Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) Sordoran


Sordoran
addikt

Ezt se gondoltam volna, de tegnap megálmodtam a mai win taktikát. :DDD Nem szoktam a játékkal álmodni, szóval már ez nagyon furcsa volt, de álmomban Yone-val toltam. Ezzel még szerintem eddig pvp meccset nem is mentem. Ma sorozatban jöttek az aram lose-ok, majd bedobta Yone-t. Gondoltam hátha egy jel volt, megtartom. Brutálisan szenvedtünk, a Sion és Renekton folyton 1v5-be ugrott meghalni, többször is fel akartuk adni, de csak kitartottunk, én pedig gyakoroltam, buildeltem. Végül utolsó fight mégis teljes győzelem lett, lekaszáltam mindenkit, és win. ;] Előtte csak egy fight-ot nyertünk, mikor inhibig jutottunk, összes többi lose volt. Sebzésben én voltam nálunk az első, de az ellenfélnék a Tristana duplázott rám.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#65002) olloczky válasza Sordoran (#65001) üzenetére


olloczky
senior tag

Nálam yone a default ban.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#65003) Enigma1945 válasza olloczky (#65002) üzenetére


Enigma1945
őstag

+1 undorító :D

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65004) grimm2015


grimm2015
senior tag

Azért valami nem változik...

És még is ezt buffolják.

Battlenet: Grimm#22690

(#65005) nuke7 válasza grimm2015 (#65004) üzenetére


nuke7
veterán

minek mész oda ? ;]

https://youtube.com/user/nuke7

(#65006) olloczky válasza grimm2015 (#65004) üzenetére


olloczky
senior tag

Én fiorán borzadok el állandóan. Van az a hülye pajzsa, hozzá sem lehet érni. Ha mégis, és leveszel egy kis hp-t tőle, akkor 2 basic attack után megint full hp-n van. Szerintem undorító az egész :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#65007) Ganz-[HUN] válasza Sordoran (#65001) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Szerintem nem feltétlenül hasznos egy adc és egy közelharcos sebzését össze hasonlítani: te nem feltétlen tudsz úgy pokeolni, mint egy nagy ranges tristana. Neked (szerintem) a sebzésed jelentős része burst damage, míg az övé poke damázs.

Grim: Szívás. Ha Ctrl ward, és a piros radarward luxus, akkor ez van.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#65008) Sordoran válasza Ganz-[HUN] (#65007) üzenetére


Sordoran
addikt

Persze, ez dícséret is volt magamnak. :DDD Mondjuk Tristana is inkább egy burst lövész, lehet vele persze poke-olni, de sok már adc alkalmasabb erre. De egy Yone-vel szemben csak jobb. Bár az is igaz, hogy Yone pedig alkalmasabb poke-olni sok más melee-hez képest.
A Rengar-os példánál viszont azért lássuk be nem minden bokorban van ctrl ward, és nincs folyamatosan aktív lens se. Mondjuk mindegy is, ha ultival jön, tehát tudod hogy jön és rákészülsz, az instant kill ellen akkor se véd semmi. (másodperc tört része alatt történik, sokszor elnyomni sincs időd a Zhonya-t) Van hátulütője persze, ha nem indul be a snowball, tehát nem one-shot képes akkor kb. semmit nem ér, de amikor igen, akkor viszont egyik legfrusztrálóbb ellene játszani.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#65009) Ganz-[HUN] válasza Sordoran (#65008) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Touché. De akkor meg is érdemlik a win-t, ha annyira jók ;)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#65010) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok. a zsákmánynál megjelent ilyen mesteri láda, és hiába van kulcsom nem tudom nyitni. Ez valami kuldeteshez van kotve es ugy kapok majd? vagy most mi ez?
koszi a vlaszt

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65011) Callisto válasza Enigma1945 (#65010) üzenetére


Callisto
őstag

Ahhoz mesteri kulcs kell, amit vehetsz is, de kapsz is ahogy "farmolsz".

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65012) Enigma1945 válasza Callisto (#65011) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia. koszi a valaszod. de milyen kuldetesekhez van ez kotve? mert ha jol latom, ez adni fog mitikus esszenciat is.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65013) grimm2015 válasza Enigma1945 (#65012) üzenetére


grimm2015
senior tag

Mesterládát kell hozzá kinyitni.
5 10 15 20 25 aztán ismétlődik.

Battlenet: Grimm#22690

(#65014) bpx válasza Enigma1945 (#65010) üzenetére


bpx
őstag

Szerintem az nem láda, hanem a tegnap óta létező trackerre gondolsz, amely csak nyomon követi, hogy hányat nyitottál ki, és mutatja mi lesz a további jutalom, ahogy újabbakat nyitsz.

(#65015) Enigma1945 válasza bpx (#65014) üzenetére


Enigma1945
őstag

koszi a valaszt, erre gondoltam en is. :K

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65016) Lokids


Lokids
addikt

Én nemtudom mi a fene van. Nehezebb lett a játék?
sorban 4 seasonban értem el a plat4-et
msot g4 0lp
és 13lp-t kapok 1 winért. Azaz az mmr-em már nem éri el a silver2-t. És még a silver playerek ellen se tudom tartani magam.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65017) nuke7 válasza Lokids (#65016) üzenetére


nuke7
veterán

eddig mázlid volt :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#65018) tenaijo válasza Lokids (#65016) üzenetére


tenaijo
tag

--------------------------
| ( ´◔‿◔`)━☞ #64982 |
--------------------------

Nem lett nehezebb a játék, alapvetően a "középmezőnyben" kb lutri, hogy milyen ellenfelek ellen játszol.
Ilyen helyzetben szenvedős mászni, elég nagy winstreak, vagy sok dodge kell, hogy megfixáld MMR-ed.

[ Szerkesztve ]

(#65019) Ganz-[HUN] válasza tenaijo (#65018) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

makes sense tbh. Season eleje van.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#65020) Lokids


Lokids
addikt

Na kaptam egy 3 napos chat bant ezért (melyik része miatt jár a ban, hisz semmi anyázás nem volt?????):

Lokids: 2-8 :D
Lokids: dude.. they are fed af..
Lokids: we cant stop them
Lokids: 3-13 :D
Lokids: well gg. shaco kinda won this game already
Lokids: nope
Lokids: we lost already
Lokids: you died 4 time
Lokids: so what?
Lokids: im 0-3
Lokids: cry more
Lokids: loser
Lokids: nope
Lokids: lose happens
Lokids: my only problem is that idiots in my team wont ff
Lokids: yeh and?
Lokids: want to end the game asap
Lokids: we lost all lane. and pretty sure kindred and jhin will say no to ff.
Lokids: or more
Lokids: so wasting tiem
Lokids: you died more kindred than me.. so you are more useless :D
Lokids: and why is that a problem for you? :D
Lokids: if you dont liek it maybe gank more
Lokids: than.. like ... 0
Lokids: zero
Lokids: nothing
Lokids: and you still press no :D :D :D
Lokids: sure.. sure
Lokids: i want the game to end asap
Lokids: because you say no to ff
Lokids: im not flaming.. im griefing... but not flaming
Lokids: yeh yeh
Lokids: do it.. flame more
Lokids: kindred is
Lokids: he is
Lokids: actually it is
Lokids: he is blaming... from the start
Lokids: we lsot evcery lane
Lokids: but only im to blame
Lokids: so yeh...
A játék után
Lokids: gg
Lokids: wp
Lokids: for?
Lokids: losing?
Lokids: we lost every single lane
Lokids: and then you refused to ff

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65021) Callisto válasza Lokids (#65020) üzenetére


Callisto
őstag

Itt elég sok mindenért: "loser", "im griefing" ezek is olyan szavak amiket az automata rendszer érzékel a szabályzatnak megfelelően. De nem azonnal jön a bünti, ha X játék alatt Y játékban Z ember reportol és a rendszer azt látja jogos, akkor jön. A rendszer nagyon szigorú egyébként és nem értek egyet vele, mert aki soft AFK, feedel azokat alig büntetik pedig ők azok akiket valóban kéne. De ez üzlet, mert azok is, akik sosem tudnak uralkodni magukon (zero tolerancia) csinálják a következő accountot perma ban után.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65022) Sordoran válasza Callisto (#65021) üzenetére


Sordoran
addikt

Chat ban-t kapott, szerintem azzal semmi probléma. Mármint játszani tud így is, és legalább nem kell (mert nem tud) foglalkoznia a többiekkel való kommunikációval. :DDD Túl sok energiát fektettél a többiekkel való kommunikációba, már ez megér egy ban-t. ;] El kell küldeni őket a ... valahova és mute all. ;) Én még olyat nem láttam, hogy leáll valaki valakivel vitatkozni a játékban, és végén megértik egymást. Teljesen hasztalan erre a chat.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#65023) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sikerült közel 10 év után visszaszereznem az accountomat... Igaz nem azt amin elég sok skin volt. Sajnos arról azt se tudom milyen emailen futott. Mindegy, félsiker. :D

(#65024) grimm2015 válasza Lokids (#65020) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ha indokolatlanul sokat chatelsz (mint fent is), arra hamarabb is kapsz.
Én arra kaptam, hogy " pls go afk, and uninstal game" (Ez volt a legdurvább a szövegkörnyezetbe), csak akkoriban sokat irkáltam.

De igazából a chatban inkább ajándék, mint sem büntetés.

Battlenet: Grimm#22690

(#65025) Lokids válasza grimm2015 (#65024) üzenetére


Lokids
addikt

Vicc, de igaz. :D
Az az egyetlen bajom, hogy 0-zódik a rank is. Pedig a konkrétan a meccs előtt értem el a 3. szintet. Meccs után kezdhetem előröl. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65026) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Más se kapja meg a prime gaminges ingyen cuccokat? 5 napja már, hogy claimoltam és semmi...

(#65027) Lokids válasza BoneDragon (#65026) üzenetére


Lokids
addikt

Én probléma nélkül megkaptam.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65028) Dendytv


Dendytv
senior tag

Üdv.
A void event-ről vagy kassadin rework-ről tudni valamit ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#65029) Callisto válasza BoneDragon (#65026) üzenetére


Callisto
őstag

Ha van több accod ellenőrizted, hogy ahhoz az acchoz van-e kötve a Primegaming, amire akartad a cuccokat?

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65030) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Békéscsabán az egyik suliban esport nap lesz. Május 17.
LOL-ba lehet megmérközni természetesen. 1-3 helyezett nyereménye összsen 600k.
Ha valakit érdekelne.
Remélem maradhat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#65031) grimm2015


grimm2015
senior tag

Ez a játék nem változik semmit. Csupa egyoldalú meccs.
1/11/2 Alistar Sup
2/7/1 Katarina Main mid
0/13/3 Viego top
0/10/1 Yasuo mid
1/12/2 Yone mid
2/9/1 lv12 Poppy JG vs Lv17 Volibear JG
0/8/4 Pyke supp
2/9/5 Vi JG

A leggyengébb játékosok a két csapatból vegyesen. Egy normális győzelem vagy vereség sem volt.
És egyikben sem az adc feedelte el a játékot. :C

Battlenet: Grimm#22690

(#65032) Dendytv válasza Dendytv (#65028) üzenetére


Dendytv
senior tag

:))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#65033) Chuzzlee803 válasza Dendytv (#65032) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

(#65034) Callisto


Callisto
őstag

Nem szeretem a vesztes fél cseszegetését, de egy meccs utáni csetre ezt nyomta be egyik Móka Miki és szakadtam rajta :D
──────▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█ BEEP BEEP
▄▄▄▌▐██▌█ -15 LP DELIVERY
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(⊙)▀▀▀▀▀▀▀(⊙)(⊙)▀▀▀▀▀▀▀▀

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65035) tytyty


tytyty
tag

Sziasztok!
A csata utáni tolakodó képernyőt hol tudom kinyirni? Nem látom chatet csak mindenféle kretén ikonokat. Borzalmas.

(#65036) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nagyon nagyot csalodtam a report renszerben!!
Ranked meccsen kaptam egy totál troll vayne adc-t 0/12/0-val, olyan troll buildel, hogy egy elso napos jatekos jobbat epit, szerintem siman reportoltuk harman, megsem kaptam semmi visszajelzest, hogy kapott volna valamit.. :W
A mai napon ismet, 1/17/2 top soraka, troll, report, ismet semmi..
Megturik a trollokat ujonnan mar rankeden is?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65037) Callisto válasza Enigma1945 (#65036) üzenetére


Callisto
őstag

Írd be a chatbe 12x, hogy KYS és meglátod működik az ha nem kell embereket fizetni azért, hogy ellenőrizzék a reportokat. RIOT = money not game quality.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65038) nuke7 válasza Callisto (#65037) üzenetére


nuke7
veterán

így van, ezt aláírom :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#65039) Enigma1945 válasza Callisto (#65037) üzenetére


Enigma1945
őstag

Bocsi, de mit jelent az KYS? Tenyleg nem tudom.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65040) Callisto válasza Enigma1945 (#65039) üzenetére


Callisto
őstag

Kill yourself

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65041) Enigma1945 válasza Callisto (#65040) üzenetére


Enigma1945
őstag

Hatalmas :D :D

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65042) Beni97


Beni97
őstag

(#65043) Enigma1945 válasza Beni97 (#65042) üzenetére


Enigma1945
őstag

Tetszik.
Várós :K

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65044) Yodamest válasza Enigma1945 (#65039) üzenetére


Yodamest
addikt

chat sava borsa az ilyen beszólások, meg a különféle anyád legyen rákos stb. borzalmas... 5 évesen nem jutott volna eszembe ilyet írni bárkinek is, nem tudom hogy lehet valaki ennyire elvetemült....

[ Szerkesztve ]

(#65045) tenaijo válasza Yodamest (#65044) üzenetére


tenaijo
tag

Mert mentális betegek játszanak ezzel a játékkal. Ego>>>Elo... Ha irkál valaki az a kisebb probléma, mert azt le lehet tiltani. Itt inkább azzal van gond, hogy amíg a smurfök "játékromboló" jelenlétét sikerült azzal kiküszöbölni, hogy már egy jó ideje külön lobbyba kerülnek, addig a futós accountok mindig is ott lesznek veled egy game-ben, azokat nem bántja senki.

(#65046) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Kinek mi a véleménye az új patch-ről? :))

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#65047) grimm2015 válasza Enigma1945 (#65046) üzenetére


grimm2015
senior tag

Hogy lassan a lövészeket is ellehet távolítani a játékból.

Minden annyira hatékony a kibaszott versenyszériában, de a többi eloban meg egyre több adc játszhatatlan. Zeri már 44%+ WRen van Tier alján, de nagyon sok 50% alatti WRen van.

Csak néhány...

https://www.youtube.com/shorts/Q30xBRsVrCA?&ab_channel=Hitcap
https://www.youtube.com/shorts/p_LIreLdJNM
https://www.youtube.com/watch?v=qmWp8fbbHWQ&ab_channel=TrendShorts

Battlenet: Grimm#22690

(#65048) Lokids válasza grimm2015 (#65047) üzenetére


Lokids
addikt

A mostani patchel vayne, vagy varus nagyon erős lett.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#65049) Callisto válasza grimm2015 (#65047) üzenetére


Callisto
őstag

Ezek sokat nem mondanak. Semmit nem tudni pl. nasus stackjéről, egyéb körülményekről.
Másrészt még új a patch és sok bolond úgy játszik mint eddig. Azt hiszik 2 abilityból + pár AA-ból leszed egy tankot. Várni kell pár napot, hogy alkalmazkodjon mindenki és a statisztika pontosabb képet mutasson.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#65050) Beni97 válasza Callisto (#65049) üzenetére


Beni97
őstag

A cait vs nasus-nál azért talán annyi kiszedhető hogy ha a helyükön játszanak, akkor a cait az valszeg el lett feedelve mivel lvl17 mind a kettő. Vagy a nasus játszott nagyon rosszul és nem tudott a solo exp-vel mit kezdeni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.