Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52651) RapaNui1 válasza HUN_Sector (#52648) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Mindegy én már megrendeltem a futárt és már válaszolt a kocka is, elnézést kértek a kellemetlenségért és amint visszaérkezik a csomag utalják is az összeget. A másikat a párom vette át szintén tőlük, kiváncsi leszek az milyen lesz. Mivel egyet szeretnék saját részre megtartani és kirakni ha az is ilyen állapotú, a rosszabbik megy vissza és a kevésbé szarabb marad nekem. Saját részre szánt legoknál már elengedtem a doboz témát, de eladni csak hibátlant szeretek.

(#52652) RapaNui1 válasza joe-ker (#52650) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Ez nem rossz ötlet, de előbb megnézem este milyen állapotú a másik amit a párom vett át, aztán majd meglátjuk. Ha azzal nincs gond 1 is elég.

(#52653) nemorino


nemorino
tag

Én szerintem gyárilag összecsomagolva, gyári dobozban kaptam, tökéletes állapotú mindkét doboz. Már nagyon Vár-tam :))

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#52654) Mauzes válasza Mauzes (#52584) üzenetére


Mauzes
őstag

Amúgy nem tudom, ki hogy van vele, de volt az ég világon bármi értelme a kocka.hu-ról rendelni s@h helyett, amire járt volna még 5% vip?

(#52655) Tyler Durden válasza RapaNui1 (#52649) üzenetére

Persze, eddig nálam sem volt hiszti, de a nagyobb szettek ára már szerintem kiveri a biztosítékot. Ráadásul én nem adom tovább a nagyon nagy részét, így azt se mondhatom, hogy összeraktam és megy eladásra. Persze ez idővel változhat, meg nem hinném, hogy hosszútávon akár az összerakott szetek is elértéktelenednének..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#52656) Lajti


Lajti
tag

Asszem nagy mákom van vele, hogy ez a 90-es vár nem mozgat meg. Nem tudom, miért, végignéztem Balázs videóját is, tök sok részlet van benne és ügyes megoldások sok helyen, de így néztem, néztem, és semmi. :F Igen, ízlések és pofonok, csak valahogy magamon is csodálkozom.
Na nem baj, van bőven amire el tudom költeni az árát sajna...

(#52657) balint82 válasza Mauzes (#52654) üzenetére


balint82
senior tag

Akkor még (sokan) nem gondolták, hogy a s@h is adja újra a hideout-ot...

Google Pixel 4a

(#52658) PowerBuldog válasza Tyler Durden (#52655) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A nagyobb készletek ára már nálam is kiveri a biztosítékot. Amíg egy Porsze 911 35-ért is volt még anno, most meg a Camaro 65e lett... Kétszer is meggondolom, hogy mit veszek meg. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#52659) formula01 válasza Lajti (#52656) üzenetére


formula01
aktív tag

Irigyellek. :DDD Én már párszor megmagyaráztam magamnak, hogy ennyiért nem kell ez nekem, de még nem sikerült maradéktalanul elhinnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52660) maross válasza balint82 (#52643) üzenetére


maross
veterán

Remelem nem csak neppert, maris kifogyott a keszlet :)

mas, kisakcio: emagon 52k az f1 auto, 2k-s kuponnal 50k, so-so ar, de azert ÁK alatt van.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52661) Tyler Durden válasza PowerBuldog (#52658) üzenetére

Én is így vagyok, de most pl előre megvettem a szülinapi ajándékomat /Lambo Sian 42115/, illetve a batwinget 45k-ért nem tudtam ott hagyni. És akkor nem beszélek arról, hogy szeretném a Bugatti-t, még mielőtt nagyon elszáll az ára, + a mezei whislistem is kb a végtelenbe és tovább. Nagyon nem egyszerű ez :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#52662) balint82 válasza Tyler Durden (#52661) üzenetére


balint82
senior tag

Bugattit nagyon-nagyon gyorsan vedd meg.

Google Pixel 4a

(#52663) Mauzes válasza PowerBuldog (#52658) üzenetére


Mauzes
őstag

Ez mondjuk kicsit almát körtével, mert a Porsche 911 hivatalos ára 50k, 35-re csak a bolti (nem Lego) ára ment le idővel. És főleg akcióban. Persze így is +30% a Camaro listaára, és ez is érthetetlen, de lesz majd olcsóbb.

(#52664) proci985 válasza Tyler Durden (#52661) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Bugatti kifutott, szoval vagy most keress egy utolso raktaron maradt darabot, vagy engedd el

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52665) Tyler Durden válasza proci985 (#52664) üzenetére

Nem ragaszkodom a bontatlanhoz, ha 1x összerakott de megvan mindene, nálam az is játszik.

balint82: igen tudom, de pont erről beszélek, hogy mindent nem nagyon lehet belepréselni az anyagi keretbe. Őszintén szólva az UCS Falcont is szeretném pl, és félek, hogy azt is bejelentik, hogy kivezetésre kerül..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#52666) apholyon


apholyon
aktív tag

Azért valahol örülök is neki egy kicsit, hogy a Technic vonal nem kapott el és a nagy készletek sehová sem férnének el, így nem is csorgatom a nyálam utánuk... Mondjuk a Castle vonal (annak ellenére, hogy tetszik, hangulatos) sem ragadott magával, a Space Explorer meg még annyira sem... Ha már űr téma, akkor a mostani city holdas készletek sokkal királyabbak szvsz (és ráadásul - Lego-hoz mérten - nagyon jó áron vannak....), vagy a Discovery is jó lett, ha valaki kiállításon gondolkozik (35-ért meg nagyon jó vétel volt, csak lecsúsztam róla sajnos). De amit a legjobban bánok az a Barracuda Bay... Az egyik legjobb kalóz témájú készlet, nem tudom mennyibe fájt "aranykorában", de 100k-t egyszerűen sokallom érte... :(

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#52667) proci985 válasza Tyler Durden (#52665) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akkor se varj. egy honapja kifutott, ilyenkor elkezdenek felfele menni az arak

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52668) RapaNui1 válasza nemorino (#52653) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nekem is ebben küldték mellé pedig berakták az ajándékot. Csodálkoztam is rajt hogy semmi levegős zacsi ami kitölti a maradék űrt. Nem tudom, hogy ők emelték e ki a dobozból, hogy elférjen mellé az ajándék és akkor sérült a sarka a súlyánál fogva, vagy már eleve a gyárban így került a dobozba, de látszólag első ránézésre nekem is rendben volt minden, úgy rakták a dobozba hogy a sérülés ha kibontottam nem látszott csak ha kivettem a dobozból. Ja és nem nálam szakadt el, ha én lettem volna befognám a szám és kussolnék.

(#52669) koncsik válasza Memmaao (#52600) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

sajna mire ránéztem 79k lett :( visszaigazolták 58ért?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52670) #75376384


#75376384
törölt tag

Az mennyire legit megoldás, hogy Magyarországon belépve és magyar cimet megadva rendelnem meg a várat úgy, hogy a címem eddig másik országban volt? Mármint egy ilyen hirtelen váltás mennyire akasztja ki őket?

oszinten szólva elég undorító a Lego arazasa és így nem szívesen fizetnek 60 frankkal többet érte.

(#52671) HUN_Sector válasza apholyon (#52666) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Leánykorában 55-57 körül már meg lehetett csípni a barracudát

(#52672) LÁZ válasza #75376384 (#52670) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

csak simán más a shipping address, sztem nekik mind1, elvben csilló címet hozzá tudsz adni

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#52673) balint82 válasza #75376384 (#52670) üzenetére


balint82
senior tag

Jobban jársz, ha csinálsz egy accountot itthon és úgy rendeled meg hazai címre.

Megrendeljem neked pontokért cserébe? ;]

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#52674) smilix


smilix
csendes tag

Sziasztok! A 76956 LEGO Jurassic World - T. rex szökése készlet megvásárlásán gondolkozunk jurassic park és viszonylag új lego rajongóként. Ami elsőre furcsa volt számunkra, hogy ezt a készletet a többihez képest jóval kevesebb helyen árulják. Ennek van valami speciális oka, fog ez változni?
Abból a szempontból kérdezem, hogy érdemes-e várnunk vele, lehet-e esély nagyobb akcióra az ár elmozdulására (pl. emagnál gyakrabban akcióznak).

(#52675) RapaNui1 válasza HUN_Sector (#52671) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Aztán hirtelen se szó se beszéd kivezették

(#52676) balint82 válasza apholyon (#52549) üzenetére


balint82
senior tag

Pont most jött szemben velem fb-n egy teljes, bontott sorozat 20 pénzért a Lego Figura Piac csoportban.

Google Pixel 4a

(#52677) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Na ez hibátlan. Nem is értem hogy a másikkal mit csináltak.

(#52678) LÁZ válasza apholyon (#52549) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nálam akad 4 bontott, ha érdekes lehet

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#52679) japunk válasza LÁZ (#52678) üzenetére


japunk
aktív tag

Én hülye hazafelé elméláztam a kocsiban és csak odafordultam az Allee felé egy várért. :U

Sebaj, kaptam mellé Forest Hideout-ot is, most nézegetni fogom egy darabig a gyári shipper kartonban amíg feldolgozom, hogy ezért ennyi pénzt kiadtam. :DDD Mindenesetre a Telekom Kapcsolat kártya miatti 10% kedvezmény jólesett.

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#52680) balint82 válasza japunk (#52679) üzenetére


balint82
senior tag

120 körül akkor már elég baráti árra hoztad ki :C

Google Pixel 4a

(#52681) timar88 válasza japunk (#52679) üzenetére


timar88
tag

Store-ba is 153k az eredeti ára?

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#52682) Llew válasza Tyler Durden (#52665) üzenetére


Llew
senior tag

Nem rég volt egy lista, hogy melyik SW meddig lesz gyártásban. Az UCS Falcon még vagy 1,5 év, de inkabb több. Persze közben olcsóbb nem lesz.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#52683) HUN_Sector válasza RapaNui1 (#52675) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Ez így nem igaz, mert 3 hónapon át kántáltam, hogy ki fogják vezetni és mindenki azt mondta, hogy baromság :D

(#52684) japunk válasza balint82 (#52680) üzenetére


japunk
aktív tag

Az hogy jött ki neked? :DDD

timar88: igen

The owls are not what they seem.

(#52685) balint82 válasza japunk (#52684) üzenetére


balint82
senior tag

153 - 10% T kedvezmény és én levontan az ajándék 15e értékét. ;)

Google Pixel 4a

(#52686) #75376384 válasza balint82 (#52673) üzenetére


#75376384
törölt tag

Na pont a pontok miatt kérdeztem. Lenne 75 franknyi VIP pontom de az pont az a felár amivel több itt kint mint magyar boltban. megpróbálom kibírni vmi dupla pontos akcioig, de annyit mutogatjatok itt a dobozokat hogy egy hajszál választ el és megrendelem én is. :D

remelem azért nem mostanság fogjak kivezetni. :) Karácsonyig birhatna.

(#52687) apholyon válasza balint82 (#52676) üzenetére


apholyon
aktív tag

Köszönöm, azóta ismerős mondta, hogy 1k/db. tud nekem venni bontatlan... Úgyhogy azt hiszem majd próbálkozom és csereberélek...

#52678 LÁZ Láttam az excel-ben, ha azok közül hiányozni fog valami, írok.

#52675 RapaNui1 + #52671 HUN_Sector Elég szomorú... gondolom ezért nincs bontottan sem 90k alatt... Felfoghatatlan ez a stratégia számomra Lego részéről... Szerintetek esélytelen emberi áron beszerezni? :(

#52686 vzarmo Az mondjuk már nem kis különbség... 20% körül, ha jól számolok...

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#52688) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Na ezek is megjöttek.
Apropo akit esetleg érdekel valaki 117 k ért árulja jófogáson az új hullámvasútat.
Rakom össze a Ford mustangot és 1 db alkatrész hiányzik. Pesten 25ft ba kerülne de a posta 1500ft Esetleg tud valaki segíteni ebben és olcsóbban elküldeni nekem hogy fel tudjam rakni a tetőt?
A 6251253 alkatrészről van szó. 1db kellene.
Köszönöm

(#52689) apholyon válasza RapaNui1 (#52688) üzenetére


apholyon
aktív tag

Jól bevásároltál apám... :)) Klasszikus SW készletek nem mozgatnak? Lenne egy állandó vásárlód... :DDD

Egyébként rengetegszer volt már, hogy zsír új készletet raktam össze és nagy hirtelen nem találtam egy alkatrészt és azt hittem, hogy hiányos, de eddig szerencsére mindig meglett... Tudom biztosan átnézted, de ez egy pici darab, nem akadt be egy nagyobb alkatrész aljába?

SC-ket honnan rendelted végül?

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#52690) japunk válasza balint82 (#52685) üzenetére


japunk
aktív tag

Egy Forest Hideout-ot már eladtam, ezt megtartom, jól fog mutatni egyszer a vár mellett. :)

The owls are not what they seem.

(#52691) proci985 válasza RapaNui1 (#52688) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

irj ugyfelszolgalatnak, dijmentesen szoktak kuldeni. de nezd meg nem e akadt be, foleg az az nagyobb technik elemekben szoktak neha elbujni

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52692) HUN_Sector válasza apholyon (#52687) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

3-4 hónapja én 95-95-ért eladtam hármat bontatlan, akkor is az enyém volt a legolcsóbb, de a vártnál nehezebben jöttek a vevők.
Meglepő, de rétegtermék volt. Szóval igen, esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#52693) apholyon válasza HUN_Sector (#52692) üzenetére


apholyon
aktív tag

Lehet úgy voltak vele mások is, mint én... nagyon tetszik, de majd kétszeres áron ott rohadjon meg... :N Az egyetlen probléma, hogy túl sok használható készlet nincs a témában, lehet veszek még egy 31109-et aztán vagy kirakok belőle valamit az alternatívák közül, vagy a kettőből van korrekt MOC...

Minden esetre ha valaki látna Barracuda Bay-t jó áron, ne legyen rest szólni! :K

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#52694) edgR válasza smilix (#52674) üzenetére


edgR
őstag

Ha nem sürgős, érdemes még várni, ez egy új készlet - még min. 2-3 évig beszerezhető lesz. Az ideiglenes készlethiány oka a készlet iránti nagyobb kereslet, és a szűkös gyártási kapacitás.

(#52695) RapaNui1 válasza proci985 (#52691) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Már felhasználtam a zacsi összes alkatrészét ha beakadt volna valahova meglett volna. A zacskókat is átnéztem, az építésit is és mindent de nem találom. Lehet hogy én kevertem el de nincs meg. Az ügyfélszolgálat jó ötlet el is felejtettem ezt az opciót. Köszönöm

(#52696) RapaNui1 válasza apholyon (#52689) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Az sc ket a bűbáj webjátéktól ott volt aztán a legolcsóbb 6390.

Most hogy mondtátok ezt a beakadt dolgot még egyszer megnéztem az autót. Mit nem néztem eddig a kasztni alját? Gondolom ahogy forgattam építés közben az autót beragadt az aljába egy fekete elem közé, így lehet hogy még akár néztem is de nem vettem észre, csak most hogy tüzetesebben megvizsgáltam. Nekem is furcsa volt a dolog mert még soha semmi nem hiányzott egyetlen készletből sem, szóval ebből sem csak én voltam vaksi

[ Szerkesztve ]

(#52697) apholyon válasza RapaNui1 (#52696) üzenetére


apholyon
aktív tag

Lényeg, hogy megvan! :R

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#52698) Memmaao válasza koncsik (#52669) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, és már fel is adták.

My name is Bond, James... Dean.

(#52699) proci985 válasza RapaNui1 (#52695) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

irj nekik, nekem is kuldtek anno egy element ami nagyon elbujt a 42082 masik elemeben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52700) Llew


Llew
senior tag

Kockán csak előrendeleshez volt hideout? Mert a kosarban nem látszik. A legonál már kifutott a készlet, le is vették az ajandek linket

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.