Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) #03372544 válasza mrsitn (#77850) üzenetére


#03372544
törölt tag

Sony Xperia Z1 Compact

(#77852) .DLL válasza Razzul (#77849) üzenetére


.DLL
veterán

Ezen most egy annyira f*szán optimalizált és kezes ROM van (Kelzsoca féle R8 (hun) asszem) félek tőle hogy ha egy ilyen zárt rendszerű telefonban adódik valami idegesítő h*lyeség, attól nem lehet megszabadulni, mint itt egy jobb ROM-mal pl. Ezért is írtam, hogy a nagy fan bázis elég sokat tud nyomni a latba.
Vagy WP-re is van lehetőség egyedi romokat feltenni? :))
(egyik kedvenc fícsöröm: szövegszerkesztésnél a hangerő +/- gombokkal lehet mozgatni a kurzort, nem kell szenvedni, hogy sikerül-e pont két betű közé tappintani, csak nagyjából oda nyomok, és beléptetem a kurzort a kívánt helyre ahol módosítani akarok. Egyszerű, zseniális.)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#77853) tisn válasza Razzul (#77849) üzenetére


tisn
addikt

csak a jó üzemidő, netképesség meg zenehallgatás/filmnézés (mindezt akadásmentesen) egyértelmű volt, hogy Lumiát fogok venni. :K

nekem a 820 nagyon vacakul birja, asszony samus4 tobb hasznalattal vagy 2x annyi ideig ketyeg

(#77854) Ozsi009


Ozsi009
tag

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy Huawei Ascend G7 vagy Honor 4x tud többet?
Leírás alapján én a 4x-et jobbnak gondolom, de akkor miért kerül 40e-rel többe a G7?
Csak mert most akciósan 60e az edigitalnál.

Köszi!

(#77855) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!

Eddig csupa dual-sim kínai ketyerém volt, de most szeretnék valami olyat venni, amit teljes egészében, hibamentesen tudok itthon használni. Már amennyire ez androidon lehetséges. Most egy THL 5000-et használok, de váltani szeretnék.

Legalább 1-1.5 évre keresek androidos telefont. Nem baj, ha csak egy SIM-es, 4G nem lényeg. NFC és infra jó, ha van, de nem feltétel. Üzemidőben legalább (!) 5 óra kijelzőidőre legyen képes az én felhasználásom mellett, ami nagyjából: e-mail és egyéb szinkronizáció 3G kapcsolattal, vagy wifivel nonstop, cellainfó alapján (tehát energiatakarékosan) helymeghatározás nontop (ha elveszíteném esetleg), gyakori mail- és FB-nézegetés és nagyon sok messenger-özés (így elképesztően fontos, hogy ne dobáljon le a hálózatról folyton, mint ahogyan a kínaiak teszik), sok netezés, gyakorlatilag 0 játék, és viszonylag gyakori térképhasználat (nem navigáció).
IP minősítés nem lényeg. 5"-nél nem szeretnék nagyobb telefont, esetleg 5.2" még beleférhet, lefelé nagyon indokolt esetben 4.5" az alja. Konkrétan 5" lenne a legjobb, felbontás édesmindegy, tőlem qHD is lehet. Nem vagyok rányomulva a CPU magok számára, viszont fontos a gördülékeny használat, pöccre induljanak a dolgok. A kamera esetén elvárás legalább 12-13 MPx, és minőségi képek (nekem ez már annak számít), mert a blogoláshoz a telefon kameráját használom. Villanófényt csak éjjel használok esetenként, nagyon jó lenne, ha ez sem maradna le a telefonról.
Mostanában rászoktam a telefonos zenehallgatásra, így fontosabb szempont, hogy fülessel jól szóljon (basszközpontú vagyok, de azért nem botfülű, M2 aqua tetszett). Értesítési LED különösen fontos lenne, előlapi kamera nem lényeg. Külön nagy piros pont ha működne a GPS-sze (ilyen kínaim még nem volt).

Most gyakorlatilag leírtam egy nem létező telefon specifikációját, ezzel tisztában vagyok. A fentiek bármelyikéből hajlandó vagyok engedni, és kompromisszumot kötni, ha legalább ehhez hasonló telefont sikerült találnunk. A keret durván 60.000 forint, nagyon-nagyon maximum 70k. Szeretném újonnan függetlenül megvásárolni. Szolgáltatótól semmiképpen sem fogom, használtan, vagy újonnan egy seftestől aprón még oké a dolog.

Köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#77856) Ájvé válasza Ozsi009 (#77854) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem mondnám jobbnak, mindkettő jó. 100-at nem ér a G7, de 60-ért jó vétel már. Soc 4X-be jobb ez egyértelmű, G7 kamerába viszont jobb a 4X-nél meg dupla ROM sem elhanyagolható.

(#77857) Keil Walker válasza Ozsi009 (#77854) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

G7-ben jobb: anyagminőség (fém vs műanyag), belső tárhely (16GB vs 8GB), GPU (adreno 306 vs mali450).
Mx4-ben erősebb a proci (kirin 620 vs snapi 410).
Én a fémház és a 16GB miatt inkább a G7-et venném

(#77858) s4tch válasza .DLL (#77848) üzenetére


s4tch
veterán

4-5 évre szerintem képtelenség felkészülni. A legjobb, amit tehetsz, hogy a kerethez igazítva (tényleg, az mennyi is?) a legjobb vasat próbálod megvenni.

A max. 4,3"-as kijelzőmérethez mennyire ragaszkodsz? Csak azért kérdezem, mert a kijelzőméret nem határozza meg a ház méretét. Azonos szélességű házhoz egyik gyártó kisebb, másik nagyobb kijelzőméretet tud illeszteni. Szerintem célszerűbb a ház méretét maximálni. Pl. a Moto X hiába 4,7"-es, ha fogásra kb. akkora, mint a Z1c. (Igaz, ez se bővíthető, de a Mi2s-hez hasonlóan van belőle 32GB-s kivitel.)

(#77859) Ozsi009 válasza Keil Walker (#77857) üzenetére


Ozsi009
tag

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos már el is fogyott... :(
Honor 4x árában és tudásában van még másik alternatíva? 66e-ért nagyon jónak tűnik, ennél többet nem is szeretnék költeni.
Néha játék (akár komolyabb is pl. Ashpalt 8), net,face, messenger, ezekre használnám leginkább.

Köszi!

(#77860) Ájvé válasza Keil Walker (#77857) üzenetére


Ájvé
veterán

Mali 450 az erősebb (41vs24 GFLOPS) csak Adreno 306 fejlettebb, újabb.

(#77861) monti0222w válasza Xever (#77834) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, még egy ok a Honorra MX4-el szemben, nagyobb az aksija és ezáltal is jobban bírja az üzem időt. :)

(#77862) cidalain


cidalain
veterán

Udv.
Cubot X6-rol mi a velemeny? Megeri ilyet venni?
Tudasban mi a konkurenciaja a szolgaltatok kinalatabol?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77863) Švejk válasza cidalain (#77862) üzenetére


Švejk
őstag

Mennyiért vennéd? Átlagos csájnafón tudtommal, de a topikjában többet tudnak róla mondani. Én 6592-es telót már nem vennék, hasonló árban vannak az újabb MediaTek megoldások.

(#77864) cidalain válasza Švejk (#77863) üzenetére


cidalain
veterán

30 tokkal vonoval. Uj, nem hasznalt.
Igazabol nem feltetlen kell ilyet vennem csak szembekoszont egy ilyen ajanlat.
Azert kerdezem hogy az idei felhozatalbol mi az ami tudasban kb ilyen? Foleg ami szolgaltatonal kozepes elofizetessel megkaphato 30-40 korul azokhoz viszonyitva milyen. Pl hasonloert (25 korul) tudnam venni az LG Spriritet a propellernel. Igaz csak 4 magos de korszerubb snapdragon van benne. Ram uannyi. Tarhely kisebb az LG-ben. Blabla.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77865) Švejk válasza cidalain (#77864) üzenetére


Švejk
őstag

Újabb modell a Spirit, van rá hivatalos hazai gari, normális terméktámogatás, és bár jelenleg én is egy kínából rendelt mobilt használok lassan 2 éve nagy megelégedéssel, számomra nem lenne kérdés hogy egy friss modellt válasszak, pl. LG Spirit, Leon...

(#77866) Razzul válasza .DLL (#77852) üzenetére


Razzul
senior tag

WP-n nincs lehetőség ROMolni. Nincs is rá szükség. A rendszer nagyon szépen testre szabható és mindegyik telefon megkapja az összes elérhető frissítést, bugokat is folyamatosan javítják. Idegesítő hülyeségek így csak az appokban fordulhatnak elő. Igazából attól függ mit vársz el a telefontól. Azt, hogy szinte out of the box működjön a hivatalos szoftverrel, vagy akár alapjaiban testre szabhasd a telefont.

(#77853) tisn: A "nagyon vacakul" pontosan mit takar?

Stat crux dum volvitur orbis

(#77867) Ájvé válasza cidalain (#77862) üzenetére


Ájvé
veterán

Cubot nem éppen egy top márka még Kínában se, én nem venném meg. nézz be a fórumára mennyire megbízható, ez alapján döntenék. SoC nem olyan rossz, s410-el szemben a gyengébb processzor a hátránya, gpu régi de erős megbírkózik komolyabb játékokkal is. aki gond lehet az a gps, az biztos gyenge lehet, elég jellemző a régi MTK socokra.

(#77868) cidalain válasza Ájvé (#77867) üzenetére


cidalain
veterán

Köszi mindkettőtöknek. Megerősítettetek abban hogy bár csábító az ár, de a tartalom tényleg másfél éve volt jó. Kihagyom akkor, marad a szolgáltatós csoda. Csak azt a rohadt hűséget ne pakolnák rá mindig :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#77869) janos1988


janos1988
addikt

Huawei Honor 3C-t néztem ki magamnak, mint következő telefont. Mi a véleményetek róla? Megéri az árát?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#77870) monti0222w válasza janos1988 (#77869) üzenetére


monti0222w
addikt

Őszintén, nem rossz mobil, de ennek tavaly év elején vagy közepe táján még talán ajánlott is lett volna, de most én ezt drágának találom. Kicsivel többért inkább Redmi 2-t a 2GB verziót venném. :)

(#77871) voyager4.4 válasza tisn (#77853) üzenetére


voyager4.4
senior tag

820-ban csirke az aksi, s4-ben meg nem, ennyi a történet. Nem a wp a hibaforrás.

no fate but what we make

(#77872) Razzul válasza voyager4.4 (#77871) üzenetére


Razzul
senior tag

Igen, én is néztem, hogy kb. 1000 mAh-val nagyobb a kapacitása az s4-nek. Nem meglepő a nagy különbség.

Stat crux dum volvitur orbis

(#77873) tisn válasza Razzul (#77866) üzenetére


tisn
addikt

#77853) tisn: A "nagyon vacakul" pontosan mit takar?

ha usb kozelebe kerulok, azonnal toltore dugom :)

(#77874) tisn válasza voyager4.4 (#77871) üzenetére


tisn
addikt

nem is azt mondtam...

szerk: amugy jo telo, szeretem is, de ez az allandoan a toltottseget kell lesnem, az nem tul jo
kerem vissza a 6310i-t :)

[ Szerkesztve ]

(#77875) DrDobos válasza DrDobos (#77824) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszönöm szépen a segítséget!!:)
LG G3 S-ről vélemény?

Samsung Galaxy A55 5G

(#77876) timISKE


timISKE
újonc

Sziasztok!Szeretném lecserélni régi telefonomat,de nem igazán tudom melyik telefon lenne a jobb választás!?Tudnátok e segiteni nekem a döntésben?
A lehetöségek: LG Fino
Huawei Ascend Y550
Alcatel One Touch Idol 2 mini (sima,nem S)
Sony Xperia e4
Microsoft Lumia535,ettöl egy kicsit idegenkedek,eddig androidom volt.
Amire használnám legöbbet:telefonálás, :) netezés,FB,Viber,fényképezés,film nézés,könyv olvasás,esetleg még az akku idö lenne a szempont,ja és,hogy a magyar nyelvet tudja!
Elöre is köszönöm a segitséget!

(#77877) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. :) Jelenleg pár hónapja LG Optimus F6-ot használok, de elegem van belőle, ez egy hulladék sajnos. A töltő már csak úgy érintkezik, ha feszítem egyik irányba, a fülhallgatónak csak egyik fele szól, csúszós a hátlap, ami ráadásul kopik és ronda, illetve emiatt állandóan kiesik a zsebemből.

Olyan telefont keresek, ami az alábbi igényeknek nagyjából megfelel:

Árkategória: 50-70+ eFt
Lehet Telekom függő, vagy független.
Lehetőleg új, vagy alig használt.
2 évig szeretném használni legalább.
Legyen masszív, ne nyekeregjen, meg pattogjon szét. Semmiképp ne legyen a hátlap fényesen sima.
Mivel kertész vagyok és a telefon mindig nálam van, így azért oda-oda ütődik, leesik, szóval ezt bírnia kéne.
A fizikai korlátokat figyelembe véve az elérhető legjobb minőségű videót és képeket lehessen készíteni, mert a kislányomról sűrűn készítek felvételt és a nagy gép nincs nálam napközben.
Oprendszer mindegy, bár az Androiddal vannak problémáim, vagy csak az LG szoftvere hulladék. Pl. Egy hívás után nem tudok indítani rögtön egy másikat, várni kell 15 másodpercet, és egyéb furcsaságok.

Előre is köszönöm! :R

(#77878) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Sziasztok, Moto E (2nd gen) Merre kapni legolcsóbban? Ebayen olyan 50 felé találtam unlocked verziót...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#77879) .DLL válasza s4tch (#77858) üzenetére


.DLL
veterán

Hát akkor a Blade-del nagyon belenyúltam a mézesbödönbe, de nem véletlenül volt akkoriban nagy sláger.
Még ma is így néz ki, mondjuk vigyázok is rá, így nálam bárminek adott az esély 4+ évet élni. Ennek sincs baja, csak az akksi természetes elhasználódása.

Nagyon igazad van, a nagy tepsiket utálom, tehát igen, inkább a befoglaló méret legyen minél kisebb. A vékony kávát viszont nagyon is respektálom a Blade ebben is eléggé élen járt, még ma is örömmel nézek rá, szinte elegáns. Ezen a képen mégjobban kijön, a Z1 Compact szinte nagyobb is egy hajszállal. :\

Motorolából az E is szimpatikus, mert mégkisebb, és baromi olcsó. (már ha lehet még kapni) Árkeret egyébként nincs kőbe vésve, inkább a kisméretű és a szempontok nagyját teljesítő versenyzők közül a legjobb ár/érték arányú a nyerő.

(#77866) Razzul: Köszönöm, de maradnék az Androidnál. :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#77880) Razzul


Razzul
senior tag

(#77876) timISKE: Szerintem Y550 vagy Lumia 535

(#77877) zsoltee10: WP-ből Lumia 640 vagy 735. Mindkettő van/lesz a Telekomnál. Tudásban nagyon hasonlóak, tőled függ, hogy neked melyik a jobb. Hogy melyiknek jobb a kamerája az nehéz kérdés, erről kérdezd meg BobTail kollégát, ő többet tud mondani.

(#77879) .DLL :R

Az én ZTE Blade-em sajna kívül már nem ilyen szép. Egyszer elestem vele biciklizés közben, az kicsit hazavágta. :DDD Pedig én is vigyáztam rá.

Stat crux dum volvitur orbis

(#77881) Devas válasza .DLL (#77879) üzenetére


Devas
őstag

Emagnal akcios a fekete Moto E mostanaban.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#77882) Skatorius


Skatorius
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni magamnak egy felső kategóriás telefont,ami kiszolgálna 1.5-2 évre.A keret 160-180k körül lenne és itt vásárolnám használtan a hardveraprón.Függőségileg vagy függetlent vagy pedig telekomosat vennék,ezt az ár határozza meg.Igazából netezésre,komolyabb fényképezésre/videózásra és esetenként játékra használnám.Az se lenne egy rossz pont,ha rendelkezik ujjlenyomat-olvasóval.Eddig nekem egy S2-m és egy S3-mam volt és nagyon tetszik az S6 is,de ha például azt mondjátok,hogy az iphone 6 jobb választás lenne (most mondtam egy példát),akkor hajlandó vagyok váltani droidról és samsungról.Bár az S6 volt nekem eddig a legszimpatikusabb.Előre is köszönöm a választ! :R

Üdv:
Gergő

,,A világ madzag nélkül csak káosz"

(#77883) ImI87


ImI87
őstag

Mi a vélemény a Galaxy Ace 4-ről?
Érdemes ilyet venni 45K környékén?
Igazából sokallom a 70K-t egy S4 Mini-re, és nem tudom, hogy az árkülönbség alapján sokkal rosszabb telefon az Ace 4......

(#77884) voyager4.4 válasza .DLL (#77879) üzenetére


voyager4.4
senior tag

+1 a moto E-nek.

Illetve hasonló méretben értelmes telefon még az s4 mini és ha romolni akarsz akkor acef fmodja a legjobbak között van. (S Advance-et is ő mentette meg itt a fórumon). Viszont romolással a knox és a gari ugrik, illetve vannak még hülyeségei szegénynek, minap ki is fakadtam a fórumban, de vállalható és ilyen méretben nincs nagyon más.

ImI87: ha nem fájó pontokra tapint nálad az Ace4 visszafogottsága (gyenge kamera, érzékelők hiánya) akkor vedd.

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#77885) zsoltee10 válasza Razzul (#77880) üzenetére


zsoltee10
addikt

Köszi, megnézem. Még egy fontos dolog lemaradt. Ne legyen nagy tepsi. :( Kijelző max 4".

(#77886) Devas válasza SkyS1gn (#77878) üzenetére


Devas
őstag

emag.hu
expansys.hu

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#77887) Razzul válasza zsoltee10 (#77885) üzenetére


Razzul
senior tag

Az sajna ma már nem lesz könnyű ügy. :(

Stat crux dum volvitur orbis

(#77888) BenHans válasza zsoltee10 (#77885) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! :)

Ilyen feltételek mellett én kissé bővítenék a kereten (amennyiben lehetséges) és vennék egy használt, de újszerű/jó állapotú, még garanciális iPhone 5S 16GB-ot és hozzá egy UAG vagy Otterbox strapatokot (kijelzővédő fóliát adnak hozzá).

Így meglenne a max. 4", a tok miatt a strapabírás, a nagyon jó fotós/videós képesség, és 2 évig még valószínűleg különösebb probléma nélkül el fog ketyegni.

Így a keretet toltad ki, de ha ez nem megy akkor komoly kompromisszumokkal lesz csak megoldás, ha lesz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#77889) timelord1987


timelord1987
őstag

Közben úgy alakult, hogy az alábbi két telefon közt kéne választanom:
Lumia 735 a Telenor-tól vagy Lumia 830 B-tel-től kártyafüggetlenül.
Ti melyiket vennétek meg?

(#77890) voyager4.4 válasza timelord1987 (#77889) üzenetére


voyager4.4
senior tag

A 735-öt. A 830 nem éri meg a felárat, meg ezt a b-telt sem tudom mennyire megbízható.

no fate but what we make

(#77891) .DLL válasza zsoltee10 (#77877) üzenetére


.DLL
veterán

Pedig a tesztek alapján milyen jó telefonnak ígérkezik. :( Ez a lejövős hátlap, csatlakozók kopása igazán gáz! És ezek azok a jól tervezhető élettartam-csökkentő megoldások, amik egy tesztidőszak alatt nem derülnek ki. (Mondjuk ezért is szoktak tartós teszteket is csinálni. Ezt néhány, erősen slágergyanús, Ajánlott plecsnis termékeknél az MA is megtehetné.)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#77892) Scytha


Scytha
tag

Sziasztok!

Analfabéta vagyok okostelefon témában, sose érdekelt, foglalkoztatott. Igazából most azért lenne szükségem egy alapkészülékre, mert 1-2 appot jó lenne használni, ősmobilt cserélnék le. Tulajdonképpen minimálisak az elvárásaim, stabil, megbízható legyen és az aksi azért bírja normálisan, ne legyen nagyon lassú.

Nekem a pár éves modellek is teljesen megfelelőnek tűnnek, használt piac erősen szóba jöhet. Így első körülnézés után a Nokia Lumia 520-at néztem ki, tudásban ár/értékben megfelelőnek tűnik. Mit gondoltok róla, illetve ebben a kategóriában mik jöhetnek szóba még? Márka és OS tekintetében nem ragaszkodom semmi konkréthoz.

(#77893) s4tch válasza .DLL (#77879) üzenetére


s4tch
veterán

Az E is jó telefon, de kicsit azért gyengécske. A Moto G lenne a haverod, ha bővíthető lenne; sajna csak 16GB-s van belőle, az meg sovány.

A helyedben vagy Moto X-et, vagy Xiaomi Mi2s-t keresnék. Mindkettő mögött van közösség, a gyártó is támogatja őket, viszonylag kompaktak, elég erősek (2GB RAM hatalmas előny!), jó a kijelzőjük, minimum elfogadható a kamerájuk, a bővíthetőséget meg ki lehet azzal váltani, hogy 32GB-s verziót keresel belőlük. Az SD kártyával 4.4-es androidtól úgyis lehet macera, én egyáltalán nem ragaszkodom hozzá.

(#77894) Quasi_modo válasza s4tch (#77847) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Z1c egy elég erős hardver kis kijelzővel, ilyet nem nagyon keresnek a népek
Gondolom ezt pont fordítva akartad írni.

valami

(#77895) Razzul válasza Scytha (#77892) üzenetére


Razzul
senior tag

Lumia 520 az 512mb RAM-ja miatt már használtan sem ajánlott. Windows 10 alá, hogy teljes funkcionalitással élvezhesd, kell majd az 1gb. A Lumia 532 tuti nem fér bele?

Stat crux dum volvitur orbis

(#77896) Devas válasza s4tch (#77893) üzenetére


Devas
őstag

Azért nem olyan gyenge telefon a Moto E.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#77897) SkyS1gn válasza Devas (#77896) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A 2. generáció már nem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#77898) Devas válasza SkyS1gn (#77897) üzenetére


Devas
őstag

Értő kezekben az első generációs is elég mindenre.
Akinek volt már a kezében az tudja.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#77899) .DLL válasza Devas (#77898) üzenetére


.DLL
veterán

Pláne ennyiért, pláne egy 600MHz-es Blade után :D

(P.H.)

(#77900) Scytha válasza Razzul (#77895) üzenetére


Scytha
tag

Az 532-vel az a probléma, hogy a használt piacon még kicsi a konkurencia, így meg újonnan 30-at nem szánnék rá. Ebben a kategóriában valami más alternatíva?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.