Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) hugi0 válasza bucketb0b (#34000) üzenetére


hugi0
őstag

;) (PONT)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34002) marked one94 válasza JLHFans (#33994) üzenetére


marked one94
őstag

Tessék ez a gold-os accomon az egyik mai meccs ;)

[link]

Ja és Bronzba sokkal jobb meccseket játszottam mikor ezt az accot hoztam fel mint silverbe. Ezüst liga maga a pokol.

You'll Never Walk Alone

(#34003) JLHFans válasza marked one94 (#34002) üzenetére


JLHFans
tag

Én ehhez csak ennyit tudok hozzátenni :) Ezzel értem amugy promóba a s3 ért :)

Leona in action

(#34004) hugi0 válasza JLHFans (#34003) üzenetére


hugi0
őstag

30 perces jatekban nincs az enemy nek csizmaja. ;)
- realy B5.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34005) Devas válasza hugi0 (#34004) üzenetére


Devas
őstag

Ha ez Silver közepe, akkor nekem valahol Gold közepén volna szerintem a helyem ha nekiállnék megmászni a ranglétrát.

Amúgy hamár bronz 5... mekkora móka lehet ott egy Singed... szénné lehetne trollkodni a meccset. :DDD Hugi próbáltad már? Megnéznék pár screenshot-ot. :D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34006) JLHFans válasza Devas (#34005) üzenetére


JLHFans
tag

Milyen bronz 5? Singedet a silver közepén is szanaszét üldözik, ne aggódj :D
Sőt, a haverjaim szerint egészen a gold aljáig kb hasonló a helyzet :)

(#34007) Devas válasza JLHFans (#34006) üzenetére


Devas
őstag

Még Gold alján is? Azért az elég ciki. :DDD

Amúgy ti milyen itemeket vennétek Singed-nek? Én most próbálkozok ezzel-azzal.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34008) hemaka válasza Devas (#34005) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ahaha, hatalmas karakter. Latszik, hogy a nagytobbseg nem jatszott az "allj ki a szines szarbol" WoW-val. :D

(#34009) JLHFans


JLHFans
tag

Ha már nem lennék online akkor BUEK mindenkinek és egy utolsó SOS tanács kellene....
Elinditottam a LOL t és a barátok listáját nem jeleniti meg ilyenkor mi van ? :(
Ujrainditottam a klienst, majd a gépet is de továbbra is semmi....
Edit : Elnézést semmi, most látom hogy nem (csak) nálam van a hiba, hanem globál, és ki is irja a játék állapotánál :)

SIngedre visszatérve : Én AP tanknak épitem általában , és ROD rush :)

[ Szerkesztve ]

(#34010) Devas válasza JLHFans (#34009) üzenetére


Devas
őstag

Mi az a ROD?
(imádom a rövidítéseket)
BUÉK!

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34011) JLHFans válasza Devas (#34010) üzenetére


JLHFans
tag

ROA akart lenni, Rod of Ages :P

(#34012) Devas válasza JLHFans (#34011) üzenetére


Devas
őstag

Én a Rod of Ages-t nem szoktam venni neki, mert mana-t ad. Nekem nem kell mana (passive ide vagy oda).
Általában Rylai-t szedem ki elsőnek. Szoktam venni Magic Penetration csizmát elég korán. Haunting Guise-t is szeretem. Ha armor kell, akkor Zhonya, vagy Wooglet, ha pedig Magic Resist, akkor Abyssal Scepter (elsősorban), vagy a Zászló, attól függ milyenek a csapatösszeállítások. Maradék cuccnak meg mehet akár a Spellvamp-os Könyv, Rabadon, esetleg Lich Bane és a maszkot felfejleszteni Liandry-vá. Amiket még nézegettem, az a 2 szellemes tárgy, a targetolós pálcák, esetleg Warmog és a Holdfény kard.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34013) bucketb0b válasza Devas (#34012) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tudod mit ad a ROA? ap+hp+mana Miért nem építed Singednek? :DDD
Egy ap offtank szerintem ROA-nál kezdődik és utána építed hozzá a többit attól függ a csapatnak mennyire van szüksége rád.

(#34014) Devas válasza bucketb0b (#34013) üzenetére


Devas
őstag

Tudom, ismerem a tárgyat, és jó is a tárgy ha felerősödik. De az elején ha kiveszem, annyira visszavet, hogy elúszik miatta az early game-em, és egy gyenge kezdés után már nagyon nehéz boldogulni. Helyette inkább rusholok a 435g és 860g AP cuccokért, így végre lesz annyi AP-m, hogy tudjak hatékonyan farmolni, onnantól kezdve pedig lényegében sose fogy el a manám, egyrészt mert nő a max mana szintenként mint állat, másrészt két laza kis puki egy egész minion wave-et kiírthat. Ebből építhethetek Rylai-t ami nagyon jó, vagy valami erősebb AP-s itemet. Mégegy AP-t tartalmazó item és kb 1 pukival leirtom a lane-t. Nem igazán érdekes a ROA mana része, ezért nem szoktam megvenni.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34015) Cyberneko válasza Devas (#34014) üzenetére


Cyberneko
tag

Mar nem azert, de a Rylai-s kezdes kb semmire sem jo Singednel. Legalabbis szerintem.
(Komolyan erdekel, hogy melyik ligaban eletkepes)
Eddig meg voltam gyozodve, hogy Singednel a Tear es utanna a RoA a legeletkepesebb kezdes.
Aztan lehet, hogy az ilyen elkepzeleseim miatt vagyok meg mindig alacsony ligakban. ^_^

(#34016) Devas válasza Cyberneko (#34015) üzenetére


Devas
őstag

Nem konkrétan a Ryla-n van a hangsúly, hanem hogy AP-re nagyon szüksége van az elején. Viszont ha veszed az AP cuccokat, abból már megvan akár egy fél Ryla, vagy bármi egyéb más. Ha manát építesz az elején, akkor hátrányban maradsz és megesznek, az első pár szint után pedig már szinte lényegtelen mennyi a max manád, hisz van elég bőven. De ez szinte szerintem a legtöbb champion-re igaz, ha manával kezdesz véged. Spórolni kell az elején ez van. Urgot-nál is mindenki Tear-t hozott az elején, neki se kell, egyszerűen csak nem kell ész nélkül lövöldözni a Q-val a minionokat, hanem last hit-elni az autoattack-kal.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34017) bucketb0b válasza Devas (#34016) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem igazán értelek, ROA építésénél akkor nem a hp/mana cuccot veszed először hanem az abilityset, mint azt vennéd a rylai esetében :U
Ráadásul ha könnycseppet veszel neki később és frozen heart is épül akkor még több ap-t kapsz, ráér szerintem később is rylait építeni nem szükséges azt elsőnek, az ráadásul csak hp-t ad és toppon egy erősebb ad ellen nem árt a védelem is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#34018) Devas válasza bucketb0b (#34017) üzenetére


Devas
őstag

Én sem értelek, szerintem elbeszélünk egymás mellett. Könnycsepp nem ad, AP-t, hanem a továbbfejlesztett botja ad 60-at. Frozen Heart szintén nem ad AP-t.

Első körben amikor hazajövök örülhetek neki, ha egy 435 goldos AP-s könyvet tudok venni, nemhogy 860 goldos AP pálcát. Tehát első itemem a kiskönyv, második a pálca így már van elég AP-m rendesen farmolni és mana gondok is kb innentől szünnek meg. Ettől a ponttól pedig úgy építem a karit ahogy akarom, lehet akkor Rylai, akár maszk, vagy ROA, vagy Wooglet, esetleg bármilyen armor (ami nem ad mannát mert minek ;] ) vagy inkább csizma.

Ha erre építesz még némi AP-t, akkor egy-két 13 manás kis pukiba belepusztul az egész minion Wave, a playerek meg elköszönnek életerejük negyedétől ha beleszaladnak egybe. Teljesen felesleges Singednek a mana.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34019) bucketb0b válasza Devas (#34018) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát nem akarok belerontani a lelkivilágodba, de ha te az 1. back után csak 1 könyvet tudsz venni akkor nem nagyon érzed a top lanet :(
Nem vagyok én sem egy nagy toppos, de kb. 400 aranyat tudsz összeszedni? a Frozen heart az után ad manat, hogy a könnycseppet megépítetted teljesen, de nem kell 1.nek azt építeni mivel közben számolja a spelleket és ad manat folyamatosan ;)
Szerintem te saját magad fogod vissza Singeddel toppon.

(#34020) Devas válasza bucketb0b (#34019) üzenetére


Devas
őstag

Meglehet első back után a 860 gold is, ha jobb vagyok az ellenfelemnél, de ha nem hagy érvényesülni, akkor nem lesz annyi.
Te másképp csinálod mint én, de szimpatikus nekem a te builded is. Bár a tied inkább tankosabb, mint az enyém. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34021) bucketb0b válasza Devas (#34020) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát ez csapat függő, de szerintem top az offtank. Megy előre az ellenfél képébe, bírja az ütéseket is és nem hal meg könnyebben, mint egy adc.

(#34022) JLHFans válasza bucketb0b (#34021) üzenetére


JLHFans
tag

??? Ezt most nem értem, sem Fiora, vagy Yi, vagy Vayne, vagy Ryze, esetleg Quinn vagy éppen Riven vagy Heimer ( és lehetne sorolni tucatjával) nem éppen offtank, de ettől még mindegyik játszható topon.

(#34023) bucketb0b válasza JLHFans (#34022) üzenetére


bucketb0b
őstag

Yi, vayne, quinn, heimer ritka toppon :U
Ryze az ultija miatt és a buildje miatt offtankolni is tud. A többi damaget tol, de ennyi erővel én is fel tudnék sorolni pont annyi champet, mint amennyit te ellenpéldának akarsz hozni. Ha a csapat papír akkor a topnak offtankolni kell, mert nem mindegy, hogy 2 emberen nyammog az enemy vagy 0-n miközben az adc/apc végzi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#34024) JLHFans válasza bucketb0b (#34023) üzenetére


JLHFans
tag

Persze de nem volt szó róla hogy a csapat papir, simán lehet a support meg a jungler közül bármelyik tank, akár mindketto :) Én gyakran játszom Heimer topot, főleg mikor az enemy belockolja első picknek az ilyen csodás Poppy, Malphite, Nasus, Teemo, stb hasonlókat :) Nem szoktam népszeru lenni (mármint az enemyk körében) ennyit mondhatok :)

Egyébként most hogy az új szezonban gyakorlatilag már mindenki játszható jungleben, lehet szép lassan kipróbálom Leonkát, Blitzet, AKalit és Katarinát is, Leonát már próbáltam is normálon, és szerintem menni fog, holnap viszem rankedre is :) Már csak azon filózom, hogy AP vagy AD vagy tank legyen :)
Szerintem offtank lesz az első bevetés, és hasonló build mint Malphite esetében :)

(#34025) Lokids válasza JLHFans (#34024) üzenetére


Lokids
addikt

Leona rossz jungler. Nem ajánlom.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34026) JLHFans válasza Lokids (#34025) üzenetére


JLHFans
tag

Az előző szezonban az volt, de most nem az, nekem mukodik legalábis. Megszerzed azt a lila machetet, onnantol kezdve kb nincs olyan jungler, aki nem mukodik. A gankje pedig.... szerintem nem kell minositenem, gank = kill :)

(#34027) Lokids válasza JLHFans (#34026) üzenetére


Lokids
addikt

Igen, de addig a másik jungler 4-5x kinyír a saját jungleredben.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34028) JLHFans válasza Lokids (#34027) üzenetére


JLHFans
tag

Ilyen alapon mindig kinyir a másik jungler 10X a saját jungledben ha erősebb duelben mint te, vagy épp a countered. Szerintem ez ellen létezik egy rendkivul titkos és csak az összeeskövők által ismert találmány, mégpedig ugy hivják, hogy ward.

(#34029) bucketb0b válasza JLHFans (#34028) üzenetére


bucketb0b
őstag

Kibannoltam leonat hányszor mondjam? :DDD
Nem minden jó jungleben, ne csak azt nézd, hogy 1 item után milyen, hanem hogy éred el azt az itemet.

(#34030) JLHFans válasza bucketb0b (#34029) üzenetére


JLHFans
tag

Mondjuk megölöm a golemeket és a pirosat és már el is értem 350 gold az nem 5000 azért, szóval nem értelek :) Btw Leona is simán elbir még ezekután a farkasokkal és a froggal is, ahogy minden más jungler :)

(#34031) Kanczy válasza JLHFans (#34030) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nagyon fostos a clearje és nincs sustain-je, ezen nincs mit magyarázni. A gank-jei jók, de nem jobbak, mint bárminek, amit ténylegesen játszanak az emberek. Próbáld ki nyugodtan, de nem véletlenül nem játszották még soha értelmes szinten :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34032) DarkByte


DarkByte
addikt

Szerintem itt nem sok embernek mond újdonságot. Bárcsak a sok random idióta is elolvasná ÉS megértené akivel összesorsol időnként a játék.
[Solo játékosnak itt nincs helye! – Hogyan váljunk jobb csapatjátékossá?]

(#34033) #21795072 válasza DarkByte (#34032) üzenetére


#21795072
törölt tag

Én se veled se ellened nem szívesen játszanék, ha így leidiótázod a másikat.

(#34034) DarkByte válasza #21795072 (#34033) üzenetére


DarkByte
addikt

Elnézést mindenkitől akit ezzel megsértettem, nem ez volt a célom ezzel. De biztosan tudjátok kikről beszélek random idióta címszóval:

- dedós módjára lázadnak/toporzékolnak ha valami nem úgy alakul ahogy ők elképzelték (pl. nem azt a lane-t kapják amit szeretnének, és csak azért is hozza azt a karaktert ezzel tönkretéve még a játék elindulása előtt az egész csapat lehetőségeit)

- komplexusuk van, azt hiszik ők a világ közepe és pl. képtelenek felérni ésszel ha ők mondjuk top-on vannak de a bottom lane sokkal gázabb akkor a jungler nem top-ra fog járni többet segíteni és elkezdenek direkt feed-elni, afk-zni, stb.

- rambók akikkel lehetetlenség kommunikálni, nem csapatjátékként tekintenek a LoL-ra; letojják hogy teamfight-okban a játék második felében 4v5-ben sokkal nehezebb bármit csinálni; inkább frag-ekre mennek mint játék objective-ekre, és bár elbukjuk a játékot, verik a mellüket arra hány kill-jük volt.

- pingerek, megmondó emberek. épp azt nem veszik észre hogy ők sem játszanak valami kiemelkedően, de minden szituációról megvan a véleményük, folyamatosan oltják a másikat. lehetőség szerint ész nélkül pingelnek.

És még biztos van pár kategória de engem ezek csesznek fel a legjobban. :D Láttatlanban senkire nem mondom hogy random idióta, ezt ki kell érdemelni.

Tudom hogy ezekre ott van a reporting rendszer. Csak épp ez az égadta világot nem segít már azon a játékon amit épp egy ilyen kretén miatt buksz el. :(

Azt is tisztázzuk hogy nem a kezdőkkel van bajom. Most is van két ismerősöm akik elkezdtek játszani a játékkal és sok badarságot csinálnak amit a tapasztaltabbak már rutinból kezelnek. Velük lehet kommunikálni, meg lehet velük értetni ha elmagyarázod nekik mit rontanak el. És fejlődni is képesek.

És én is csak Silver 2 voltam az előző season-ben, bőven van hová fejlődnöm, de igyekszem a hibáimból tanulni és javítani a játékomon. Ha hibázok, elismerem és nem kötöm az ebet a karóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#34035) #39417856


#39417856
törölt tag

Sziasztok!
Régebben játszottam LoL-on aztán abbahagytam és most újra letöltöttem a telepítőt, hogy megint visszatérjek játszani. Fel is telepítettem, de amikor elindítom a játékot, ez a hiba fogad:

A tűzfalhoz elvileg hozzá adtam a lol-t, illetve a lol patcher is hozzá van adva. Mi lehet a baj? :?

(#34036) birozoli7800 válasza #39417856 (#34035) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nekem is volt hasonló problémám, de úgy emlékszem egy gép resi megoldotta a problémát.

(#34037) glacious válasza #39417856 (#34035) üzenetére


glacious
addikt

Sokszor elég, ha IE-ben megnyitod a LOL hivatalos honlapját előtte.

(#34038) #39417856 válasza birozoli7800 (#34036) üzenetére


#39417856
törölt tag

Az újraindítás nem oldotta meg :(
glacious a te megoldásod sem jó :/

[ Szerkesztve ]

(#34039) #39417856


#39417856
törölt tag

Help Update:
előzőt már nem tudom szerkeszteni sry
Az oldotta meg, hogy rendszergazdaként futtattam. :) Nem tudom, hogy minek neki rendszergazdai jog, de megadtam neki amit követelt így már jó :)

(#34040) bucketb0b válasza #39417856 (#34039) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát igen a winben nekem is volt már párszor, hogy hiába vagyok rendszergazdai fiókkal gyakorlatilag, a programot ugyanúgy azzal a joggal kell futtatni :U

(#34041) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Srácok? Ezzel a hibával találkozott ma valaki?

Restart persze nem segített. :DDD

Run as admin megoldotta, mindenesetre érdekes. :C

[ Szerkesztve ]

(#34042) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#34043) JLHFans


JLHFans
tag

Nos első tapasztalataim jungle Leonával kapcsolatban ranked meccseken : valóban lassabb a clearingje, ám megfelelő rúnákkal és masteriessel korántsem annyival, mint amennyire gondoltam. Egy Yi, Fiora, Akali, Evelyn , stb vel sem könnyu az early, mégis játszhatóak.

A gankje viszont tényleg nem annyival jobb, mint amit vártam, ezzel együtt szerintem simán játszható. Azóta már próbáltam egy másik felállást is vele, AP jungle Leona, ráadásul a kék orvvadászos pengével, na az még érdekesebb. Szerintem goldig simán OP, mert az emberek leszarják a wardolást , felette viszont valszeg nem életképes.

A sustainje meg a clr spd je igy minosithetlen kb az elején, az elején rögtön leinvadeltek, majd még egyszer a sajét jungleben ugy elkapott WW, hogy a fal adta a másikat, de aztán... amint megvan a 40% cd, az ultid meg kezd AP-d lenni... hát tényleg brutális ganker :)

(#34044) dkpisti


dkpisti
tag

Hello vmi kegyetlenül laggol a lol i3 4gb ram gt840m-el vmi tipp? fhd játszok maxon eddig fix 60-80fps mostmeg 40-re megzuhan meg darabos az egész legfrissebb driver van fennt.

[ Szerkesztve ]

(#34045) -FLY->


-FLY->
őstag

Hali!

Nemrég kezdtem neki a játéknak, gondoltam olyasmi mint a diablo. Most lvl 11 vagyok és vettem már egy karaktert ip-ből, Graves a neve. Az az igazság, hogy nehezebben boldogulok vele mint mondjuk Ashe-el. Másnak mi a tapasztalata? Gondolkodom a visszatérítésen.

(#34046) birozoli7800 válasza -FLY-> (#34045) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nem szabad vissza adni. Az egyik legjobb adc. Csak ugye gyakorolni kell:)

(#34047) Devas válasza dkpisti (#34044) üzenetére


Devas
őstag

Nekem is megrottyant a LOL pár játék után, úgy ahogy neked, csak nekem kb 10 FPS-re zuhant le. Rendszervisszaállítást csináltam. A rendszervisszaállítás után pedig nem volt hajlandó elindulni, így újratelepítettem a LOL-t, azóta öröm bódottá!

birozoli7800:
Én lehet visszaadnám, mert Graves drága. Ha új játékos, akkor neki még vennie kell 3 oldalnyi rúnát, meg csomó champion-t hogy tudjon rankedezni. Bár ha most valamilyen akció keretében jutott hozzá, akkor célszerű megtartani.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34048) bucketb0b válasza Devas (#34047) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lvl11 majd belejön, minek adná vissza?

(#34049) -FLY-> válasza Devas (#34047) üzenetére


-FLY->
őstag

4000 körül vettem, gondolom ez teljes ára, rúnázással még nem foglalkoztam, nem hiszem, hogy van lvl11-en értelme. Most utoljára sikerült csinálja vele 3-0-6-ot, de elég nehezen boldogulok vele egyedül topon, mert mindig ketten jönnek rám, van egy érzésem, hogy ez a kari nem is erre való, de valahogy ide szorulok.

[ Szerkesztve ]

(#34050) Tewe013 válasza -FLY-> (#34049) üzenetére


Tewe013
őstag

Botra való egy support mellé.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.