Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39151) yabba válasza Lokids (#39147) üzenetére


yabba
aktív tag

A smartcast is sokat segít. Akkor nem kell soha kattintanod a hősön, csak fölé vinni az egeret és nyomni a képességhez vagy tárgyhoz tartozó gombot.

[ Szerkesztve ]

(#39152) Kanczy válasza Dinter (#39150) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem ez csak Janna matchupoknál (tornádó) lesz érdekes. Plat közepén már amúgy mindenki kiflasheli / spellshieldezi, ha épp nincs cd-n.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39153) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Na végre megvan a 20 Alistaros match history: 16-4, egy hét alatt 21-4. Mennyivel élvezetesebb a soloqueue, ha nyer az ember :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39154) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Nemtudja valaki hogy miért nem működik a Riot Girl Tristanas dolog??

Press "F" to pay respects.

(#39155) Beni97 válasza Imilenni (#39154) üzenetére


Beni97
őstag

[link] Nekem innen sikerült

(#39156) Imilenni válasza Beni97 (#39155) üzenetére


Imilenni
addikt

"The code you're trying to access is no longer available." :(

Press "F" to pay respects.

(#39157) Beni97 válasza Imilenni (#39156) üzenetére


Beni97
őstag

Google----> lol free tristana----> keresd a woobox honlapos találatot.

(#39158) Imilenni válasza Beni97 (#39157) üzenetére


Imilenni
addikt

Dettó ugyanaz a válasz :(

Press "F" to pay respects.

(#39159) Beni97 válasza Imilenni (#39158) üzenetére


Beni97
őstag

Akkor nem tudom.

(#39160) RangerFox válasza Imilenni (#39158) üzenetére


RangerFox
veterán

Állítólag 2099. 01. 01-ig érvényesek a kódok... Amúgy lehet hogy valami gebasz van a szerverekkel, próbálkozz máskor.

[ Szerkesztve ]

(#39161) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Hali

Az miért van, hogy eu westre pikk pakk be tudok jelentkezni, de eune-re meg nem sikerül..
próbáltam dns-t üríteni, javítani a játék fájlokat beépített javítóval, router reset de semmi..

volt már ilyen de akkor ismeretlen hibát dobott, most viszont már azt se.

"Let's agree to disagree!"

(#39162) jUUh válasza Imilenni (#39154) üzenetére


jUUh
addikt

Nem lehet, hogy rossz szerverre kattitntottál?

Samsung Galaxy S23+

(#39163) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Gondolom ez, es a vegkimenetele erdekes lehet valakinek. https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3hknr6/upc_users_are_not_able_to_play_on_eune_since_june/

En UPS-s vagyok, euw-n es meg mukodik :)

[ Szerkesztve ]

(#39164) yabba válasza Jim-Y (#39163) üzenetére


yabba
aktív tag

A megoldásra én is kíváncsi leszek, tekintve, hogy nekem egy másik szolgáltatónál (kis mikrohullámú cég, aki /ahol lakom/ a Deninet segítségével éri el az internetet) van hasonló jellegű problémám.

Én EUW-re nem tudok belépni, EUNE-re igen, de ott is csak champ selectig jutok el, amikor indulna a játék már kapcsolódási hibát kapok. Most annyi a kerülő megoldás, hogy a szolgáltató csinált nekem egy VPN-t egy olyan szerverükre, ahonnan másik szolgáltató /Datatrans/ segítségével érik el az internetet. Hogy még szebb legyen a csavar, egy másik mikrohullámú szolgáltatónál, aki szintén a Deninet-et használja, de egy másik útvonalon (traceroute) jutok el a LOL szerverig, ott működik minden.
(Igen már írtam ezt egyszer régebben.)

[ Szerkesztve ]

(#39165) bivalyolo válasza Jim-Y (#39163) üzenetére


bivalyolo
őstag

UPC. Legalább kiderült mitől, és nem csak itthon az enyém volt rossz, hanem az osztrákoknál, románoknál is.

"Let's agree to disagree!"

(#39166) Imilenni válasza jUUh (#39162) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát nemtudom, már sokszor eismételtem de akkor sem jó :(
De egy ismerős kisegített szóval tárgytalan!

Tegnap este LB-vel játszottam (volna) egy 5v5-öt de nemtudtam kijönni a spawn pontról, látott már valaki ilyet????

Press "F" to pay respects.

(#39167) str.mate


str.mate
csendes tag

Sziasztok!

Röviden és tömören ranked teambe keresünk supportot. A csapat 80%-a személyesen ismeri egymást és a fő célunk , hogy jól érezzük magunkat játék közben
Lassan goldban van a team, egyénileg pedig 4 platinum 1 diamond, többi gold és silver, az átlagéletkor 25 :)

TS alap és ami a lényeg, hogy nem kell,hogy 7/24 online legyél, viszont amikor megbeszéljük előre akkor legyen 1-2-3 órád játszani.

Egyéb "elvárások"

-Közelítsd meg az átlagéletkorunkat és legyél legalább gold eleje vagy plat divízióban.(igen igen jöhet a flame mint 2 hónapja ;) )

-Legyél tisztába a metával és lehetőleg azokkal a hősökkel amik benne vannak és tudjál is jól játszani velük :) (Support mint említettem esetleg + 1 másik role, ha szeretnél máshol is játszani)

-Tudjál veszíteni és ne ragelj, főleg ne a csapattársakat ,mert az instant ban. (Ilyen még nem fordult elő és maximum egyszer fog....:) )

Ha érdekel írjál in-game nevet és felveszlek, aztán ott megbeszéljük a többit illetve TS-en...

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#39168) D1Rect válasza str.mate (#39167) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha nem kötöd rúnatáblák mennyiségéhez a jelentkezést szerintem sokkal kevesebb lesz a flame. ;)

(#39169) Dinter


Dinter
addikt

Nem tudom azokat a retardáltakat miért nem lehet jelenteni, akik champ selectben trollkodnak.

(#39170) Dinter válasza Dinter (#39169) üzenetére


Dinter
addikt

És még egy kiba**ott troll... NEM HISZEM EL. :W

(#39171) Beni97


Beni97
őstag

Úristen. Én nem tudom miért vagyok így de amikor lassan összegyűlik annyi ip, hogy bármelyik champet meg tudnám venni nagyon nehezen döntök. Most jelenleg egy adc-t szeretnék venni. Igaz nem igen szeretek boton lenni, mert rankeden jobban megvagyok solo lanen, de mivel van 4 adc-m(ashe, tristana, sivir, kalista) így gondoltam vennem kéne egyet. Csak most annyira megtetszett gnar és még gondolkodok aziron (mert elméletileg nehéz megverni bronzban), jaycen, dariuson, hecarimon, lulu-n. Csak mid-re és topra már van egy csomó champem. Jungle-n már nem is gondolkodok, pedig ott van seju, voli. Szóval nem tudom. Adc-k közül is nehéz mert vayne és jinx elméletileg hyper carry, de mivel én inkább biztonságosan játszok így egy cait is jól néz ki a range miatt. Nehéz döntés.

(#39172) Ryder1 válasza Beni97 (#39171) üzenetére


Ryder1
senior tag

Így jinxet mondanám. Q-val hasonló range, mint caitnek, de nála sokkal jobb adc.

(#39173) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Updated Project

Leona, Lucian, Fiora már biztos, a maradékról még mennek a találgatások :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39174) glacious válasza Kanczy (#39173) üzenetére


glacious
addikt

Irelia, Zed :D

Alpha blade miatt még gondoltam Yi-re is.

[ Szerkesztve ]

(#39175) #53932800


#53932800
törölt tag

Valaki a napokban ajánlotta az AP Amumut,kipróbáltam(rankedon) tényleg nagyon fun:D(monjuk én nem teljesen AP-ra buildeltem) Egy hete kb leestem Gold5-ből Silver 1-be,ennek örülök ,Goldban sokkal jobb játékosok voltak mint én,szóval mostantól lehet valami sikerélményem is:D :R

(#39176) HoaryFox válasza Beni97 (#39171) üzenetére


HoaryFox
őstag

Jinx egy jó ADC csak kell mellé a jó supp mert ugye nincs menekülő spellje.
Vayne early-ben még nem annyira OP, de ha megkap 1-2 kill és megvan botrk, akkor onnantól elég jól lehet vele aratni.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#39177) Ryder1 válasza HoaryFox (#39176) üzenetére


Ryder1
senior tag

Csak vayne-nel szinte az ellenfél arcába kell másznod, míg jinx-szel elvagy távolabbról is. Szerintem vayne a nehezebb adc, jinx azért jelentősen könnyebb számomra. :DDD

(#39178) Dani_kp válasza Kanczy (#39173) üzenetére


Dani_kp
őstag

Végre, remélem egy jó ki Leona skin lesz. Már régóta várok egy számomra tetszetős skinre hozzá. :K

https://ingatlan.com/33821564

(#39179) Dinter válasza #53932800 (#39175) üzenetére


Dinter
addikt

Én utálom ezt a rendszert. Jobb lenne ha csak az mmr alapján írna ki valamit.

(#39180) gali777


gali777
őstag

Gratulálok az ilyeneknek... gondolom ez is bőven belefér a normálba amikor 3 ilyen majom bejön a csapatba és ők "funolnak"..

(#39181) crey


crey
MODERÁTOR

Játszottam ma egy rankedet... fejjj de elvertek. Meg szarul is ment. :(

Viszont valamelyik nap láttam ARAM-on egy srácot.. komolyan ilyen nickeket...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39182) marked one94 válasza gali777 (#39180) üzenetére


marked one94
őstag

Nagyon király ez a oldal :D El is mentettem köszi :R

You'll Never Walk Alone

(#39183) gali777 válasza marked one94 (#39182) üzenetére


gali777
őstag

Nem ezé' linkeltem :DDD

(#39184) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Csak tudnám, hogy működik... a 25-4 után ma mentem egy 0-6-ot és visszaestem plat3-ba, pedig nem játszottam szignifikánsan rosszabbul :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39185) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Valami manaless champet keresek, és lassacskán gyűjtögetem az Ipm... szóval tanácot szeretnék kérni.
Kennen milyen döntés? Érdemes megvenni? Vagy inkább menjek rá Mordekaiserre, őt mostanság úgyis szeretik updatelni?

Samsung Galaxy S23+

(#39186) Dinter válasza jUUh (#39185) üzenetére


Dinter
addikt

Azért picit jobban is leszűkíthetnéd a kört :)

(#39187) jUUh válasza Dinter (#39186) üzenetére


jUUh
addikt

Valami AP-s manaless champet keresek, és így ez a kettő tetszik a legjobban, de nem tudok dönten. talán Kennen jobban bejön. Szóval az igazi kérdés, hogy megéri megvenni, vagy inkább hagyjam? :F

Samsung Galaxy S23+

(#39188) Beni97 válasza jUUh (#39187) üzenetére


Beni97
őstag

Ha magamból indulok ki akkor kennen. Morde engem nem igen tud megfogni lanen. Kennen viszont szét ver, Szerintem kennen jobb teamfightokban is, vagy ha el kell kapni valakit.

(#39189) Ryder1 válasza Beni97 (#39188) üzenetére


Ryder1
senior tag

Morde a mai patch-ben kapott rework-öt, elég erősnek tűnik. Főleg, hogy már vihető adc helyett botra. :D

(#39190) Beni97 válasza Ryder1 (#39189) üzenetére


Beni97
őstag

Tényleg. Most nézem, hogy patchel. Miért vihető adc-nek morde?

(#39191) Kanczy válasza jUUh (#39187) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A kettő közül szerintem is inkább Kennen :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39192) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Tud valaki valamit, hogy a kliensben esetleg lettek az elmúlt ~2évben olyan változtatások eszközölve ami megöli a "portable" mivoltát a kliensnek? Lassan 2 éve, hogy nem játszok rendszeresen, azelőtt ha pl winfos reinstall volt akkor utána simán lehetett játszani kliens reinstall nélkül. Az utóbbi időben (kb félévente letolok 5 meccset), meg mikor indítanám a klienst akkor nekiáll fájlokat vizsgálni, majd hibával elszáll... 2 dologra jöttem rá, hogy admin joggal indítva ez megoldódik, viszont van, hogy egyszer csak ez se segít neki... Pár hónapja csináltam full reinstallt, de hát itt vagyok megint ahol a part szakad...

Ami még érdekes, hogy tegnap és tegnap előtt simán tudtam még játszani.

Valakinek valami ötlet? Nincs sok kedvem folyamatosan újra telepítgetni, leszedni ha netán újra pakolom az OS-t, még ha gyors is a netem...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39193) glacious válasza TheProb (#39192) üzenetére


glacious
addikt

Ez tőled független, indítsd újra addig, amíg hiba nélkül frissít.

(#39194) TheProb válasza glacious (#39193) üzenetére


TheProb
veterán

értem, köszi.

Más: Mik ezek a random skin/hős osztogatások? mióta nem játszok, de néha-néha belépek szinte mindig kaptam a hosszabb szünetek utáni első belépéskor vmit. pl.:

Régen nem kaptam soha semmit, most meg, hogy nem játszok sorra ad vmit a rendszer :D

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39195) Beni97


Beni97
őstag

Szerintem nagyon el lett cseszve ez a patch. Nekem és havaromnak is később írja ki amit írni szeretnénk chatbe kb 2 másodperccel. Csak ha vagyok a kliensben akkor furcsa hangok jönnek. Mint mikor vége egy meccsnek és belépsz oda ahol tudsz reportolni meg ilyenek. Meg most mentem egy gnar meccset egy gnar ellen. Ha én vagy az enemy gnar átalakult akkor beakadt a játék. És nem csak nálam

(#39196) Ryder1 válasza Beni97 (#39195) üzenetére


Ryder1
senior tag

Kliensben az a random hang nekem is volt az előbb. :D

(#39197) Dinter válasza Beni97 (#39195) üzenetére


Dinter
addikt

Nálam is full bugos, szokásos rito.

(#39198) hugi0 válasza Dinter (#39197) üzenetére


hugi0
őstag

More BUG pls !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39199) hugi0 válasza TheProb (#39194) üzenetére


hugi0
őstag

Remeljuk, nem csak neked vannak ilyen random skin bug-jaid. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39200) jUUh válasza Beni97 (#39195) üzenetére


jUUh
addikt

Nekem konkrétan nem is volt chat, és haveromnak sem, ezért mindenki instalockolt midessel :W

Samsung Galaxy S23+

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.