Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48681) RapaNui1 válasza Segal (#48678) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

⁹Nem tudom. Mindenkinek más tetszik, szerintem nagyon jól mutat az étkező asztalon a virágcsokor mellett, impozáns darab. Ettől függetlenül mem tartom meg, mert valahogy a Creator autók jobban tetszenek, de persze az teljesen más vonal, mint a Technic, azonban az olcsóbb Technic autókhoz mint pl a kisebbik porsche, dodge charger, batmobile, pickup, stb fényévekkel jobb, bonyolultabb és szebb konstrukció. Ahogy írtam is eddigi leghosszabb és legbonyolultabb, legösszetetteb építési élményem volt, le a kalappal a tervező előtt, a Lego előtt. Nemhiába kerül ez ennyibe, szerintem megéri az árát, hacsak az elemszámot, a doboz dizájnt, az építési útmutatót, az építési élményt és a végeredményt nézzük. 3 hátránya van csak számomra. Az egyik a nem egyforma színű elemek, de összességében az összhatást tekintve szerintem nem túl zavaró, lehet vele együtt élni, a másik a bonyolult váltószerkezet nem sok mindenre használható, harmadrészt a már szinte kezelhetetlen méret, mert inkább kiállítási darab, mint játszható játék, itt a játszhatóságot és az élményt maga az összeépítés adja, de szerintem ez a lényege a legonak, ha mem ez lenne vehetnék matchboxot is azt nem kell összerakni. :)
Szóval jó játékot minde kinek, összességében nem bántam meg hogy megvettem, számomra megérte.

[ Szerkesztve ]

LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.