeef (#25169) üzenetére


Domonkos
Ármester

Honlap alapjan egyfele van.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25171) HollyBoni


HollyBoni
veterán

K310 helyett beruháztam egy Apple vezetékes billre, és megfogadtam hogy nem öntöm le. :DDD

Hihetetlenül minőségi és masszív cucc, írni is nagyon jó rajta. :)) Remélem sokáig kiszolgál.

Nem rossz ez az apple store, tegnap délután rendeltem meg, egy óra múlva már átadták a futárnak, ma meg is kaptam és Csehországból jött a cucc. :DDD

(#25172) HAX


HAX
tag

Lecserélném az SS 6Gv2-met, hülyét kapok a kiosztástól nem igazán sikerült megszokni.

Alu házba csomagolt mechát keresnék barna kapcsolósat, RGB van az jó lenne.

Eddig a Ducky Mini-t találtam, nagyon tetszik de nincs rajta numpad.

A másik versenyző a Ducky Legend lenne, nem RGB de megfelelne minden téren, még árban is elfogadható de már nem lehet kapni.

Tudnátok ajánlani még egy-két alternatívát?

(#25173) Ispy válasza HAX (#25172) üzenetére


Ispy
veterán

Még fémház nélkül is nehéz ilyet találni :) Vagy legalább is nincsen túl nagy választék. RGB nélkül van daskeyborad-on pár darab, amit lehet brownnal rendelni, ha azokat még nem nézted.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25174) ViZion válasza HollyBoni (#25171) üzenetére


ViZion
félisten

A rádiósak nálunk cégnél eléggé elhullottak. Vezetékes jobb, de abból is van már néhány a fiókban. Nem akarlak elkeseríteni, de az utángyártott, nem alma logós, de 99% ugyan így kinézővel meg semmi baj nincs.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25175) HollyBoni válasza ViZion (#25174) üzenetére


HollyBoni
veterán

Visszaolvasva sokan ajánlották, ajánlott listában is benne van, de majd meglátjuk.

Mi romlik el rajta? Az utángyártott fém? :))

[ Szerkesztve ]

(#25176) Domonkos válasza HollyBoni (#25175) üzenetére


Domonkos
Ármester

A mostani apple billentyuzetek tenyleg elegge jok a lapos kategoriaban. Ugyan tenyleg dragak, de azert cserebe tenyleg hoznak egy olyan szintet amit elvar az ember toluk. Egyetlen rakfenejuk a nedvesseg. Egy-ket csepp eleg ha belefolyik es a fel billentyuzet lebenul. Kiszaritas utan meg ugyanugy bena marad. Szetszedni nem lehet mert ragasztassal vannak osszerakva es mikozben szeded szet kicsinalod az addig meg mukodo reszeit is. Szoval csak olyan helyre ajanlott ahol tuti nem fordul elo ilyesmi.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25177) HollyBoni válasza Domonkos (#25176) üzenetére


HollyBoni
veterán

Eddig az összes billentyűzetem azért halt meg mert leöntöttem. :DDD Ezért akartam Logitech K310-et, viszont itthon már nem találok sehol.
Ezzel a billel már régóta szemezgetek, de eddig nem mertem drága billentyűzetet venni, most megfogadtam hogy nem lesz többet evés ivás a gép előtt.

Nem vagyok Apple fanboy, ez az első Apple termékem, de főleg a letisztult design és a masszív fém felépítés miatt vettem meg. Igazából bármit meg tudok szokni, a 3 ezres akármilyen billel is gyorsan írok, de az ultra lapos "szigetes" kialakítás a kedvencem. Eddig nagyon bejött.

Ha kibír 1-1,5 évet az már nálam rekord lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25178) hermandani


hermandani
tag

Sziasztok!

Angol kiosztású billentyűzetet szeretnék magyarítani.
A gond az, hogy világítós a billentyűzet.

Hogyan tudnám ezt lematricázni? Mert ugye akkor semmi értelme a világításnak, ha le van ragasztva.
Gondoltam rá, hogy a gombok bal sarkába ragasztanám csak a magyar betűket. De nem tudom, ha kivágom magát a betűt, lesz-e olyan kicsi, hogy ne takarjon bele a gombvilágításba.

Illetve érdemes matricázni? Tartósan megmarad? Megőrülnék, ha idővel lepotyogna, megkopna és leszedéskor ragasztós dzsuvát hagyna a pár 10ezres billentyűzeten...

Esetleg van az alap problémára valami más (jobb) megoldás?

Előre is köszönök bármilyen segítséget :K

(#25179) HollyBoni válasza hermandani (#25178) üzenetére


HollyBoni
veterán

"Esetleg van az alap problémára valami más (jobb) megoldás?"

Vakon gépelés? :B

(#25180) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Sziasztok,

Eddig csak olvastam a fórumot, de most megosztom veletek a tapasztalatomat.

Évek óta szenvedek az olcsó billentyűzetekkel, de most beadtam a derekam.

Ezt vettem, magyar kiosztással: [link]

Nagyon jó minőség, van súlya "van benne anyag". Van 7 db programozható funkciógomb, ami fölé be lehet csúsztani a feliratot. Munkára való, igazi klasszikus elrendezéssel. Ja, extra: USB HUB-ként üzemel (2db) és adnak egy csuklótámaszt is. A műanyagnak egy kicsit gumírozott hatása van (ez talán majd vonza a koszt...). Masszív. Kicsit zsákbamacska volt, mert nem tudtam kipróbálni sehol, de nagyon jókat írtak róla, és nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#25181) hermandani válasza HollyBoni (#25179) üzenetére


hermandani
tag

Úgy csinálom most, ezért szeretném valahogyan feliratozni ;)
(Muszáj néha ránéznem és gépelés közben megzavarodok, hogy nem az van rajt, ami a fejemben berögzült, összezavar, lassabb a gépelésem miatta :O)

(#25182) HollyBoni válasza hermandani (#25181) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor vakon még nem megy, csukott szemmel is kéne hogy menjen, olyankor meg halál mindegy mi van ráírva a billentyűzetre. :K

(#25183) ViZion válasza hermandani (#25181) üzenetére


ViZion
félisten

Gyakorlatilag öüőúéáűí amit matricázni kell, nem túl szép nyilván, de ha kell, akkor kell.
Spec karakterekből ami gyakori azt megjegyzi az ember, vagy ott az ALT kód, meg a karaktertábla.
Ha cherry kapcsolós, akkor a kollégák adnak tanácsot, hogy hol lehet keycap-ot rendelni.

Domonkos: OK, én sem találtam, csak feliratozhatót.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25184) Domonkos válasza ViZion (#25183) üzenetére


Domonkos
Ármester

Magyar vilagitos keycap? Az ritka mint a feher hollo set :P - ha nem megritkabb.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25185) hermandani válasza Domonkos (#25184) üzenetére


hermandani
tag

Ha jól értem, ez alatt arra gondoltatok, hogy lehetne cserélni a gombokat?
De közben kiderült, hogy magyar (ékezetes) gombok nincsenek világítósban?
Tehát ezt az ötletet kukázzam is? :B
Bár ez a gombcserés dolog érdekelne... persze ha kivitelezhető.

Illetve ha nem marad más, tudnátok ajánlani normális minőségű magyar (főleg ugye ékezetes) billentyűzet matricát?

[ Szerkesztve ]

(#25186) Domonkos válasza hermandani (#25185) üzenetére


Domonkos
Ármester

Igen - valahogy igy.
Amugy ha tenyleg megtanulsz vakon gepelni, akkor annak a hosszu tavu hatasa megteriti azt, az amugy nem is olyan veszesen sok energiat amit a megtanulasaba kell fektetni. :K
En is egy magyar feliratozasu billentyut hasznalok, de mar egy eve dvorak kiosztassal. A feliratnak koze nincs a megjelenitett karakterhez, ettol fuggetlenul fejbol meg a standard us, hu es sajat-dvorak kiosztas. Ha kell valami terjengosebb magyar szoveget irnom (ekezetekkel), akkor visszavaltok magyarra - azert ott is megy valamennyire vakon valamennyivel lassabban, de ha nem kell, akkor marad a dvorak. Nem igazan zavar ossze ha valtani kell, telefonon valamiert nem jott be.Pedig a jo kezalternaciotol ott jobbat vartam. Plusszba ez megjobban el szokta az embereket rettenteni, hogy beprobalkozzanak a gepemnel. Kivancsi vagyok hogy mennyi ido kellene egy atlagos felhasznalonak hogy szimplan kiosztast valtson :DD
BTW azert a dvorakon es a colemakon is elgondolkoznek, ha vakongepeles tanulasarol van szo ;)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25187) scream válasza Zolee_70 (#25180) üzenetére


scream
veterán

Én meg pont egy ilyen utódját keresem. Meguntam, meg már hangos (kb 2 éve használom).

De nem találtam egyelőre semmi értelmeset a helyébe...

(#25188) haxiboy válasza hermandani (#25181) üzenetére


haxiboy
veterán

Egy blank set, és az f és j gombokon megtalálható a kis (pöcök) indikátor hogy mindig tudd hol is van pontosan a kezed a billentyűzeten. Én kiskoromban rengeteget szenvedtem a gépelés megtanulásával, volt hogy fél percig keresgéltem 1-1 gombot, aztán elegem lett, lefújtam az egész billentyűzetet fekete festékkel és lám 2 hét alatt stabilan tudtam vakon gépelni. (Igaz erre nagyban rásegített az egyik játék amit bárkinek szívesen ajánlok [Typer Shark Deluxe])

Ezzel és a hasonló játékokkal ahol nem csak valamilyen szöveget kell írni, hanem interakivitás is van benne nagyban javítja a reakcióképességet. Én pl átlag 60-80 szó/perc sebességet tolok (hétköznap), de ha tudom hogy valamilyen tétje van, pl 10fastfingersen nem ritka hogy 150-et is sikerül tolni :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25189) ivana válasza haxiboy (#25188) üzenetére


ivana
Ármester

Én simán tolok 70 wpm-et munka alatt (programozás szóval ez elég jó), de ilyen typespeedes programokban baromi sokat ütök félre és olyan 35-40 lesz.

(#25190) haxiboy válasza ivana (#25189) üzenetére


haxiboy
veterán

Programozáshoz én gyakran írok snippeteket stb ha valamit sokszor kell beírni akkor azt inkább kombinációval. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25191) Macsugape


Macsugape
csendes tag

Sziasztok!

Mechanikus billentyűzetet szeretnék vásárolni... egyelőre nem tudom milyen irányba induljak el, nyilván nem a legdrágábbat szeretném venni, de már egy olyat, ami nem feltétlenül a belépőszint, tehát egy picit jobbat, megbízhatóbbat... numpad nem muszáj... tudtok ajánlani valamit? :-)

Köszi előre is!

(#25192) nyunyu válasza ViZion (#25183) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha cherry kapcsolós, akkor a kollégák adnak tanácsot, hogy hol lehet keycap-ot rendelni.

Magyart sehol, hacsak nem rajzolsz magadnak egyedi kiosztast a WASDKeyboardsos dizajnerrel, aztan rendeled meg 50$+postaert a vekony ABS kupakjaikat lezeres feliratozassal.

Ugy tunik a Gateron PBT dyesub szettembol nem lesz semmi, mivel kb. 80-an akartunk venni ISO kiosztasut, de legalabb 300 kene az ontoforma finanszirozasahoz...
Igy legalabb megsporoltam 100$-t, amibe fajt volna a kupakszett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25193) Ispy válasza Macsugape (#25191) üzenetére


Ispy
veterán

Összefoglalóban találsz ajánlott listát, onnan nézegessél.

(#25192) nyunyu

100$ :Y

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#25194) nyunyu válasza Ispy (#25193) üzenetére


nyunyu
félisten

75$ az amerikai kiosztasu.

ISO legalabb 15$-ral fajt volna tobbe, raadasul en magamnak magyar kiosztasut szerettem volna gyartatni...

Pedig mar online billzet dizajnerrel meg is terveztem a feliratozast, legeneraltam belole a backplate szabasmintat. *
Ma akartam 1.5mm-es acelt venni, de csak fel otig volt nyitva a Bronzker, en meg ot korul ertem oda :(

*: Masodik nekifutasra jo is lett.
Mint kiderult a layout dizajner default ISO kiosztasa a mai modern billzetekre volt szabva, viszont azok fel gombbal keskenyebbek, mint a retro billzet, aminek a hazat akarom hasznalni.

Regen fel gomb szelesseg volt kihagyva az Ins/Del hatos meg az alfanumerikus illetve a numpad blokk kozott, mostani billzeteken viszont csak negyed gombnyi.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25195) nyunyu válasza Ispy (#25193) üzenetére


nyunyu
félisten

tDr1v3r szokta amugy linkelni a leendo Granite szettjet, abbol a TKL US kivitel kerul 67$-ba, numpaddal, ISOval mar boven 110$ kornyekere jon ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25196) Domonkos válasza Macsugape (#25191) üzenetére


Domonkos
Ármester

Hat ez igy elegge tag, picit kene valami konkretabb. Mire hasznalnad elsosorban? Van olyan ami tetszik? Miert csereled le a regit? Van valami elkepzelesed a hardveres reszet illetoen extrak szempontjabol? Nezted mar az ajanlott listat?
Ennyibol en a daskeyboard valahanyat ajanlanam ultimate valtozatban - nem a legdragabb, kelloen letisztult, de cserebe keves komprumisszumot kell kotni ;)

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25197) hermandani válasza hermandani (#25185) üzenetére


hermandani
tag

Akkor lefújva minden, marad a matrica.

Esetleg tudnátok ajánlani normális minőségű magyar (főleg ugye ékezetes) billentyűzet matricát?
Gondolom ebből is van gagyi... de mi (melyik) számít jónak?

(#25198) penaut


penaut
csendes tag

Sziasztok!
Ilyen billentyűzetet keresek:
-Magyar kiosztásos
-Újonnan
-Világítson (nagyon fontos)
-Nem baj ha vezetéknélküli
-Nagy Enteres legyen (remélem értitek itt mire gondolok :D)
-Numpad nem árt
-Programozható gombok az oldalán
-Ne legyen 30 ezer, szeretnék max 15-ből kijönni.

(#25199) Domonkos


Domonkos
Ármester

haxiboy! - meg ugy a tobbiek is.
Nem kellene kifejteni az osszefoglaloban hogy a billentyuzetek programozhatosag szempontjabol ket csoportra oszthatok? Van az egyszeru/olcso megoldas ami egyedi szoftvert igenyel a "programozashoz" es vannak azok a billek amik onboard memoriaval rendelkeznek es valoban a scancode-ot amit kuldenek azt lehet programozni. (csak mert szerintem utobbi tekintheto egydul programozhatonak)
Meg meg amit tapasztalok, hogy a kerdezok nagyobb resze nem tudja, hogy az elso kategoriaba eso idezojeles "programozhato" billencsekhez, meg persze a legfapadosabbakhoz sem kell spec szoftver es szinte az osszes oprendszerhez letezik ingyenes, sokkal nagyobb tudasu szoftver a macrokhoz/egyebekhez, mint a dobozos gyari.
Plusz meg az is johetne hogy az aranyozott usb csati nem jobb semmivel; a levalaszthato kabelnek csak elonyei vannak; usb-n csak 6kro van (mert az osszehekkelt tobb billt szimulalo megoldasok mekin nem igazan szeretnek mukodni), es hasonlok. Igen hosszu lenne a lista ha az osszes tevhitet osszegyujtenenk. Szerintem sokezer forintot lehetne minden masodik-harmadik vasarlasnal sporolni (es talan az ipart nem ennyire a marketing altal vezetett utra sodornank) ha legalabb a forumozok tisztaban lennenek mindezzel - bar tudom hogy kisregenyt nem sokan fognak olvasni :P

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#25200) nyunyu válasza Domonkos (#25199) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerintem sokezer forintot lehetne minden masodik-harmadik vasarlasnal sporolni (es talan az ipart nem ennyire a marketing altal vezetett utra sodornank) ha legalabb a forumozok tisztaban lennenek mindezzel - bar tudom hogy kisregenyt nem sokan fognak olvasni :P

Mar azzal sokszazezret lehet sporolni, ha lemondunk olyan extra igenyekrol, mint magyar kiosztas, feher kupakkeszlet, RGB vilagitas, mechanikus billzet, aztan megvesszuk az elso nekunk tetszo billzetnek latszo targyat, es hasznaljuk 3-4 evig. :DDD

Nagyon off: nem tetszik a texturaja, meg a kopottsaga a PB5131C kupakoknak, nagyon kene valami ertelmes PBT szett. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.