Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) cbr688 válasza HoaryFox (#31993) üzenetére


cbr688
senior tag

tegnap mentem egy silence-s talont még, olyan egyszerű volt a twisted fate:D,de még a tristana is...most meg...

(#32002) WinnerB0Y válasza Mottie (#31999) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Pont ezaz, hogy nekem kell az a Diamond keret :D
Persze tényleg sokkal jobb saját erőböl, de az accountom el van átkozva. Tolok egy 79/0 midlanet és úgyis kikapunk xD (jó persze csak egy példa volt). Mert az enemyben mindig van egy fizz vagy valami szar amivel nem tud mit kezdeni a team és hiába regélem el hogy kit bannoljon. Poppykat bannolnak mert az milyen op meg LCS Vizicsacsi etc. Hát nemleszaromén hogy mit játszanak lcs ben? Úgysem tudnak vele játszani mert ha 1 geje van vele az is csak aram miatt.

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#32003) Lokids válasza neato3loco (#31997) üzenetére


Lokids
addikt

"Onnan talán normális társakat kapok."

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#32004) Cyberneko válasza Plasticbomb (#31976) üzenetére


Cyberneko
tag

Foleg, hogy ebbe a szezonba kivettek az oracle-t... Teemot is vihettek volna vele.
Szerencsere annyira utalt champ, hogy meg pickelni is utaljak. :P

[ Szerkesztve ]

(#32005) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Igy hirtelen nem is tudom melyik Samsung team ijesztőbb.. Hihetetlenek ezek a Kóreaiak :U :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#32006) neato3loco válasza Kanczy (#32000) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nem.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#32007) TBT


TBT
addikt

HOLY MOLY!
Szinte mindenhol ezt látom:
Sjokz in Black Leather Dress

Tény, hogy jól nézni abban a fekete bőrdresszben, de hogy a Reddit, a Twitch chat és a LoL fórumok is ezzel van tele... :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#32008) hemaka válasza TBT (#32007) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hogy nezte a 3 noob, meg azt sem vettek eszre, hogy eppen oket veszi a kamera mar. XD

(#32009) Plasticbomb válasza Cyberneko (#32004) üzenetére


Plasticbomb
addikt

XD, Ez csak erősíti a hülye elhatározásom, hogy teemot viszek supportnak, junglernek, midre, adcnek topra..XD Most lejátszok vele 300 csatát, hogy biztosan érezzem.:D Addigra ez az acc eléri a lvl30 is.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#32010) theo11


theo11
csendes tag

A vb-nek köszönhetően megismertem a játékot, megtetszett, kipróbáltam, videókat is nézegettem, h minél jobban képben legyek, de eddig nem sok közöm volt hozzá. :D

(#32011) Solad válasza TBT (#32007) üzenetére


Solad
őstag

Nekem hianyzik Nikasaur :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#32012) neato3loco válasza Solad (#32011) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tényleg, hová lett az az idegesítő jány?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#32013) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Szerintem. Ennek. Nem. Így. Kell. Kinéznie...
[link]

EUNE: iNeeko

(#32014) Kanczy válasza WinnerB0Y (#32013) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mit kell nézni?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#32015) cbr688 válasza WinnerB0Y (#32013) üzenetére


cbr688
senior tag

nincs pentád? :DDD

(#32016) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#32009) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Micsoda???? Tényleg megcsináltam lenyomtam 4 rankedet, 1et belőle teemoval, 2őt a még sosem látott új sorakával. Hogy a francba kerülök én silver Vbe, mikor szerintem bronze 10et sem érem el???????????????????? Hja és kb szartam rá, így mind a 4 vesztés lett, csak valamit játszottam...

Szóval, azt ugye nem akarjátok beadni, hogy még így is, hogy kb a béka segge alá pozícionálom magam, a játék szerint még így is jobb vagyok, mint az átlag bronze player?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#32017) ClydeBeka2 válasza Mottie (#31999) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

A plat keret nagyon szarul néz ki, a diamond a kis kövecskével a sarokban sokkal jobban. De nekem a Challengeres arany szinű kéne :P

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#32018) neato3loco válasza Kanczy (#32014) üzenetére


neato3loco
senior tag

Lose Streak

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#32019) ClydeBeka2 válasza neato3loco (#32018) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez losing streak? Ne vicceljünk már :D Majd, ha rankeden összeszed 10 körül + 10 normalt akkor jöhet :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#32020) Lokids válasza WinnerB0Y (#32013) üzenetére


Lokids
addikt

:D
Ismerős. Én már nem is merek játszani rankedet, nehogy kiessek gold3-ból. Pedig a gold2 kapujában álltam. :P
Sebaj, addig normalon próbálgatom ireliat toppon.
Bár egy Silveres rengartól kikaptam (hála a saját és az ellen junglerének), de nem rossz champ. Csak azt a kurva stunt kellene jobban alkalmaznom.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#32021) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok, szeretnék kérni egy kis segítséget. Nem LoL-ozok. De szeretem követni az eSportot, így a magyar vonatkozású hírek is érdekelnek. Most hallottam Kiss 'Vizicsacsi' Tamás nevét. És, hogy nagy dolgot ért el a csapatával. De nem tudom mi az a LCS :) Hallgatom a Magyar League of Legends TV-s interjút de nem teljesen értem. Valaki el tudná nekem magyarázni? Mit jelent ez az eredmény pontosan? Esetleg Dota2 szinten? (bocs, én abba vagyok otthon) Vagy CS szinten? Ez egy nagy verseny?

Bocsi a hülye kérdésért :R

És van még valaki magyar akiről érdemes tudni LoL-ban rajta kívül?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32022) Solad válasza .LnB (#32021) üzenetére


Solad
őstag

Mindenképpen javaslom Cyber aka akalicarry Beni pályafutását ;]

Nehogy!

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#32023) Noddy válasza .LnB (#32021) üzenetére


Noddy
senior tag

Az európai LCS (Championship Series) csapatok közzé került be a csapatába. Ez azt jelenti, hogy Európa legjobb 8 csapat egyikében játszik most.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#32024) .LnB válasza Noddy (#32023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ezzel kvalifikáltak a VB-re? Vagy csak az esélyt nyerték el, hogy jövőre kvalifikáljanak?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32025) WinnerB0Y válasza Kanczy (#32014) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Rendben, jórészt ezek nem rankedek, de nagyom csúnya hogy nem tudok megnyerni egy meccset.

EUNE: iNeeko

(#32026) Mottie válasza .LnB (#32024) üzenetére


Mottie
őstag

Utóbbi, de a lényeg hogy az LCS-ben havi fizetésért játszanak a RIOT alkalmazásában. Ergo 'profi' szint.

Be Victorious!

(#32027) .LnB válasza Mottie (#32026) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez nagyon király. Köszönöm az infót! :R
Még Dota párti ként is nagyon örülök ennek!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32028) JLHFans


JLHFans
tag

Hallgattam az okos szóra és a tapasztaltabbak tanácsára, igy kicseréltem a kritikus csapás és az életlopás rúnákat a tankomon, mégpedig páncéltörésre és páncélra a meglevő páncél és magic resist mellé, össze se lehet hasonlitani mennyivel jobb igy az elején. De sajnos az elcseszett több mint 10.000 HP a semmire ( több mint a fele a 3 hónap alatti összesemnek) nagyon kemény tanulópénz volt.

[ Szerkesztve ]

(#32029) Mottie válasza JLHFans (#32028) üzenetére


Mottie
őstag

Nem (mindig) mondunk itt hülyeségeket :) Jó lesz az a LS rúna később (másik lapon) ADC-re pl (bár szvsz ott jobb az AD + AS kombó)

Be Victorious!

(#32030) Mottie


Mottie
őstag

Na amint mondtam nagyon rég nem játszottam Zyrával. Mivel bannolták Morganát és support jutott nekem, csak megnéztem mit tehetek. Hát még mindig brutál ha előbb megvan a lvl 2 és W-vel kezdek.. Gyakorlatilag akkor halt meg Twitch amikor megjelent a lanen (lvl 2-n backelnie kellett, aztán 2-0 -t kaptak amint visszajött)

Mivel a csapat többi része is értelmes volt elég gyorsan véget ért a dolog.

Szerk: Ahri az utolsó 1-1,5 percre kilépett

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#32031) Solad válasza JLHFans (#32028) üzenetére


Solad
őstag

"hp"?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#32032) D1Rect válasza Solad (#32031) üzenetére


D1Rect
félisten

ip

(hatásvadász pont) ;]

[ Szerkesztve ]

(#32033) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Kár hogy most ugyan azt tapasztalom mint silverben.
Nagyon jól játszunk hárman és van 2 idióta aki még csa nem is premade, de balfasz. Egymást flamelik caps lockal holott az egyik (vayne) 2/8 a másik (gnar) 2/7. Gnar már a lobbyban sírt, hogy laneswap omg fiora i'll go afk if you wont swap. Mondom oké. Akkor swapoljunk. VAYNE LVL2 TURRET DIVE mert neki előbb lett meg a 2 mint fiórának és természetesen én voltam a balfasz (Leona) mert nem mentem meghalni vele együtt. Ugyanis én szétnéztem a mapon és láttam, hogy jön egy J4 amit izomból pingeltem neki, de szart rám. Egyáltalán nem tudom, hogy ezek mit keresnek Diamond V ben.Aztán a három szerencsétlen a jungle én meg a midesem (op premade) csináljon akármit. Lux (premadem) elburstölte a baront mikor szedte az enemy és így visszahoztuk magunkat egy picit, de még mindig nem tudtunk csinálni semmit a 2 agyhalottal. Vayne 1v5 pentakillre ugrott be aztán a fiora 2 Q ból ölte meg mert csak 6 lvl el volt nagyobb nála. Komolyan vicc ez a játék. Lemondok én erről a diamondról mert már Plat II 0 ponton vagyok...

EUNE: iNeeko

(#32034) Kanczy válasza WinnerB0Y (#32025) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ja értem, tényleg nem tudtam mit nézzek, nem cinikuskodás volt :B

Van ilyen, nekem a rekord 15 ranked loss két nap alatt... tied legalább tényleg nem ranked :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#32035) sasa311


sasa311
veterán

2 napja ennyit csinál a lol:

Ötlet? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32036) hugi0


hugi0
őstag

Meglepo esemenyek voltak ma a 2014 World Championship-en.
- aki meg nem latta ne halogassa tovabb.

Holnap reggel 8-tol.
Elso merkozes FNC vs OMG

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#32037) hugi0


hugi0
őstag

En meg mindig nem tudok invelni gold-ost rankedre.
- se platot, se diamondot.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#32038) glacious válasza hugi0 (#32037) üzenetére


glacious
addikt

Most tették vissza a 4.17-ben, mert 4.16-ban bugos volt.

(#32039) hugi0 válasza glacious (#32038) üzenetére


hugi0
őstag

En altalaban csak magammal megyek premedet rankeden. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#32040) cbr688


cbr688
senior tag

nem akarok dicsekedni de azért na:D,életem 4. morde menete rankeden, normalon nem is szoktam, baronnal,potival 790 ap, lucian egy dfg egy ulti:D

(#32041) Kanczy válasza cbr688 (#32040) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Legalább flameltek, hogy miért Morde, mielőtt Fioraval lecarryzted őket? :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#32042) Devas válasza cbr688 (#32040) üzenetére


Devas
őstag

Végre egy Morde, és nem pedig a szokásos vackok! :C
Respect!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#32043) sasa311 válasza sasa311 (#32035) üzenetére


sasa311
veterán

valaki?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32044) HoaryFox válasza sasa311 (#32043) üzenetére


HoaryFox
őstag

Vársz? :U

Vagy Reinstall és vársz :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#32045) sasa311 válasza HoaryFox (#32044) üzenetére


sasa311
veterán

Admin launcherrel elindult

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#32046) AlyArkhon válasza hugi0 (#32036) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Az is kemény volt , de ami most ért véget Fnatic vs LMQ Rekkles 18/0 :D és Penta kill ember :R :R

World Championshipen :C ( nem tul gyakori )

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#32047) .LnB válasza AlyArkhon (#32046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én életem első LoL meccsét néztem ma reggel. A fNatic vs. OMG-t. Az borzasztó durva volt mikor a fnatic-nak 1hit kellett volna a nexus-ra :D Nem sokat értek abból amit látok, de jó meccs volt :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32048) AlyArkhon válasza .LnB (#32047) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Én sokat néztem mar de az a meccs a maga 74 percével hidd el az egyik leghosszab champion meccs volt :D egyebkent valoban brutal hogy 1 hit kellett volna es nyernek ..... :R Van ilyen :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#32049) .LnB válasza AlyArkhon (#32048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy nagy hibája ezeknek a közvetítéseknek. Én a moba alapjait vágom Dotá2-ből. És mivel érdekel az esport így gondoltam megnézem magamnak ezt a VB-t. De! A közvetítés alatt sehol nincs kiírva a hősök neve. Mindenhol csak a játékosé van. És így esélyem sincs a hősök spelljeit megnézni. Lehet az se segítene elsőre, mert ugye az effektet így se biztos, hogy felismerném. De több alkalommal kialakulna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32050) AlyArkhon válasza .LnB (#32049) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Erre nem nagyon lehet mit mondani. Jatszal a jatekkal es fel vagy egy ev aktiva jtek utan vagni fogod hogy mi tortent pontosan a palyan . Dotaban is igy van ez igaze ? :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.