Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) Dinter válasza marked one94 (#39400) üzenetére


Dinter
addikt

Far a szarmod.

(#39402) Solad válasza marked one94 (#39400) üzenetére


Solad
őstag

Ne a győzelem legyen a fontos mindenek felett, hanem a jó játék és az öröm :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39403) TheProb


TheProb
veterán

Van esetleg valaki aki még nincs rankolva és esetleg lenne vmikor kedve duoval berankolni?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39404) Beni97 válasza DarkByte (#39399) üzenetére


Beni97
őstag

Nálam ma kb csak 3 meccs azért bukott mert nem figyeltek. Ott szépen elfarmolgatnak és leszarják a többit. Mindenki csak a killre megy ami elég gáz mert képesek olyan emberre flashelni akin már alapból 3an rajta vannak és tuti megölik. De nem, ő oda flashel, mert neki kell a kill. Az utolsó meccsem(ami most volt)topoztam sionnal egy fiora ellen, haverom braumozott. Simán lett volna a zed-nek egy shut down de ő farmolt, mikor én meg a haverom nagy nehezen lesebeztük. A jungle xin ott nyugtatott mindenkit hogy nyugi van, tudja mit csinál, aztán ő feedelt a legjobban. Egy sarinál nem volt ott. A focusról nem is beszélve. Mikor a fiora-t kéne focusolni mert, ha sikerül azt megölnie akit leultizott akkor vesztettük a fight-ot és kb full hp jönnek ki. Na mindegy. Bronzban a supp és a jungle focus a menő

(#39405) marked one94 válasza Solad (#39402) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem már règ nem okoz örömet a játèk, csak megint felakarok jutni dia-ba. Nekem már csak ez tudna örömet okozni.

You'll Never Walk Alone

(#39406) Ryder1 válasza marked one94 (#39405) üzenetére


Ryder1
senior tag

Valahogy így vagyok vele én is...Plat 2 100 LP-ről most plat 3 50 körül vagyok. Nonstop megy a flame és úgy játszanak kb mint bronzban, nem tudok velük mit kezdeni. Valamelyik nap már annyira szánalmas volt soloq, hogy már azon kezdtem gondolkozni, hogy mennyit érhet az accom. :DDD

(#39407) marked one94 válasza Ryder1 (#39406) üzenetére


marked one94
őstag

Múltkor már dia promoba voltam azonnal elvesztettem első 3 meccset azóta plat 1 se láttam.
Ekkor meguntam és elkezdtem játszani a kis acc-al. silver-ből platig felhúztam. PLat 1 50Lp-nél nem jutottam tovább azóta az is vissza csúszott plat 3ba.
Én is j ópárszor azon voltam hogy számolgattam kb mennyit érhet :DDD

You'll Never Walk Alone

(#39408) Solad válasza marked one94 (#39405) üzenetére


Solad
őstag

Akkor ott valami nagyon elcsúszott, ez továbbra is egy játék aminek az örömszerzés és a kellemes időtöltés a célja.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39409) Ryder1 válasza Solad (#39408) üzenetére


Ryder1
senior tag

Persze, csak ha mindenki más a csapatodból úgy viselkedik, mintha a legősibb ellenséged lenne, akkor nehéz örömet lelni benne. :D

(#39410) marked one94 válasza Solad (#39408) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem már rég nem szerez akkora örömet én csak jobb akarok lenni és fentebb jutni.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#39411) Jim-Y válasza marked one94 (#39410) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mi lenne ha keresnel par hasonszoru embert es elkezdenetek csapatban jatszani? Szerintem az meg sokat tudna dobni a motivacion.

(#39412) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Hello. Katához tippek? Nem érzem azt hogy kihozom a legtöbbet vele, pedig már elég sokat játszottam vele. Érzem hogy több van benne.

(#39413) #53932800 válasza Zolly444 (#39412) üzenetére


#53932800
törölt tag

Troll On

Fejeld le a billentyűzetet ;]

Troll Off

Más: Lenne kedve valakinek Aramozni ,már csak az IP hétvége
miatt is?Azért csak aram lenne mert ma....nagyon bénán játszok:D

LOL-os nevem: Robeszkácskalínó

[ Szerkesztve ]

(#39414) yabba válasza #53932800 (#39413) üzenetére


yabba
aktív tag

Milyen IP boost hétvége van most és meddig?

(#39415) Ryder1 válasza yabba (#39414) üzenetére


Ryder1
senior tag

(#39416) yabba válasza Ryder1 (#39415) üzenetére


yabba
aktív tag

Ahha. Köszi.

(#39417) IstvánLászló válasza IstvánLászló (#39388) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Most értem-haza és most tudtam megnézni amit mondtál. :R

Kipróbáltam amit javasoltál.

A belépésnél nem indítja a szervert csak számol 3-ig és a játék nem működik. :W

Utána is olvastam több oldal leírást is találtam főleg angolul is ami foglakozik ezzel a problémával.

A helyzet az hogy friss naprakész megoldást nem találtam.

Üdv, :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39418) Dinter


Dinter
addikt

Napi rito

Én, evelynn megyek botlanere gankelni. Szépen leultizom őket mögéjük kerülve. Vayne meg is halt. Morgana 30% hp körül. Kap egy Trist E-t, ulti és egy AA. Sima killnek kell lennie. Besétál torony alá, várunk, nem történik senki. Morgana kijön élve. Nézzük hogy wtf. Morgana beírja a chatbe, hogy a bomba nem robbant fel. GG.

(#39419) Ryder1 válasza Dinter (#39418) üzenetére


Ryder1
senior tag

Vagy csak nyomott magára egy pajzsot, ami levédi a tristana E-t. :D

(#39420) Dinter válasza Ryder1 (#39419) üzenetére


Dinter
addikt

Trist E AD sebez. És maga Morgana írta, hogy nem robbant fel, mi akkor nem láttuk.

(#39421) Noddy válasza Dinter (#39420) üzenetére


Noddy
senior tag

Attól hogy AD-t sebez még attól spell amit a spell shield kivéd. De lehet az is hogy a torony tett rá pajzsot.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39422) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Srácok egy gyors kérdés. Vel'Koz-t miért nem viszik sem ranked-on, sem pedig normal-on? Tegnap leporoltam az öreg csápost és 4/2 eddig 6 normal után.

Első meccsen kaptam egy Zed-et, már előre féltem, hogy reszeltek nekem (valamiért mindí fosok tőle :D). ahhoz képest simán hoztam ellene a lane-t. Yasuo ellen detto.

Sokan azt mondják, hogy nincs escape-je, de szerintem mind a Q, mind pedig egy jól időzített E jó escape spell lehet.

Szerintetek érdemes ezzel megpróbálnom felmászni legalább silverbe? :D

(#39423) Ryder1 válasza Dinter (#39420) üzenetére


Ryder1
senior tag

És tényleg, rosszul emlékeztem. Akkor csak mákja volt, biztos 1 HP. :DDD

(#39424) IstvánLászló válasza glacious (#39386) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Szia Glacious

Most értem-haza és most tudtam megnézni amit mondtál. :R
Kipróbáltam amit javasoltál.
A belépésnél nem indítja a szervert csak számol 3-ig és a játék nem működik. :W
Utána is olvastam több oldal leírást is találtam főleg angolul is ami foglakozik ezzel a problémával.
A helyzet az hogy friss naprakész megoldást nem találtam.

Elnézést véletlenül magamnak válaszoltam most vettem észre a hibát és elnézést kérek.

Üdv, :) :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39425) Dinter válasza Noddy (#39421) üzenetére


Dinter
addikt

Nem, magic dmg-t véd ki. És nem volt turret pajzs, mert tier1 torony volt. Nem 1 hp, bement a bombával, kijött ugyanannyi hp-val a bomba nélkül. Értsd: bug. Bárcsak lenne replayem :(

(#39426) ClydeBeka2 válasza Dinter (#39418) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Itt is ez történt: [https://www.youtube.com/watch?v=Bfp180UsI3E]

Ideje lenne javitani :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#39427) Noddy válasza Dinter (#39425) üzenetére


Noddy
senior tag

Magic dmg-et véd le, de magának a spellnek a hatását is megszünteti. Pl a Tresh hookja, Blitz rántása nem működik, ugyan úgy a Trist bombája se robban.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39428) Dinter válasza Noddy (#39427) üzenetére


Dinter
addikt

Rákeresve is azt írják, hogy nem blokkolja, szerintem sem, de holnap kipróbálom.

Blitz, thresh hook disable-k.

[ Szerkesztve ]

(#39429) Solad válasza Noddy (#39427) üzenetére


Solad
őstag

A cc-kre lesz immunis, addig amig tart a pajzs. A bomba nem cc

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39430) Noddy válasza Solad (#39429) üzenetére


Noddy
senior tag

Majd nézzétek meg. Spell shield nem cc shield...Thx.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39431) Solad válasza Noddy (#39430) üzenetére


Solad
őstag

(#39432) Dinter válasza Noddy (#39430) üzenetére


Dinter
addikt

Active: Morgana shields the target friendly champion or herself for up to 5 seconds, absorbing magic damage and rendering her target immune to all crowd control while the shield holds.

Black Shield is distinct from spell shields and does not outright negate entire spells. If an ability applies separate debuffs for a disable and a non-disable effect, the non-disable effect will still be applied.

:U

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#39433) Jim-Y


Jim-Y
veterán

7-3 placements :)

(#39434) Noddy válasza Dinter (#39432) üzenetére


Noddy
senior tag

Köszönöm, hogy végre elolvastátok.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39435) Solad válasza Noddy (#39434) üzenetére


Solad
őstag

? :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39436) D1Rect válasza IstvánLászló (#39424) üzenetére


D1Rect
félisten

Más accountjával sem talál szervert?
Ha jól értem már újrahúztad az oprendszert, a lol-t, resetelted a modemet/routert és még mindig nem jó?
Ördögűző volt már? :)

(#39437) Noddy válasza Solad (#39435) üzenetére


Noddy
senior tag

Jogos. Annyiból ki kell egészíteni amit írtam, hogy nem csak cc shield, hanem spell shield.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39438) Dinter válasza Noddy (#39437) üzenetére


Dinter
addikt

Oda van írva, hogy nem spell shield :W

(#39439) bucketb0b válasza Noddy (#39437) üzenetére


bucketb0b
őstag

Véd a cc ellen és valamennyit levéd a magic damageből amit ha sarkalatosak akarunk lenni "spellnek" nevezhetünk, így spell shield. De nem.. amúgy nem spell shield csak a magic ellen véd ameddig le nem ütik rólad vagy az idő nem telik le addig pedig cc ellen van.

(#39440) TheProb válasza TheProb (#39403) üzenetére


TheProb
veterán

hm?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#39441) Noddy válasza bucketb0b (#39439) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem baj, ha nem értitek, majd megértitek... :F Belinkeltétek a leírást és játszotok vele és mégse értitek.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39442) bucketb0b válasza Noddy (#39441) üzenetére


bucketb0b
őstag

jaja megint én vagyok gondolom a helikopter.. mint akkor amikor leírtam, hogy a hülyék miatt nem rankedezek, mert nincs kedvem hozzájuk. Most érdekes mindenki tele van hülyékkel rankedben, szívnak, nem jutnak feljebb, visszaesnek, de nem helikopterek. Vagy jelen esetben morgana E igaz? Mi értjük, te nem vágod mi mit jelent.

(#39443) Noddy válasza bucketb0b (#39442) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem tudom, hogy jön ide, hogy te mennyire vagy troll vagy se de konkrétan be is linkeltétek a leírást... komolyan nem értem miért csináljátok ezt. Mindegy aki tudni akarja mivan Morgana E-jével az már látja. Le van írva. Ennél többet nem tehetek értetek.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39444) gali777 válasza Noddy (#39443) üzenetére


gali777
őstag

[link] Még külön is van szedve a spell shieldektől, de nyilván neked van igazad. :C

Ahelyett, hogy blokkolná egy enemy bármelyik abilityjét, csak magic damage és cc ellen véd.

[ Szerkesztve ]

(#39445) hemaka


hemaka
nagyúr

Probaljatok ki es akkor mindenkinek megnyugszik a kis lelke.

(#39446) Dinter válasza hemaka (#39445) üzenetére


Dinter
addikt

Már kipróbáltam, és úgy van, ahogy a többség godolja. Ha gondoljátok (és a lolreplay és úgy akarja), akkor felteszem youtube-ra.

(#39447) Zolly444 válasza #53932800 (#39413) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Jó, igen. Megkaptam már mástól is hogy unskilled champ. Nem játszom vele rosszul, csak nem hozom ki belőle a legtöbbet. Talán így mondanám :D

(#39448) IstvánLászló válasza D1Rect (#39436) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm D1Rect a (#39436) hsz-t.

A barátom accountjával sem talál szervert gépemről.

A modem upc-é ők állították-be, nem mertem resetelni mert a net kapcsolatomat kilöhetném ezzel gondolom.

A modem upc-é de saját routert használok a net megosztására hogy a családtagok is tudják használni a netet.

A barátom gépét csatlakoztattuk együtt saját routeremre ugyanarra a lan-portra és müködik is a Lol, barátom ügyesebb mint én ezért ő játszott a játékkal több mecsset is.

Az én accountommal is tudott játszani, csak én nemtudok a gépemmel.

A gépünk egyforma csak, a vga más úgy értem hogy nekem msi-nvidia 512Mb-os és barátonak asus nvidia 512Mb-os van gépében.

Mára újrahúztam az oprendszert igen, routeremett reseteltem de nem változott semmi.

A ruter gyári beállítással működik most is.

A routerem ha blokkolná a Lol-t gépem felé, aszt hogyan tudnám megnézni mert nem-vagyok egy router guru.

Remélem nem írtam lámaságot ha igen elnézést kérek.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39449) IstvánLászló válasza D1Rect (#39436) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A linket ideírom mert elfelejtettem bocsánat hibámért.

http://prntscr.com/3jgu5j

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#39450) hugi0


hugi0
őstag

Nezte eddig valaki a GIA vs ROC mecset ?
0:3
Vajon ha holnap is igy jatszik ROCCAT eleg lesz ORIGEN ellen ?

Es mi lesz most ? - C9 vagy Gravity nyer ?
A téteket tessek megtenni ! :)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.