Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) Dinter válasza yabba (#39100) üzenetére


Dinter
addikt

Ez komoly? Ha bent marad a bázisban, simán kidive-olják. Megpróbált elfutni, de esélye sem volt. Ha meg szarkazmus, bocs. :DDD

Kikissel sem lett volna más.

[ Szerkesztve ]

(#39102) Dinter


Dinter
addikt

Utolsó Vardagsról, de azért ezt még megosztanám.

A csapata DMG-jének 21.4%-t osztja ki. A többi ADC.. :Y

(#39103) kenwood


kenwood
veterán

fura,h vaynet csak a jenkik hozzak.
nekem a kedvenc adcm.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39104) yabba válasza Dinter (#39101) üzenetére


yabba
aktív tag

Nem volt szarkazmus. Nem tudtam, hogy valakit a bázison is meg lehet ölni.

(#39105) hemaka válasza yabba (#39104) üzenetére


hemaka
nagyúr

A szarvasmarha valószínűleg beáldozta volna magát, hogy kilökje onnét.

(#39106) ∂яσнυη válasza hemaka (#39105) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Szarvasmarha :C

(#39107) yabba válasza hemaka (#39105) üzenetére


yabba
aktív tag

Ahha. De be sem tudott volna menni. Nem szedi szét a lézer 1 másodperc alatt?

(#39108) Dinter válasza yabba (#39107) üzenetére


Dinter
addikt

Még ulti nélkül is kiszedi, de lehet az is volt. 5-en voltak, annyit simán kitankoltak volna neki, hogy kiszedjék.
Lásd: https://youtu.be/0CAg7pn828o

Az jó lett volna, ha gyorsan feladják :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39109) Dinter


Dinter
addikt

Quas elég gyenge amúgy, az összes fight kb úgy ment el, hogy Quas egyedül meghalt azután 4v5-ben leüldözték őket.

(#39110) Beni97


Beni97
őstag

Tahm tényleg nem jó topra? Mert én úgy tudom, hogy jó.

És írta hogy nem értem a játékot. Vagyis arra célzott gondolom.Mondjuk azt a farmot is csak azért sikerült elérnie hogy volt statikja és kb 20-24 percig csak 40-50 farmja volt. Az én farmom tudom hogy nem jó. Csak aki kötekedik másokkal, hogy nem tud játszani az akkor már mutasson olyan játékot, hogy tökéletes farm, kda, wardolás(mert azt se tette, mondjuk én se sokat). Na mind1 kb a 10. percben már mutoltam is.

UI: ja, nem látszik a farm. :D na mind1, akit érdekel az ugyis megnézi.

[ Szerkesztve ]

(#39111) Dani_kp válasza Beni97 (#39110) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nehéz jól játszani vele top-on, de nem lehetetlen.

https://ingatlan.com/33821564

(#39112) bucketb0b válasza Beni97 (#39110) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sok mindennel lehet sok helyen érvényesülni csak ha nem a metat viszed akkor te leszel a noob ha nyer a csapat ha kikap.. sőt akkor is te leszel a noob ha egy vayne toppot mész, lehozod a laned, besegítesz mindenhol, de közben a bot úgy telibe feedbe bassza a saját lanejét, hogy már tök mindegy.. de akkor is téged fognak szidni, mert te vagy a troll meg a noob ;)

(#39113) Jim-Y válasza Ryder1 (#39073) üzenetére


Jim-Y
veterán

Most hogy igy megneztem a profilodat Naut-tal es Janna-val felmerult bennem a kerdes, hogy talan tul sok wardot veszek es lehet hasznosabban is el lehetne kolteni?! :/ Szurj normalokra meg unranked vagyok -> [link]

(#39114) Ryder1 válasza Jim-Y (#39113) üzenetére


Ryder1
senior tag

Létezik túl sok ward? :D
Egyébként első recall után sightstone, trinket csere pirosra és kész. Utána már csak pinket veszel. Szóval nem tudom mit lehet ezen túlzásba vinni? :DDD

Topon meg miden érdemes sárga trinketet fejleszteni, akkor kevesebbet kell wardokra költened.

Arra figyelj mindig, hogy feleslegesen ne használd el őket. Pl látod, hogy enemy jungler topon van, mides is a helyén, akkor kb felesleges botot wardolni, mert egy darabig úgysem mehet arra egyik sem.

(#39115) marked one94


marked one94
őstag

Full ap amumu jungle-val lehet a legyorsabban végig menni a jungle-ba, próbáljátok ki nagyon élvezetes :D

You'll Never Walk Alone

(#39116) kenwood válasza Dinter (#39109) üzenetére


kenwood
veterán

a tobbieken is mulik ez.mire egy maokait leszednek,illik legalabb az 1ik carryt elhantolni.

uol is csinalt olyat,h kifocusolta olafot,mert csak o volt megkozelitheto.
mire levertek 20%-ra,meghalt mindenki toluk.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39117) Ryder1


Ryder1
senior tag

Jaj de imádok random magyarokkal normálozni :D
Életemben másodszor játszottam rengarral, support main vagyok, de én tehetek róla, hogy mindegyik feedel és nem wardol. Meg ugye nyilván engem boostoltak eddig. :D Egyik friendlisten volt, le is tiltott, pedig egy rossz szót nem szóltam, végig engem szidott mindegyik. :DDD

(#39118) marked one94 válasza Ryder1 (#39117) üzenetére


marked one94
őstag

2-5 feednek számít már? Hova fájul már ez a játék :O Amúgy meg rosszul vagyok az olyan emberekkel akik teljesen komolyan veszik a normált..

You'll Never Walk Alone

(#39119) Ryder1 válasza marked one94 (#39118) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szánalmas volt. Szívesen segítek én bármikor alacsonyabb divben lévő játékosoknak, de ezeknek semmi kedvem nem volt tanácsokat adni ennyi flame mellett. :D Kicsit több ward és óvatosabb játék persze jót tett volna nekik, de csak erőltették a harcokat. :DDD

(#39120) kenwood válasza Ryder1 (#39119) üzenetére


kenwood
veterán

az a kedvencem,amikor 15 kill minuszban vagyunk,ok ugy erzik,tamadni kell.
0-4 -es tradet hoznak,majd egyszerre nekemugrik az osszes,hogy miattam volt.
en meg alig gyozok visszaszaladgalni a kuthoz,mert a super minionokat nem birom egyedul visszaverni a nexus turrettol.
mire elednek,mar alul felul minyonok a bazison,de azert megkapom az "allmid or report"-ot :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39121) Jim-Y válasza marked one94 (#39118) üzenetére


Jim-Y
veterán

Pedig ez rossz hozzaallas. Most van aki meg nem rankedezett sosem, de a jatekot komolyan veszi. Annak igenis rosszul esik, hogy ha o belead mindent akkor a masik leszarja magasrol a jatekot. Nyilvan nem arrol van szo, ha valaki tok uj champet probal ki, mert szerintem az rendben van, az is rendben van ha rossz vele. De engem ettol a mentalitastol ver ki a viz, hogy a normalt nem kell komolyan venni, ott van melletted 4 masik jatekos akikbol lehet mind a 4 komolyan venne akkor csak veluk szursz ki :/ Ha valaki valamit nem akar komolyan venni az menjen botok ellen.

Most en is ha FWD van, akkor botok ellen nem upgradelek trinketet, nem teszek le egy wardot sem kb, csak kiprobalom a free rotationben az uj champeket, tehat nem veszem komolyan a jatekot, de itt meg lehet tenni, mert botok ellen eleg nehez kikapni. Az atlag ember szerintem botok ellen 99%-ban nyer. De azert a normal az nem ez a kategoria, az csak annyiban kulonbozik a rankedtol, hogy nincs vezetve hogy mennyit nyertel/vesztettel, de kb ennyi. Attol meg 9 masik hus-ver emberrel nyomod.

[ Szerkesztve ]

(#39122) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39123) gali777 válasza Jim-Y (#39121) üzenetére


gali777
őstag

+1, főleg úgy hogy az esetek 90%-ban csak azzal takarózik valaki, miután el lett verve, hogy ez csak normál és nem veszi komolyan...

(#39124) Solad válasza Jim-Y (#39121) üzenetére


Solad
őstag

Pedig én is teljesen egyetértek vele, ahogy a játékosok többsége. Normalra funolni járok. Igaz rankedre is, de ez más tészta, ott legalább nem pickelek AD Anniet.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39125) bucketb0b válasza Jim-Y (#39121) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ha kikapsz akkor csak fun, ha nyersz akkor gg easy.. ez így van, aki kikap legtöbbször csak azzal nyugtatja magát, hogy "normal nem veszem komolyan" közben meg ugyanúgy elvernéd rankeden is, de legalább itt vigasztalja a öntudatos lelkét.

(#39126) crey válasza bucketb0b (#39125) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Valószínű túl öreg vagyok már ahhoz, hogy megértsem miért és mire jó a GG íze/easy/eazy. Mármint a GG rendben van, de miért is jó ízizni?

Miért hergeli az ember a vesztes csapatot? Komolyan kérdezem, mert nem értem a logikát mögötte, és ha valakit látom hogy zsigerből paraszt küldöm rá a jelentést egyből.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39127) bucketb0b válasza crey (#39126) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én győzelem esetén ha látom, hogy az ellenfél csapat játékosai úgy viselkednek ami számomra nem elfogadható (táncikálnak egy szerencsés killnél, pofáznak chatben stb.) kör végén már megy is az easy nekik. Ha ők így "viselkednek" akkor érezzék a törődést ;) még akkor is ha pl. egy körben semmit nem csináltam azért a győzelemért vagy legalábbis nagyon elenyésző részem volt a győzelemben, de így még jobban idegesíti őket :DDD
semmi bajom nem lenne ezekkel, de ha kör közben a pofázás meg az emotion küldözgetés megy akkor a végén is viseljék el ha kikapnak.. persze ezek azok akik elsőnek beírják, hogy "reported".. de előtte meg nekik volt a legnagyobb arcuk amíg nyerésre álltak pl.

(#39128) marked one94 válasza Jim-Y (#39121) üzenetére


marked one94
őstag

Elfelejtettem mondani hogy én csak úgy szoktam normálozni hogy 3 vagy többen megyünk. :R Egyedül kb 2 éve nem normáloztam. Ha egyedül játszok akkor ranked vagy 1-2 aram.

Ja és nekünk van olyan szokásunk ha nagyon gyenge az ellenfél vagy még 30asok sincsenek meg és nagyon könnyen nyernénk felszoktuk adni a meccset. Nekem nem nagyon érdem egy nálam gyengébbet elverni.

You'll Never Walk Alone

(#39129) crey válasza bucketb0b (#39127) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Figyi, kör közben pofázni / flamelni is a trógerság csúcsa nálam. Ez egy játék könyörgöm. Ha valaki nem képes játékként kezelni, akkor inkább törölje a 'csába.

Tegnpa este én jeleztem egy kezdő veigarnak, hogy ugye tudja hogy az ultija rám nem sok sebzést fog okozni (lévén Yi-t játszottam). Próbálja meg a négy fenmaradó AP champra ellőni.

már az utolsó pár perc volt, amúgy is nyerésre áltunk. Érdekes módon, onnantól jó targeteket talált meg (előtte engem vagy négyszer).

A többiek meg végigflamelték neki a meccset, hogy hülye noob. Sejtésem szerint egyik sem mondta meg neki, hogy helló. AP champ ellen erősebb az ultid.

Szörnyű ezt leírnom - baszki a 30 évemmel már igen idős vagyok a lolos társadalomban -, de I'm too old for this shit. Remélem valaki emlékszik még rá hogy honnan idéztem.... :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39130) bucketb0b válasza crey (#39129) üzenetére


bucketb0b
őstag

A veigar ultival nem feltétlenül értek egyet, mert én nem feltétlenül ap champre nyomom (jó nyilván egy mundora nem tolom el), de inkább a carryt célzom. Ha te pl. feedben voltál yi-vel vagy tőled kellett inkább félni, mert benned volt a carry lehetőség akkor én is téged lőttelek volna le vele, mint pl. azt a midest akire hiába többet sebzek, de értelmetlen rálőni, mert nem sebez vagy rosszul használja a champet és hiába sebezhetne nagyot ha nem tudja kezelni. Sokszor van, hogy pl. veigar játékomban kishotolom az enemy adc-t aztán utána szabad a push. Persze csak ha a csapat felfogja és nem úgy érzik, hogy a lényegi részét megcsináltuk mehet a back kezdőre.. mert erre is láttam már jó pár példát, bár gondolom ezek akkor csak a "having fun normal" kidek akik úgy sem akarnak nyerni. :U

(#39131) RangerFox válasza yabba (#39104) üzenetére


RangerFox
veterán

Vicces amikor feedelt Rengarral beultizol és ráugrasz a bázison az enemy adc-re és 1 shotolod :DDD

(#39132) Kanczy válasza crey (#39129) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Szörnyű ezt leírnom - baszki a 30 évemmel már igen idős vagyok a lolos társadalomban -, de I'm too old for this shit. Remélem valaki emlékszik még rá hogy honnan idéztem.... "

Én is így érzem, pedig csak 23 vagyok ;] (a Halálos fegyver pedig klasszikus)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39133) crey válasza bucketb0b (#39130) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ARAM, nincs mid vagy társai. Meg úgy nagyon elfeedelve sem voltam, csak ugye mindig én ugrottam rá meg egy Ashe-re - mert anno nekem megtanították még csikó LOLos koromban, hogy nem a tankot kell kalapálni. :D

Onnantól meg meglátott a környéken, és egyből repült az ultija rám. kb. 0 hatásfokkal :D

Na továbbra is fenn van a laszti... Miért jó a gg eazy? :D - valaki csak tudja az okát....

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39134) D1Rect válasza crey (#39126) üzenetére


D1Rect
félisten

"Mármint a GG rendben van, de miért is jó ízizni?"
Kevés a reportja és szeretne még mellé párat.

(#39135) TBT válasza D1Rect (#39134) üzenetére


TBT
addikt

És bant is. Riot az Ízizésért is osztogat büntit! Jól is teszik, hulljon a férgese! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#39136) crey válasza TBT (#39135) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Jólvan, akkor reportolgatom a bunkókat serényen. Legalább ennyivel lehet pucolni a hülyéket, ám legyen.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39137) Kanczy válasza crey (#39133) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mert növelni kell az e-peent, ha már kicsit az igazi :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39138) Dinter válasza crey (#39133) üzenetére


Dinter
addikt

Kevés a sikerélményük, és azt a keveset is így fokozzák. ;) Gyökér az összes ilyen, irl sportban megkapnák a magukét.

(#39139) gali777 válasza Dinter (#39138) üzenetére


gali777
őstag

Hát de mindig az írja be akinek a picsája le lett carryzve :D Nem volt sikerélménye, azt, hogy lehet fokozni? :D

(#39140) Ryder1


Ryder1
senior tag

Normál csak fun témához.

Szerintem normált bizonyos mértékig kell csak komolyan venni. Pl első néhány meccsed egy új hőssel illik normálon menni, ott még csak próbálgatod, meg kell tudnod, hogy mit lehet vele és mit nem. Erről szól.
Ha valaki komolyan akar játszani, az menjen rankedezni. Pont azért van, mert alapesetben ott mindenki nyerni akar. Nem mondom, hogy normálon nem kell törekedni a győzelemre, de mivel semmi tétje nincs(max 20-30 IP), így totál felesleges kiakadni azon, ha valaki rosszul játszik, vagy éppen kikaptok.

Lehet, hogy nem érdekel, milyen divben vagy, de azt a játékmódot veszi komolyan mindenki, nem a normált. Rankeden kívül senkitől sem érdemes elvárni, hogy maximálisan odategye magát.

Én így látom. :DDD

(#39141) kenwood


kenwood
veterán

Yolo Vs Swag
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39142) Dinter


Dinter
addikt

Én most találtam ezt az oldalt, de nagyon jó videók vannak, és mind profiktól.

www.lolclass.com

(#39143) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Project :Y

Szerintem Fiora, Kayle (bár remélem Leona), Lucian, Zed.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39144) Dinter


Dinter
addikt

Ajánlom YamatoCannon streamjét ( ROC coach), kevesen nézik és minden kérdésre válaszol.

(#39145) Nova96 válasza Kanczy (#39143) üzenetére


Nova96
őstag

Lehet az új hős ilyen skinnel jön.

(#39146) Kanczy válasza Nova96 (#39145) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Lehet. Mindesetre nekem egyelőre (Yasuo) nagyon tetszik ez a skincsalád, szóval tárt karokkal várom.

Közben szépen biztosan mászom felfelé ezzel az undorító rohadt tehénnel. Egy hét alatt 200LP, de remélem meg sem állok diamondig ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39147) Lokids válasza Kanczy (#39146) üzenetére


Lokids
addikt

Alistarral hogy csinálják azt az emberek, hogy amint ellökne valakit egyből fel is üti? Nekem időbe telik a két gomb megnyomása + hősre kattintás. Addig meg ellöki és csak a semmit dobom fel.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#39148) Solad válasza Lokids (#39147) üzenetére


Solad
őstag

A fellökéshez nem kell hősre kattintani :) Elindítod a headbuttot, majd a hősnél csapatod a pulverize-t.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39149) Ryder1 válasza Lokids (#39147) üzenetére


Ryder1
senior tag

Most nem tudom pontosan hol olvastam, de lassítani fogják az ellökés animációját, így könnyebb lesz megcsinálni vele a kombót. :D

(#39150) Dinter válasza Ryder1 (#39149) üzenetére


Dinter
addikt

Pont azért csinálják, hogy könnyebben lehessen rá reagálni :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.