Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53102) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Na srácok a helikopterből kész az első 2 csomag. Hihetetlenül összetett és bonyolult egy készlet. Nem akarok megbántani senkit, a big redet és a dózert nem én építettem össze, így ahhoz nem tudok viszonyítani, de a Deffender, Sián, és a Shiron csak jelenthetnek ennek. Itt aztán mindene működni fog nem csak dísznek van kitalálva, mindne mozzanat fontos és lényeges. Már az elején el is néztem egy elemet aztán szedhettem szét. A bonyolultsága a kompelxititásában rejlik, ha véletlenül elnézel valamit bonyolult, nehéz és nagy munka visszabontani. Még így sem vagyok biztos benne, hogy eddig mindent jól raktam össze, bár mozog ide meg oda, de nagyon kell figyelni hogy amikor egy harmadik elemet összeillesztesz a másik kettő mellé akkor azok úgy álljanak ahogy annak kell. Szóval a fene sem tudja hogy a futóművet jól raktam e össze és az úgy fog e majd működni ahogy annak kell és ugyan így nem vagyok biztos a pilóta fülke irányító rendszerében sem, merthogy az első csomag legbonyolultabb eleme a futómű volt a másodiké pedig a pilótafülke irányító rendszere és még hátra van 4 csomag. És épp ez a bonyolultság a szép benne, hogy majd csak a végén tudod meg hogy mindent jól raktál e össze, mert ha nem akkor kezdheted előlröl, mert annyira komplex az egész hogy a hibát csak akkor találod meg ha az egészet szétborítod. Le a kalappal a Lego előtt. Ez eddig a legbonyolultabb technic építési élményem és bennem van a cidri hogy vajon mindnet jól csináltam e mert az úr segítsen ha ezt vissza kell bontani. Szóval ezt a készletet ajánlom mindenki figyelmébe.
³

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.