Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184551) Ájvé válasza yanna (#184550) üzenetére


Ájvé
veterán

Persze, de azért én kb 10 évig használtam, ezért írtam véleményt ha megengeded.

(#184552) Oldfoksz válasza Ájvé (#184549) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Ha csak az lenne...... :)
Hangerő,hivaskezelés ,frissitések .A topikjaban szemlézheted a gondokat más felhasználoknál.
A moto jó irányba megy,csak még ~félúton tart.
Az edge szériara több gondot fordit(érthetően), meg is
kérik az árát.
A g7² nem véletlenül kerül annyiba amennyi.

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#184553) forzaroma


forzaroma
tag

Sziasztok
Realme gt2 telefonomat cserélném le.
Általános használatra,stabilan működjön, árban max 250k-ig. Néztem a Nothingphone 2-t, de nem tudom mennyire megbízható,mivel új márka. A másik a Xiaomi 13T pro, de nyitott vagyok ha valaki ajánlana esetleg más alternatívát.

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#184554) Peat;)


Peat;)
veterán

Sziasztok,

Olyan telefont keresek ami nem gamer, de ennek ellenére kiváló a hűtése, nem melegszik, lehetőleg kamerája jó legyen, samsung a52 szint. Legyen rá pár év biztonsági frissítés, 6gb ram és cpu szinte mindegy, snapdragon 720 szint is elég nekem, minél kevesebbet fogyasszon. 150k körül.

Szeretem a szélvédőre rakni a telefont gps miatt és tavaly nyáron a hőhullámban vezettem külföldre, samsung a52 (sima) kiírta hogy meleg és sötét módba kapcsolt. Ezzel nincs gond de a hátlapragasztás nem tökéletes azóta :) nem bírta ez már sok volt, 2022ben enyhébb nyarat még megugorta.

A strapatelefonoknál nokia xr21 meg samsung xcover7 ami kapható, vagy kapható lesz, de kamerában nem a legjobbak, nincs ois, bár samsungról még nincs teszt, nyilván megvárom. Meg amoled kijelző is ugrik.

Ezek mellett van ismert modell aminek kiemelkedő a hűtése, összeszerelési minősége úgy hogy se nem gamer se nem strapa?

Köszi

(#184555) Ájvé válasza Oldfoksz (#184552) üzenetére


Ájvé
veterán

Frissítés Edgen se annyira jó (engem túlzottan nem zavar, biztonsági frissítések jönnek addig nincs nagy baj, Xiaomi is inkább csak MIUI-t új néven Hyper OS-t frissíti csak, úgyhogy nem jobb ebben a Poco ez egészen biztos), ebben biztosan sok lemaradása van, készülék hibákat meg te ismered, de alapvetően nincs 66-ért hivatalos garanciával hasonló készülék mint a G72. Hardveresen ez már egy teljesen korrekt használható készülék, ami ezek szerint néhány betegséggel küzd.
Beleolvastam, vannak elégedetlenkedők az tény, de szerintem ez benne van, bármely topikban találsz ilyet, eleve sokszor az megy ilyen fórumra akinek valamilyen problémája van. Most jött ki Android 13 rá, szóval van azért frissítés, persze olvastam, hogy nem probléma mentes, de mi nem az (hidd el Xiaomin még hatványozottabban igazi ez, lásd írt itt is egy volt Xiaomi felhasználó).

forzaroma
Nothing Phone simán vállalható, Carl Pei a cég alapítója aki Oneplus társalapítója volt, úgyhogy van bőven hátter a Nothing Phone mögött.

Peat;)
Nem tudom milyen hűtést szeretnél ilyen gyenge hardver mellett, csúcs kategóriában szokás ez, ezeken a belépő szintű SoC-on max egy kisebb hűtő borda van, mert nem igényel többet (és mivel belépő vagy közép kategóriás készülékekben van ilyen SoC, így nem is fogják túl méretezni).
"Szeretem a szélvédőre rakni a telefont gps miatt"
Na látod ez baj, ez user error és mindegy milyen telefon bármilyen hűtést megfingat egy 90°-os szélvédő. Ha van klíma az autóban vegyél egy sima szellőző rácsra tehető mágneses telefon tartót, tegyél tokot a telefonra tok és telefon közé meg egy mágnest (adnak a telefontartóhoz), nem kell rá ragasztani, felesleges, így simán rajta marad a telefon tartón, közel és látható helyen lesz a telefon, klímával meg tudod hűteni, nem lesz gond a melegedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#184556) yanna válasza Ájvé (#184551) üzenetére


yanna
őstag

Megengedem.
Nekem meg 7 éve tökéletesen megfelel, már ha te is megengeded a vélemény nyilvánítást.

(#184557) sfdrakex válasza Peat;) (#184554) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szellőzőre tedd, ott fújja rá a klíma a hideget.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#184558) Ájvé válasza yanna (#184556) üzenetére


Ájvé
veterán

Természetesen, ez egy fórum és bárki véleményt nyilvánthat.
Beépített reklámok gondolom azért neked sem annyira tetszenek benne.

(#184559) yanna válasza Ájvé (#184558) üzenetére


yanna
őstag

Komolyan mondom, évek óta, minden reklám lehetőséget kikapcsolva, reklám blokkolóval egy darabot sem láttam.

(#184560) forceberg válasza forceberg (#184467) üzenetére


forceberg
veterán

Mégis megérkezett a rendelt 8/128-as Edge 30.
80k, a készülék új, nem kibontott, stb.. Átlátszó tok, USB-C-s füles és 33W-os töltő a szettben.

Az Emagon Emag által értékesítve most épp 99,5k az Edge 30 8/256-os.
Azért Emagnál talán a bolti gari sem ördögtől való, ha valaki attól tart.

THX a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#184561) Ájvé válasza yanna (#184559) üzenetére


Ájvé
veterán

Reklám blokkolóval? Köszi ennyi elég :D
Rendszerben is vannak reklámok, legfrissebb Redmi Note 13 tesztből:
"Ha pedig már ott vagyunk a beállításokban amúgy is, érdemes kikapcsolnunk a reklámokat."
Persze kikapcsoltad, de azért ne legyünk ilyen naívak. Tessék egy cikk mennyi mindent ki kell kapcsolni a "talán" reklámmentességhez, egyetlen biztos út a tiszta EU ROM lehet, de akkor meg szívás van az open BL-el (banki alkalmazások) és a Xiaomi is egyre inkább korlátozza a BL nyitást (kínán kívül azért még relatív egyszerűen megy).

(#184562) pataig válasza forzaroma (#184553) üzenetére


pataig
tag

Nothing Phone 2
Én most elég sok tesztet néztem róla, illetve a fórumát is olvastam. Sőt néhány fórumtárssal beszéltem is akik használják már egy ideje. Egyelőre rosszat nem hallottam, sőt inkább csak jókat. Van aki csúcskategóriás készülékről váltott és nem bánta meg! Én is most rendeltem egyet, s várom, hogy megjöjjön!

(#184563) Ájvé válasza pataig (#184562) üzenetére


Ájvé
veterán

Jó lett, egyetlen probléma a Snapdragon 8 gen 1 lehet csak, de ha nincs vele baj, akkor egy jó telefon az biztos.

(#184564) juve600 válasza Ájvé (#184563) üzenetére


juve600
nagyúr

NP1 is jó

(#184565) Ájvé válasza juve600 (#184564) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen, az is jó 778+ mondjuk kicsit koros már, bár 8 gen 1 se fiatal, NP2 ezért kicsit csalódás volt nekem, 7gen 2 is jobb lett volna bele.

(#184566) borix


borix
őstag

FirstPhone üzletről mik a tapasztalatok? Jól tudom akkor nem hivatalos viszonteladók.

(#184567) forzaroma válasza pataig (#184562) üzenetére


forzaroma
tag

Köszi,nekem is inkább a felé húz a szívem. A realme elött jópár xiaomim is volt, talán éppen ezért inkább a NP2 mint a 13T Pro.
Bár éppen az előbb olvastam h a nokia és a bbk megegyeztek, az Oppo find X 5 pro 240k körül kapható (még).

Realme GT2

(#184568) yanna válasza Ájvé (#184561) üzenetére


yanna
őstag

Mindet +1 kikapcsoltam, oszt ennyi. :C

[ Szerkesztve ]

(#184569) vacs válasza borix (#184566) üzenetére


vacs
veterán

A First phone pl hivatalos Samsung viszonteladó, de nem írtál típust.

(^)(>.<)(^)

(#184570) borix válasza vacs (#184569) üzenetére


borix
őstag

Samsung és Xiaomi vonal lenne.
Xiaomi esetén nem hivatalos viszonteladók, így gondolom a saját szerviz javítja, vagy legfeljebb tovább küldik. (ez mennyire lehet hátrány ennél az üzletnél?)
Redmi Note 12 Pro 5G 128GB 6GB 95k
Galaxy A34 5G 128GB 6GB 107k+ töltő+tok

[ Szerkesztve ]

(#184571) Füleske válasza Ájvé (#184561) üzenetére


Füleske
addikt

Ha csak a reklám mentesség a cél a rendszerben, adb - n letiltod az msa - t (com.miui.msa.global), és ennyi. :) Nem kell csak ezért kapcsolókkal meg bl nyitással szórakozni, pár perc alatt megvagy ezzel: [link] Sőt, egy csomó más csodát is művelhetsz vele. :D

(#184572) vence válasza forceberg (#184560) üzenetére


vence
junior tag

Hurrrááá!

Ez most melyik olcsó volt?
Gondolom átvételkor fizettél ...
Adnak számlát?

Kiderül vmi a dobozról, hogy honnan származhat a készülék?
Esetleg brandos OS van rajta?

Be tudtád másolni a gyári kódokat a doboz-cimkéről?

Esetleg egy fotó róla privátban?
(IMEI-vel ide ne töltsd fel!! )

Eddigi tapasztalatok?
Köszi előre is!

------------------
Valaki röviden össze tudná foglalni az
Edge 30 -as kavalkádban a lényeges különbségeket ???

Addig eljutottam, h a Neo az visszalépés ...

Ez mindig így van az Edge szériánál?

(#184573) borix válasza Füleske (#184571) üzenetére


borix
őstag

Mellette a telefonra fel lehet tenni a Package Names alkalmazást is a beazonosításra és utána törölni a sok felesleges dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#184574) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Sziasztok,

Viszonylag képben vagyok az aktuális kínálattal, de hátha ti tudtok olyan közeljövőben megjelenő telefonról ami esetleg szóba jöhetne majd.

- Árkategória - Bármennyi
- Használt vagy új? -
- Hol vennéd meg? -
- Hosszú vagy rövid távra tervezel. Hosszú távra, a legjobbat.
- Mire használnád? Fényképezés, zene hallgatás, dokumentálás, emailezés, bkv bérlet stb.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - Android párti vagyok, de már olyan rég keresem az S10 utódját, hogy lassan leszarom, csak legyen.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Galaxy S10 +- pár mm maximum, kissebb lehet.

Akárhogy nézem, egyedül az iPhone 15 pro az ami ebben a méretben tényleg csúcs. A közeljövőben várható ebben a méretben olyan Androidos teló ami kamerában, kijelzőben képes reális ellenfele lenni?
:R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#184575) Füleske válasza Hobbbyt (#184574) üzenetére


Füleske
addikt

Ha már Samsung, mi a gond az S23/S24 - el?

(#184576) Hobbbyt válasza Füleske (#184575) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Gyenge kijelző felbontás és vacak kamera, plusz úgy néznek ki mint egy iPhone.
Az s21-22-23-24-et már abszolút nem tudom csúcs telónak tekinteni, sajnos lecsúsztak a ranglétrán. A Samsung az Ultra javára elsorvasztotta őket.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#184577) Füleske válasza Hobbbyt (#184576) üzenetére


Füleske
addikt

Ezeknél jobbakat nem fogsz szerintem se most se később találni ebben a méretben. Marad az iPhone...

(#184578) Ájvé válasza Füleske (#184571) üzenetére


Ájvé
veterán

Ja persze, csak rakás alkalmazásban is van még reklám, persze azok nyugodtan pörögjenek csak. Motorolán egyetlen reklámot sem kellett kikapcsolnom, mint ahogy sok más gyártónál sem kell, ez lenne a normális, persze pénz beszél, én meguntem 10 év után, de nyugodtan lehet ezt csinálni, jó szórakozást hozzá!

(#184579) Füleske válasza Ájvé (#184578) üzenetére


Füleske
addikt

Rakás alkalmazás: konkrétan mire gondolsz? Nekem egy reklám sem pörög, mondjuk felesleges appok sincsenek fent.

[ Szerkesztve ]

(#184580) Viktor0610 válasza Hobbbyt (#184576) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyenge kijelző felbontás és vacak kamera, plusz úgy néznek ki mint egy iPhone.
Hát... Ezt most tételesen cáfolhatnám, de nem teszem. Vegyél csak iPhone-t! :))

Samsung Galaxy A54

(#184581) Hobbbyt válasza Viktor0610 (#184580) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Kérlek cáfold meg a tényeket.
S2-S4-S6-S10 után nekem fáj a legjobban, hogy nem tudom folytatni a sort.
Kézben fogva az S23 kijelzője nem adta azt az érzést amit az S6 óta az S10-ig megkaptam a szériától (az S20 is tudja, csak olyanom nem volt). Azt, hogy a kijelző egy homogén felületnek hat. Semmi pixel háló, semmi rece, semmi él. A magas DPI egy erős selling pointja volt, hisz napi 2-3 órát bámulom, mi ha nem a kijelző az egyik legfontosabb.
Kamerában meg már 3 éve használják ugyan azt a vackot. Millió tesztet olvastam, néztem.. a saját véleményem is az a látott képekről, hogy ez 3 éve se volt igazán jó, tavaly már kifejezetten kevés volt, idén pedig.. hát na. Gáz.
A családban nagyon sok iPhone sima, pro stb. vannak, azok kijelzőjét is kevésnek látom, de kevésbé kevés mint az s22-s23-s24. Kamerában meg ugye élvonalbeliek. De az iOS-t nem kivánom.
Esetleg a Xiaomi 14? Az érkezik magyarországra? Egyelőre ígéretesnek tűnik.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#184582) vacs válasza Hobbbyt (#184574) üzenetére


vacs
veterán

Google Pixel 8 / 8Pro, kamerában és kijelzőben az egyik legjobb jelenleg!
dxomark.com

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#184583) ghiottone válasza vacs (#184582) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A kijelzőt sajnos fenntartásokkal kezelem az alacsony pwm miatt. - ha lenne benne egy pwm dimming, mint a Xiaomi 13T, 14-es szériában akkor az egyik legjobb kijelző is lehetne.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#184584) pbalu


pbalu
aktív tag

Sziasztok! Mi a bestbuy 200e forint környékén, ha csak a fotók minősége és a lehetőleg minél kisebb méret számít? Köszi előre is :R

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#184585) forceberg válasza vence (#184572) üzenetére


forceberg
veterán

Kimovil Edge(Neo)30-40

Még csak most töltöm fel, 12-es droid van rajta, feltöltés után frissítem.

Számla volt a csomagban, drop-shipinges a cég, de a futárokon keresztül meglett, hogy egy szlovák régi mobilos cég a valós eladó. Szóval, ha a magyar cég felszívódna, lehet, hogy a szlovák céggel is lehetne egyeztetni a gariról.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#184586) Rebbel


Rebbel
csendes tag

Na kicsit ki fogok lógni a sorból elnézve a topicot, de remélem tudtok segíteni. :R
Eddigi telefonjaim az elmúlt 8-10 évből:
2015 | Nokia Lumia 530 | 20 990 ,- | ca. 65 €
2018 | Oukitel K4000 Plus | 34 990 ,- | ca. 110 €
2020 | Cubot Note 20 | 31 000 ,- | ca. 90 €

Most megint telefonvásárlásban vagyok, a telefonkészülékek ára papíron nem inflálódik, de tudom, hogy ezt igazítják teljesítmény alapon, szóval hogy mi a reális ársáv telefonokra nehéz megbecsülnöm, ezért maradjunk ennél az euróközeli ekvivalens számításnál. Mint látszik nagyjából 3 év alatt hordok ki egy telefont, a Nokiát (első okostelefonom) támogatáshiány miatt nyugdíjaztam, a K4000 egyszer csak feladta és fehér kijelzővel meghalt, most a Note 20 pedig elkezdte eldobálni a mobilkapcsolatot/SIM-et, és az akku is egyre rosszabb állapotban van akárhogy ügyeltem rá.

Igazából ha 35K alatt találnék megfelelő jelöltet elég boldog lennék, de ha nem tudunk dűlőre jutni akkor 45K-50K-t (115-130€) még el tudok képzelni egy telefonra. Használatban a Note 20 mellett rászoktam néha fényképezésekre, ezeket kis digitális utómunkával le szoktam nyomtatni 10x15-ben. Szóval ha hasonlóan jó vagy még jobb képeket lehet lőni az új telefonnal az előnyös, de ez csak amolyan NDK utóérzetes emlékgyártás. Mint látjátok nincsenek óriási igényeim és elképzeléseim egy telefonról, híreket olvasok, telefonálok, néha netbankolok, google mapsezek de ennyi, ezeket meg asszem kb. bármi tudja. Látok ilyen árban telefonokat de elég vakon vagyok, hogy mi történik telefon fronton, az akkuidő még egy fontos szempont, minél több, annál jobb. Köszi, alább egy TL;DR. Mi van az árkategóriámban legjobb optika, jó üzemidő és kártyafüggetlen. :R :W

TL;DR
- Ár: 35K, ha jobb optika akkor 45-50K
- Új
- Kártyafüggetlen, bárhonnan.
- 3 éves kihordás
- Telefonálás, emlék-fényképezés utómunkával, 10x15 nyomtatással
- Ennél a 77-77,5mm-nél sokkal szélesebb má' ne legyen, mert az valami táblagép.

(#184587) vacs válasza pbalu (#184584) üzenetére


vacs
veterán

Google Pixel 7, vagy 7a.

(^)(>.<)(^)

(#184588) Ájvé válasza Füleske (#184579) üzenetére


Ájvé
veterán

Gyári alkalmazásokban, korábban linkeltem cikket az végig veszi őket.

Hobbbyt
S6 ppi 557
S10 ppi 550
S20 ppi 563
S22 ppi 423
S23 ppi 423
S24 ppi 416
Tényleg van csökkenés pixel sűrűségben, de ha te ezt így látod nagyon éles szemű vagy. Elvileg ilyen 300 ppi felett nem lát az emberi szem különbséget felbontásban.
Mondanám a Pixel telefonokat, de ezek alapján az se felelne meg neked. iPhone 15 is 461 ppi-s, nem hiszem hogy lehetne különbséget látni köztük, főleg nem ahogy írtad, hogy látod a pixelek közti hálót.
Xiaomi 14 ppi 460, jönni fog minden bizonnyal hozzánk is, MWC expón jelenthetik be február 26-29 között.

Rebbel
Ennyiért max B brandes kínait tudsz venni (Outikel, Blackview stb), de látom nem újdonság neked. Talán gshopper vagy más kínai oldalról. Minden készülék független már, még lehet a saját brandes telefonok is.

[ Szerkesztve ]

(#184589) szkorhetz válasza ghiottone (#184583) üzenetére


szkorhetz
őstag

tényleg, minden egyes alkalommal, amikor szóba kerül a Pixel széria ezt a kommentet be fogod tenni? már meglátom a nevedet a görgetésben és tudom, hogy ez jön. :D
Nem tudom, az emberek hány százaléka érzékeny erre, én elhiszem, hogy téged zavar, de biztos vagyok benne, hogy marginális az emberek azon aránya, akiknek a szeme ezt nem képes kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#184590) g4b3n


g4b3n
tag

Sziasztok!

Használtan szeretnék telefont venni.
Mire kell ügyelni, miket kérdezzek meg az eladótól?
Galaxy A54 és Pixel 7a a kiszemeltek egyelőre.

Köszi a segítséget.

(#184591) ghiottone válasza szkorhetz (#184589) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Miért nem lehet negatívat mondani a Pixelről?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#184592) Sgr_A válasza g4b3n (#184590) üzenetére


Sgr_A
addikt

Leginkább azt hogy hova szól a garancia

(#184593) szkorhetz válasza ghiottone (#184591) üzenetére


szkorhetz
őstag

A probléma nem ezzel van, hanem rohadt hangosan képviseled a saját álláspontodat, ami az emberek 99,5%-a számára egyáltalán nem releváns, ezzel szemben minden releváns topikot ezzel harsogsz tele.

[ Szerkesztve ]

(#184594) ghiottone válasza szkorhetz (#184593) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szúszá ;]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#184595) vacs válasza ghiottone (#184583) üzenetére


vacs
veterán

Megelőztek, de én is írni akartam, hogy minden második mobilos topikban írod ezt a pwm dolgot.
Biztosan bosszantó annak akit érint, de azért nem kellene túlzásokba esned.

(^)(>.<)(^)

(#184596) vacs válasza Rebbel (#184586) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Csak kérdezem, hogy szántál rá 5 percet, hogy megnézd mit kapsz manapság 35-ért (még használtba is szűkös a keret)?
Az oldal tetején a topik összefoglalóban van karácsonyi telefon ajánló, olvasd el!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#184597) Oldfoksz válasza Rebbel (#184586) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Realme c33. emag. 37ezer
Tcl 20r 5g alza. 42ezer
Maqlátlan fotóra ne számits még 100ezerért sem,.....

[ Szerkesztve ]

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#184598) ghiottone válasza vacs (#184595) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tudom hol estem túlzásba. Ha jobban figyeltek, akkor észrevehetitek, hogy nemcsak ennél a modellnál hívom fel rá az érdeklődők figyelmét, ha alacsony a kijelző pwm értéke - Xiaomi, Samsung, Motorola, stb. készülékek esetén is. Sokan sajnos azt sem tudják, hogy miért fárad el a szemük, vagy fáj a fejük.
Amúgy pedig ha egy szakmai fórumon egy adott készülékre vonatkozó szakmai adatot, tényt közölve néha jelzem, hogy figyeljen rá a leendő vásárló akkor mi a probléma?
Sokáig a mobilarena például nem foglalkozott ezzel az infóval - ezt páran jelezték is és kb. egy jó éve - lehet több - már megjelenítik a tesztjeikben is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#184599) Ájvé válasza ghiottone (#184598) üzenetére


Ájvé
veterán

Most direkt rákerestem, 22 db találat volt tesztben pwm-re, S24 Ultra tesztben sem esik szó róla.
Nem tudom mennyit ér, de Motorola beállításokban megjelenítésen belül van olyan, hogy villogás megelőzése, ez talán segít valamit. Talán ez minden Android telefonban benne lehet.

(#184600) Rebbel válasza Oldfoksz (#184597) üzenetére


Rebbel
csendes tag

Egyáltalán nem számítok "makulátlan fotókra" :)) Amikor elutazunk, vagy valami olyan közös emlék, azokat időről-időre kigyűjtöm, kicsit vágom, utódolgozok, igazítom a színeket a fotópapírhoz, aztán mennek 10x15-re és albumba. Van már belőle vagy 70-80 kép. Én elégedett vagyok, sokkal jobb, mint amiket anyám csinált még a Nikon AF230-cal a 2000-res évek hajnalán :DD

Viszont nézelődtem a piacon, meg számolgattam itt a korábbi telefonvételeim alapján, és azt hiszem (biztos, megvan az excel) az 50-90k full reális ha pénzértéket vizsgálok (eur árfolyamtól függően akár 105 is :( ). Szóval ha valaki nem riadt még el full tőlem, akkor a korábbi kommentemet annyiban igazítanám, hogy 50-90k között is lehet ajánlani. Ha látok valami listát már magamban én is jövök vele vissza. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.