Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38901) Dinter válasza kenwood (#38900) üzenetére


Dinter
addikt

Csacsi a lanen nagyon jól játszott, utána nem voltak nagy playjei. Orianna ultik a végén csak Steve-t találták meg, az volt a probléma a fightoknál.

Megint Vardagsra játszottak rá. ROC draft erősebbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#38902) Dinter


Dinter
addikt

Nem azért, de Vardags már akkor lemarad 5-10 CS-szel, amikor solo farmol a 2 ADC.

OMG olyan büszke vagyok magamra Kappa

[ Szerkesztve ]

(#38903) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Miért kell elkapódni ilyen sima helyzetben? :O

JÓÓÓÓÓÓÓÓ. DAT ENGAGE THO :C :Y

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38904) Dinter válasza Kanczy (#38903) üzenetére


Dinter
addikt

Előző game is könnyedén meglehetett volna, ha ott is ezt a splitpusht játsszák, amikor csacsinak meg volt az előnye.

Szegény TSM. 2-0-nál ülnek a stúdióban, "srácok, mindjárt kezdünk" ;]

[ Szerkesztve ]

(#38905) Dinter


Dinter
addikt

REKT

(#38906) marked one94


marked one94
őstag

Más nem figyelte meg a játékba mintha a bemondó hang késne?

You'll Never Walk Alone

(#38907) Kanczy válasza Dinter (#38904) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Epic series, szerencsére jó eredménnyel. Hát ez nem volt könnyű :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38908) Beni97


Beni97
őstag

Nem értem ha Horo jó nidával akkor miért pont most hozta be.
Amúgy ez az utolsó meccs ez durva volt.

(#38909) hemaka


hemaka
nagyúr

Spójler!!!!

Hat maradjunk annyiban, hogy a Roccat volt balf.sz. Ez a szerencsetlenkedes a vegen 5v4-be wtf. Gratula nekik termeszetesen, de fnatic ellen ez edes keves lesz.

(#38910) Beni97 válasza Beni97 (#38908) üzenetére


Beni97
őstag

Ja és azok a Varus ultik :C :C
Kb az összes mellé ment

(#38911) DarkByte


DarkByte
addikt

SOHA többet ne csináljanak ilyet. Lerágtam az összes körmömet :D

(#38912) kenwood


kenwood
veterán

csacsi eleg szerenyen (vagy realistan) nyilatkozott.annyit mondott,h jobban felkeszulnek,es nem fognak olyan csunyan kikapni ,legalabb egy meccset szeretnenek hozni az fnc ellen.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38913) Noddy


Noddy
senior tag

GG UOL :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38914) Dinter válasza Beni97 (#38910) üzenetére


Dinter
addikt

Ez Vardags. Az egyik leggyengébb ADC. Múltkor utánanéztem statokban is, death participation, gold. dif@10, dmg share, kill share, stb., mindegyikben 8-9-10. volt (a 10 ADC-ből) , nem üti meg az UOL szintjét.

Mr. Debonair Jayce pofára esett :C

[ Szerkesztve ]

(#38915) kenwood válasza Beni97 (#38908) üzenetére


kenwood
veterán

Azert,mert nincs olyan hos,amelyik minden osszeallitasban,minden csapat ellen jo.
Nidalee jo dmg,viszont nincs se stunja,se aoe ultija,es papirbol van.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38916) kenwood válasza kenwood (#38912) üzenetére


kenwood
veterán

tsmes srac is szereny volt :
"orulok,hogy a gravityt kaptuk.ok a legkonnyebbek,3-0,-vagy 3-1 re nyerunk,rapihenunk a tobbi ellenfelre"

:D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38917) Dinter


Dinter
addikt

NA lcs so boring.. early game nem csinálnak semmit, alig van kill, fufuu threshje egy hookot sem talált..

(#38918) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Elég eseménytelen volt ez a series, mondjuk ezt is vártam :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38919) Dinter válasza Kanczy (#38918) üzenetére


Dinter
addikt

Én a második után rájöttem, hogy nem éri meg fent maradni érte..

(#38920) Dinter


Dinter
addikt

Csináltam egy kis kimutatást Vardagsról:

>> a 18 meccset játszott ADC-k közül második 2. legkevesebb kill
>> 2. legtöbb halál
>> CS. diff@10 -5.1 csak ketten rosszabbak nála (gold dif szintén)
>> CS/min 2. legkevesebb
>> DMG to champs/min legkevesebb
>> DMG részesedés% csapatban legkevesebb
>> Gold részesedés% csapatban ketten rosszabbak nála

(#38921) Evil Snowman válasza Dinter (#38920) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajnos ez igaz. A játékán is látszik, hogy nincs nagyon a top-on (bár közülünk sokakat biztos elkenne). Azt nem értem miért try hard-olja ennyire Sivir-t. :F

[ Szerkesztve ]

(#38922) Dolby válasza Evil Snowman (#38921) üzenetére


Dolby
senior tag

Szerintem Sivir a csapat miatt van, tudják hogy nem a legerősebb adc, ezért próbálnak olyan hőst választani, amivel legalább (a damage-en kívül) a csapatot is tudja segíteni (Tf-ban is jól jön az ulti, illetve az ulti segítségével Hyli gyakrabban hagyhatja ott egyedül lane-en és így segíthet máshol). Ilyen szempontból szerintem nem rossz választás.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38923) hemaka válasza Dinter (#38920) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mar elso meccsen lattam, hogy gyengusz. Ha en lattam a 0 skillemmel, akkor Kikis is lathatta...

(#38924) Dolby válasza hemaka (#38923) üzenetére


Dolby
senior tag

Azért a béna adc-vel és egy ideiglenes junglerrel jutott be a csapat az lcs-be :-) És ennek tudatában csatlakozott hozzájuk Kikis, ezen nem nagyon lepődhetett meg.. :-) Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy ők nem az a fajta csapat, akik a hihetetlen technikai tudásukkal aratnak, nem biztos hogy egy királyul játszó, de Kikishez hasonlóan a csapatba nem annyira passzoló felfogású új adc sokat lendítene a teljesítményen.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38925) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok. Most van ugye ez a hívj meg 5 barátod cucc vége. Én arra gondoltam hogy csinálok pár új accot és felhúzom őket 10-es szintig. Szerintetek mennyi idő lenne felhúzni 5 accot? Egyáltalán megéri?

[ Szerkesztve ]

(#38926) Sblat77 válasza Dinter (#38880) üzenetére


Sblat77
csendes tag

william hill-en jobb odds-ok voltak.

Aki akar free money-t az majd megrakja a Fnatic-ot az UOL ellen, mert valljuk be ha Fnatic verésre készülünk nem egy ilyen 3-2 vel verjük az ellenfelet. csak milyen odds-ok lesznek 1.01? :P

[ Szerkesztve ]

(#38927) Zivos válasza Dinter (#38920) üzenetére


Zivos
tag

Szerintem mindegyik csapatban van 1-2 jobb játékos, akiket a többiek kiszolgálnak. UOL -ban PoE, Fnaticban Huni, stb ... Nem mondom, hogy nincs jobb ADC a világon, de valamiért ott játszik már egy ideje. Lehet ha jönne egy szuper ADC, akkor PoE esne vissza, esetleg nem is tetszene neki és ki is lépne. Szóval elfogadom az indokaid, de biztos nem ilyen egyszerű a dolog. Mindenki sírt Kikis miatt, mégis sikerült pótolni őt is. Nagyon fontos poszt az ADC, lehetne próbálkozni igazolással, de honnan tudjuk hogy nem keresnek épp valakit?

Én a 4. meccs után feladtam, azt simán hozni kellett volna. Nem tudom volt már ilyen egyáltalán hogy egy Nexus kivételével semmi nem volt a bázison és mégis nyert egy csapat. Az óriási hiba volt, gondolom elbízták magukat, ezért volt egy 5. meccs. Fnatic ellen 0 esély, még meccs nyerésre is, ha egyenlő pontszám van a H2K -val akkor mi van? Rájátszás? Ez elég könnyen létrejöhet, egy hellyel kell megelőzniük az UOL -t és döntetlen, ha kettővel akkor ők a jobbak.

(#38928) Zivos válasza Sblat77 (#38926) üzenetére


Zivos
tag

Erre csak egy Luxemburg-Orosz meccset tudok írni, valamikor 10 évvel ezelőttről. 1.04 volt az oddsz az Oroszokra, a végeredmény 1-1. Aki 1.3 alatti oddsot játszik az bolond, de minimum vesztő.

(#38929) Dinter válasza Zivos (#38927) üzenetére


Dinter
addikt

Csak azért játszik még mindig ott, mert mint barátok indultak, jutottak be az LCS-be, és nyilván nem akarják ezt felrúgni, mivel valamennyire így is működik. Ez meg nem így működik, hogy a bot sokkal jobban megy, ezért a mid visszaesik. Sokkal inkább a 3 nyert lane-nel azt csinálsz amit akarsz. PoE válláról is levenné a terhet, ha nem mindig neki kéne carryznie. Lásd tegnap 4. meccs végén, fejben elfáradt, végén egy ultija se talált, aminek következtében ki is kaptak. Freeze-zel szerintem ez a csapat az Originnel versenyezne.

(#38930) kenwood válasza Zivos (#38927) üzenetére


kenwood
veterán

Ez azert nem egeszen igaz.
PoE nem annyival jobb a tobbieknel,mint amennyivel rosszabb Vardags naluk.
Nyilvan a rossz relativ szo,meg igy is fenyevekre van tolunk tudasban,de a sajat szintjen (hamarosan az fnc ellen mennek) o egy gyenge jatekosnak szamit.

Az Uol-nal gyakori,hogy meddo folenyt alakitanak ki,majd elveszitik a meccset.
Ezeket kell a manager segitsegevel fejben lerendezni.
Es ezert kell minden surrender votenal a NO-ra nyomni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38931) Dinter


Dinter
addikt

Freeze stream chatjét elnézve nem csak én szeretném, hogy UOL-ba menjen :))

"We are really good friends with PoE" UOL Freeze confirmed
"Are you looking for team?" > "I dont know it, i will know it when my contract expires."

[ Szerkesztve ]

(#38932) Ryder1 válasza Beni97 (#38925) üzenetére


Ryder1
senior tag

Kb 3 nap alatt megvan egy 10-es acc, ha a kezdő 400 rp-ből xp boostot veszel. De amúgy magadnak ne csinálj, azért bannolhatnak. Max mással egymásnak.

(#38933) Zivos válasza kenwood (#38930) üzenetére


Zivos
tag

Amennyit én játszom az nem sok, de nekem is feltűnt hogy az ADC mennyire gyenge. Más meccseken sokszor elhangzik, hogy fél óra után az ADC a legnagyobb sebzés hordozó, az UOL -nál ilyent nem hallok. Én csak annyit szerettem volna írni, hogy lehet ez tudatos is. Foci példát tudok hozni: Messi. Kétségtelen, hogy jó játékos, de annyira rájátszanak hogy pl. Neymar is eltűnik mögötte, pedig kb. ugyan annyit tud. Itt is lehet, hogy Vardags sokkal jobb annál amit látunk, de PoE -ra van kijátszva a játék. Persze egy idő után ez vissza is üthet, mert mintha mostanában még gyengébb is lenne. Nem mondom hogy nem kellene egy jobb ADC, de én Hylissangnál is látok sokkal jobb supportot. Szerintem egy profi csapat nem engedheti meg magának, hogy egy gyengébb játékost játszasson, itt már azért komoly pénzekről lehet szó. HORO az első meccseken elég meggyőző volt, nálam tudásban: PoE, Vizicsacsi, HORO, Hylissang, Vardags a tudás sorrend.

(#38934) kenwood válasza Zivos (#38933) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem a lol ban nincs ilyen.
Jungler lehet tank,vagy damage dealer,de az adcnek mindig fullba kell tolni.
Meg ha megnezed,Dinter se a tobbi UOL jatekossal,hanem a tobb adcvel hasonlitotta ossze ot.

Nezze egy supportot es egy topost osszehasonlitani,de szerintem Hylissang jobb jatekos,mint Csacsi.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38935) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38936) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Aki UPC-nél van, az tudna nekem adni egy kis infót? Mostani szolgáltatóval egyre több a baj, Digi itt nincs, UPC lehet a megoldás.
Ping milyen Lolban? Kapcsolat stabil úgy általánosságban? Kimaradások vannak?
Csak személyes tapasztalat érdekel. Valakinek a valakije nem. :D

Köszi!

(#38937) Jim-Y válasza Ryder1 (#38936) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, ping EUW-re 39,40 eleg stabilan. LOL-ra jo ez is, bezzeg amikor Quakeztem akkor egy fostalicskanak tartottam a UPC-t, meg igazabol az is, de lol-ban annyira nem szamit a ping. En azt mondom neked, hogy abszolut megfelelo a UPC-s net Cisco-s modemmel. Udv

(#38938) kenwood válasza Jim-Y (#38937) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem szamit a lolban is a ping ...
vagyaz en reakcioidom keves.
legutobb egy twisted fate-el volt olyan tobbszor is,hogy jon a diana,inditom a W-t.
sarganal megallitom,ramugrik,es meg azelott megolt,hogy ujra meg tudtam volna nyomni a w-t a stunhoz.
el volt feedelve,nem is az zavart,h megolt ,hanem az,hogy ugy olt meg,h le se tudtam stunolni,es ezt 3-4 X eljatszotta.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38939) Dinter válasza kenwood (#38938) üzenetére


Dinter
addikt

Quas pl. 200 pinggel ment fel challengerbe, szóval ezen olyan sok nem múlik, hogy 20. 40 vagy épp 60.

[ Szerkesztve ]

(#38940) Dinter


Dinter
addikt

Van rá magyarázat, hogy a kínai ligában a csapat és a név között miért nincs szóköz, vagy "mert csak"?

[ Szerkesztve ]

(#38941) glacious válasza Dinter (#38940) üzenetére


glacious
addikt

Igen, a kínai nyelv nem használ szóköz karaktert.

[ Szerkesztve ]

(#38942) ChromeX


ChromeX
addikt

[link]
Ezt sose lehet megunni :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38943) Beni97 válasza Dinter (#38939) üzenetére


Beni97
őstag

Nálam számít a ping. Én pl már 100+ -os pingel nem igen tudnék játszani. Sokkal nehezebb a farmolás, spellek elnyomása, smite stb.

(#38944) Dinter válasza Beni97 (#38943) üzenetére


Dinter
addikt

Persze, de itt 30-40-ről volt szó.

(#38945) Beni97


Beni97
őstag

Eszem meg áll már ettől a bronztól. Miért játszik úgy valaki hogy nem tud minden lanen legalább egy picit játszani? Én vagyok a 3. pick pickelek egy tryndát és a gyerek aki utolsónak választott egy garent választott. Rohadtul elegem van már ebből a szar div.-ből.

(#38946) bucketb0b válasza Beni97 (#38945) üzenetére


bucketb0b
őstag

Bronztól ezt várod el? Sokan csak azért vannak gold-ban is pl. mert egy lanen nagyon jól játszanak, de 2 lanehez pl. köze sincs az 5ből..

[ Szerkesztve ]

(#38947) Beni97 válasza Dinter (#38944) üzenetére


Beni97
őstag

Erre írtam : Quas pl. 200 pinggel ment fel challengerbe

(#38948) Solad válasza bucketb0b (#38946) üzenetére


Solad
őstag

Nem úgy volt hogy te nem rankedezel? Honnan tudod?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38949) Dinter válasza Beni97 (#38947) üzenetére


Dinter
addikt

Én meg arra utaltam, ha megvan a tudás, nem számít pár 10 ms ping :D

(#38950) hugi0 válasza ChromeX (#38942) üzenetére


hugi0
őstag

Az ilyet hogy lehet jelenteni ?
- hova kell kuldeni akepet ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.