Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77751) quailstorm válasza Tosee (#77750) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha ez az Alca, akkor sokkal. Főleg ha mellé az Ace 3 a sima Broadcom verzió. De az Alca még az Ace3 LTE-t is fél kézzel lenyomja.

[ Szerkesztve ]

(#77752) #03372544 válasza quailstorm (#77751) üzenetére


#03372544
törölt tag

Itt snapi400-as az Ace3, úgy már nincs sok különbség a kettő között.

(#77753) quailstorm válasza #03372544 (#77752) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ennél kevésbé mérvadó helyet linkelni se tudtál volna.
Itt felsorolják mi van, hazánkban mindhármat lehet kapni. Szolgáltatónál is legalább kétfélét.

(#77754) Android Fan


Android Fan
csendes tag

Sziasztok, szintén segítséget kérni jöttem, ugyanis lecserélni szándékozom a Sony Xperia E1 (D2005) típusú telefonom (Gondolom tudjátok is hogy miért). Úgy 40-30 ezer körüli ár maximummal. Sony kizárva, mert ebben a kategóriában nem raktak még össze jó telefont. Ami jó lenne az a Samsung, LG, Huawei. Amire szükségem volna az hogy 1-2GB RAM, 4GB ROM, 4-4,5 colos kijelző jó betekintési szögekkel, 5 megapixeles hátlapi kamera vakuval az természetes, az előlapi nem lényeg. Lehetőleg stabil operációs rendszerrel.

Varagara

(#77755) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok.Megérett a cserére az S3.A két befutó a Huawei ascend P7 illetve P8 lite. Nem igazán tudok választani, ja és mindenképpen Vodás lenne. Segitségetek megköszönném.

(#77756) Tosee válasza quailstorm (#77751) üzenetére


Tosee
őstag

Azt hiszem inkább linkelem mindkettőt :)
Magentánál nézelődünk egyébként...
SAMSUNG GALAXY ACE 3
ALCATEL ONETOUCH POP 2

Gyanítom az ACE 3 az sima verzió, de azért pillants rá ha teheted! (Most nézem, hogy Snapdrabon 400, 2x 1,2 Ghz)
Az Alcatelből szerintem egy verziót linkeltünk! Szóval ez akkor jobb vétel lenne? :R

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#77757) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Visszatértem! :D

Elkapott kolléga, hogy ha már kolléganőnek csináltam listát neki is dobjak már össze, viszont nála a keret max. 40k és vodás előfizetők.

Szempontok:

- Jó beszéd-hangminőség
- FM-rádió (azt nem tudom, hogy füles nélkül gondolta-e)
- Erős wi-fi (Youtube-ról zenehallgatáshoz :D )
- Jó hangminőség zenehallgatáshoz (ez szerintem relatív, ezért is tettem a végére)

Lenovo A536-ot említette, de szerintem annak a kijelző felbontása 5"-on elég vacak.

Windows Phone nem kizáró ok, esetleg Nokia Lumia 630 jobb választás-e mint ebben a keretben egy droid?
:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77758) Gery1987 válasza Mercutio_ (#77757) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia! Ismét :D

Én Az A536-ot használom, semmi gond a felbontással. Legalábbis nekem nincs vele bajom. A Wifi elég erős panel másik végében a lakás átellenes pontján stabilan veszi az Wifi-t. Jó a beszéd és hangminőség. A zene is jó minőségű, bár azt meg kell említenem hogy a hangerővel picit hadilábon áll, picit gyengébb mint az átlag. A minőség egy Sony fülessel viszont nagyon jó.

A Lumia 630 nem rossz, de kevés a WP alá is az 512MB RAM és nincs is LED villan sem értesítő LED. A Lenovo-ban mindkettő van!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#77759) BenHans válasza Android Fan (#77754) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

Egész picit drágábban Moto E 2nd gen, viszont ha úgy alakul hogy ki tudod tolni a kereted akkor nagyon jó választás lenne egy Honor 3C vagy Huawei G620s :K

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#77760) Ájvé válasza Mercutio_ (#77757) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Redmi 1s a mallnál 41l pont jó neki.

(#77761) Razzul válasza Gery1987 (#77758) üzenetére


Razzul
senior tag

vodánál nincs 1gb-os 630 vagy 635?

Stat crux dum volvitur orbis

(#77762) Xever válasza Ájvé (#77746) üzenetére


Xever
csendes tag

Honor 6-ot sokat nézegettem.
Az a 3GB nagyon csábító. Ráadásul T-nél 80K alatt hozzámvágják. De sok problémáról lehet olvasni és a gyári rom sem tűnik éppen tökéletesnek így kb elkerülhetetlennek tűnik, hogy az ember kicsit mókoljon vele. Bár a vas erős mégis többen írják, hogy akad és az üzemideje is hagy kívánni valót maga után. Lehet Lollipop ezt mind megoldja majd, de ahhoz képest, hogy kb egy hete úgy fogtam neki ennek az egésznek,hogy veszek egy Honor 6-ot egészen elbizonytalanodtam.

(#77745) Mika1227:
Köszi a tippet, teljesen elmentem a P70 mellett, pedig jónak tűnik. Tényleg kb azt tudja amit kerestem. Kicsit zavar, hogy a teszt szerint ennyi pénzért lehetne erősebb is benne a vas és a kissé negatív végkicsengés, de konkrétan nem tudnék belekötni. (Na jó gyengébb képeket csinál, de ez nem döntő tényező)

Viszont mindkét teló elvihető 80-90 környékén. Nem ragaszkodom hozzá, hogy többet költsek rá, de érdekelne, hogy van-e erősebb alternatíva 120 környékén.
Vagy csak ajánlana valaki mást :)

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#77763) lackopetyko1 válasza Ájvé (#77749) üzenetére


lackopetyko1
csendes tag

Rendben, kösz a tippet. :)

(#77764) Ájvé válasza Xever (#77762) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs tökéletes készülék, nekem Mi3 van, igaz saját elhatározásból mókoltam, de végül mindig visszajön a Miuihu a beépített szolgáltatások miatt, pedig AOSP sokkal gyorsabb, meg ezeregy rom van már rá és mégis. Nem tökéletes, de jó, vannak apróbb hibák időnként pl most is új frissítéssel valami leszívta az akkut, majd kiderül. Ha nem akarsz ilyen problémákkal találkozni akkor javaslom keress valami nagyon buta telefont, mert minden mással előfordulnak ilyenek, nincs tökéletesen működő készülék, max olyan amiben nem zavarók ezek a kis hibák.
Most nem Honor 6-ra akarlak rábeszélni, csak érzékeltetni akarom veled, vannak komoly bajok, ilyen telefont kerülni kell és vannak apró hibák, ami minden készüléknél előfordul, mérlegeld melyikbe tartozik és dönts, mert még egyszer leírom nincs tökéletes készülék.

[ Szerkesztve ]

(#77765) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Újabb idióta kérdés:

640 XL DS vagy Redmi Note 4G?

Igazából az előbbinél a Windows Phone érzés párosul a hatalmas kijelző nyújtotta előnyökkel, illetve, hogy lassa jön majd rá a Win 10, ezzel teljesen új távlatokat nyitva.
Van jó pár megvásárolt appom is WP-re, kb. a fél életem z MS ökoszisztémájáhiz kötött (ez mondjuk nem probléma, sőt)
Egész jó képeket is lő.

Ezzel szemben ott van a Note 4G ahol egy (már nem idegen, az előző telefonomon is MIUI volt) új rendszer fogadna, ahogy nézem minden WP-n használt cuccra van droidon is allternativa, jön az 5.0 is, ááááá, tanácstalan vagyok. A 8X után húz a szivem a WP-hez, de egyre több WP only feature lesz máshol is elérhető (lásd Cortana), ááá nem tudom mitévő legyek :D

Üdv. core2

(#77766) Ájvé válasza Neil Watts (#77765) üzenetére


Ájvé
veterán

Inkább Honor 4X akkor már, mint Redmi Note 4G (ami nem rossz, de 4X jobb).

(#77767) Viktor0610 válasza Neil Watts (#77765) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minekután(a? :D ) a 640-re írt dolgokat mintha bullshit generátor dobta volna nálad, én amellett döntenék. :))

Meg azért is, mert a korábbi készüléked is WP volt.

Samsung Galaxy A54

(#77768) Mercutio_ válasza Gery1987 (#77758) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyéb javaslat 40k-ig vodás sim/előfizu esetén? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77769) quailstorm válasza Tosee (#77756) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem is az LTE-t árulják. De arra hivatalosan a 4.2.2 az első és utolsó, ami elég régi már. CM11 van rá azt tudom. Meg csak 720p videó.
Azért az Alca jobb sokkal. Meg nagyobb is.

Maga idejében bejött nagyon az Ace3 LTE, haverral megvetettem, a rendszert sajnálom, hogy nem frissült.

(#77770) Neil Watts válasza Viktor0610 (#77767) üzenetére


Neil Watts
veterán

:)) Na igen, kicsit megfogott a WP, csak az a fránya alkalmazáskínálat, azt tudnám feledni... :/ Na majd alszom rá még egyet. Talán az új távlatokkal is csak hitegetem magam.

Ájvé: Honor 4X? Pontosan miért is? :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#77771) Ájvé válasza Neil Watts (#77770) üzenetére


Ájvé
veterán

Kirin 620 gyenge GPU ellenére jobb választás a Snapdragon 400-nál, CPU egyértelműen jobb(8 magos A53 vs 4 magos A7, órajel alacsonyabb de az A53 eleve gyorsabb), ez mellett itthon is használható 4G-t tud (800Mhz). Kamerája szintén jobb, akku se gyengébb. Árban is azonos (65 edigitalon). Szóval miért ne lenne jobb.

(#77772) Tosee válasza quailstorm (#77769) üzenetére


Tosee
őstag

Akkor nem is kérdés, hogy melyik lesz!
Köszönöm a segítséget! :R

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#77773) Buksi20


Buksi20
tag

Szerintetek melyik telefont válasszam:
Huawei ascend g6 vagy az LG leont? igazából az lg mellett csak az szerepel hogy újabb, a lollipop,snapi 410, de a g6 jobb kamerában kijelzőben, kinézetben
segítsetek a döntésben

Chuck Noris hülyére vert egy okostelefont :)

(#77774) voyager4.4 válasza madrac (#77697) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Tudom miről beszélsz. Én is belefutottam már adott márkából gyengébb termékekbe, ettől függetlenül nem szólom le. (Konkrétan a Samsung az)

"Viszont olyan kijelentést nem tennék hogy minden gyártó gyárt minősíthetetlen szemetet is, és hála istennek nem minden márka a cordon-nál köt ki... Ez hasonló mint az mtk vs többi soc már-már vallási vita.."

Vallási vitától azért távol áll, szívesen felsorolnám ezeket a minősíthetetlen készülékeket tételesen, ha lenne időm, de szerintem mindenki tud kapásból 2-3-at egyébként megbízható gyártóktól is.

no fate but what we make

(#77775) dokee78 válasza Buksi20 (#77773) üzenetére


dokee78
félisten

Ha csak a 2 játszik akkor a Leon.
Bár nem tudni,hosszabb használat után mennyire lassul be a rendszer a Lollipoppal.

Én listaáron vettem Telekomnál 40.000 a Huawei Ascend G620s (39.000)

Khaosz55 Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik

[ Szerkesztve ]

(#77776) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
nem tudom melyik topic a megfelelő erre ezért ide írom a problémámat.

LG G2-es telefonom van. A E-mail-ben 2 fiók is be van állítva külön szolgáltatóktól. Minden rendben működött hétvégéig.

Jelenleg nem olvassa be az imap szerverről a leveleket az egyik fiókból. Az írja ki: " A hálózat ideglenesen nem elérhető próbálja újra"
Ez a postafiók PO3-al be van állítva a céges gépemen és hiba nélkül működik.

Az LG G2-n is szükséges, hogy el tudjam olvasni a leveleket.

Feltelepíttettem egy másik mail programot (Email) amivel már lekérdi a leveleket viszont ha megnyitom, akkor nem jeleníti meg a levelet. Üres ablak lesz csak.

Felraktam egy 3. levelező programot (mymail) amivel már lehívja a leveleket és és meg is tudom nyitni, viszont a felhasználó nevemmel akar levelet írni. A felhasználó nevem és a mail címem más. Még nem néztem meg alaposan, lehet be lehet állítani.

Azt szeretném elérni, hogy a az eredetivel is működjön a levelezés.

Tudnátok ebben segíteni nekem ?

Vagy tudtok mondani egy topicot ami ezzel foglalkozik ?

A másik dolog még hogy felhívtam a szolgáltatót és megnézték és login is logout megtörténik mobil eszközről. Véleményük szerint náluk minden rendben van.

Utazom külföldre szóval nagyon égető hogy tudjam olvasni és válaszolni a levelekre.

Kösz a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#77777) monti0222w válasza Xever (#77762) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, a Honorról pár dolgot tisztázunk, a gyári rom tökéletes úgy ahogy van, hidd el ezt használom már egy fél éve probléma mentesen. Ha olvasod a topicját, mint én is akkor tudhatnád, hogy kevesen romolnak vele, nincs szükség rá! Az aksi idő átlagos felhasználással kb. 2nap, nem hiszem, hogy rossz lenne. Akadással nem találkoztam. Nem tökéletes telefon, van nála jobb, szebb, erősebb is, de szerintem mindenre elég, nem hiba mentes vannak akiknek hibás, vagy gondja van vele, de kérdem én van olyan telefon gyártó akinek a gyártási szériájában nincs hibás darab? Mindegyik topicban olvashatsz ilyeneket!
Ennyit a Honorról, és ha ajánlhatok telefont akkor mondanám a Xiaomi M4-t, vagy a Meizu Mx 4-t, mindkét telefon tavalyi csúcs kategóriás és valószínű még a bennük lévő soc elég lesz jó darabig a támogatásról nem is beszélve. :K

(#77778) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Bocsi az új kérdésért :U , de remélhetőleg jobban benne vagytok. 100k környékén melyik 5.5 col körülinek van a legtöbb extrája? Tehát különböző featurek, amelyek mások számára akár feleslegesek is lehetnek. :D

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#77779) monti0222w válasza SkiDev (#77778) üzenetére


monti0222w
addikt

Meizu M1 Note. :)

(#77780) trialboj


trialboj
őstag

minidealen kívül van más kínai weboldal ahol esetleg másféle típusokat is találni? Vagy ami itt nincs azzal már nem is éri meg foglalkozni?
Piros telefont kellene találnom :))

Mellesleg, nem tudna valaki segíteni hogy kell hatékonyan keresni? A topikban rákerestem a "piros" kulcsszóra, és találtam is pár használható kommentet, de hiába kattintok a bejegyzés számára, csak azt az 1 kommentet hozza ki. És ahhoz hogy lássam mit reagáltak rá, végig kell böngésszem a listázást, hogy pont ahhoz a hsz-hez jussak el. Én elég türelmesnek tartom magam, de miután már 3. alkalommal csináltam ezt végig, és semmit nem találtam eléggé idegesített hogy ilyen körülményesen értem el 0 eredményt.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#77781) Viktor0610 válasza trialboj (#77780) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az offra.
Megnézed a bejegyzés számát, és a lenyitható számlálóban megkeresed azt a részt a topikból, amiben a kérdéses hozzászólás is benne van, vagy csak simán átírod a link például a te hozzászólásod linkjében a két számot másra. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#77782) pècsimunkás válasza trialboj (#77780) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Lenovo vibe x2 , ès ha mèg kapható Lenovo s820 .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#77783) SkiDev válasza trialboj (#77780) üzenetére


SkiDev
senior tag

A legegyszerűbb, ha megvan a link és behozta azt az egy hozzászólást, alul a nyílra mész és egyenesen a beszélgetésbe visz a topic. (Sőt, ha meg akarod hagyni a kulcskeresőt, akkor jobb gomb a nyilra és megnyitás új ablakban ;) )

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#77784) Mark0056


Mark0056
csendes tag

TURBADO-val kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Árukeresős értékelések alapján elég meggyőző.

(#77785) kovybaby


kovybaby
csendes tag

Sziasztok!
Erről az oldalról mennyire érdemes rendelni?
http://www.expansys.hu

Köszi

(#77786) DANDE22 válasza Xever (#77743) üzenetére


DANDE22
tag

Ha nem riasztanak meg a Sony-t szidók és tudsz ennyit rászánni (nem többet), és nem kell nagyobb méret, akkor Z3c-nél nehezen találsz alkalmasabbat (bár tuti van). Frissíteni biztos folyamatosan fogják, és elég jól bírja, gyors, és szerintem az lesz később is. Nagyon örülök (egyenlőre :) ) hogy sikerült beruháznom rá. Persze ez sem kompromisszum nélküli (nem tudom távkapcsolóként használni mint az LG-t :)) )

(#77787) Flind válasza kovybaby (#77785) üzenetére


Flind
senior tag

Általában nagyon.

(#77788) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Sajnos már nem figyelem annyira a piacot, de húgom feldobta a magas labdát, ilyesmi telefonra lenne szüksége, remélem tudtok segíteni. :D

Max 80 ezer forint, ez a full top, nincs feljebb.

____________________________________________________________________

--Nem feltétel, hogy szolgáltatónál vegye.
--4.7" - 5"
("Es nem tudom hogy egy 5 colos lehet e full hd kijelzo, de ha lehet akkor NE legyen mert felesleg es csak lemerul" :DD )
--Andoid 4.4+
--Korrekt képeket csináljon (8mp+ no offense :) )
--2 GB ram (azt hiszem ez elvárható)
--Fizikai gombok
--Samsung no way

"Ha van ilyen de drágább akkor megvárom amíg lemegy az ára"
___________________________________________________________________

Nem tudom sok-e a feltétel, remélem beugrik nektek 1-2 opció.

Üdv, sarkanyolo

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#77789) Ájvé válasza sarkanyolo2 (#77788) üzenetére


Ájvé
veterán

Huawei P8 Lite.

(#77790) Keil Walker válasza trialboj (#77780) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Itt tudod szűrni a telefonokat mindenféle szempont alapján, köztük a szín alapján is.

[ Szerkesztve ]

(#77791) dokee78 válasza Ájvé (#77789) üzenetére


dokee78
félisten

Fizikai gombokat írt.
Ha arra gondol amire én akkor a p8 lite kilőve.
Pedig pöpec teló lett.

(#77792) Zeki válasza sarkanyolo2 (#77788) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fizikai menü gomb? Már nem divat. Max a samsungnál van ilyen.

(#77793) Shingen válasza dokee78 (#77791) üzenetére


Shingen
addikt

Pedig pöpec teló lett.

Igen nem tűnik rossznak, bár még személyesen nem néztem meg, de azért az itt elhangzottak alapján vannak kétségeim.
Az aksi egy dolog, de ez a gyenge háttérvilágítás, meg a gyenge vaku.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#77794) Ájvé válasza dokee78 (#77791) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát akkor keresgélhet, mert nem sok telefon van, legtöbbnek csak ki-be kapcsoló és hangerő gombja van már csak.

(#77795) Shingen válasza Ájvé (#77794) üzenetére


Shingen
addikt

HTC van olyan teloja ami ilyen nem?
Blackberry is újra vissza akar térni ilyen telo gyártásra?

風林火山

(#77796) tisn


tisn
addikt

hi

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)

Minel olcsobb, mondjuk netto 30k

- Használt vagy új

- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
t-mobile, kartyas

szerk: lehet, hogy az asszony elofizujara vennem, ha tudok a cegre szamlat kerni. de valoszinuleg nem megy, nekem meg meg nem lehet uj keszuleket vennem, ezert marad a cegesre domino vetel

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
10 eves gyereknek lesz

- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)

jatek (nem kell 3d, lanyos vackok), viber, facse, telefonalas

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?

csak droid, nem szereti a wp-t (nekem az van)

Kosz a segitseget.

[ Szerkesztve ]

(#77797) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Srácok az a vicc, hogy szeretne fizikai gombot, de ő is a P8 Lite ot nézte ki, úgyhogy egyre gondoltatok. :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#77798) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni Tőletek Androidos telefon vásárlás tekintetében, a következő paraméterek alapján:

- Kijelző: MAX 4,5"
- Ár: MAX 50.000Ft
- Egyéb elvárás: Magyarországon megvásárolható legyen

+ Mivel nem követem az Androidos vonalat már régóta (elégedett WP felhasználó lévén), ezért olyan kérésem lenne még, hogy ha lehet, maxoljuk ki az árat, és amit ennyiből ki lehet hozni, azt hozzuk ki (mondjuk LG G2 mini, vagy Sony Xperia Z1 compact, stb...)

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#77799) Gery1987 válasza tisn (#77796) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Hűha! 30k kártyásan és Android? Fel van adva a lecke.

Samsung Galaxy Ace 3 LTE+JBL hangszóró. Nem épp a legjobb választás már.
Alcatel One Touch Pop 2+fejhallgató. Ez Snapdragon 410-es chipset. A Samsungnál jobb.

Ez a kettő. Mert ezen kívül csak a Lumia 635 LTE lenne, az meg WP és ugye kiesett.

Én az Alcatelt venném. Időtállóbb már mint az Ace 3 LTE.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#77800) tisn válasza Gery1987 (#77799) üzenetére


tisn
addikt

(B)30k + afa(/B), br 40k korul, ha van jobb best buy vetel, mondjuk 42k-ert, akkor inkabb raszanom

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.