Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77451) Ájvé válasza LaptopSystem (#77450) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez megint egy újabb opció, strapabíró telefonok általában nem szoktak szépek lenni, strapabírás egyébként mit takar a te olvasatodban?

(#77452) Zeki válasza LaptopSystem (#77450) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vízállós a Sony M2. IP68 szabványos, az elég abba.

(#77453) LaptopSystem válasza Ájvé (#77451) üzenetére

dobálni nem szoktam,csak annyi elvárásom lenne vele kapcsolatban,hogy két évet minimum kibírjon

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#77454) Zeki válasza LaptopSystem (#77453) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ehhez egy 2 éve gyártott teló kellene, amiből 1 sem romlott el, és még újonnan kapható.
Mert különben honnan lehetne előre tudni, hogy 2 év alatt melyik fog elromlani?

(#77455) LaptopSystem

LG G4 vagy Samsung Galaxy S6 Edge a jobb választás?

kamerában nagyon jó az LG :) [link]

mondjuk a Samsung sem rossz

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#77456) LaptopSystem válasza Zeki (#77454) üzenetére

mint az üzleti laptopoknál,azért vannak megbízható márkák amik nem egy év után adják be az unalmast,gondolom a prémium márkák ilyenek nem?

Lenovo például laptopban nagyon jó :) a Samsung,Asus,Acer már nem annyira :N

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#77457) kali válasza Smile8822 (#77429) üzenetére


kali
legenda

nem jobban, mint bármelyik másik adott kategóriában.
ami például az iphone 6 üvegét képes megkarcolni, az az s6-ét is, de sok fizikai behatás ellen mindegyik elég jól véd.

DeathAdder; az s széria eddig valóban gyorsabban olcsósodott, mint történt az a note esetén, ezért nem lehetetlen, hogy a későbbiekben is így lesz.

(#77458) Ozsi009


Ozsi009
tag

Sziasztok!

Honor 4x-ről mi a véleményetek? Max. 65e-ért ezt gondolom a legjobbnak, de nem vagyok túl tájékozott szóval szívesen fogadom a véleményeket. :) Tesztet olvastam róla, de személyes tapasztalat is érdekelne.
Van jobb választás? Face, net, néha akár komolyabb játékok is.

Köszi!

(#77459) Sanyig4 válasza LaptopSystem (#77456) üzenetére


Sanyig4
tag

Nekem a Motorola-val vannak kimondottan pozitív tapasztalataim. 2,5 fél éves Motorola Atrix 2 ma is újszerű állapotú zsebben hordva. Vess egy pillantást a Moto jelenlegi kínálatára, nem nagyon lehet mellényúlni.
A jelenlegi modellek a Google szárnya alatt lettek fejlesztve. Jelenleg már a Lenovo tulajdonban van a Motorola...

(#77460) voyager4.4 válasza LaptopSystem (#77456) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Szerintem maradj a Samsung vonalon a 2 év prémium gari miatt (regisztrálni kell), mert ha baj van akkor a garancia az ami megvéd, ebben pedig jelenleg a Samu a király. S6 Active, vagy ha nem akarsz várni akkor S5 Active, bizonyos fokig strapabírók de azért nem falazótéglák és még az S5 hw-e is elmegy 2 évet lazán.

no fate but what we make

(#77461) Linda1


Linda1
aktív tag

Asus zenfone 2, 2/8Gb-ról mi a véleményetek, intel csipről tapasztalat?

(#77462) GaborGh válasza GaborGh (#77412) üzenetére


GaborGh
őstag

Up

(#77463) voyager4.4 válasza GaborGh (#77462) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nincs benne közelségérzékelő. Gondolom nem lenne jobb az sem, ha végig aktív lenne a kijelző és az arcoddal bontanád a vonalat...

no fate but what we make

(#77464) csirifiszkio


csirifiszkio
csendes tag

Sziasztok!

A kisfiamnak szeretnék telefont venni, ami az első lenne neki. Nagyon szereti a játékokat amiből következik hogy olyan lenne jó ami azért futtatja a jelenlegi népszerű alkalmazásokat. Fényképes, zene, és és a fent megjelölt kritériumok vannak. Maximum 30e Ft-ot tudnék rá szánni.
Nagyon megköszönném a hozzáértő segítségeteket, mert nem szeretnék neki csalódást okozni.

Köszönöm!

(#77465) artiny


artiny
őstag

Melyik a legjobb választás ezek kozul?
most egy sony xpreia e3 van,de apum vehet ki egy ujat lekotesre...

ezek vannak amire nem kell sokat fizetni havonta:

LG Spirit 4G LTE
Samsung Galaxy Ace 4
Lenovo A536
Microsoft Lumia 635

[ Szerkesztve ]

(#77466) Gery1987 válasza csirifiszkio (#77464) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Op3n Dott Phone ha még van a Tescoban.

artiny

Szia!

Nálam a Lenovo kapna +1-et mert nekem az van és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Van bene minden még értesítő LED is! 3 színben villog. Pluszban van a csomagban szilikon tok és +fólia. A telefonon meg gyárilag van.

A Samsung és az LG elvileg jobb chipsettel van ellátva, viszont kisebb és jó pár dolog hiányzik belőlük. A Samsung-ban nincs semmilyen érzékelő csak gyorsulásmérő. A chipset csak 10%-al erősebb a Lenovo-hoz képest.

A Lumia is klafa.

Nálam Lenovo A536 v Nokia Lumia 635.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#77467) artiny válasza Gery1987 (#77466) üzenetére


artiny
őstag

Szia! Köszi a választ. En is a Lenovo fele hajlok :)

(#77468) voyager4.4 válasza artiny (#77465) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Helló !

Spirit és Ace4 közül válassz ! Személy szerint az Ace4-et vinném, hangyányival pörgősebb, illetve a sw is jobban sikerült, ha viszont fontos a kamera akkor a spirit lehet a nyerő, illetve még a friss droidot tudom felhozni a spirit mellett.
Lenovo a kijelző miatt a Lumia meg a fél giga ram miatt kieső helyen van.

no fate but what we make

(#77469) Ájvé válasza csirifiszkio (#77464) üzenetére


Ájvé
veterán

Lenovo A328

artiny:
Ahogy előttem írták Ace4 vagy ha fontos a lurkó á kijelző felbontás és közelség szenzor akkor Spirit.
Lenovo 5"-on wvga felbontással mellé pedig MT6582-vel, labdába se rúghat S410-el szemben, egyszerűen badarság lenne ezt választani.

[ Szerkesztve ]

(#77470) Gery1987 válasza Ájvé (#77469) üzenetére


Gery1987
őstag

A Lenovo A328-nak meg olyan szűk a belső tárhelye, pont az a szar. A KitKat és a Lenovo megoldásán meg a root sem segít. A belső tárhely és SD ugyanaz! Nem települ rá semmi. Ráadásul ugyanaz a chipset viszi mint az A536-ot, amit annál meg leszidtál. Fura.

Azt meg végképp nem értem hogy minek van lehúzva ez a chipset. Nézzétek már meg mennyivel gyengébb az S410-hez képest. Kb. 10%-al! Az meg elenyésző. A kijelzővel nincs komoly baj. Tökéletes a chipset, ehhez a telefon több nem kell. Pikk-pakk teszi a dolgát nem véletlenül nem lehet kiírtani az alsó kategóriából.

Közelség szenzor igaz ebben sincs, de garantálom hogy 100%-ig biztosan lezár a kijelző. Ez sem működik az A328-ban. Volt olyanom, és nem véletlenül váltottam. Az A536 simán vállalható készülék. Annak aki nem kell mindig a csúcs hanem telefon kell neki amire kell.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#77471) GaborGh válasza voyager4.4 (#77463) üzenetére


GaborGh
őstag

Ty :)

Teljesen igazad van.

(#77472) blakey válasza voyager4.4 (#77468) üzenetére


blakey
titán

A Lumia 635-ből ban 1 gigás változat is. Ettől függetlenül a Soirit jó választás lehet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77473) Ájvé válasza Gery1987 (#77470) üzenetére


Ájvé
veterán

De legalább egy megbízható készüléket kapsz amivel nincsen ezeregy probléma (nézz be teszkós mobil formába).
Igen, mert ott képbe vannak jobb mobilok (Ace4, Spirit), ezek mellett helyesség MT6582-t venni, de tejesen másnak írtam azt. 30-ig nincs nagyon jobb chipsetes mobil, de 40-töl én már nem igen vennék MT6582-vel mobilt.
Nagyon el vagy tévedve. Ne csak azt a rohadt antutu számokat nézd, ott tényleg nincs nagy különbség. Cortex A7 labdába se rúghat A53 mellett (40% körüli teljesítménybeli különbség van), de ami sokkal siralmasabb az a GPU, 9 Gflops a Mali 400mp2 nyers számítósi teljesítménye, még Adreno 306-nak 24, nem beszélve róla, hogy mennyire elavult már (Adreno 306 se mai, de mali 400 szinte őskövület, Samsung Galaxy S 2 is ezzel jött idestove 4 évvel ezelőtt).
Jó az MT6582 belépő szinten, de amint felmerül egy újabb fajta soc, el is lehet felejteni.

(#77474) ÉNERGIE


ÉNERGIE
tag

Mennyi a reális ár most egy Samsung S4ért amibe új gyári alaplap van és féléves gyári kijelző? Állapotra szép...

(#77475) Ájvé válasza ÉNERGIE (#77474) üzenetére


Ájvé
veterán

73-ért már kapsz bolti garanciásat, állapottól és meglévő garancia függvényében döntenék. Alaplap csere kicsit gyanús nekem azért.

(#77476) ÉNERGIE válasza Ájvé (#77475) üzenetére


ÉNERGIE
tag

sajátom és eladni szeretném, amíg szervizbe volt vettem egy G3-at(amit sztem szintén eladok és S6 lesz), 60ért kezdtem el árulni 2hete, már 55ért adom mert annyiért elvitték volna csak nem adtam oda...de 1hete 55 és meg se csörren a telefon :U nem volt olcsó bele az új lap és kijelző sem épp ezért nem értem...bár lehet sokan inkább vesznek 40ért egy lelakottat és az is S4...

[ Szerkesztve ]

(#77477) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Tudnátok ajánlani pár olyan telefont és/vagy gyártót ami gyári androidot futtat (Google Nexus, Motorolán kívül)? A Sony/Samu/LG gyári szoftvereitől a gutaütés kerülget. :D

Let the Zone take me if I am.

(#77478) Razzul


Razzul
senior tag

Sziasztok!

Nekem is némi segítségre lenne szükségem. Ismerősömnek néznék telót, ami kiváltaná a mostani telefonját (Xperia E1), fényképezőjét és valamilyen szinten a laptopját is.

Amennyit rászánna az annyi amennyiből kijön a legolcsóbb telefon, ami minden szükségletét kielégíti, de nem árt ha kb. olyan 60k HUF körül megáll.
Fontosabb szempontok:
-Hosszú üzemidő, lehetőleg 5 óra kijelzőidő körül, vagy afelett
-5 megapixel feletti kamera
-Gyors mobilnet, OneDrive szinkronizálásra is.
-Viszonylag nagy kijelző 5-5,5 hüvelyk környékén
-2 évig lehetőleg ne lassuljon
-Játék egyáltalán nem számít

Ami még kérdéses, hogy WP-re van e a Budapest Menetrend nevű apphoz hasonló alkalmazás, ha igen akkor az sem számít a WP-nek negatívumként. Továbbá, ha nagyon jó zenei képességekkel rendelkezik a telefon akkor az is piros pont, de ez sem létszükséglet.

Stat crux dum volvitur orbis

(#77479) ÉNERGIE válasza Razzul (#77478) üzenetére


ÉNERGIE
tag

tudom ajánlani akkor az eladó S4-esem :D új lap van benne féléves kijelző(fél éve vettem törött kijelzővel és rakattam bele újat), nálam sose lassult be, reggel 8tól este 8ig telefon wifis net ment rajta és 8körül kezdett el 20%nál csipogni a töltőért. Kijelzője 5"-os ha jól tudom, 55-be adom, fekete független.

(#77480) Ájvé válasza Razzul (#77478) üzenetére


Ájvé
veterán

65-ért Honor 4x, ez alatt nehéz lesz megfelelőt találni, szerintem ez jó, megérti az árát.

[ Szerkesztve ]

(#77481) Berger92


Berger92
csendes tag

Sziasztok!

Flottásként lehetőségem van némi kedvezménnyel telót venni és nem tudok dönteni. Jelenlegi jelöltek: iPhone 6 vagy Samsung Galaxy S6.
Nem volt komoly androidos telóm, se iOS-es készülékem. Szerettem volna az almás terméket kipróbálni, de nézegettem pár videót a galaxy S6-ról, és elbizonytalanodtam. Úgy gondolom nem vagyok extrém telefon felhasználó, nem rakom tele mindenféle appokkal.
Szeretném hogy rendesen, gyorsan működjön, ne fagyjon le - és főleg ne úgy, hogy nem veszem észre. Dokumentumokat, tömörített állományokat, forráskódokat is szeretnék nézegetni rajta. Fotózni, videózni fogok rajta, nem is keveset. Néha játszok is, de nem gyakran.
Mindkét készülékben van bőven dolog, ami tetszik, így inkább az aggályaimat írnám le.

S6:
- android...Lefagy, belassul bizonyos idő utána(!!!)
- Leggyakoribb garanciális ügyintézés: szoftverfrissítés
- QHD felbontás -> több pixel -> nagyobb esély a pixelhibára, amit ha jól tudom csak bizonyos hibaszám felett javítanak, valamint játékoknál ez kisebb probléma

iPhone 6:
- az iOS kis bővíthetősége(!!!)
- iTunes-al szórakozás a gépen
- Ismeretlen fájltípussal nem tud mit kezdeni
- (ha jól tudom akkor a tömörített fájlokat sem tudja kezelni)

Ahol ott a 3 felkiáltójel, azok aggasztanak a legjobban.
(Bocsi, ha hülyeséget írtam valahol, profi nem vagyok a témában)
Bármilyen tanácsnak, építő jellegű hozzászólásnak örülök. Köszönöm előre is.

(#77482) Razzul válasza Ájvé (#77480) üzenetére


Razzul
senior tag

Köszi, valszeg akkor ez lesz. :R
WP-ből esetleg valami megfelelő? Csak hogy abból is tudjak mit mondani. :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#77483) Ájvé válasza Razzul (#77482) üzenetére


Ájvé
veterán

Wp-ben nem vagyok jártas, majd valaki más ír alternatívát belőle.

Berger92:
S6-al kapcsolatban írok,
Annyira nem jellemző azért a lassulás, főleg nem csúcskategóriában. Olcsóbb készülékekkel van inkább ez a gond. Volt egy Thl w100-as telefonom amin szinte stock android van, barátom használja, lassan 2 éves lesz és most is gyors pedig akkor se volt csúcs mikor megvettem. Legrosszabb esetben gyári visszaállítást kell csinálni (teljesen alap dolog, menüben elérhető, két érintés és pár perc alatt megvan, mindent töröl a telefonról és olyan lesz mint mikor először a kezdve vetted. Szoftveres frissítés pedig már egyszerűen elvégezhető, telefon kiírja, csinálsz egy biztonsági mentést utána rányomsz és automatán megcsinálja.
QHD felbontás max annyiban lenne hátrány hogy erős hardver kell a meghajtásához, de ez megvan S6-ban. Pixel hibát meg alig van esélyed kiszúrni is mivel annyira kicsik a pixelek, de 8 napon belül ki tudod szúrni ha ilyen van (jellemzően első 3 napban megjelenik ha van hiba, ez idő után nagyon kicsi az esély erre) és vissza tudod küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#77484) mjani1172


mjani1172
addikt

Sziasztok!

LG F6 ot váltanék le.Nem szeretnék visszalépni semmiben,annyi minimum kell mint amit az LG tud
-legyen NFC
-Infra
-4g
-led
-hosszú üzemidő
-megbízhatóság.
-sd bővíthetőség

A gyorsaság meg a felbontás nem érdekel,de a kamera nagyon fontos.
A megcélzott összeg 100e ft körül lenne.Néztem a Honor 6 -ot de látom van sárgulás,nem ébresztés,hálózatdobálás,és a magyarban még NFC sincs.
Ha van valakinek ötlete szívesen veszem.

Üdv

(#77485) hitchins válasza Berger92 (#77481) üzenetére


hitchins
őstag

Hat szerintem ez kb olyan hogy almat vagy kortet egyel-e.
Mindketto tokeletesen jo telefon.
Csodalkoznek ha S6 lefagyna;) foleg az altalad leirt felhasznalas eseten.
Eddigi tapasztalataim alapjan Samsung az egyik legkorrektebb szerviz teren.

Ios bovithetosegen mit ertesz?
itunes valos dolog ha zavar akkor marad az android.

Osszesegeben nem is telefont hanem op rendszert kellene valasztanod. Tudasban mindketto boven ki fog elegiteni.
En nyitottsag testreszabhatosag miatt android melle teszem a voksot, de van aki el hal az iosert.
Jo atgondolt jol osszerakott rendszer.
Ezt szerintem annyira szubjektiv hogy Neked kellene eldontened.

[ Szerkesztve ]

(#77486) monti0222w válasza mjani1172 (#77484) üzenetére


monti0222w
addikt

Maradj a Honornál, van akiknél ez, ezek előfordulnak, de nem jellemző és ezt a töpicjában is megmondják neked. :K

(#77487) blakey válasza hitchins (#77485) üzenetére


blakey
titán

itunes valos dolog - nézőpont kérdése, 1,5 éve nem voltam itunes közelébe, pedig mac-em van, simán megoldható JB nélkül is, nem kell itunes szinte semmihez, max. ha gépen keresztül szeretnénk frissíteni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77488) mjani1172 válasza monti0222w (#77486) üzenetére


mjani1172
addikt

A Honor topicot minden nap olvasom,az első perctől kezdve. :-)

(#77489) xmaas válasza Berger92 (#77481) üzenetére


xmaas
őstag

Az android se fagy le igazabol ha normalisan van hasznalva es nincs telepakolva a keszulek minden hulyesegel vagy nem akar kitudja mennyi dolgot futattni az ember egyszerre amit igazabol nem is nagyon ertek ez egy okostelefon es nem egy asztali gep vagy laptop ne is akarjuk annyit csinalni vele es akkor nem lesz gond azzal se ,i6 vs S6 szamomra egyertelmuen a S6 jonne ki gyoztesen hacsak valamilyen oknal fogva nincs egeto szuksege az embernek az Apple " feelingre"

[ Szerkesztve ]

(#77490) monti0222w válasza mjani1172 (#77488) üzenetére


monti0222w
addikt

Elhiszem, de akkor hozasd kínából azokra nem volt panasz, ha olvastad akkor ezt is tudod! :)

(#77491) Krisz79 válasza ÉNERGIE (#77476) üzenetére


Krisz79
őstag

A G3-at miért adod el?
Mi a véleményed róla?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#77492) Krisz79 válasza Krisz79 (#77491) üzenetére


Krisz79
őstag

Sorry,lejárt a szerkesztési idő.
Gondolkodom,hogy cserélem Nexus 5-m.
Mi a véleményetek,ha LG G3-ban gondolkodom.
A készülék háza igényes benyomást kelt az emberben. (ami nem tetszik,a gyártó logója elöl-hátul.)
(Tetszik még: Galaxy S6 és az Iphone6 is , utóbbinak nem túl "combos" a mérete: 4,7". Illetve még elég magas áron juthatunk hozzá.)

#77493) Berger92
Két teljesen különböző op.rendszer megosztja a felhasználók véleményét!
Mind a 2 telefon szuper a "maga világában" .
Vannak előnyök,hátrányok, komprumisszumot igyis-úgyis kötnöd kell.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#77493) Berger92


Berger92
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.

iOS bővíthetőségén azt értem hogy pl nem lehet lecserélni a lock screent meg ehhez hasonló androidban megtalalható rugalmasság hiányát.

iTunesnál arra gondolok hogy nem lehet pendrivenak használni a telót. Nem tudok akarmit rárakni. Filmeket konvertálgatni kell, stb. És kell a gépre a progi h lássa a telót rendesen.

1-2 ismerősömnek van galaxy s3. Anno imádták, most dobná ki mind a kukába. És az s3 elég jó teló lett.

(#77494) phanze válasza jUUh (#77210) üzenetére


phanze
aktív tag

+1 millió a meizu mx3-hoz az neked lett kitalálva! ;) :K
(kicsit nagyobb mint 5 col de rendkívül kompakt)

(#77495) voyager4.4 válasza Krisz79 (#77492) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Szerintem N5-ről visszalépés lenne a G3. Igaz sokat simult a teló a frissítésekkel, de szerintem a gördülékenység látszatát most az animációkkal igyekszik fenntartani... Tehát már nem akad borzalmasan, de messze van a többi csúcskészüléktől. Kár mert egyébként tényleg györnyörű, formatervben és kijelzőben is.

no fate but what we make

(#77496) Krisz79 válasza voyager4.4 (#77495) üzenetére


Krisz79
őstag

De akkor ,hova tovább?
Mindenféle kinai telefonnak nem vagyok a pártján.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#77497) Krisza0508


Krisza0508
csendes tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok. Szerintetek melyik lenne a jobb vétel.
Samsung S4 Mini 24000.-Ft, bár most nincs készleten
Samsung Galaxy Grand Prime 38000.- Ft, szolgáltatónál.
A keretbe mindkettő belefér. Jól működjön, az a lényeg. Főként internetezésre kéne, telefonálás mellett, meg néha fényképezésre, ha más nincs kéznél. És persze ne nagyon kelljen vele szervizbe rohangálni.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#77498) Ájvé válasza Krisza0508 (#77497) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha csak ezek játszanak akkor S4 mini.

(#77499) voyager4.4 válasza Krisz79 (#77496) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nexusról hova tovább ? Droidban azért ez nehéz kérdés. N6, One+ ? Iphone esetleg ?

no fate but what we make

(#77500) Neil Watts válasza Razzul (#77478) üzenetére


Neil Watts
veterán

640 XL? :)

Üdv. core2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.