Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Nem nagyon szoktam midezni,de én leginkább ignite-t viszek. Bár újra kedvem támadt zed-ni csak haverom mindig befoglalja. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#49002) micafighter válasza FoLey-v (#49001) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ilyen a jó haver :DDD

(#49003) FoLey-v válasza micafighter (#49002) üzenetére


FoLey-v
addikt

Igen jó haver (csaj és lux main? ) ;] :P

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#49004) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Ilyet sem láttam még,hogy egy bot meccsen egyik játékos behisztízik,hogy nem kapta meg a lux-ot. Trollkodott akadályozta akit tudott és utána meg átírta a nevét. :F :DDD

Szerk.: Még sem írta át,mert előtte op.gg más nevet mutatott.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#49005) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok,

Egy random highlight tegnaprol (a szerkesztes pocsek, lol klienses elso probalkozasom) https://youtu.be/uzeTckxcES8

(#49006) csipszikutya válasza stefyY (#49000) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Ha jól rémlik Q-hoz ha talál akkor kapsz movement speedet. Ghosttal pedig mivel nincs "rendes" gapclose/escape spelled ezért jó. Kegyetlenül le tudod követni vagy elmenekülni az enemy elől, ami sokszor jobb mint a barrier. Gondolom a prók sem véletlen álltak át erre a metára

(#49007) stefyY válasza csipszikutya (#49006) üzenetére


stefyY
őstag

Nyilván nem véletlen. :) Ettől független annyira nem teljesítek rosszul... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49008) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Húú, ez igen elég sok embernek van meg az új lux skinje.. Nem is gondoltam volna, minden második körben találkozok olyan playerrel, akinek már megvan az új skinje..

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49009) Sordoran válasza Enigma1945 (#49008) üzenetére


Sordoran
addikt

Bitang jó skin lett, sokan megvették, szóval nem csoda. Remélem azért 1 héten belül eltűnnek végre, mert én nem divatból Lux-ozok, és zavar, hogy elviszik előlem, vagy a direkt bannolják. :DDD (azért is látni többször, mert nem csak egy skin, hanem 10 formája van, aminek kipróbálásához 5 meccs kell minimum)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49010) Kanczy válasza Sordoran (#49009) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem fog eltűnni egy héten belül, szerintem adj neki egy hónapot :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49011) Beni97 válasza csipszikutya (#49006) üzenetére


Beni97
őstag

A ghost még azért is jó mert átmehetsz vele az egységen szóval nem lesz gond a minion blockal. És a dodge is jóval könyebb vele.

(#49012) csipszikutya válasza stefyY (#49007) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Persze, igen, csak szerintem is jobb mint a barrier.
Beni97: ez lemaradt, köszi

(#49013) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! tudnátok mondani valami jó mides hőst? 3150 ip van rá.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49014) stefyY válasza Enigma1945 (#49013) üzenetére


stefyY
őstag

Anivia vagy Lux.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49015) Beni97 válasza Enigma1945 (#49013) üzenetére


Beni97
őstag

Karma. Könnyű, nem igazán mana igényes, Q-val jól lehet pokeolni és midgame-től az ultis Q kb fél hp. Tudsz egy egész csapatot is shieldelni akár. Az ultis W(?) meg nem csak lefogja az ellenfelet hanem még healt is kapsz.

(#49016) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Köszönöm skacok, Lux mellett döntöttem, remélem nem fogok csalódni :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49017) stefyY válasza csipszikutya (#49012) üzenetére


stefyY
őstag

Kipróbáltam, kicsit megvertem miden egy Velkozt imént... :DDD Lehet átállok rá.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49018) Beni97 válasza stefyY (#49017) üzenetére


Beni97
őstag

Ó hát vel'koz ellen még jobb a ghost. Amilyen spelljei vannak simán dodgeolható.

(#49019) stefyY válasza Beni97 (#49018) üzenetére


stefyY
őstag

Luxot is megvertem most... :) Flexben már Silver 4-ben vagyok. 9/2/5, előtte 14/7/8...jó kis win streakben is vagyok. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49020) Enigma1945 válasza stefyY (#49019) üzenetére


Enigma1945
őstag

Örülök neki, én is hála az égnek, remélem meglesz nekem is a silver 4 már 59 pontom van :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49021) stefyY válasza Enigma1945 (#49020) üzenetére


stefyY
őstag

Summ neved? :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49022) Enigma1945 válasza stefyY (#49021) üzenetére


Enigma1945
őstag

MyNameIsTibi aki akar vegyen fel, nem vagyok profi, de próbálkozok. :D

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49023) Bowser


Bowser
aktív tag

4 napja be se léptem lol-ba. Érdekes, de valahogy nem hiányzik a dolog. :U

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#49024) stefyY válasza Enigma1945 (#49022) üzenetére


stefyY
őstag

Ha leszel most délelőtt, valamit csaphatunk. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49025) micafighter válasza Bowser (#49023) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csodálkozol? Egy hónap alatt többet játszottál mint itt a legtöbben egy év alatt :DDD

(#49026) RangerFox válasza Bowser (#49023) üzenetére


RangerFox
veterán

Én már két hete. :DDD

(#49027) kenwood


kenwood
veterán

Skt Peanut :Y
En szeretem a peanut :DDD

Kt Deft is vegleges,ott mar csak a support (Mata?) kerdojel.

Uolban is felszabadult Move-val egy koreai hely.
Remelem,nem valami soloq harcost hoznak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49028) Hamuuuu válasza kenwood (#49027) üzenetére


Hamuuuu
tag

Lejárta a szerződése Move-nak és nem hosszabbított úgy, mint Exileh és Veritas. Bár ha jól hallottam adc tryout is volt mostanában.

[ Szerkesztve ]

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#49029) Dolby válasza kenwood (#49027) üzenetére


Dolby
senior tag

Úgy hallani, hogy Xerxe lesz az új jungler. Adc tryout-ról én nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#49030) mark!


mark!
őstag

Mostanában elég sokat midezek, de amiért nem tolom egész nap a játékot, a statjaimon is meglátszik. Egyébként mostanában egyre több a trollpick. Rankeden pl. tegnap 2top volt+jungler, no support, ezért esély se volt nyerni. Azt viszont annyira szeretem, amikor a csapattárs kiírja allchat-be, hogy report x.y. Nem logikus, hogyha x.y miatt nyernek, nem fogják reportolni? :DD

>

(#49031) marked one94 válasza mark! (#49030) üzenetére


marked one94
őstag

Chaten sose keress logikát :) Legjobb ha nem is foglalkozol a chaten mert csak rákot fogsz kapni :K

You'll Never Walk Alone

(#49032) Enigma1945 válasza mark! (#49030) üzenetére


Enigma1945
őstag

Na igen teljesen igazad van! Rankeden eléggé sűrűn előfordul a csapattársak beírják, ne bannold ezt-azt, erre szándékosan bannolja.. Főleg akkor a idegesítő, mikor a társ már kiválasztja és azért is bannolja.. Hát na, ez van..

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49033) stefyY válasza Enigma1945 (#49032) üzenetére


stefyY
őstag

Például mikor duóztunk... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49034) Sordoran válasza Enigma1945 (#49032) üzenetére


Sordoran
addikt

Én ezért nem is jelölöm meg előre mivel akarok jönni. A team kompozíciót úgy is letolják, mindenki egyéni preferencia alapján hozza amit akar. Főleg amikor cserélni akartak velem, és nem mentem bele, kibannolta amit hozni akartam, és mid-esként sajna gyakran előfordul. (mondjuk mivel jungel a második role-om, vele ha kéri cserélni szoktam).
De mivel meta hősökkel nem játszom annyira, így kicsi az esély, hogy bannolják, vagy elviszik előlem. :U

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49035) stefyY válasza Sordoran (#49034) üzenetére


stefyY
őstag

Második pick voltam, ki volt választva Cassio, erre a supportunk kihajította...aztán természetesen feedelt az adc-jével együtt. Én meg hoztam egy Veigart, be is ownoltam midet, de nem tudtam csodát tenni... :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49036) Enigma1945 válasza stefyY (#49035) üzenetére


Enigma1945
őstag

majd ha ráérsz gyere és toljuk :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49037) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Mai termés rankeden:

jogosult csapaté.
MyNameIsTibi belépett a szobába.
MrBalac belépett a szobába.
simos GREECE belépett a szobába.
lopitons belépett a szobába.
fabio464 belépett a szobába.
lopitons : ban yasuo
simos GREECE : i go troll
MyNameIsTibi : wtf why?
simos GREECE : i go troll
MyNameIsTibi : dont do it pls
simos GREECE : igo troll because im dont pick supp fuckingg riot
fabio464 : idiots
simos GREECE : Fuck yu all i troll

inkább kiléptem, mielőtt elkezdődött volna :D :C

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49038) Sordoran válasza Enigma1945 (#49037) üzenetére


Sordoran
addikt

Ne tedd legközelebb. Ilyen esetekben 70%, hogy kilép más, csak azért írja be, hogy trollkodni fog, mert reméli hogy kilép helyette más (ez esetben te), így nem veszít LP-t. Hányszor volt már ilyen, hogy kezdődött valami civakodás, de mindenki választott hőst, már számolt vissza a játék kezdetéhez, és utolsó pillanatban kilépett az aki flamelt/trollkodott stb. Ne büntesd magad ezzel, inkább őt egy reporttal. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49039) kenwood válasza Sordoran (#49038) üzenetére


kenwood
veterán

mondjuk autofillre protectiont csak akkor kap,ha lejatszotta az autofilles meccset.
Sokat nem er ezzel a trollkodassal.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49040) Beni97 válasza Sordoran (#49038) üzenetére


Beni97
őstag

3 lp-t veszít ha azon a napon először lép ki a hősválasztóból. Nem biztos, hogy várni kell másra mert más is várhat másra aztán a végén meg elkezdődik a meccs. Az utolsó másodpercig várni kell ilyenkor kb de az egér már a jobb felső sarokba legyen.

(#49041) Beni97


Beni97
őstag

Hátha érdekel valakit az all star.
[link]

(#49042) Beni97 válasza Beni97 (#49041) üzenetére


Beni97
őstag

Amúgy nem értem miért nem lehet úgy 1v1-ezni mint nekik ezen az eventen.

(#49043) csipszikutya válasza stefyY (#49017) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Hallgatok Fakerra és Bjregre, amit ők csinálnak az biztos jó :DDD

(#49044) Kanczy válasza csipszikutya (#49043) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Attól, hogy az ő játékstílusuknak megfelel, neked nem feltétlenül. Faker pl. nem játszik defensive rúnákkal, mert úgy számol, hogy az összes skillshotot kikerüli. Ezzel te is így lennél? :P

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49045) stefyY válasza Kanczy (#49044) üzenetére


stefyY
őstag

Én pontosan ezért csináltam kicsit tankosabb rúnaoldalt Cassiora...eddig 4/4 win vele, earlyben nehezebben fognak meg. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49046) mark!


mark!
őstag

Mai ranked OMG :W

Luxot vittem suppnak, beszéltem a zeddel mondta ha gáz van miden majd cserélünk. Az adc nem hitte el hogyha a jelző rajta van a minionon nagyobbat sebzek bele. 10perc után elfeedelte wukongot, ott már biztos volt a lose. Erre pingel a zed, mondja hogy lux ult that bush. Láss csodát: 3x gyilkosságg, enemy már írja is hogy wtf. Meg volt még egy gyönyörű baron stealem, folyónál kisbokorból elultiztam, baron sikerült, meg yasuo is. És kb ennyi történt a meccsben. (nem önfényezés, silver 3 vagyok, skill alapján silver 5 kb)
Nem értem, mire jó ha elfeedel valakit és kikap? Mert az még oké, ha nem direkt feedel, de amikor az enemy már megkérdezi hogy miért nem megy már a feeder, lehet hogy ott gondok vannak.

Más: van itt aki szokott skinekben 1v1-ezni? :D

[ Szerkesztve ]

>

(#49047) Enigma1945


Enigma1945
őstag

skacok volna itt egy kis problémám.
a gépemen ( adatlapomon van ) újra kellett rakni a windows-t és a lol-t is újra telepítettem. Mindent úgy csináltam ahogyan a nagykönyvben meg van írva, letöltötte stb stb, DE nem indul ki.. annyi volt a lényeg, hogy mikor letöltöttem újraindítottam a gépet, mert felraktam egy programot ami újraindítást kért ( daemon tools ) de újraindítás után hiába kattintok a lolra, egyszerűen nem jön be.. Semmit sem csináltam másképp, minden program ami most fent van mindig is fent volt.

Tipp?

Köszi
szerk: na valahogyan előjött nagy szenvedés során, de most már ezt csinálja:

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49048) csipszikutya válasza Kanczy (#49044) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Persze ez így van. Nem is vagyok vele egy szinten, nem is leszek.
De igen, én pl. yolo vagyok, ezért is játszok szinte full tankot mindig :DDD
Na meg régi gépen mikor volt egy 5v5 teamfight akkor 2-3 mp-ig beakadt... Akkor szoktam rá az ölhetetlen tankokra (sion, voli, shyv..) és megtetszettek.

(#49049) stefyY


stefyY
őstag


Ez egy ilyen nap... :) Jóéjt mindenkinek.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49050) mark! válasza Enigma1945 (#49047) üzenetére


mark!
őstag

Ugyan ez volt nekem is amikor frissítettem win10-re. Én újraraktam a lol-t, utánna jó lett.

>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.