Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185051) Viktor0610 válasza rasotamas (#185050) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire réazletesen nem hinném, hogy bárki kigyűjtötte volna a dolgokat, pláne nem hinném, hogy karban is tartaná.

Samsung Galaxy A54

(#185052) Ájvé válasza rasotamas (#185050) üzenetére


Ájvé
veterán

Ezek nem egyedi dolgok, sok készülék tudja. Azt hogy mit találnak ki és mit tesznek bele minden gyártó válogatja, ez úgy is egyéni pteferencia, UI-tól függ vagy OS-tól, mivel Huawei saját OS-t is fejleszt ezzel a teljes Android szisztémát dobja, többi készülék ügye mind Android alapú, kivéve természetesen az iOS, az egy másik világ.
Minél több ilyen általad is írt egyedi dolog van benne, annál inkább az van szabva az OS, ez még magában nem feltétlenül hátrány, de sok bloatware már bizony az, nem beszélve mondjuk a reklámokról lásd Xiaomi.
Magát az UI-t kell megismerni ezekhez, kinek mi tetszik.
Pixelbe lehet nincs ilyen, de mi hiányzik? Dupla kopo mondjuk alap, úgy tudom Androidba alapból van ilyen lehetőség, csak nem biztos hogy az adott készülék vagy UI támogatja ezt.
Osztott képernyőnek mondjuk nem látom sok értelmét, mert túl kicsi ehhez egy telefon képernyője, de mondjuk egykezes módnak van szerintem értelme.

(#185053) atee


atee
őstag

Sziasztok!

Kislányom meg fogja kapni első új telefonját.
Első körben Samsung A34 a kinezett. Ennek a képességei megfelelnek. Ez nagyon kedvező áron kapható telekom kedvezményemmel.
Ráadás, hogy van lila :))
A kérdés az, hogy van e alternatíva 50-60k körül hasonló vagy jobb képességekkel. Magyar beszerzéssel bármilyen mobil boltból?
Mert akkor nem biztos, hogy el lőném a telekomos kedvezményem erre.

Köszönöm!

D-day 2002-01-04 01:54

(#185054) Sgr_A válasza atee (#185053) üzenetére


Sgr_A
addikt

Annyiért nem hiszem
az a belépő szint alja

(#185055) Ájvé válasza atee (#185053) üzenetére


Ájvé
veterán

A34 lista áron 100k (telekomnál, de általában 120-130k a legtöbb helyen normális garanciával), szóval 50-60-ért egész biztosan nem fogsz semmilyen készüléket találni ami esetleg csak meg tudja közelíteni ezt a tudást ennyiért.

(#185056) Cblacksmithc válasza Ájvé (#185055) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

+1

(#185057) atee válasza Ájvé (#185055) üzenetére


atee
őstag

Redmi note 12 5g pl. 65k. Az nem hasonló?
Innen jött a 60k körüli ár.
Na meg onnan, hogy 23k ért tudom kihozni az A34 et. Szóval végülis kézenfekvő, hiszen köze A54 tudás kevesebb mint fele pénzért.

D-day 2002-01-04 01:54

(#185058) maczera válasza atee (#185057) üzenetére


maczera
aktív tag

Redmi note 12 5g pl. 65k. Az nem hasonló?
Gondolom, 4GB RAM-mal?

(#185059) floratm válasza Ájvé (#185052) üzenetére


floratm
senior tag

"...nem beszélve mondjuk a reklámokról lásd Xiaomi."

Azóta sincsenek reklámok a xiaomiban... Lehet h a redmire gondoltál... De tudod ezt szerintem te is csak adod a müsort ;]

[ Szerkesztve ]

(#185060) Ájvé válasza atee (#185057) üzenetére


Ájvé
veterán

Távolról sem, normális helyről az is 76k (emag), ez alsó belépő kategóriás, A34 pedig legalább közép kategóriás.

floratm
Redmi és Xiaomi ugyan az, Redmi egy almárka lett (mint régen a Huawei és Honor), tök ugyan az az OS (Hyper OS) és tele van előre telepített appokkal, bloatware és reklámok futnak sok helyen, van róla külön lista hogyan tudod őket tiltani vagy csökkenteni. Volt eddig Mi 3, Mi 8, Mi 10T Light, Xiaomi 12-es telefonom, szóval nem gondolom hogy túl sok újdonságot tudsz mondani, modromok bugyrait is megjártam velük, ebben legalább jó volt a Xiaomi, de ezt is nagyon kezdik korlátozni (még megy mondjuk).

(#185061) atee válasza Ájvé (#185060) üzenetére


atee
őstag

Akkor szerintem ez el is dőlt.

Köszönöm szépen a hozzászólásokat! :R

D-day 2002-01-04 01:54

(#185062) vacs válasza rasotamas (#185050) üzenetére


vacs
veterán

Pl:
Duplakoppal a képernyőt zárjuk le.
- duplakopp képernyőkép: máshol hangerő le + bekapcsoló gomb
- kopp és S rajzolás gördülő képernyőkép: máshol képernyő mentésekor egy kattintással lehet bővített képet csinálni

A Google Pixel nagyon fapados lesz ehhez képest, de sok esetben pont az a jó!
Magyarországon nem fogsz ilyen listát találni, mindig az adott telefon tesztjét olvasd el ott le van írva ezen funkciók többsége!
Xiaomi és Samsung telefonokon van rengeteg "felesleges" app.

De a Pixeleken is van pl Gyors koppintás opció!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#185063) juve600 válasza vacs (#185062) üzenetére


juve600
nagyúr

[link] én pl ezt használom

(#185064) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Betört a képernyője és elsötétült a samsung J6-os őskövületem, úgyhogy telefont kell vennem. (Kijelzőcsere már nem hiszem, hogy értelmes opció ennyi idős telefonnál.) Nézegettem a Samsung Galaxy A14-et, de sajnos nem tud NFC-t, pedig ahhoz ragaszkodnék. Mi lenne ebben a kategóriában olyan, ami tud NFC-t, nem egy ökör ára és teljesen átlag-user igényeket kielégít? Nem kell nagy tárhely, néhány appot használok csak, google keep, vaze, spotify, shazam, simple pay, messenger, miegymás.

Felmerült lehetőségként egy rokonomtól jó állapotú, keveset (kb. 7 hónapot) használt iPhone 11 Pro 64GB 80.000-ért. Szerintetek mi érné meg jobban? Egy új, 80k körüli Samsung (vagy más androidos) vagy az iPhone?

[ Szerkesztve ]

(#185065) m1lan válasza liszi70 (#185064) üzenetére


m1lan
őstag

Van a Galaxy A14-ben NFC, de még az annál is olcsóbb A04s-ben is.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#185066) liszi70 válasza m1lan (#185065) üzenetére


liszi70
nagyúr

Specifikációban benne van, én is láttam, ennek ellenére a kereskedő váltig állítja, hogy NINCS benne. Állítólag van olyan változata az A14-nek, amiben van (talán az 5G-s :F), de az nem a 60k körüli szegmens. Mindezt a kereskedőtől tudom, sőt, nem is egy mondta. Örülnék, ha tényleg tisztáznánk ezt a kérdést. :B

[ Szerkesztve ]

(#185067) vacs válasza liszi70 (#185066) üzenetére


vacs
veterán

"kereskedő váltig állítja, hogy NINCS"
Az ilyen sufni gsmeket jobb elkerülni, mert azt se tudják, hogy mit árulnak.

(^)(>.<)(^)

(#185068) Ájvé válasza liszi70 (#185066) üzenetére


Ájvé
veterán

Hivatalos magyar Samsung oldalon írják hogy van, ha hivatalos forrásból veszed (MM, Euronics stb) akkor kell lennie, ha esetleg még sincs akkor indoklás nélkül vissza tudod küldeni, de ha van rá lehetőség talán üzletben meg tudod nézni, ott kell hogy legyen infó róla.
Teszt:
NFC mindkettőben van,
Persze mobilaréna is tévedhet, de itt hivatalos forrás is alátámasztja, szóval ha hivatalos helyről veszed kell benne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#185069) Viktor0610 válasza liszi70 (#185066) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Régiófüggő.
Tehát Magyarországon hivatalosan forgalomba helyezett A14-ekben van, a himi-humi GSM-ek, ki tudja, honnan behozott verzióiban lehet, nincs.

Samsung Galaxy A54

(#185070) liszi70 válasza Ájvé (#185068) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi mindenkinek!

"ha hivatalos forrásból veszed (MM, Euronics stb) akkor kell lennie"

Az egyik eladó, aki azt mondta, hogy nincs NFC az A14-ben, egy kis gsm bolt tulaja volt valóban, de a másik a euronics-ban volt. :F És át is vezetett a Xiaomi Redmi Note-okhoz. Nem tudom, engedik-e kipróbálni, leellenőrizni. Ha van benne, akkor minden esetben kell lennie NFC ki-be kapcsolónak a menüben?

A kérdésem második bekezdésében említett lehetőséghez mit szóltok? Hasonló áron (80k) egy vadi új androidos, vagy inkább egy használt iPhone 11 Pro? Jó állapotú alma, bár van rajta egy karc, de valóban keveset használt. (2020-ban 330k-ért vették.)

Xiaomi Redmi Note 13 esetleg? :F 80-ért már ezt is kapni.

Minden tanácsnak örülök, nem értek a telefonokhoz, a J6 is maradt volna bármeddig, ha nem hal meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#185071) floratm válasza Ájvé (#185060) üzenetére


floratm
senior tag

"Redmi és Xiaomi ugyan az..."

Hát ha ugyanaz akkor jó...Xiaomi ittvan a kezemben és nincs rajta egy fia- reklám se akár mennyire erolteted :N

(#185072) juve600 válasza Ájvé (#185060) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#185073) Ájvé válasza liszi70 (#185070) üzenetére


Ájvé
veterán

Euronics érdekes, nekem is volt tapasztalatom hogy nem akarták először felbontani, de ha helyben veszed jogod van hozzá, eléggé manupalitívak tudnak lenni (felbontják utána nem tudják eladni stb). Nem szabad hagyni, mutassák meg, Samsung hivatalos oldalán is fent van, ne hagyd hogy kioktasson vagy manipuláljon, megnézheted a kibontott (szokott lenni bontott kiállított készülék egyébként) készüléket vétel előtt megnézheted, hiszen ezek alapján tudsz te is dönteni! Online nincs lehetőséged ezekre, ezért van a 14 napos elállási jogod, boltba viszont van lehetőséged kibontani és megnézni.
Euronics oldalán is fel van tüntetve az NFC, nézd meg a még több specifikációban.

floratm:
Jó neked az enyémbe (legutóbbi Xiaomi 12) volt jó néhány reklám, itt írják több pontban hogyan lehet nagyrészt kigyomlálni ezeket.

(#185074) csp01


csp01
tag

Érdekelne a Realme c67 telefon, de szídják, hogy emmc memóriája van. Ez tényleg olyan rossz dolog?

(#185075) Ájvé válasza csp01 (#185074) üzenetére


Ájvé
veterán

80-ért ez a telefon konkrétan rablás, S685 se túl gyors, az emmc memória lassú. Csak alzan látom, teszteket se nagyon találni róla, más piacra készült szerintem, tetejében iszonyat túl van árazva, ennyiért van Moto G54 ami UFS 2.2-es és SoC is sokkal jobb benne. De nézhetsz más márkát is, ennél könnyű lesz jobbat találni.

(#185076) juve600 válasza Ájvé (#185075) üzenetére


juve600
nagyúr

felejtős

(#185077) vence válasza liszi70 (#185070) üzenetére


vence
junior tag

Ha ennyire ragaszkodsz a dolgokhoz, akkor nem valószínű, hogy jó döntés almára váltani.
De elméletileg gondolom ki is tudnád próbálni, h érdekesnek találod-e, h szinte minden más !!!

Szerintem hosszabb távra most a Moto G54 Power az egyik legjobb választás. Abban egyértelműen van NFC (még az idekeveredett olcsóbb, nem Power verziókban is.
Megnézheted itt az MA-n a tesztjét, a fórumát, jó véleménnyel vannak róla.
Rövidebb a támogatása, mint a Samsungoké, de az A14-nél sokkal többet kínál 80 körüli áron.
De lehet hosszabbodik a támogatása is, mert rengeteget adtak/.nak el belőle, jól sikerült és nagyon népszerű modell világszinten is.

[ Szerkesztve ]

(#185078) liszi70 válasza vence (#185077) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi a javaslatot, ránézek.

"elméletileg gondolom ki is tudnád próbálni, h érdekesnek találod-e, h szinte minden más !!!"

Igen, nálam van az iPhone 11 Pro kipróbálásra. Már belaktam, de még nem vagyok biztos benne, hogy ez marad, még csak tegnap óta próbálgatom. Igen, minden más, de azért nem vészes átlátni és használatba venni. Pár apróság van, ami jobban tetszik az androidban.

Mitől ilyen k@rvadrágák az ájfonok??? :F Miben jobbak egy átlag-user számára? (1 nap nem volt elég, hogy erre egyértelműen rájöjjek.)

[ Szerkesztve ]

(#185079) rasotamas válasza Ájvé (#185052) üzenetére


rasotamas
veterán

Nyilván egyéni preferencia, de pont ettől tud már az egyforma tucattelefonok világában egy gyártó vagy típus kiemelkedni.
Huawei-ből nekem még androidos P30 Pro van, lassan gondolkodni kéne az utódon mert 3,5 éves, meg 5 éves modell, android 10-zel. Nem androidos Huawei szóba sem jöhet.
Erről a Xiaomis reklámos dologról tudnál valamit linkelni? Feleségemenek az van, még nem panaszkodott de én a legjelentéktelenebb reklámtól is hányok, illetve mindig decline-olok mindent.
Megismerni már akkor lehet ha megvetted, sokszor hónapok után találsz új funkciót. Szerintem ennek az előzetes tájékozódás részének kéne lenni, nem csak a specifikációknak, mert egy 5%-kal gyorsabb proci jelentéktelen különbség a UI-hoz képest.
Osztott képernyő akkor jó mondjuk ha nézel egy videót a fenti felén és netezel az alsón, vagy ilyesmi. Ritkán használom, de néha igen.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#185080) rasotamas válasza vacs (#185062) üzenetére


rasotamas
veterán

A duplakopp lezárás/feloldás nekem G2-ben volt.
Igazából ezt a görülőst szoktam sokat használni, PC-n nagyon hiányzik.
Csak a beállítások közt láttam, hogy van duplakopp screenshot opció, egyébként én is a hagyományos hangerőst használom.
Igen a Pixelnél ettől tartok, van egy régi Lenovo Tabletem, full gyári Android, asszem 6. Azt sosem szerettem.
Már miért kéne iléyen listát MAGYARORSZÁGON találnom? Vagy az, hogy reddit helyett szívesebben prohardverezek arra utal, hogy ne tudnék angolul?
Milyen felesleges appok? Meg lehet tőlük szabadulni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#185081) sfdrakex válasza liszi70 (#185078) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Qrva drága iPhone? Az androidos konkurenciával egy árban vannak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#185082) titi12 válasza liszi70 (#185078) üzenetére


titi12
tag

Mitől ilyen k@rvadrágák az ájfonok??? :F Miben jobbak egy átlag-user számára?
Talán egy kissé felhasználóbarátabb, és 1 millárd légy nem tévedhet! :)

(#185083) titi12 válasza sfdrakex (#185081) üzenetére


titi12
tag

Szerintem csak utánamentek árazásban.

(#185084) Spec válasza titi12 (#185082) üzenetére


Spec
őstag

Felhasználóbarátabb? Mihez képest? Minél felhasználóbarátabb? Komolyan kérdezem, fejtsd ki légyszi.
A végletekig behatárolt, korlátozott rendszert, a beállítási lehetőségek teljes hiányát nevezed felhasználóbarátnak? Akkor inkább maradjunk annyiban, hogy azoknak való, akik nem akarnak bíbelődni a telefonjukkal, csak bekapcsolják, és használják. Akik azt szeretik, ha mások döntik el helyettük, mit és hogyan kell szeretniük, és ez így rendben is van nekik.
Ha már az eredeti kérdésre akarunk válaszolni, akkor inkább a jobb alkatrész és összeszerelési minőség, és a jobb/hosszabb élettartam, és támogatás az ami miatt az almás telók általában drágábbak. Megspékelve mindezt egy jó adag brand miatti túlárazással is természetesen.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#185085) vacs válasza Spec (#185084) üzenetére


vacs
veterán

:K :R :C

Tökéletesen leírtad az almás rendszer lényegét!

(^)(>.<)(^)

(#185086) rasotamas válasza Spec (#185084) üzenetére


rasotamas
veterán

Kb ezt érzem én is.
Saját Huawei P30 Pro mellett van egy céges Iphone SE 2020-am.
Szívből gyűlölöm. A gyári billentyűzet egy használhatatlan f*stalicska ha szeretsz gyorsan gépelni. Nincs vissza gomb, sem általános gesztus rá. Ha rákattintok egy linkre ami megnyílik egy új tabon, nem tudom bezárni egy vissza gesztussal, ami egy pillanat, hanem meg kell nyomni a böngésző tab gombját és ott bezárni ami minimum egy másodperc.
Az egész tapintás pontatlannak hat, és általánosan lassúnak.
Ami abszolút pozitívum, hogy kártyával mindig tudok fizetni, androidon azért néha kiír valami hibaüzenetet, úgy vettem észre kell neki az aktív netkapcsolat. Illetve a rezgőmotor helyett a kattintás feedback modul baromi jó.
Szóval akartam váltani rendes (nem SE) iphonera, de ha az is ilyen csak nagyobb akkor kéne a fenének.

Szerk: A Gboard billentyázet is mesterségesen be van korlátozva rajta a gyári szintjére. Vettem 1500-ért egy xKeyboard nevű 3rd party billentyűzetet amit végre normálisan teljesen személyre szabhatok, azonban a céges dolgokban (Outlook, Teams) nem lehet használni, másra meg nem nagyon használom az Iphonet.

Szerk 2: Most nézem, hogy nem elég, hogy megvettem ezt az ótvaros billentyűzetet 1500-ért és hogy elb*sztam pár órát mire összeraktam egy számomra tökéletes billentyűzetet, további 2000-ret kéne fizetnem a VIP verzióért amivel applikálhatom is azt a kiosztást :(((

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#185087) vacs válasza rasotamas (#185086) üzenetére


vacs
veterán

"kártyával mindig tudok fizetni, androidon azért néha kiír valami hibaüzenetet"

Google Pay (wallet) hibátlanul működik évek óta nálam, naponta többször is használom!

Azért írtam MAGYARORSZÁGOT, mert a külföldi oldalokon lehet hogy van amit keresel, de azt nem ismerem!
Olvass samsung és xiaomi teszteket, nézz videókat, ott látni fogod milyen felesleges appok vannak!
ADBappcontrol-al kb bármi törölhető!

(^)(>.<)(^)

(#185088) liszi70 válasza rasotamas (#185086) üzenetére


liszi70
nagyúr

A billentyűzet problémáit már én is észrevettem a 11 Pro-n, sokkal jobb írni az androidoson. Kezdve annál az érthetetlen logikátlanságnál, hogy magánhangzóra hosszan nyomva nem a hosszú magánhangzót adja be alapból, hanem ugyanaz a rövid jön elő, mint röviden nyomva. :D Tovább kell lépni a felugró lehetőségekben, tehát plusz egy felesleges mozdulat, ami lassít és nehezít. És számjegyek sincsenek alapból a kezdő billentyűzeten, koppintani kell hozzá, hogy előjöjjenek. Ez is lassít és nehezít.

[ Szerkesztve ]

(#185089) liszi70 válasza Spec (#185084) üzenetére


liszi70
nagyúr

"a jobb alkatrész és összeszerelési minőség, és a jobb/hosszabb élettartam, és támogatás az ami miatt az almás telók általában drágábbak"

Aha. Hát igen, oké, hogy a brand miatti túlárazás is benne van, de azért ezek elég fontos tényezők, amik valóban okot adhatnak árkülönbözetre. Már ha van árkülönbözet, mert írtátok azt is, hogy a konkurens készülékek is hasonló árszabásúak. :) Vagy csak úgy érzi az ember, hogy hűdedrágaazájfon, holott csak arról van szó, hogy nem gyárt alsó-alsóközép kategóriájú készüléket? Tehát iPhone inkább csak a felsőközép-felső kategóriában létezik, ha jól tévedek.
(Bocsánat, új vagyok ebben a topikban, és nem vagyok tisztában sem a témával, sem a helyi szokásokkal, de megítélésem szerint ezek a kérdések itt nem off témák.)

[ Szerkesztve ]

(#185090) csp01 válasza Ájvé (#185075) üzenetére


csp01
tag

Köszönöm. A Oneplus Nord ce3 lite (szintén Alza) 111 ezerért milyen?

(#185091) szabonagyur válasza rasotamas (#185086) üzenetére


szabonagyur
félisten

Parhuzamosan hasznalok Android es Apple cuccokat, ahogy Mac es Windows gepet is, es boven hasznalhato mindketto, egy pillanat alatt at allok a masikra. Elegge sok itt is a koltoi tulzas.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#185092) Ájvé válasza csp01 (#185090) üzenetére


Ájvé
veterán

Emagon 102, de S695 és IPS kijelző nem túl erős ennyiért.
Motorola G54 Power kb ugyan ennyit tud csak éppen 80-ért (MT7020-al Snapdragon helyett).

(#185093) vence válasza csp01 (#185090) üzenetére


vence
junior tag

A Nord CE 3 Lite
inkább a Moto G54 5G (nem Power) verzióhoz hasonlítható,
ami 60 eFt körül elérhető, még mindig dupla (256 GB) belső tárral.

Annyi, hogy a Nord gyorsabban tölt, de ez szerintem, az egy napnál hosszabb üzemidőt kínáló telóknál, a gyakorlatban nem jelentős, vagy lényeges előny.
Ha már az alzán nézegetsz, tényleg ott a G54 Power - ezen az árszinten - ami egy jó ajánlat, jó pár jellemzőben (HW: SoC, RAM, ROM, Kamera) többet kínál.
Esetleg meg kell nézni máshol is, mert egyes színek túl drágák náluk!

Egyébként érdemes olyan telókat nézegetni, amikről teszt is elérhető.
A moto G54 5G-ről rengeteg elérhető ...
A Power Ed. pedig - ami nálunk hivatalosan kapható - egy még jobban felszerelt verzió.

[ Szerkesztve ]

(#185094) juve600 válasza szabonagyur (#185091) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#185095) Ájvé válasza vence (#185093) üzenetére


Ájvé
veterán

Sima G54 nem erre a piacra szánt készülék, nem is kapható csak gsm boltokba virágbolti garanciában, én maradnék a Power verziónál 80-ért, ez is jó vétel ennyiért.

(#185096) csp01 válasza vence (#185093) üzenetére


csp01
tag

OK, köszi neked is.

(#185097) rasotamas válasza szabonagyur (#185091) üzenetére


rasotamas
veterán

Milyen Iphone amúgy? Lehet csak ez az SE olyan gagyi a rendeshez képest.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#185098) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg egy Samsung A41-et nyúzok ami céges és hamarosan le kell adnom.
Én nagyon meg voltam elégedve ezzel a készülékkel egy ideig. Mivel az akkuja már eléggé fáradt szerintem nagyon visszalassította magát, vagy az android lett szeméttel teli.
Helyette szeretnék szintén Samsung telefont ami az A41 helyettese is lehet a 'rangsorban'. Főleg keveset használt érdekelne. Esetleg lehetne jobb a kamerája és lehetőleg nagy kapacitású akkuval. Csak dual-sim.
80-100e Ft-ig kb.

[ Szerkesztve ]

(#185099) szabonagyur válasza rasotamas (#185097) üzenetére


szabonagyur
félisten

4s ota minden modell megvolt, most i13, i13 pro, se 2020 ami van. Szoftver ugyanaz rajtuk.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#185100) ElRamos


ElRamos
tag

Sziasztok!

Anyósomnak keresek telefont, mert a mostani Huawei telóját kb. 8-9 éve használja, erősen érett már a cseréje. Nincsenek nagy igényei, teljesen átlagos felhasználás, messenger, facebook, net, a keret 60 ezer ft. Használt is lehet, sőt, inkább azok között nézegetek most is. Ennyi pénzért mi most a best buy? Köszi!

Üdv: ElRamos

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.