Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) ko9 válasza haromegesz14 (#2000) üzenetére


ko9
addikt

Nem tudom, de biztos változtattak rajta. Régen voltam Draft Pick módban, ma kedvem támadt egyre, mondom bemegyek. De ki adta azt a "hibát", hogy minimum 14 hősömnek kell lennie. Na mármost nekem 5 van unlocked, meg ugye a 10 free, és ez 15... Viszont nem engedett be. Most már nem számolja a Freeket, vagy mi?
Nincs a Freek között olyan hős ami nekem is megvan

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2002) superecneB válasza haromegesz14 (#2000) üzenetére


superecneB
őstag

Vannak bugok, nekem gyakran nem mutat minden champion-t bannál, és a keresővel rákeresve sem találja, ilyenkor egyszerűen nem tudod azt bannolni amit szeretnél adott esetben...
Reméljük javítják majd...

(#2003) haromegesz14 válasza superecneB (#2002) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Igen, pont ma reggel az egyik ranked meccsnél én bannoltam, nem láttam egy darab bajnokot sem, miután az ellen csapat bannolt, már láttam, csak hát így ugye 1 ban kimarad.

ko9: Sajnos erre nem tudok biztosat mondani, rég volt már, hogy kevés bajnok lett volna a listámban.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2004) ko9 válasza haromegesz14 (#2003) üzenetére


ko9
addikt

Hát én még most egyelőre örülök, hogy a rúnákat megtudtam venni :D Nem baj lesz ez még így se ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2005) superecneB válasza ko9 (#2001) üzenetére


superecneB
őstag

Eredetileg 16 champ kell minimum rendelkezésedre álljon, és lvl30 hoz van még kötve ezen felül.

(#2006) haromegesz14 válasza ko9 (#2004) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nekem viszont értelmes rúna oldalam nincs, eléggé vegyes felvágott ami van ;]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2007) Pedro78 válasza superecneB (#2002) üzenetére


Pedro78
senior tag

Az amiatt is lehet, hogy az ellensegnel nincs meg az a bajnok :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2008) haromegesz14 válasza Pedro78 (#2007) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nem, ranked Draft Pick módnál direkt benne van a listába az összes létezős bajnok a bannolás folyamata alatt, attól függetlenül, hogy a játékosoknak meg van-e a bajnok vagy sem! Normal Draft Pick módrol nem tudok nyilatkozni, de gondolom ott is ugyan ez van.

Edit: bár most, hogy jobban belegondolok, lehet nincs a listába olyan hős, ami senkinek sincs meg, valaki mondja meg a tutit! :) Én legalábbis mindig abban a hitben éltem, amit a fentebb lévő 3 sorba leírtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2009) superecneB válasza Pedro78 (#2007) üzenetére


superecneB
őstag

Ez tuti?
Csak mert volt már, hogy egy lee sint akartam bannolni és sehol nem volt, az ellen pedig egy baromi durva jungler lee sinnel jött :)

haromegesz14:
Szerintem pedig egy jó rune pageből többet profitálsz mint egy szűz új hősből.

(#2010) haromegesz14 válasza superecneB (#2009) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Igen-igen, valamilyen szinten irigylem is azokat, akik fullos runa oldalakkal rendelkeznek, pláne külön hősre specializálódott rúnákkal, nem csupán csak AP, stb. oldalakkal :) Viszont nincs olyan bajnokom, ami kifejezetten a main-em lenne, jobb szeretek mindig más chamiponnal játszani, mikor mi kell épp a csapatba ranked esetén. Még annó season 1 elején, talán MF jött ki valamikor, megvettem, egész héten csak vele játszottam :) Mostanság viszont már 2 egymás követő meccs ugyan azzal a hőssel is már elég monoton számomra. Bár olyan sokat nem is játszok, így inkább a keservesen összegyűjtött IP-ket újabb hősre költöm. :U

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2011) superecneB válasza haromegesz14 (#2010) üzenetére


superecneB
őstag

Amennyire inbalanced jönnek ki az új hősök, felér egy komplett rune page-dzsel... ;]

(#2012) ko9 válasza superecneB (#2005) üzenetére


ko9
addikt

Az érdekes, mert 14 hőst ír a hibaüzenet, és már játszottam ezt a módot kb mikor 13-as voltam.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2013) haromegesz14 válasza superecneB (#2011) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Yorick volt a kedvencem, mikor kijött! :DD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2014) GabN73


GabN73
addikt

Valakinek valami spec Swain build? :)

(#2015) zsiga_667 válasza GabN73 (#2014) üzenetére


zsiga_667
tag

Doran's Ring kezdésnek. Utána early game egy Tear of Goddess, egy cipő (Mercury, esetleg Sorc), meg egy Lucky Pick.
Első nagy tárgynak egy Rod of Ages, utána sapi, Will of the Ancients és Archangel's olyan sorrendben ahogy épp szükség van rá az adott meccsen.
A végére meg egy Deathfire, vagy egy Rylai's, esetleg egy Void Staff.

(#2016) GabN73 válasza zsiga_667 (#2015) üzenetére


GabN73
addikt

eddig is így csináltam :)
Kicsit nagyobb dmg kellene early gameban. Hógolyózni kellene, csak azt nehéz az elején feltornázni.
Rúnákban a kék és a nagyok helyére ap rúnákat gondoltam, bár nem hiszem hogy annyira megdobná az elején... :/

(#2017) zsiga_667 válasza GabN73 (#2016) üzenetére


zsiga_667
tag

Pedig de, pont az kell neki. Pirosnak Mpen, sárgának nálam manaregen/lvl van, kéknek és quintnek meg AP. Lvl1-en Doran's Ringgel 50 körüli AP azért nem rossz. Meg ha még több kell nyugodtan előre lehet venni a Lucky Pick-et az early game tárgyak közül.

Egyébként meg early game minek neked nagy dmg? Lvl 6 előtt szinte csak lasthitelek, meg ha túl közel jön az ellen akkor harassolgatom, de semmi túl offenzív. Hagyni kell, jöjjön csak be szépen a tornyod alá, majd jön a junglered és legankeli.

Szerk.: Ha szeretsz offenzíven játszani akkor egy Mejai simán szóba jöhet első tárgynak.

[ Szerkesztve ]

(#2018) GabN73 válasza zsiga_667 (#2017) üzenetére


GabN73
addikt

Az a baj hogy túl offenzív vagyok. :))
Mideltem GP ellen, és lvl 10ig kergettük egymást...utána meghalt egy párszor :)
Összeszedek még egy pár rúnát, aztán hátha sikerül valami jót alkotnom vele. Köszi az infokat! :R

(#2019) Cyberbeni válasza GabN73 (#2016) üzenetére


Cyberbeni
addikt

pedig főleg early game dobja meg a sebzést a rúna
quintnek flat, kéknek meg /lvl az ajánlatos.

(#2020) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Így karácsony alkalmából mindenki leült LoL-ozni?:D West-en 11ezredik vagyok a sorban állásban.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2021) GabN73


GabN73
addikt

Az ingyé' RPt hogy kaphatom meg? :)

(#2022) haromegesz14 válasza GabN73 (#2021) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nem kapja meg minden felhasználó automatikusan? Van valami kritériuma? Itt nálunk haveri körökbe mindenki megkapta, volt aki már tegnap délután, volt aki csak estére. Lehet nem értek az adatbázisba a nevedhez :) LoL Hungary chaten voltak páran, akik állításuk szerintem nem 450 RP-t kaptak, hanem 10k IP-t. Chaten egyik tag azt írta, hogy : "Az kap akit nem bannoltak az elmúlt 2 héten belül, December 28-ig lehet kapni. " Persze hogy ez is mennyire hivatalos :DD

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2023) zsiga_667 válasza haromegesz14 (#2022) üzenetére


zsiga_667
tag

10k IP-t akkor kapsz ha megvolt a teljes dodge rúnaszetted, mert azt a napokban fizetik vissza.

Szerk.: A 450RP-t meg az kapja aki legalább lvl6, és nem volt bannolva az utóbbi két hónapban.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2024) ko9 válasza zsiga_667 (#2023) üzenetére


ko9
addikt

Ja, és nem mindenki egyszerre, 28.-a éjfélig osztják ki.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2025) GabN73 válasza haromegesz14 (#2022) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor várok türelmesen :) :R

Köszi az infokat! :R

Kellemes Ünnepeket !

(#2026) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Most meg a chat-re nem tud beléptetni!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2027) kexksz válasza zsiga_667 (#2023) üzenetére


kexksz
addikt

Miért is pont lv6, haha :D

(#2028) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Sziaszok , meg eleg kezdo vagyok es szeretnek nehany dolgot kerdezni .

Mit jelent a jatekban a feeder ?

Swaint vagy Vladot ajanljatok ?

Wukongrol velemenyek ? Nekem nagyon bejon , foleg a kepessegei miatt. Esetleg tudnatok hozza egy jo item buildet mondani ?

Elore is koszi mindenkinek ! (Bocsi az ekezetekert , telorol irtam)

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2029) kexksz válasza n a x v i L (#2028) üzenetére


kexksz
addikt

feeder aki "eteti" az enemyt, tehát killeket ad neki, közben meg senkit nem öl meg. tehát általában az ilyen 2/15 statos emberek.

wukong mikor berakták elég szar volt, de annyira felbuffolták hogy egyik legjobb solo top kari mostmár

[ Szerkesztve ]

(#2030) GabN73 válasza n a x v i L (#2028) üzenetére


GabN73
addikt

Hello!

feeder=sokszor meghal/az ellenség csapatát segíti azzal hogy sokszor meghal

Én nemrég vettem meg Swaint, de én is Vladon gondolkoztam. Ha tudod használni őket, akkor tökmind1. Swain early gameban elég gyenge, mid-late gameban jön meg igazán az ereje.

A karaktert tudni kell használni, lehet hogy más kezében egy jó fegyver, de lehet hogy a tiédben nem lesz az. :U Tankolni szeretsz, healelni, ranged dps, melee dps, milyen rúnáid vannak jelenleg? Sok mindentől függ egy karakter ;)

Itt egy Wukong build

(#2031) sasa311


sasa311
veterán

Ez a karácsonyi szünet nagyon kikészít, embertelen mennyiségű béna sz@rt kapok magam mellé... :(
Folyamatos Feed, DC, ragequit, trollpick, AP teemo és társai... :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2032) ko9 válasza sasa311 (#2031) üzenetére


ko9
addikt

Ne is mond, tegnap egymás után 4 Dominiont vesztettünk, csak mert valaki mindig leavelt az elején... Nem kicsit akadtam ki :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2033) Cyberbeni válasza sasa311 (#2031) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ap teemoval mi a baj? mondjuk én on-hites tárgyakat szoktam venni neki, de még ap is viable

dominionban meg több a leave, mint normalon, pedig rövidebb. meg csomószor már az elején sincsenek bent.
mostanában én főleg csak napi wint tolok botok ellen, mert 300as pinggel nincs túl sok kedvem pvpzni, írtam már supportnak, meg írtak is vissza, de még nem sikerült megoldani

(#2034) GabN73


GabN73
addikt

én még mindig nem kaptam meg az ingyen RP-t :((( :(((

(#2035) ko9 válasza GabN73 (#2034) üzenetére


ko9
addikt

Én tegnap reggelre megkaptam. Lehet rosszfiú voltál ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2036) GabN73 válasza ko9 (#2035) üzenetére


GabN73
addikt

pedig nem :(
Esetleg az gond lehet hogy kb másfél hónapot kihagytam?

(#2037) ko9 válasza GabN73 (#2036) üzenetére


ko9
addikt

Kétlem... Bár éjfélig még van idő...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2038) superecneB válasza sasa311 (#2031) üzenetére


superecneB
őstag

Én is rájöttem, hogy ilyenkor nem szabad játszani... solot legalábbis semmiképp. Ilyenkor mindenféle szerzet ráér játszani, egyik rosszabb mint a másik...

(#2039) sasa311 válasza Cyberbeni (#2033) üzenetére


sasa311
veterán

Full AP teemo milyen körülmények között viable? :W

Van egy hosszú CD-s Q-ja ami AP-val skálázódik, a W-je nem skálázódik semmivel, a passzív E-n olyan kicsi az AP ratio, hogy említésre sem méltó a gombákat meg 1 db oracle és egy nem agyhalott team könnyedén countereli.

AP teemo azon kívül, hogy bosszantó, mikor a bokorba low hp-n telibekapod a gombáját semmit nem ér.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2040) Cyberbeni válasza sasa311 (#2039) üzenetére


Cyberbeni
addikt

bármilyen?
E-n azért annyira nem kicsi a ratio
de ha a te csapatod sem agyhalott, akkor megölitek azt, akinek oracleje van.

(#2041) sasa311 válasza Cyberbeni (#2040) üzenetére


sasa311
veterán

AP teemo semmilyen körülmények között nem viable, konkrétan egy kalap sz@r. Bármelyik AP jobb választás teemonál jelenleg.
E-n egy 5 tickes DOT-on van ,014-es AP ratio.. wow. Ha hagyod leketyegni a full DOT-ot (erre teamfightban se reális esély se értelme nincs..) akkor 0,7 a teljes.

Teamfightban meg az oracle-s supportot vagy tankot focusolni rövid úton oda vezet, hogy szétb@sz a carry.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2042) ko9


ko9
addikt

Viktort próbálta már valaki? Vélemény? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2043) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Shaco van értelme AP tolni?! mostanában elég sokmindekit láttam aki AP nyomtam. Most vettem meg majd kezdek vele játszogatni, de ink vmi IE Phantomot meg BT adnék neki meg vmi Healtos vmit.

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2044) GabN73 válasza Fl3x (#2043) üzenetére


GabN73
addikt

Gondolom jack in box miatt és az ulti miatt. De ADt jobban csípem, azzal szerintem jobban lehet tarolni :)

(#2045) Iron Funeral válasza GabN73 (#2044) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Two-shiv is jól skálázódik belőle, de Shaco nagyon gagyi AP-ra buildelve már mid game is late game meg nc. sokszor az AD sem elég jó oda.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2046) Honzi válasza ko9 (#2042) üzenetére


Honzi
senior tag

Egész korrekt.
Legalábbis egyenlőre.Szerintem 2hét és nerf. :)

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2047) GabN73 válasza Honzi (#2046) üzenetére


GabN73
addikt

tuti a nerf, eddig minden új karinál volt :DDD

(#2048) ko9 válasza GabN73 (#2047) üzenetére


ko9
addikt

Hát nem tudom, elvileg a Voli is volt nerfelve, mégse érződik meg rajta :O

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2049) Honzi válasza ko9 (#2048) üzenetére


Honzi
senior tag

Garenel simán ki lehet csinálni.
Elég erősre sikeredet mással még nem szivatak meg csak az a szemét.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2050) sasa311 válasza Honzi (#2049) üzenetére


sasa311
veterán

Teemo is nagyon jó counter volibear ellen.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.