Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) Kanczy válasza nuke7 (#63000) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Kapott egy egyhónapos bant a kolléga, mert megemlítette Brandet :Y

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63002) Sedos


Sedos
csendes újonc

Sziasztok!
Olvasgatom néha ezt a fórumot, gondoltam leírom én is a tapasztalataimat.

Körülbelül augusztus óta játszom a játékkal, előtte semmi tapasztalatom nem volt vele.
Sokan panaszkodtok a rossz teamre, hogy ezért nem tudtok feljebb menni stb, nyilván sokan írják erre válaszként hogy magatokban van a hiba. Szerintem valahol a kettő között van az igazság. Vannak meccsek amiket nem lehet megnyerni, másoknál pedig dönthet az, hogy te hogy állsz hozzá.

Tényleg nincs túl sok tapasztalatom a játékban de gondoltam előszezonban kipróbálom magam rankeden is, legalább mmr javításnak jó lesz, meg hát a szintemen lévő ellenfelekkel játszhatok.

Alapvetően support man vagyok, DE a besorolókat jg-be mentem végig, mert onnan azért nagyobb impactem van a játékra. és bíztam magamban hogy el tudom ezt a "terhet" viselni.

Két champet tudok nagyon ajánlani mászókázni.

Jg: Mundo. Nem számítanak rá, Nagyon jó clearje van, erős is, tankos is, szerintem sokat nem kell magyarázni. Fleet Footwork-el és ghosttal játszottam, így gankelni is viszonylag egyszerű vele, később pedig kb megölhetetlen. Nem nagyon számítanak rá ezen a szinten.

Support: Leona. Gondolom nem kell magyarázni, sztem egyértelműen pick/ban champ, iszonyat erős jelenleg.
Ha valaki heal-shield supportot szeret játszani, akkor esetleg lulu, egy moonstone-al tengernyi healt ki lehet osztani egy tf-ban :D

[link]

Jelenleg gold2, aztán meglátjuk új seasonben mennyire fog menni. Addig ki kéne tanulni Rell-t, nekem iszonyatosan tetszik :DD

[ Szerkesztve ]

(#63003) olloczky válasza Sedos (#63002) üzenetére


olloczky
senior tag

Pár hónap alatt gold 2 azért nem semmi :) akkor sok sikert az új szezonban!

A múltkor említettem, hogy kb a játékosok 80%a platinum alatt tarzókodik. most megnézem.. 88% iron-gold vonalon mozog :D azért az nem semmi.. plat 9-10%, a maradék 1-2% van elosztva dia-challenger között.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#63004) Sedos válasza olloczky (#63003) üzenetére


Sedos
csendes újonc

Plat lenne a cél az új szezonban, de nem rohanok sehova.. :)

(#63005) Kanczy válasza Sedos (#63002) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Abszolút egyetértek azzal, amit írtál, évek óta ezt hirdetem a topikban is. Ha mondjuk 10-ből 4 meccs fixen bukta a csapat miatt, akkor másik 4-ben kis túlzással afk is lehet, mert ez fordítva is igaz. A maradék kettőben van igazi ráhatásod, és nagyon nem mindegy, hogy azokon hogy játszol.

És tényleg remek teljesen pár hónap a gold 2, csak így tovább! :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#63006) Zizi123


Zizi123
senior tag

Sziasztok!
A gyerekem nagyon szeret LOL-ozni, keresek 1 olyan kozoseget, ahol amikor O tud jatszani, akkor mindig talalna csapattarsat, hogy duo-ban menjenek. Sajnos a haverjai GTA-znak, es egyeb jellemzoen arkad jatekokat jatszanak, es igy inkabb elmegy veluk jatszani, minthogy azzal jatszana, ami neki tetszik. A PH Discord csatorna ilyen? Vagy van mas amit tudnatok ajanlani?
Koszonom.

(#63007) kistusik válasza Zizi123 (#63006) üzenetére


kistusik
tag

Ph discordról nem tudok, hogy lenne. Érdemes Twitchen nézelődni. Olyanokat keresni akik LOL-t streamelnek leginkább. Ha valakinek a közösségét szimpatikusnak találja, akkor ahoz csatlakozhat. Minden Streamernek van Discordja. Vagy pedig a LOL hungarynak is van Discord szervere ahol azt hiszem több ezren vannak. Bár azt a communityt nem ismerem.

(#63008) nuke7 válasza Zizi123 (#63006) üzenetére


nuke7
veterán

LOL hun-t nagyon-nagyon nem ajánlom :N
Discordon inkább felnőttek vagyunk, hébe-hóba játszunk - szerintem is twitch-en érdemes nézelődni :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#63009) Zizi123 válasza nuke7 (#63008) üzenetére


Zizi123
senior tag

a LOL Hun-t mashol is irtak, hogy nem ajanljak.
Na majd akkor Twitch-en nezelodunk. Koszonom.

(#63010) minek?:S válasza Zizi123 (#63009) üzenetére


minek?:S
őstag

Na igen.. a LOLHU tényleg messziről kerülendő kategória.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#63011) Enigma1945


Enigma1945
őstag

3 napja nem láttam Yasuo playert...Mi történt? :D :O
hiányzik már a feeder yasuo csapattárs :U

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#63012) grimm2015 válasza Enigma1945 (#63011) üzenetére


grimm2015
senior tag

De a yasuo mainok játszanak, minden játékban megy a flame.
Nekem most az a fájó pont, hogy egyszerűen a legtöbb meccsen boton sokkal gyengébb játékos van, mint a csapat átlag.

Battlenet: Grimm#22690

(#63013) Beni97


Beni97
őstag

Most ez a Rell ez hogy működik?
Játszottam vele pár meccset, de valahogy baromi gyengének érzem.
Az a W meg valami rettentő szar. Kicsit lassú, meg még blockolni is lehet.
Dmg nincs, cc nem nagy dolog, meg ahhoz képest, hogy frontline champ elég könnyen is hal.
Egyedül eddig a flash-ulti-w kombónak láttam értelmét benne de flash az ritkán van.

(#63014) D1Rect válasza Enigma1945 (#63011) üzenetére


D1Rect
félisten

Elmentünk Cyberpunkozni.

(#63015) kistusik válasza Enigma1945 (#63011) üzenetére


kistusik
tag

Jo neked. Gold eune jön folyamatosan midre :DD

(#63016) kistusik


kistusik
tag

Amugy nektek is vannolyan, hogy a másik irányba flashel a karakter nem a kurzor irányába?:DDD

(#63017) olloczky válasza kistusik (#63016) üzenetére


olloczky
senior tag

az bebaszna

érdekes, hogy az elmúlt 8 év alatt szerintem sosem találkoztam buggal. vagy csak nem tűnt fel. nyilván, olyanok vannak, hogy baszki annak a skillshotnak még el kellett volna kapnia az enemyt de ezen kívül nem nagyon. :)

mellette meg látom, hogy redditen folyamatosan megy a (jogos) panaszkodás ilyen-olyan bugok miatt

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#63018) kistusik válasza olloczky (#63017) üzenetére


kistusik
tag

Hát nekem eddig 3x fordult elő kb 2 honap alatt. Az a baj hiába nézem vissza a kurzol nem látszik a visszajátszáson. És biztos nem rántom el az egeret, mert alacson dpin játtszom.

(#63019) nuke7 válasza olloczky (#63017) üzenetére


nuke7
veterán

Hat azért nekünk clash-en egyszer bebaszott, h a Gnar ulti nem a champion előtt hat, hanem mögötte is... :U
( egy példa ami lehet, h feature és nem bug, de na :D )

https://youtube.com/user/nuke7

(#63020) orc88 válasza nuke7 (#63019) üzenetére


orc88
őstag

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#63021) nuke7 válasza orc88 (#63020) üzenetére


nuke7
veterán

Az király :DDD akkor csak a 2d-s engine-bol fakadó furcsaságok maradtak mint “bug” :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#63022) grimm2015


grimm2015
senior tag

Tényleg így elvitte a Cyberpunk a játékosokat? Pakol össze drafton mindenkit mindenkivel, 3v5 és a 3fős csapat nyer... Így számolva azért... :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#63023) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Pantheon supp nagyon adja! :D
Főleg early gameban :C

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#63024) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nektek melyik az a hős, akivel sok sok órátok van, de nem unjátok?
Azt mondjátok miért nem játszottatok vele előbb?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#63025) pengegyerek válasza Enigma1945 (#63024) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Hali,
Nekem Shen az egyik ilyen és azért mert vele elég izgalmas játszani, taktikázós leginkább ivl 6 után. A másik ilyen pedig Zed mert broken és nagyon szép playeket lehet vele csinálni :D

Szerk.: Illetve Syndra akit nagyon szeretek Best3 champ számomra :)

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#63026) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Ha valaki tolja itt esetleg a Wild Rift-et (LoL mobilra) és keresne csapatot, vagy ranked duora partnert, akkor 1NST1G8R#EUW néven megtalál EUW szerón. Nyitottam egy topikot is szerveződés céljából. :R

Fortune doesn't favor fools.

(#63027) Enigma1945 válasza pengegyerek (#63025) üzenetére


Enigma1945
őstag

Naaa, az király hős, én is ki akarom próbálni, ha jól emlékszem a Pulsefire Shen skint egyszer megkaptam, de sose nem toltam még vele.
Az ultija nagyon király.
:C

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#63028) kistusik válasza olloczky (#63017) üzenetére


kistusik
tag

Visszatérve a Skill shotokra, van egy YT csatorna a LOL analyst. Valamiért törölte az összes videóját pedig hasznos videókat csinált, volt egy skillshotos videoja is. És ott nagyon jól bemutatta, hogy a map 3d-s és hogy vannak szint különbségek. Pl folyóba ahogy bemész, vagy bázisból kijössz. Stb... és ilyenkor mellé mehetnek a skillshotok...

https://www.facebook.com/watch/?v=2408107496149178

[ Szerkesztve ]

(#63029) kistusik válasza kistusik (#63028) üzenetére


kistusik
tag

De facebook profilján nézd meg a videot. Nagyon jól szemlélteti

(#63030) grimm2015


grimm2015
senior tag

Ezt a samirát tényleg ennyire kiherülték az utolsó frissítésben? Egyszerűen semmit sem ér.

Battlenet: Grimm#22690

(#63031) olloczky


olloczky
senior tag

Nagyon sajnálom, hogy nincsen téli map :( boldog karácsonyt srácok! :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#63032) nuke7 válasza olloczky (#63031) üzenetére


nuke7
veterán

Boldogat! :)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#63033) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Pentakillekben gazdag boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#63034) nem_tom


nem_tom
őstag

Sziasztok! Körülbelül 6 éve nem nyúltam már a játékhoz. Valaki tudná nekem összegezni a főbb változásokat?
Illetve érdemes a magyar verziót használni? Régen lebeszéltek róla, nem tudom azóta javult e a helyzet.

Köszi! :R

(#63035) minek?:S válasza Enigma1945 (#63024) üzenetére


minek?:S
őstag

Én az utóbbi 1-1,5 évben Jhinre kaptam rá nagyon. Jelenleg a második legtöbb pontom vele van, 330k és nem úgy néz ki, hogy kezdeném megunni(bár az is tény, hogy még mindig nem érzem olyan erősnek, mint a tavalyi seasonben), még nagyjából azonosulni is tudok a karakterével.

Boldog karácsonyt! :)

Üdv.:M.

(#63036) minek?:S válasza minek?:S (#63035) üzenetére


minek?:S
őstag

Egyébként engem a bugok mellett/helyett inkább a fantasztikus hitboxok idegelnek fel. Nyilván nem várom el, hogy tökéletesen illeszkedjen a karakter körvonala a testéhez, hogy csípőből kerülgessük a Jhin ultikat, de azért van pár képesség, ami szerintem egy kicsit túl van tolva(nem beszélve amikor 2 minion között nem tudok elmenni és elkezdek rángatózni, mint aki áramba nyúlt.. ja és persze ilyenkor halok meg/menekül el az enemy :U ).




Tekintsünk el olyan dolgoktól, hogy helyezkedés stbstb. A Morg. Q-n nagyon kiégtem.. nem sokkal utána az a Jinx ulti überelte. Az első képet még szódával és egy szál cigivel meg lehet emészteni, de azért szerintem a második kép bőven túllépte a jó ízlés határát, hiszen konkrétan majdnem még egyszer beférne egy Jhin a karakterem és a Jinx ulti közé.

Üdv.:M.

(#63037) nuke7 válasza minek?:S (#63036) üzenetére


nuke7
veterán

a hitbox a champ alatti kör alapján vannak számolva, azok meg a legtöbb esetben ugyanakkorák, nem érdekes, hogy mekkora az adott champ... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#63038) kistusik


kistusik
tag

Skillshotok

Na sikerült link formályában. Aki még nem nézte meg, annak érdemes. Jhin egyébként pont hogy most op. Minden adc item critet ad.

[ Szerkesztve ]

(#63039) Beni97 válasza nuke7 (#63037) üzenetére


Beni97
őstag

Meg ha jól tudom a spelleknek is nagyobb a körvonala mint ahogy látszik. Pl egy thresh Q.
[ ]
Bosszantó meg minden de hozzá lehet(kell) szokni, mert ezeket nem hiszem, hogy könnyű lenne megcsinálni.
Viszont ott van a Naut Q amire szerintem nem létezik szabály az még a fel mögül is kiszed ha nagyon akar.

(#63040) grimm2015


grimm2015
senior tag

Jah A Nautilus Q kiszed a fal mögül, pláne, hogy a tereptárgyakhoz húzza magát :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#63041) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nektek is volt olyan, volt egy társatoknak szarakodott a netje a játékban, és 5 percig csak azt hallgattátok, hogy X,Y kilépett a játékból? folyamatosan ez ment, 2 másodpercenként. :C :C

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#63042) olloczky válasza nem_tom (#63034) üzenetére


olloczky
senior tag

Hali

Ennyi valtozast lehetetlen osszefoglalni :D nem mondom, hogy teljesen mas a jatek, de bele kell razodnod az tuti. Menj par normal meccset es meglatod :) en magyarul hasznalom, de sokan nem szeretik.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#63043) kistusik válasza nem_tom (#63034) üzenetére


kistusik
tag

Miért ne lenne érdemes a magyart? Nem értem amugy, hogy sok embernek mi baja a magyarral. Magyar ember vagyok miért lenne szégyen magyar nyelven játszani? Sokan kinevetik azokat akik magyarul játszanak. Én személy szerint nagyon örülök, hogy végre van olyan játék aminek van magyar szinkronja.

(#63044) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Mondja már meg valaki mi a f*szomra jó a rohadt APC support yoloq-ba ha autofillel a gyerek? Utána meg ugat hogy miért nem csinálsz semmit ADC? Miérnemmész? Reportadc meg minden. Nem játszom valami jól de 10/1db normális APC supportot kaptam eddig bárkitől is.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#63045) Beni97 válasza grimm2015 (#63040) üzenetére


Beni97
őstag

Tudom, hogy falhoz húzza magát de nemrég még bot lane-en simán kiszedett ha a fal sarkára célzott te meg a fal mögött voltál.
Ezt tapasztaltam nem is egyszer még a nexus blitz-en is.

[ Szerkesztve ]

(#63046) grimm2015 válasza Ganz-[HUN] (#63044) üzenetére


grimm2015
senior tag

Mivel autofill többnyire nem is tudja a feladatát, meg le is szarja, így többnyire az a legjobb megoldás.
Jelenleg a leghálátlanabb szerep a solo adc (annyira, hogy akár tiert is jelenthet).

Érdekesség 1/14/2 Lv16 Nasuson leöltem magam torony alatt, úgy hogy én Kaisával Lv18 17/7/9. Bloodthirster maxon, ulti + heal és kite és a minion wave is nekem kedvezett :DDD :DDD :DDD

Tegnap óta 9 meccset mentem Kaisával ismerősömmel, ő supportolt, (Tier különbség van köztünk javamra) ég és föld, pedig nem is mikrofon toljuk, csak ping. Egyetlen nyerthetetlen meccset buktunk 2/12 és 2/14 jg/mid.

Soloba nem láttam kiutat, próbálj keresni egy duo partnert, adcként lehetőleg suppot. Teljesen más lesz a játék.

Battlenet: Grimm#22690

(#63047) nem_tom válasza olloczky (#63042) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát most a belerázódás megy. Indítottam egy új acc-ot, letoltam a tutorialokat, meg körülnéztem mostanin meg a régi profiljaimon. Még egy kicsit szoknom kell a sok újdonságot, meg rendesen visszarázódni a játékba. :D Például ilyen infókra voltam kíváncsi, hogy látom a rúnákkal kapcsolatban történt valami változás. Természetesen az összes új karakter meg patch-et nem szándékozom kikérdezni senkitől :)

#63043kistusik: Emlékeim szerint a fordítás minősége volt a problémás, de nem tudok referálni, ki sem próbáltam, ahogy most sem. Végül régi jó szokásomhoz híven EUW -re mentem föl, ott sajna nincs magyar. Bár olyan szempontból nem bánom, hogy így legalább kicsit karbantartom azt a minimál angolom. :)

(#63048) olloczky válasza nem_tom (#63047) üzenetére


olloczky
senior tag

A runa rendszert is teljesen ujragondoltak par eve, koze nincs a regihez. Ebben a pre seasonben a boltot is megujitottak es a targyakat is. Vannak mitikus es legendas targyak. Tenyleg orakat lehet beszelni errol :) have fun ;)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#63049) D1Rect válasza olloczky (#63048) üzenetére


D1Rect
félisten

"have fun ;)"
Ez nem az a játék. ;]

(#63050) kistusik válasza nem_tom (#63047) üzenetére


kistusik
tag

Most én is kezdtem egy euw-t. Reménykedve a normálisabb communityben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.