Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48698) edgR válasza Mozaart (#48696) üzenetére


edgR
őstag

Nincs mit. ;)
Megtaláltam a nyakról a makrót, az valóban tartani tudja a fejet, ott szerintem nem lesz probléma.

Ez az utolsó kép még beszédesebb. Itt látszik igazán jól, amit én is éreztetni szerettem volna, és ahogy írtad is, "túl nagy az üresség" az első rögzítési pont előtt.
Ha a 4x4-es + 2x2.-es round brick konstrukció (még belső axle merevítéssel is - feltételezem) elbírná a 60-80+ stud hosszú monstrum teljes felső részének (nyak+fej+a teljes felsőtest) terhét, akkor minden elismerésem! :)

További probléma, hogy a lábak tartószerepe is jelentősen csökken, mert a felsőtest alátámasztása a lábak mögött helyezkedik el jelenleg. Gyakorlatilag ha tart is, durva feszültség lesz a szerkezet felső részének első felében. Ha ez így sikerülne, akkor a hátsó rész rögzítéséhez be lehetne építeni egy rugós "önmegsemmisítő mechanizmust", ha kioldanád, úgy dőlne össze, mint ahogy a toronyszerű épületeket szokták likvidálni. Azzal szerintem még ölni is lehetne, akkorát csapna :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.