Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47996) Throme válasza RapaNui1 (#47986) üzenetére


Throme
veterán

4 db :Y az szép!

#47990zbundy
Nekem több hiányzik, de nem annyira sajnálom, mert szerencsére évről-évre jönnek ki az újabb és szerintem nagyszerű WV szettek. Amúgy se adnám meg az árukat, nem érnek annyit.
Kíváncsi leszek (most még nem annyira, de októbertől már nagyon) az idei WV szettre, mert utóbbi 3 az lakóépület volt (manó klubházat is ide sorolom). Előtte volt tűzoltóság (nincs meg, nem tetszett), vasútállomás, toy shop, vonat..... most mi jön?
Érdekes, hogy egyházi jelképeket a Lego nem ad ki, pl kereszttel ellátott templom, pedig a Karácsonyfa áradat azért erősen egy irányba vezeti ezt a WV vonalat... na de egy szép templom nem lenne rossz.

#47992Cheesus
Szerintem is, későbbi biznisz esetén érdemes megvenni mindent, ellenkező esetben kizárólag, ami tetszik.
Az a baj(om) a gyűjteményekkel, hogy ha később egyet is eladnak belőle, akkor az elveszti az értékének egy részét, másfelől viszont egyben nagyon nehéz eladni, mert az már jelentős értéket képvisel, pláne, ha sok darabból van és régi.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.