Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) M@Db0Y válasza kexksz (#20992) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Updated the rules around displaying Season 2 loading screen borders in each queue
Normal and co-op games now show the higher reward from either ranked solo or the appropriate ranked team queue
Custom and Dominion games now show the best reward achieved in any queue
Ranked games still show the reward from that specific queue

3.02 patch óta így van elvileg.

Normalba,customba és dominionba a legjobb keretet látod, rankedba meg a megszerzettet. Ha jól értelmezem.

(#21002) kexksz válasza M@Db0Y (#21001) üzenetére


kexksz
addikt

Úgy van ahogy mondtam, Dominonban a legnagyobbat látod, normal 5v5-ben meg vagy solo queue-t vagy team ranked 5v5-öt.

(#21003) trassher


trassher
addikt

Most lett vége ennek a meccsnek. Hangosan felnevettem :))

Redmi Note 7

(#21004) #56230144 válasza trassher (#21003) üzenetére


#56230144
törölt tag

Yo nigga :DDD

(#21005) KYZRR


KYZRR
őstag

Vegre sikerult nyerni egyet ma. :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#21006) #56230144 válasza KYZRR (#21005) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ravager gyerekhez illik QQ a neve után ;]

(#21007) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Lucian meddig lesz 7800? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#21008) Noddy


Noddy
senior tag

Kellene írni a riotnak, hogy afk csapattag esetén legyen érvénytelen a mérkőzés mindkét csapat számára, ranked esetén mindenképpen, de normálban is. Nem tudom ezt eddig miért nem vezették be.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#21009) Kanczy válasza Noddy (#21008) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Azért, mert ezt rohadt könnyű lenne kihasználni. Kilép egy ember -> nincs bünti az egész csapatnak.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#21010) Noddy válasza Kanczy (#21009) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem büntiről van szó, így se kap büntetést egy csapat sem ha van afk-er. Így is megkapná az afk-zó az automata büntetést, és a csapat tagoknak nem lenne egy easy win/lose (ellenfélnél is).

Jelenleg milyen büntetést kap a csapat ha van afk-zó?

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#21011) Dinter válasza Noddy (#21010) üzenetére


Dinter
addikt

Azt, hogy kikapnak.

(#21012) sasa311 válasza Dinter (#21011) üzenetére


sasa311
veterán

Ja, csak az a gond, hogy 1 hülye miatt 4-et, de inkább 9-et büntetnek.

Inkább sokkal szigorúbbra kéne venni az AFK büntetését, kizárt, hogy a RIOT nem látja LOG-ból, ha valaki 15 percet afkol egy 40 perces meccsből.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21013) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Valaki nézi esetleg ?

LoL Esports

(#21014) Dinter válasza sasa311 (#21012) üzenetére


Dinter
addikt

Most nincs is semmi afk-ert, mert ha bedurcizott es nézi a meccset, néha megmozgatja az egeret, abbol a rendszer semmit se vesz észre, Max reportokbol. Azt sztem egyszerűen el lehetne kerülni, hogy a meccs elejétől 4v5 legyen: oda is kéne egy ellenőrzés, hogy itt van e mindenki.

(#21015) Noddy válasza sasa311 (#21012) üzenetére


Noddy
senior tag

Szerintem ezért lenne nagyon korrekt megoldás, ha az ilyen meccseket negálnák. Nem fájna senkinek, mondjuk a kidobott idő meglenne, de a statisztikát nem rontaná és az afk-zó szintén büntetést kapna.

Dinter: sokszor rage quit van 5-10 percnél...

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#21016) Dinter válasza Noddy (#21015) üzenetére


Dinter
addikt

Sztem az lenne a legjobb, ha a nyertes csapat megkapná a wint, a vesztes meg loss preventedet. Mert mondjuk jatszol egy nap ot meccset, harom 4v5, most kidobod azt a sok ipt meg xpt? Csak ugye kézzel nem tudnak beleszerkeszteni.

(#21017) Kanczy válasza Dinter (#21016) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezt csak meccs elejétől lévő 4v5-nél lehetne korrektül megoldani.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#21018) Noddy válasza Dinter (#21016) üzenetére


Noddy
senior tag

Szerintem a win is teljesen jogtalan. IP és XP lvl 30 fölött már szerintem teljesen mindegy, hogy mennyi :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#21019) Dinter válasza Noddy (#21018) üzenetére


Dinter
addikt

Igen, es lv30ig? Mit csinált a nyertes csapat tagja, hogy jogtalanul elvegyék tole a tömérdek ipt es xpt?

(#21020) Dolby válasza Noddy (#21018) üzenetére


Dolby
senior tag

És mégis mit csinálsz ha valaki azért megy el afk-ba mert látszik hogy a csapat valószínűleg veszíteni fog? Az eredmény annyi, hogy így a nyertes csapat nem nyerhet sehogy hiszen volt afk. Ezt képtelenség lenne levédeni.
Akkor meg azért morgolódnátok mert hülye ellenfél elment afk-ba amikor 1-20 körül járt a csapatotok és így nem nyertetek...

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#21021) zeli válasza Dolby (#21020) üzenetére


zeli
aktív tag

Így van. Valószínűleg a Riotnál is gondolkodnak ezen a problémán, de nem olyan egyszerű ezt megoldani. A másik probléma az, hogy még mindig nem lehet meghatározni, hogy a neted ment el, vagy csak kihúztad az UTP kábelt. Gondolom azt se szeretné senki, hogy azért levonjanak tőle egy rakás pontot, mert véletlenül elment a netje, amiről nem is tehet.
Nyilván ha valaki ragequitel, az más kategória, azt tudnák kezelni.

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#21022) Solad válasza Dinter (#21019) üzenetére


Solad
őstag

Ha feltételezzünk, hogy te sosem leavelsz vagy vagy afk, akkor statisztikailag öt a négyhez arányban többször játszol 5v4-ben mint 4v5-ben ergo neked ez tiszta nyereség (kiindulva abból hogy neked az xp és ip a lényeg).

Ne hisztizz hanem élvezd a játékot. Ha nem az XP-ért, IP-ért és ratingért játszol akkor meg úgyis tökmindegy a dolog.

szerk: elírás

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#21023) Dinter válasza Solad (#21022) üzenetére


Dinter
addikt

Nem hisztizek, csak azt mondtam, hogy ez az ötlet hülyeség, mert így gyakorlatilag feleslegesen játszanál. Az meg, hogy hány afk lesz a csapatodban, úgy se tudod kiszámolni statisztikával.

(#21024) Solad válasza Dinter (#21023) üzenetére


Solad
őstag

Jajj bocsi, nem neked szántam hanem Noddynak :B :R

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#21025) chosa921


chosa921
tag

Annyi ilyen ember van itt amúgy megfigyeltem már ( a fórumon ) aki ügyes és sosem az ő lane-je az amelyik elbukik, ha akar valamelyikőtök egy hasonló képessőgű playerre duozni akkor vegyetek fel, SILVER V-be vagyok eu westen általában mid és adc pozición.

Üdv.:Peti

(#21026) WinnerB0Y válasza chosa921 (#21025) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Én is duo partnert keresek :)
Silver V mid-adc-support pozíció.
Mi a neved?
(raget kizártam az életemből)

EUNE: iNeeko

(#21027) chosa921 válasza WinnerB0Y (#21026) üzenetére


chosa921
tag

leectra

Üdv.:Peti

(#21028) sasa311 válasza zeli (#21021) üzenetére


sasa311
veterán

Akinek havonta egyszer elmegy a nete az nyilván nem kapna semmit. Akinek viszont 10 mecccsből hogy, hogy nem 5x elmegy a nete az ugyan úgy megérdemli a büntetést. Aki szocpol McDonalds'os wifiről netezik az inkább ne játszon netes játékokat.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21029) Kanczy válasza sasa311 (#21028) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Most játszottam 1. perctől 4v5-t egy Shen/Karthus ellen :U :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#21030) ClydeBeka2 válasza sasa311 (#21028) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

És te honnan tudod, hogy neki 10/5x elmegy? Nem hiszem, hogy egymás után 10x bedob ugyanazzal az emberrel, kivéve Diamond I. Ha Diamond I-es vagy én kérek elnézést.

Én azt ajánlom senki ne rankedezzen most, mivel megint rossz a szerver!

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21031) Kanczy válasza ClydeBeka2 (#21030) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem a játékosoknak kell látnia, hanem a Riotnak :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#21032) zeli válasza sasa311 (#21028) üzenetére


zeli
aktív tag

Ez amúgy most is így van. A leave buster megbünteti azt, aki gyakran kap leave-et. Eddig arról volt szó, hogy a csapattársait ne büntesse a rendszer azzal, hogy kikapnak. Amúgy ezzel én is egyet értek, tanyáról nem kell lolozni.

Btw, pont egyik nap nyertem egy 1. perctől 4v5 rankedet, annyira rossz volt az enemy, hogy így elvertük őket. :D
De egész héten laggoltak a szerverek, inkább nem is rankedeztem.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#21033) chosa921 válasza zeli (#21032) üzenetére


chosa921
tag

nemtudjátok meddig tart még ez?

Üdv.:Peti

(#21034) sasa311 válasza ClydeBeka2 (#21030) üzenetére


sasa311
veterán

http://prohardver.hu/tema/league_of_legends/hsz_21031-21031.html

De amúgy én azt is kibannolnám a francba permabann, akinek 100-ból 10 leave / afkja van. Akinek nincs türelme vagy nete a csapatjékokhoz az Mariozzon offline.

zeli:

Leavebuster sz@rt nem csinál kb. ilyen 3 napos bannokat osztogat ki tudja hány (száz) leave után. 0 visszatartó ereje van.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21035) zone válasza sasa311 (#21034) üzenetére


zone
őstag

Többszáz leave után 3 napos ban. Persze.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21036) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Dotában már a 3. leave után jön a 2 napos bünti. 6. nál már 3 nap stb.. Ide is áthozhatnák az a rendszert. (persze nem bann-t kapsz 2 napra hanem csak leaverekel játszhatsz + nem kapsz xp-t ami itt az ip nek felel meg talán )

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#21037) sasa311 válasza zone (#21035) üzenetére


sasa311
veterán

Haveromnak 54 leaveje van , egyszer kapott figyelmeztetést és 2x kapott 3 napos bannt. Most lvl 27, szerintem még nincs 200 meccse összesen.... Csak ha megunja vagy felidegesítik simán atl+f4...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21038) Dinter


Dinter
addikt

Előbb toltam egy 54 perces meccset. Az ellenfélnek kb a 30. perctől már csak Nexus tornya volt, alig később már az se. Teamfightot sose tudtunk nyerni, ezért elhúzódott a meccs. Egyszer aztán kijjebb engedtük őket, mindegyik ment lane-t pusholni, külön elkaptuk a fiddlet, ott nyertük meg. Hogy lehetett volna gyorsan befejezni?

(#21039) zone válasza Dinter (#21038) üzenetére


zone
őstag

Ha ennyire ment a push, de nem ment a teamfight, akkor split push kellett volna. 1-4 vagy 2-3 felállásban, természetesen wardokkal biztosítva.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21040) Dinter válasza zone (#21039) üzenetére


Dinter
addikt

Ha jól gondolom, a split push azt jelenti, hogy több lanen. Top-bot a számok eloszlása, vagy másik lane?

(#21041) ClydeBeka2 válasza sasa311 (#21037) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Végülis a 200 game alatt 1 figyelmeztetés és a 6 nap ban, az majdnem többszáz game alatt 3 nap. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21042) sasa311 válasza ClydeBeka2 (#21041) üzenetére


sasa311
veterán

Itt arról van szó, hogy 0 visszatartó ereje van.

Csak azt nem értem, hogyha leniggerezel valakit a játékban akkor simán kapod a permabannt, ha elcseszed mások játékát akkor kapsz egy warnt...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21043) Noddy válasza Solad (#21022) üzenetére


Noddy
senior tag

Pont hogy nekem nem ip, xp a lényeg... Azt ki is fejtettem. És nem hiszem hogy hisztiznék, csak egy gondolatmenetem volt amit megosztoztam. Pont azt fejtettem ki hogy a nyertes se kapna semmit, hiszen jogtalanul nyert. Nem tiszta 5v5-ben.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#21044) zone válasza Dinter (#21040) üzenetére


zone
őstag

Igen. A legjobb, ha minél messzebb van, mert általában megpróbálják a kisebb csapatot gankelni, az a wardok miatt el tud/nak menekülni és az ellenfél nem tud időben visszamenni védekezni.
Splitpushra jó pl. Teemo, Trynda, Ez a gyors attack és menekülő skilljeik miatt.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21045) Lokids


Lokids
addikt

Garen jó valamire? Mert eddig akárhányszor megpróbáltam vele játszani, levertek, mintha ott sem lettem volna.
A legutolsó szutyok is elvert 1v1-ben, de még ha mi voltunk túlerőben sem tudtam vele semmit sem okozni. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#21046) Dinter válasza Lokids (#21045) üzenetére


Dinter
addikt

Nagyon tankos viszonylag sok dmgvel.

(#21047) Exorsized válasza Lokids (#21045) üzenetére


Exorsized
tag

Nagyon jó kis champion csak kicsit eljárt felette az idő, De 1-2 champion ellen még tökéletes counter, sok tankos itemmel is nagy dmg-t tud kiosztani, elkapni és elfutni előle nem egyszerű és early gameban könnyű vele lanen maradni passzív miatt.

XONE : MrExoQt

(#21048) Lokids válasza Exorsized (#21047) üzenetére


Lokids
addikt

Én azt vettem észre, hogy lassú mint a tetű, így senkit sem tudok vele elkapni, de engem mindíg utolártek, hiába votl rajtam fejlesztett cipő. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#21049) Exorsized válasza Lokids (#21048) üzenetére


Exorsized
tag

Boots of Swiftness és jóvilág :D arra van a Q hogy utolérj mindenkit / menekülj :D és egy jó kis silence.

XONE : MrExoQt

(#21050) hugi0 válasza Exorsized (#21049) üzenetére


hugi0
őstag

Ma is meselhetnek par championselectet. :)

Nem reszletezem csak egy statisztikat irok: 10 game 7 olyan valasztas, hogy megy a hadakozas.

Nekem epp ezert van 8 runapgem es 20 champom, hogy barhova mehessek.
Es ne nidale AD sup legyek.

Ha sup vagyok kisebb az eselye, hogy nyerek.
Szoval hiaba is csinalnam jol a supportkodast, azzal nem lehet lehozni.
Volt jatek ahol 23,000 nel tobb healt toltam - es elbuktuk.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.