Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) Dinter


Dinter
addikt

Gilius :O :O

(#38402) ClydeBeka2 válasza kenwood (#38400) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

#uollose inkább, ez a jungler nagyon szar. És elvileg az sk csapat szétesőben van...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38403) Dinter válasza Dinter (#38401) üzenetére


Dinter
addikt

0/4, nem játszhatna holnap inkább H0R0? :(

Még nem is lenne akkora baj, ha ma kikapnának, mert a Giants is kikapott, de mi lesz holnap, vagy a Giants ellen? :( Teljesen szétestek.

[ Szerkesztve ]

(#38404) Beni97


Beni97
őstag

Szegény UOL.

(#38405) Noddy


Noddy
senior tag

Nem tudom mit vártatok. A csapat szét lett verve. Ez a szezon most elment majd talán jövőre, ha összeszoknak.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38406) Dinter válasza Noddy (#38405) üzenetére


Dinter
addikt

Összeszoknak? Hova szokjanak össze? Ez a Gilius egy darab sz*r, ezen nem segít semmi..

hemaka: Lee amúgy is garbage pick mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#38407) hemaka


hemaka
nagyúr

Első, izgulós meccsre Lee-t vinni, hát nem tudom, EZ loss.

Robeszka5
Biztos már régóta b*szta valami a csőrét, nem véletlen, hogy most lépett le. Legalábbis én így látom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#38408) #53932800


#53932800
törölt tag

Hát nemtom,ebből így nem lesz meg a rájátszás:( Kikis-nek is ilyenkor kell kilépnie,legalább a szezon végét megvárta volna...

(#38409) crey


crey
MODERÁTOR

Jaj de csúnya volt :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38410) kenwood


kenwood
veterán

Nida brutal jo volt.Kb. az elso 10 percben megnyerte a gamet az SK-nek.Ezen a meccsen abszolut nem derult ki,mit tud az uj jungler,mivel durvan lecountereltek,es mindenki elveszitette a lanet.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38411) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Úgy látom nem csak szerintem érdemelte ki Gilius az MVP címet :DDD :))

[link]

Kész, kiégtem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38412) Dinter


Dinter
addikt

Nida jungle mindig rohadt erős volt amikor pickelték. Így viszont kb. el is búcsúzhatnak a playoff-tól ha gambit nyer.

(#38413) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Megünnepeltem az 1000. normal winemet egy pentával :C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38414) Beni97


Beni97
őstag

Kiváncsi leszek erre a Riven topra. :C :C :C

(#38415) Beni97


Beni97
őstag

Kíváncsi leszek erre a Riven topra. :C :C :C

nem akartam kétszer bocsi

[ Szerkesztve ]

(#38416) hugi0


hugi0
őstag

Ez a drake lopas mar igen tudatos cselekedett volt !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38417) hugi0 válasza hugi0 (#38416) üzenetére


hugi0
őstag

ROC ellopta a masodik sarit is. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38418) Dinter válasza hugi0 (#38417) üzenetére


Dinter
addikt

Cg.

Gilius Twitteren: „Sry guys”

[ Szerkesztve ]

(#38419) Solad


Solad
őstag

Ajj még mindig nincs ranked? A fene vigye el.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38420) glacious


glacious
addikt

Még mindig tartom, hogy ez e-pankráció, minden dráma meg van előre tervezve, és hogy kinek, kit, mikor, miért és hogyan kell legyőznie :D

(#38421) Dinter válasza glacious (#38420) üzenetére


Dinter
addikt

Már bocs, de ez ordas nagy baromság. :)

(#38422) glacious válasza Dinter (#38421) üzenetére


glacious
addikt

Miért is? Olyan győzelmek vannak néha, amik a hihetőség határait súrolják.

(#38423) Dinter válasza glacious (#38422) üzenetére


Dinter
addikt

Mert ezt így nem lehet megrendezni, hogy direkt odaadunk egy killt, egy fightot, az egész meccset. Másik meg hogy rég kiderült volna ha valami ilyesmiről szó is lenne. És mi értelme lenne? Nem mindegy a Riportnak, hogy ki nyer?

(#38424) glacious válasza Dinter (#38423) üzenetére


glacious
addikt

Rengeteg pénz van benne, és a szurkolókból/játékosokból élnek, ha több embert tudnak megmozgatni, miért ne tennék.
Ez egy feltételezés tőlem, de érdemes elgondolkodni rajta.

ui.: nem ezzel akarom újrateremteni a spanyol viaszt, és még a chemtrailben sem hiszek, csak néha tényleg vannak meglepően fura szituációk :D

[ Szerkesztve ]

(#38425) ClydeBeka2 válasza glacious (#38422) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Hihetőség határai? Te mire gondolsz?

1- 90%ban papirforma jön be.
2- A Riotnak semmi haszna nem lenne belőle, mert még fogadási rendszerük sincs, mint cs-goban...
3- Még soha fel sem merültek ilyen hirek, ellentétben az előbb emlitett cs-goval is, ahol elég sok csalás/manipulálás van a pénz miatt.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38426) kenwood válasza glacious (#38422) üzenetére


kenwood
veterán

Ez butasag.
Neked meg soha nem volt olyan,hogy egy 21-2 meccs utan ugyanazzal a karakterrel 1-9-et csinaltal ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38427) hemaka válasza glacious (#38420) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez nem Cs:GO, itt kicsit nehezebb is volna, hamar feltunne a dolog.
Raadasul a szponzorok adjak a let, ok meg elvarjak a wint.

(#38428) glacious válasza kenwood (#38426) üzenetére


glacious
addikt

Jó, akkor úgy mondom, nagyon ügyesen tudják szervezni a meccseket, sok "best of 5" 3-2-vel végződik, ami lehet hogy a nagyon hasonló képességű csapatok miatt van, vagy csak a műsoridőt töltik ki vele.

Kíváncsi leszek a Fnatic-re a rájátszásban, hogy mindent 3-0-ra nyer-e, ha igen, akkor telejsen igazat adok mindenkinek, aki azt mondja, hogy nincs "leszervezve" pár vereség, csak az izgalmasabbá tétel miatt.

Most mondhatjátok, hogy a hibátlan mérleg nem jelent semmit, mindenkinek van rossz napja, de az a csapat minden másikat felülmúl egyelőre az egységességével (EU-ban midneképpen).

Pedig ellenük szurkolok, csak azért, hogy végre verje már meg őket valaki :D

(#38429) Dinter


Dinter
addikt

Szerintem ma se várjunk sokat Giliustól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38430) zeli válasza hemaka (#38407) üzenetére


zeli
aktív tag

Mondasz valamit, mert nem hiszem el, hogy valaki ennyire ostoba legyen, lehet direkt szívatta meg őket. :<

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#38431) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Ehhez mit szóltok? Kritikát kérek szépen :B

A League of Legends, vagy röviden LoL egy ingyenesen játszható, stratégián alapuló, "multiplayer online battle arena", azaz MOBA-stílusú PvP játék a Riot Games-től. Hatalmas népszerűségnek örvend, mára az egyik vezető e-sporttá, és közel a legnépszerűbb számítógépes játékká vált. A legnépszerűbb játékmód (Idézők Szurdoka, azaz Summoner's Rift) meccseinek célja az, hogy a játékosok által irányított karakterek, azaz hősök (champion), és a csapat szolgálatában álló minionok segítségével ledöntsd az ellenfél tornyait, majd felrobbantsd az ellenséges Nexus-t.

A játékban választható hősök (jelenleg 126 van) közül minden héten van tíz, amelyekkel bárki ingyenesen játszhat a következő heti váltásig, ami kedd reggel történik meg. Egyébként a hősöket alapvetően a játékok után kapott pontjaidból, azaz Influence Point-okból (IP) lehet véglegesen megnyitni. Két fizetőeszköz van, az egyik az előbb említett módon szerezhető IP, amiből kb. 80-100-at kapsz minden nyert meccsed után. Egy hős ára lehet 450, 1350, 3150, 4800, vagy 6300 IP. Az árkülönbség abból adódik, hogy mennyire új az adott karakter - a legfrissebb hősök értelemszerűen drágábbak. A másik az úgynevezett Riot pont (RP), amit pénzért lehet venni, ebből karakter, illetve a karakterek kinézetét megváltoztató skin is vásárolható. Érdemes még megemlíteni a rúnákat: ezek olyan eszközök, amelyekkel erősíthetjük karakterünket bizonyos tulajdonságok tekintetében, legyen az több élet, nagyobb mágikus sebzés, vagy gyorsabb mozgás.

Minden meccs elején egyes szintről indul a karaktered (a maximum 18), azonban a tornyok ledöntéséért, az ellenséges hősök és minionok megöléséért tapasztalatot és aranyat kapsz , amit aztán a képességeid erősítésére, illetve tárgyakra költhetsz, hogy még hatalmasabb légy.

Fiókot több szerveren is lehet indítani, Európában a két legnépszerűbb az EU Nyugat (West), illetve az EU Észak és Kelet (Nordic & East), amely a magyar játékosok hivatalos szervere, ennek megfelelően csak itt játszható a LoL magyarított verziója."

Ha bármi kérdésed van a játékkal kapcsolatban, szívesen segítünk a topikban ;)

Hasznos linkek

Első lépések
Regisztráció
Hősök listája
Játékmódok
Angol wiki

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38432) hemaka válasza Kanczy (#38431) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#38433) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#38431) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem jó, bár az angol ellen lázadók mindjárt leszólják, hogy az nem IP, hanem LP! :D

Amúgy a regisztrációhoz valakinek odarakhatod a ref linkjét, ha szabad. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38434) Ryder1 válasza ClydeBeka2 (#38433) üzenetére


Ryder1
senior tag

Valamit keversz, az IP az magyarul is IP, csak Idézői Pontok a hivatalos neve. :D

Ref link nem lenne túl fair a többiekkel szemben. Max oda lehet írni mellé, hogyha szeretne "támogatni" innen valakit, akkor privátban kérhet bárkitől ref linket a regisztrációhoz.

(#38435) crey válasza hemaka (#38432) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Köszönöm!!!!! Végre.... Már agyaltam rajta hogy megcsinálom én, de örökké elfelejtettem.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38436) ClydeBeka2 válasza Ryder1 (#38434) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Hát igen, ennyire értek a magyarhoz... :D

Amúgy ref link változhatna folyton ha valakinek megvan az 5, ebben mi nem lenne a fair? Félreértés ne essék, nekem már rég megvan. Ezzel másokat szerettem volna segiteni, de ha nem, hát nem... :)
Ez az odairom, hogy privátban. Senki se fog szivességet tenni neked, hogy külön rádir... Azért ezt lássuk be :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38437) hemaka válasza crey (#38435) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szívesen. Ha esetleg más méretben kell, csak szólj, gyorsan megcsinálom azt is. :D

(#38438) TBT válasza hemaka (#38432) üzenetére


TBT
addikt

Asszem ez az új:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38439) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Ma én is átéltem a SoloQ csodáját mindkét oldalról... első gameben egy tp-smite Teemo jungle az ellenfélnél, a végére 0/14/1. Utána 4/0 Lanet hozunk egy random Corkival (én Leona), de a Gragasunk 0, azaz 0 ultival talál az egész meccsen, és kikapunk. Nem baj, van ilyen, jöjjön a következő game. Mire 1/0 vagyok miden, a botunk 1/5, és spammeli all chatet, hogy "dat luck", és társai, tíz percnél beroamol midre az enemy Garen leultizni, és onnan downhill az egész. Csodás nap :C

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38440) Ryder1 válasza ClydeBeka2 (#38436) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ha jól tudom, nem tudod megnézni, hogy ki hogy áll refekkel, úgyhogy a végtelenségig lehetne kamuzni, hogy még nem regisztrált az övével 5 ember. Szerintem felesleges. :D

(#38441) glacious válasza Dinter (#38429) üzenetére


glacious
addikt

De Gilius tavaly is kb. csak Jarvannal ért valamit :D

(#38442) hemaka válasza TBT (#38438) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor "csináltam" egy ilyen verziót is. :)

(#38443) Kanczy válasza hemaka (#38442) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát srácok, bármi is legyen, beraktam az aktuális verziót, legfeljebb változtatok rajta a kritikák fényében. Köszi a képet hemaka :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38444) hugi0


hugi0
őstag

GIA vs ROC
UOL-nak az a jo ha a ROC nyer.

De nem roc nyer - hanem a GIA dobja el a jatekot.

ROC is hulye free inhib helyett kergetoznek.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38445) Dinter válasza hugi0 (#38444) üzenetére


Dinter
addikt

UOL-nak tök mindegy, mert Giliussal kiesnek a p*csába.

(#38446) ClydeBeka2 válasza Ryder1 (#38440) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Akkor 1 hónapra... Meg minek kamuzna? Emberenként 100 ip-ért? Én kérek elnézést, hogy jót akarok valakinek is...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38447) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#38446) üzenetére


bucketb0b
őstag

Azért nem éri meg, de a ref link nem tiltott a prohardveren, vagy ez nem annak minősül? :F
Má' bocsánat nem ellened irányul, de úgy alapjáraton..

(#38448) Ryder1 válasza ClydeBeka2 (#38446) üzenetére


Ryder1
senior tag

5 emberért összesen 5000IP+két skin(+hősök, ha nincsenek meg). Meg mi alapján döntenéd el, hogy éppen kinek a ref linkje legyen kirakva? :D Ezért nem fair egyébként. De majd topicgazda uraság eldönti. :DDD

(#38449) Dinter


Dinter
addikt

Egyébként most nekem ki sem engedi váltani a jutalmakat, service downra hivatkozva.

[ Szerkesztve ]

(#38450) ClydeBeka2 válasza Ryder1 (#38448) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem hiszem, hogy olyan sokan jelentkeznének. És mondjuk jelentkeznek 10en és felváltva megy 10 hónapig. De mondom, nekem már megvan. Én csak jót akartam másoknak, de úgylátom nem kell, mert másnak ne legyen jó... Tipikus...

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.