Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) Devas válasza Imilenni (#38500) üzenetére


Devas
őstag

Torrent feltöltéseket állítsd le ha vannak.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#38502) VitaD5 válasza Lokids (#38497) üzenetére


VitaD5
tag

Olyan champ kell, akik outrange-elik keményen. Lux, Ziggs, Xerath stb. Ha top-olsz ellene, akkor esetleg egy Cho'Gath és húzd a silence-t. Kivárod a passzívját, rátolod az üvöltést és nyertél egy trade-et. Néhány ilyen után már megeszed. Ott van még Cassio is, erősebb poke-ja van Ryze-nál, sokkal.

Minden esetre van egy 100%-os módszer: BAN.

Egy nagyon fontos dolog: Ne nagyon próbálj duel-ezni ellene (Maximum Cassio).

Yar Har fiddle di dee

(#38503) crey


crey
MODERÁTOR

Lehet hogy nektek nem új, de nekem az volt :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38504) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38505) RangerFox válasza Lokids (#38491) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát én még egyszer se veszítettem Ryze ellen topon, nem is értem ezt. Akikkel ellene játszottam: Gnar, Azir, Rumble, Nautilus

(#38506) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

EUNE nálatok is összefosta magát? :D

(#38507) Imilenni válasza Devas (#38501) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm!! :R

Press "F" to pay respects.

(#38508) kenwood


kenwood
veterán

Amikor egy adc tok egyedul gyepalja a tornyot LCS-en,akkor miert mozog az autoattackok kozott?
Csak unatkozik,vagy van valami ertelme is ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38509) Dolby válasza kenwood (#38508) üzenetére


Dolby
senior tag

Szerintem sokszor megszokás, de ha nem veszít vele aa-t akkor ártani nem árt, ha pedig valami váratlan támadást elkerül emiatt akkor hasznos :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38510) Ryder1 válasza kenwood (#38508) üzenetére


Ryder1
senior tag

Itt egész jól el van magyarázva, két perc körül össze is hasonlítja. Annyi a lényeg, hogy megszakítod az autoattack animációját és nagyobb lesz az attack speeded.

(#38511) Devas válasza Ryder1 (#38510) üzenetére


Devas
őstag

Szerintem meg nem fog ettől nőni az attack speed. Ha megszakítgatod az AA animációt az arra jó, hogy nagyobb távot tudsz megtenni adott idő alatt. Ennek üldözésnél van értelme, mivel gyakrabban kerülsz lő/ütőtávba így nem lassul le annyira az attack speed-ed.

Attack speed növelésre ott van egy rakás képesség, ami a következő támadásunkat erősíti. Azok resetelik az AA timert, így közvetlenül az AA után érdemes aktiválni, így a 2 AA közötti időt lecsökkenthetjük.

Szerintem azért csinálhatja amit Dolby írt.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#38512) kenwood válasza Ryder1 (#38510) üzenetére


kenwood
veterán

Koszi,vannak benne jo cuccok,de egy turret solozasnal ezek kozul egyik sem tunik hasznosnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38513) ChromeX


ChromeX
addikt

Valaki gondolt arra hogy kimegy Berlinbe a döntőre? :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38514) Ryder1 válasza ChromeX (#38513) üzenetére


Ryder1
senior tag

Biztos sokan gondoltak rá, de annál tuti kevesebben mennek ki. :D

(#38515) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#38513) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha valaki fizeti megyek :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38516) Ryder1


Ryder1
senior tag

(#38517) Beni97 válasza Ryder1 (#38516) üzenetére


Beni97
őstag

Nem értem azokat akik azért sírnak, mert majd kell egy kis skill fiorához. Szerintem sokkal jobb lesz mint most. És nem azért mondom mert utálom ha ellenem van, hanem azért mert unalmas. Megvettem, mentem vele kb 6-7 meccset és azóta nem mentem.

[ Szerkesztve ]

(#38518) kenwood válasza Ryder1 (#38516) üzenetére


kenwood
veterán

Nem rework,hanem hosfrissites!!!44
Nem igerem,hogy utoljara jegyzem meg,de nekem igy magyarra forditva olvasni fizikai fajdalmat okoz :DDD

UI: az a durva,hogy olvasom,es probalom visszakodolni angolra, mert nem ertem

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38519) glacious válasza Beni97 (#38517) üzenetére


glacious
addikt

Fiora support FTW ;]

(#38520) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#38515) üzenetére


ChromeX
addikt

Számolgattam, kb mindennel 40k-bol még lehet, hogy ki is lehetne hozni repülővel odavissza. Ami annyira nem vészes. Egyszer ugy elmennék:)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38521) crey válasza kenwood (#38518) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pedig nagyon jól esne most egy kis hós frissítés ebben a melegben...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38522) hugi0 válasza ChromeX (#38520) üzenetére


hugi0
őstag

Ha lenyomod a koltsegeket 35 ala ;) - megyek en is.

Nem lopjak a napot, 5 eve toldozzak foltozzak a sajat otleteiket.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38523) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#38520) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az nem rossz, csak belekalkuláltad hogy most minden tele lesz + gondolom az árakat felnyomják? Amúgy döntőre nem tudom megéri-e, mert európai csapat nem hiszem hogy lesz. Mondjuk attól még ott lesznek gondolom a játékosok.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38524) Noddy válasza ClydeBeka2 (#38523) üzenetére


Noddy
senior tag

A döntő napjára a jegyárak sztem alapból 40k... csak úgy lehet olcsón kihozni, ha az elődöntőkre vagy csoportmeccsekre vesz az ember jegyet...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38525) Beni97


Beni97
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy mi alapján kapok/vesztek LP-t? Csak mert ez egy kicsit felidegesített.

[ Szerkesztve ]

(#38526) RangerFox válasza Beni97 (#38525) üzenetére


RangerFox
veterán

Az mmr alapján.

Mai adag: 4 game, 4 top, 4 gnar, 4 win, 99lp pls rito :D

(#38527) kenwood válasza ClydeBeka2 (#38523) üzenetére


kenwood
veterán

Marmint Berlin megtelik azzal a parszaz fovel,aki az lcs dontore megy ? :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38528) Ryder1 válasza Beni97 (#38525) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ez mikor volt kb? Mert ha eddig nem ilyen keveset kaptál, akkor valószínűleg az ellenfélnek eltörölt vereséget adott és nektek pedig csak a fele LP-t. Nekem is ma egyik meccsemen ez volt, szerencsére ott mi kaptunk ki. :D

(#38529) hugi0 válasza Beni97 (#38525) üzenetére


hugi0
őstag

op.gg szerint 1063 az MMR-ed, es 1200 nel kezdodik silver.

A hatterben van egy szamlalo amit MMR nek hivnak, ezek a diviziok csak diszitesnek vannak.
Szoval amig az MMR-ed 1200 alatt marad addig nem nagyon fogsz silverbe jutni.

Hacsaknem lesz egy jo szeriad es eppen feljutsz, ha ott meg tudsz nyerni parat akkor, valoszinuleg fent is maradsz.

Itt lathatod az ertekeket.

Ezen felul ha a csapatert supportkent akarsz tenni, hogy nyerjetek, akkor ne blitz-et vidd.
Nem arra valo az a champ, hogy tamogasd az adc-t. - hanem funolni (szerintem).
A KDA-d arrol arulkodik szeretsz kergetozni, meg a torony alatt is.

Ha belehelsz, akkor inkabb ne olj meg senkit. - mert hatranyba kerulsz.
Igen hatranyba ! - akkor is ha megolod.

Mert amig a hullazsakban varod az ujraeledest, es ujra kiersz a lenre, addig mindenki mas farmol, kapja a goldot es az XP-t. DE TE NEM !

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38530) Beni97 válasza Ryder1 (#38528) üzenetére


Beni97
őstag

Az udyros meccs az kb szombaton volt. De ma is volt egy 9 LP-s meccsem csak azt nem kaptam le

És köszi a válaszokat.

(#38531) ClydeBeka2 válasza kenwood (#38527) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha jól emlékszem tavaly 40 ezren voltak a döntőn.... "Párszáz fő" lesz szerintem most a Mercedes Benz Arena-ban is.

Amúgy 9000 ft az elődöntőre a jegy, nem hiszem, hogy 40k lenne a döntőre :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38532) hugi0 válasza hugi0 (#38529) üzenetére


hugi0
őstag

A runapagen is illene valtoztatni (szerintem), mert az AD es az AP runapagedban is 4 armor van, mas vedelem nincs.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38533) Dinter válasza hugi0 (#38529) üzenetére


Dinter
addikt

Blitz pedig az egyik legjobb slow
Soloq carry support. Egy két jó roam, egy két jó pull, és meg is van a meccs.

(#38534) Beni97 válasza hugi0 (#38529) üzenetére


Beni97
őstag

Csak az a baj hogy ha last pick vagyok akkor suppolnom kell és csak blitz-el vagyok jó. Tudom hogy sok a kill suppkont de tf-ben van hogy duplázok az ultimmal(amint beérek a közepére ultizok). Volt hogy már az ultim passzívja vitte el a killt. És van hogy le tudok 1v1-ezni vele valakit. Annie-vel rankeden volt az első supp meccsem nyertük de én éreztem akkor rajta hogy annie-vel én nem vagyok ott jó. Thressel meg nem is tudom.... van hogy megy van hogy nem + a meccseim 75%-ban nem használják a lanternt,
[link] nézd meg a Champion Performance-t. Morgana-val egy bal**sz vagyok. Gyakoroltam vele normált(elég sokat) ,nem sikerült.

Én mindig beírom hogy solo lane and jungle pref, de bronzban (nem tudom más div-ben hogy megy) le se szarják. Mondjuk miden általában szívok mert sikerül az ellenfelemnek kill szereznie míg én csak farmolok mert nem tudok ellene mit tenni. Pedig mindig pingelem az ss-t még ha nem is vagyok lane-n. Topon mivel tankot pickelek, elég jól megy. Jungle meg a gankektől függ. Ha segítőkészek akkor easy ha nem akkor szopacs(ilyenkor általában én vagyok a noob szerintük).

(#38535) Ryder1 válasza Beni97 (#38534) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ez már jó, hogy tudod miben kell fejlodnod. Próbálj meg minden lane-re találni 1-2 hőst, amikkel tényleg jó vagy és csak velük játssz! Ne foglalkozz azzal , hogy mit mondanak, ne foglalkozz counterekkel ! Ha gondolod, mehetünk par normalt, adhatok tippeket. Plat2 main sup.

(#38536) hugi0 válasza Dinter (#38533) üzenetére


hugi0
őstag

Na igen, de ahol te jatszol ott lekovetnek.

Bronzosnak ne adj ilyen tanacsot.
Elobb tanuljon meg onfegyelemmel jatszani.
- utanna mar ra lehet vezetni mit hogy kellene.

Bronzosnak taric meg leona.
- es igen ! tanuljon meg alazattal szolgalni egy ADC-t.
Amig nem kepes belatni, hogy neki ki kell szolgalni valakit, addig nem fog elore lepni.

De ott van karika is, nezd meg hol fejezte be tavagy, joceee is csak lesett mikor megtudta, hogy platban vegzett. :)
Nemreg jott az euw rol is valaki akit ott "apolgattam" bronz 3-4 ben.
Most a magyarok chaten ramirt: Koszonom !
Kerdem mit ? - Mondja: ,hogy szantal ram idot es segitettel fejlodni.

Nezem: Gold 1 ben van.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38537) kenwood válasza ClydeBeka2 (#38531) üzenetére


kenwood
veterán

Ok, 40k.
Berlin pedig egy 3.5 millios varos,ahol 1.5 millio fo reszvetelevel Loveparadeket rendeztek :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38538) VitaD5 válasza Ryder1 (#38516) üzenetére


VitaD5
tag

Nem értem ezeket a negatív kommenteket a frissítés miatt...

Yar Har fiddle di dee

(#38539) Ryder1 válasza VitaD5 (#38538) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az a vicc, hogy mindezt úgy csinálják, hogy még ki sem próbálták, csak olvasták/képeket, videókat láttak róluk.
Mostani frissítésben meg nem is tudom, mibe lehet belekötni. Hősök, tárgyak változásai korrektnek tűnnek ránézésre, HUD is tetszik, nagyon sok extra infó lesz rajta.

(#38540) Noddy válasza kenwood (#38537) üzenetére


Noddy
senior tag

Most nézem, hogy az elődöntők, csoportmeccsek, Brüsszelben, Londonban és Párizsban lesznek... elég nyughatatlan népség :D Csak a döntő lesz Berlinben, bár ahogy elkeltek eddig a jegyek, lehet már júli 29-én nem is lesz jegy.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38541) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó ez az új aram map, a hud is tetszik, csak egyes dolgokat még más helyen keresi a szemem megszokásból.

(#38542) VitaD5 válasza Ryder1 (#38539) üzenetére


VitaD5
tag

"Mostani frissítésben meg nem is tudom, mibe lehet belekötni. Hősök, tárgyak változásai korrektnek tűnnek ránézésre"

Esetleg az Ekko buff?

Yar Har fiddle di dee

(#38543) Ryder1 válasza VitaD5 (#38542) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ahhoz képest, hogy új hős, elég kevesen játszanak vele, szerintem ráfér. Meg kell tanulni ellene játszani, csak úgy mint minden más ellen. :D

(#38544) Beni97


Beni97
őstag

Nekem is tetszik ez az új hud. De hol tudok mutolni embereket?

(#38545) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Első mai meccsem ARAM win 24/8/17, de nem számolta a killeket a questhez, szóval mehet újra :O :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38546) Beni97


Beni97
őstag

Na megtaláltam hol kell mutolni. Ha valaki nem találja, nyomja meg a tabot és vigye az egeret a champ képére és kijelzi majd a lehetőséget. Nekem már segített is.

(#38547) hemaka válasza Kanczy (#38545) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én twisted fatert választottam, ott lóvét kellett farmolni aramban. :D

(#38548) Dinter válasza Kanczy (#38545) üzenetére


Dinter
addikt

Hol vannak questek?

(#38549) Beni97 válasza Dinter (#38548) üzenetére


Beni97
őstag

Ha a kezdőlapon vagy bal alsó sarok(nekem)

(#38550) ClydeBeka2 válasza hemaka (#38547) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én is TF-et választottam. Bár közelebb áll hozzám a gyilkolászás, a TF ikon jobban tetszik :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.