Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184586) Rebbel


Rebbel
csendes tag

Na kicsit ki fogok lógni a sorból elnézve a topicot, de remélem tudtok segíteni. :R
Eddigi telefonjaim az elmúlt 8-10 évből:
2015 | Nokia Lumia 530 | 20 990 ,- | ca. 65 €
2018 | Oukitel K4000 Plus | 34 990 ,- | ca. 110 €
2020 | Cubot Note 20 | 31 000 ,- | ca. 90 €

Most megint telefonvásárlásban vagyok, a telefonkészülékek ára papíron nem inflálódik, de tudom, hogy ezt igazítják teljesítmény alapon, szóval hogy mi a reális ársáv telefonokra nehéz megbecsülnöm, ezért maradjunk ennél az euróközeli ekvivalens számításnál. Mint látszik nagyjából 3 év alatt hordok ki egy telefont, a Nokiát (első okostelefonom) támogatáshiány miatt nyugdíjaztam, a K4000 egyszer csak feladta és fehér kijelzővel meghalt, most a Note 20 pedig elkezdte eldobálni a mobilkapcsolatot/SIM-et, és az akku is egyre rosszabb állapotban van akárhogy ügyeltem rá.

Igazából ha 35K alatt találnék megfelelő jelöltet elég boldog lennék, de ha nem tudunk dűlőre jutni akkor 45K-50K-t (115-130€) még el tudok képzelni egy telefonra. Használatban a Note 20 mellett rászoktam néha fényképezésekre, ezeket kis digitális utómunkával le szoktam nyomtatni 10x15-ben. Szóval ha hasonlóan jó vagy még jobb képeket lehet lőni az új telefonnal az előnyös, de ez csak amolyan NDK utóérzetes emlékgyártás. Mint látjátok nincsenek óriási igényeim és elképzeléseim egy telefonról, híreket olvasok, telefonálok, néha netbankolok, google mapsezek de ennyi, ezeket meg asszem kb. bármi tudja. Látok ilyen árban telefonokat de elég vakon vagyok, hogy mi történik telefon fronton, az akkuidő még egy fontos szempont, minél több, annál jobb. Köszi, alább egy TL;DR. Mi van az árkategóriámban legjobb optika, jó üzemidő és kártyafüggetlen. :R :W

TL;DR
- Ár: 35K, ha jobb optika akkor 45-50K
- Új
- Kártyafüggetlen, bárhonnan.
- 3 éves kihordás
- Telefonálás, emlék-fényképezés utómunkával, 10x15 nyomtatással
- Ennél a 77-77,5mm-nél sokkal szélesebb má' ne legyen, mert az valami táblagép.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.