Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) kenwood válasza Beni97 (#39050) üzenetére


kenwood
veterán

ezek altalaban az utolag telepitett vezerlok (directx,.net,) hianyra,hibas verziojara utalnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39052) hugi0 válasza Dinter (#39046) üzenetére


hugi0
őstag

Most mutatjak a legjobb torony alatti fight-okat.

Nem lehet kiiktatni az osszes "kemszoftvert". - egyenlore.
Remelem ez idovel megvaltozik. Szamomra ezert kezelhetettlen.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#39053) D1Rect


D1Rect
félisten

Mikor játszanak Csacsiék?

(#39054) Noddy válasza hugi0 (#39052) üzenetére


Noddy
senior tag

Az egyenlőre az nem ezt jelenti... Nem vagyok egy nyelvtan náci de ez a szó teljesen mást jelent mint amire használják. :W

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#39055) Beni97 válasza kenwood (#39051) üzenetére


Beni97
őstag

Minden friss volt. Több .dll fájlt is letöltöttem, de semmi nem segített

(#39056) bucketb0b válasza Noddy (#39054) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lehet suliban is olyan volt, mint itt a lolban. Mindig visszabukott mikor lehetősége volt feljebb lépni, de inkább maradt és tanította a kisebbeket :D bár ahogy látom rosszul

(#39057) yabba válasza D1Rect (#39053) üzenetére


yabba
aktív tag

Holnap 5-től.

(#39058) kenwood válasza Beni97 (#39055) üzenetére


kenwood
veterán

dll fileokat soha nem toltunk le.
normalis programozo ilyen hibauzenetet nem is hagy benne a szoftverben,mert az egyszeri user azt hiheti,h eleg letolteni egy dll filet,es megoldodik a problemaja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39059) Dinter


Dinter
addikt

Azért az EU és NA meccsek hangultatát még mindig nem lehet összehasonlítani sem. :B

(#39060) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ma normal blind pick-be igényesebb játékok voltak, mint rankeden :DDD ...

https://ingatlan.com/33821564

(#39061) Dinter


Dinter
addikt

Valaki Diana jungle tapasztalat? Kívülről erősnek tűnik. Illetve Rengo-n gondolkozom még.

(#39062) kenwood válasza Dinter (#39061) üzenetére


kenwood
veterán

szerintem csak annyi a gond vele, hogy nincs semmi stun,lassitas,gapcloser alacsony szinten

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39063) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom ki nézi közületek az NA LCS-t, de a tegnapi CLG vs. TIM meccsek elég jók voltak. :))

(#39064) Evil Snowman válasza Evil Snowman (#39063) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Bocs, TIP akart lenni. :B

(#39065) TBT válasza ClydeBeka2 (#39048) üzenetére


TBT
addikt

Miért az az érzésem, hogy koppra ugyanaz lesz, mint tavasszal?

Fnatic elveri az UoL-t. Persze kedvelem Csacsiékat és nekik szurkolok, de az Fnatic ellen kevés lesz az, amit mostanában mutogattak. Persze, ha valami csoda folytán mégis nyerik ezt a nyári szezont, akkor örö e bódottá!

Amúgy a Riot hamarosan bejelenti a negyedik szezon végét (nem a pontos dátumot, hanem egy megközelítő időpontot) és a jutalmakat (tavaly is és 2013-ban is augusztusban kezdték mutogatni a jutalmakat)!
Új Vicrtorius Skin-t a népnek!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39066) kenwood


kenwood
veterán

[link]
egesz korrekt bemutato.
kedvet is kaptam a kis ribihez:)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39067) jUUh válasza kenwood (#39066) üzenetére


jUUh
addikt

Biztos tudod, de ha nincs kedved megvenni, akkor likeold a hivatalos LoL FB oldalt, és a hőst is, meg a Riot Girl skint is megkapod. :C

Samsung Galaxy S23+

(#39068) kenwood válasza jUUh (#39067) üzenetére


kenwood
veterán

Koszi,megvan,de masoknak hasznos lehet az info.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39069) RangerFox válasza kenwood (#39066) üzenetére


RangerFox
veterán

A minap megkaptam Misteryből a Gerilla Tristana skint, azóta vele játszok. Szerintem az egyik legerősebb adc, legalábbis a mostani erőviszonyok között.

(#39070) TBT válasza RangerFox (#39069) üzenetére


TBT
addikt

Anno az AP változata is fun volt, bár ezt az újradolgozott Tristanát még nem próbáltam. :D

Remélem Katarina külsejéhez is hozzányúlnak majd picit (vagy kap valamikor a közeljövőben valami szexi skint) - 2012 augusztusában volt nála a rework.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39071) jUUh válasza TBT (#39070) üzenetére


jUUh
addikt

És a rework az egy atom nerf lesz? :D :DDD :DDD :DD

Samsung Galaxy S23+

(#39072) kenwood válasza jUUh (#39071) üzenetére


kenwood
veterán

jah,megoldjak,hogy stun nelkul se erjen semmit teamfightban :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39073) Ryder1


Ryder1
senior tag

Naut op :D Beindultam, plat3-ból meglett plat1.

(#39074) D1Rect válasza jUUh (#39071) üzenetére


D1Rect
félisten

A DFG eltávolítása pont épp elég volt.

(#39075) Zivos válasza TBT (#39065) üzenetére


Zivos
tag

Nem lesz ugyanaz mint tavasszal, akkor reális esély volt az UOL győzelmére, most semmi. Sima 3-0 -t várok, talán jövő héten 3-1 az Origen ellen. Most a Fnaticnak csak Koreában és Kínában van ellenfele. Volt egy olyan érzésem, hogy a H2K -nek van esélye az Origen ellen, ezzel ki is jutnak, szerencsére tévedtem.

DLL letöltés azért nem olyan vad dolog, mondjuk azt sem mondanám hogy sűrű. Én most is kerestem valamihez DLL -t, meg nem véletlen vannak kimondottan DLL letöltő oldalak.

(#39076) HoaryFox


HoaryFox
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#39077) kenwood válasza Zivos (#39075) üzenetére


kenwood
veterán

Astro tv sem veletlenul van :DDD
Dll-t soha nem toltunk le,mert az csak egy hibauzenet.
Nem azt jelenti,hogy egyetlen dll hianyzik,hanem csupan annyit,hogy amig az a dll nincs meg,a tobbi hianyzo filerol nem is tudja hianyoznak.
Nehany ritka esetben a dll beszerzese utan elindul a program,de kb. annyira jo megoldas,mint a gyomorlovesre az aspirin.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39078) TBT válasza Zivos (#39075) üzenetére


TBT
addikt

A lehetséges végkimenetelre gondoltam, nem arra, hogy kinek mennyi esélye volt akkor és most. :U

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39079) jUUh


jUUh
addikt

Sima PVPbe ranked nélkül: 5. champion selectből dob ki, mert kilép valaki, mindenki instalockol, mindenki kiabál, hogy noob vagyok mert Dianával nem nem clarity-t hozok midre, mindenki reportolni akar... Mi a fene van már? :O :O

Samsung Galaxy S23+

(#39080) kenwood


kenwood
veterán

remelem,csacsi nem hoz gnart,vagy maokait,mert egyikkel sem tud ugy jatszani,mint huni,vagy dyrus.
neki ilyen shen,fizz,sion tipusu meglepi picket kell hozni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39081) kenwood


kenwood
veterán

Riven-re kivancsi vok.
sztem egy 10-1 et hoz vele huni :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39082) Dinter válasza kenwood (#39080) üzenetére


Dinter
addikt

Gnarral és Maokai-jal is teljesen jó :F

Vardags már másodszor halt meg solo :W

[ Szerkesztve ]

(#39083) bucketb0b válasza kenwood (#39077) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mi baj van a dll letöltéssel? Nekem is volt program ami nem telepítette fel az adott dll-t, de letöltöttem és utána tökéletesen futott, semmi hiba nem volt vele.

(#39084) kenwood


kenwood
veterán

Azert Pierce is tud alkotni.
Sikerult megmagyaraznia, hogy az 1-5 vardags jobb volt,mint a 0-1 poe :D

Why you shouldnt download dlls
[link]

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39085) TBT válasza Dinter (#39082) üzenetére


TBT
addikt

Stomp time :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39086) Dinter


Dinter
addikt

PoE játszotta Ez-t, remélem tudja mit csinál.

(#39087) TBT válasza Dinter (#39086) üzenetére


TBT
addikt

Én is, bár azért jó látni egy (AP) Ezrealt is.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39088) Ryder1 válasza kenwood (#39084) üzenetére


Ryder1
senior tag

Képzelem, milyen pártatlan a magyar közvetítés. :D

(#39089) TBT


TBT
addikt

Az az Ezreal megmozdulás de gyönyörű volt! :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39090) Dinter


Dinter
addikt

Ez a Vardags megint micsinál. Itt vagyok egyedül, biztos nem fognak dive-olni Alistarral. Ja, de. Sírok. :O :O

(#39091) Evil Snowman válasza Dinter (#39090) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

B3-ból nem tisztem kritizálni egy LCS player-t, de ez a Vardags egy kalap sz.r. 4v5-öznek folyamatosan Csacsiék.....

(#39092) deatom


deatom
tag

(SP) Vardags már megint Lucian..... ???? 1 győzelem /14 vereség- es stat.... DE MIÉRT????????????..... de legalább van egy kayle :)(/SP)

(#39093) Dinter válasza deatom (#39092) üzenetére


Dinter
addikt

Deficio: Put Forgiven on the Lucian! :DDD :DDD

(#39094) TBT


TBT
addikt

Dat Penta!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39095) hemaka válasza deatom (#39092) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert nyomorék, pont.

(#39096) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

RIP bois :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39097) ChromeX


ChromeX
addikt

Hát nem mondom, hogy meglepodtem. Kb erre lehetett számitani de ezek a probálkozások nagyon gyengék voltak. Midenki pickelt ami eszébe jutott össze vissza :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#39098) Dinter válasza hemaka (#39095) üzenetére


Dinter
addikt

Nyugi srácok, intézkedtem, írtam Sheepynek, hogy igazolja le Freezet :DDD

Amúgy az analyst desknél is nem tudom hanyadszorra veszik már elő Vardagst :))

[ Szerkesztve ]

(#39099) deatom válasza ChromeX (#39097) üzenetére


deatom
tag

1: Vardags: 3 szor benyomja Luciant, amivel úgy csomagolták össze mindig, mint a sz....huzat, farmaban is már az elejétől jócskán le volt maradva... teamfightban meg kb semmit nem tudott csinálni...Ennél már egy Corki is jobb lett volna, vagy egy Graves.... Jó lenne, ha az arcából visszavenne és elkezdene gyakorolni picikét, mert ez biztos nem egy top3 adc. (valami ilyesmit mondott egyszer azt hiszem, bocs, ha tévednék)
2: Tudták például már a második mecss alapján is, hogy Alistar, Sivir erős kombináció..... vagy bannolni kellene, vagy elvinni az egyiket......de nem. Vagy valami olyan teamet összerakni, amivel ezt a kombót meg tudják állítani.
3: POE-nél már az angol kommentárok is megjegyezték, hogy alig hoz egy-két hőst amivel játszani szokott (amik már ki is estek a metából : angol kommentátor mondta) Orianna, Varus, Syndra, Ezrael, Viktor (bannolva), más most pl. eszembe sem jutott.
4: Csacsi meg Horo is ugyan azok a hősök. Nem értem, hogy más taktikát miért nem próbáltak ki. Felállt mindkét csapat nagyjából ugyan azzal az összeállítással. A Fanatic tudta, hogy ez bevált már, igazából az UOL-nak kellett volna valamit változtatni.
Itt pl szerintem látszódott Kikis hiánya, mert lehet, hogy ő mondta ezeket a metától eltérő összeállításokat, amivel meg tudták lepni az ellenfeleket.
Ez csak saját vélemény, kéretik eképpen is kezelni :DD

(#39100) yabba válasza TBT (#39094) üzenetére


yabba
aktív tag

Milyen jófej volt POE, hogy hagyta a pentát. Vissza is mehetett volna a bázisra regenerálódni. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.