Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Beni97 válasza marked one94 (#38296) üzenetére


Beni97
őstag

Én úgy tudom ha AP-s van ellened akkor kell E-t. Ha AD-s van ellened akkor Q.

(#38302) kenwood válasza ClydeBeka2 (#38300) üzenetére


kenwood
veterán

Ennek nem neztem utana,felteteleztem,h minimum challenger szinten jatszik,aki egyaltalan eljut egy ilyen meghallgatasra.
Ott ugyis kihullik az emberek 99%-a ,mert a riporterkedes olyan ,mint a festes,vagy az enek,hogy szuletni kell ra.
Ha nincs hozza erzeked,felesleges megtanulni,mert max. kozepszar leszel.

UI: most neztem az skt vs fnaticet. te jo eg ekkora throw a vilagon nincs,az a luci penta a vegen :Y

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38303) marked one94 válasza Beni97 (#38301) üzenetére


marked one94
őstag

Erre valami magyarázat?

You'll Never Walk Alone

(#38304) ClydeBeka2 válasza marked one94 (#38303) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem inkább ha melee van ellened akkor Q, mert tudsz vele harassolni, ha ranged akkor E. Semmi köze hozzá, hogy ad vagy ap szerintem.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38305) Beni97 válasza marked one94 (#38303) üzenetére


Beni97
őstag

Igazából nem tudom mi rá a magyarázat. FB csoportba többször is láttam már ezt a kérdést és igazából csak annyit láttam hogy AP ellen E, ad ellen Q. Meg van egy magyar youtubos, nála is szoktam látni hogy E-vel kezd.

https://www.youtube.com/user/ArtofBen/videos

(#38306) Dinter válasza marked one94 (#38303) üzenetére


Dinter
addikt

Na utánanéztem. Az E magic dmgt okoz, ezért mivel armort fognak építeni ellened, ezért sokkal többet sebzel. Továbbá jobb lesz a wave controllod, és ugye többet tudsz ugrálni a minionokon.

(#38307) hugi0


hugi0
őstag

Aki eltalaja a mai NA mecsek vegeredmenyet, annak en fizetem a soret, ha egyszer lesz logout-os lol talalkozo.

ENM vs GIA
C9 vs Dignitas
TSM vs TL
TIP vs T8
CLG vs TDK

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38308) Dinter válasza hugi0 (#38307) üzenetére


Dinter
addikt

V, V, V, H, H

(#38309) marked one94 válasza hugi0 (#38307) üzenetére


marked one94
őstag

V, H, V, H, H

You'll Never Walk Alone

(#38310) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#38307) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

V, H, H, H, H :D

Amúgy nem GIA hanem GRA, mert Gravity játszik, nem Giants :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38311) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#38310) üzenetére


hugi0
őstag

Igen, igen - sry sracok, elirtam !

Mi ez a V meg H ? - sajnos en csak a W - D illetve a Gy - V amit ismerek.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38312) Dinter válasza hugi0 (#38311) üzenetére


Dinter
addikt

Hazai, vendég :D Amelyiket előre írod, az a hazai.

Hogy r*hadnának meg az [link] smurfök... Csak így finoman :)

[ Szerkesztve ]

(#38313) Dinter válasza ClydeBeka2 (#38310) üzenetére


Dinter
addikt

Na ez már csak neked jöhet :( :D Amúgy tetszik az NME rövidítése. Ötletes. :)

[ Szerkesztve ]

(#38314) hugi0 válasza Dinter (#38313) üzenetére


hugi0
őstag

En sem ezt vartam.
De grat nekik.

Vajon Dyrus alszik megint ? ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38315) Dinter


Dinter
addikt

OMG PIGLET

(#38316) hugi0 válasza Dinter (#38315) üzenetére


hugi0
őstag

Hat bazz -> ralatas nelkul !!! - ez makker volt.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38317) marked one94


marked one94
őstag

Piglet a legnagyobb király :))

3/3 :P

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#38318) hugi0


hugi0
őstag

3 torony + baron steal !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38319) kenwood


kenwood
veterán

Az milyen vicces,amikor egy LCS dontoben raboritod a poharadat a keyboardra ? :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38320) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#38321) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Jól sejtem, hogy a többség az angol "szakkifejezéseket" preferálja az összefoglalóban? Olyanokra gondolok, hogy Summoner's Rift, Attack Damage, Flash, stb. :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38322) kenwood válasza Kanczy (#38321) üzenetére


kenwood
veterán

mar csak azert is,mert az egyertelmuen ugyanaz az angol kliensben,mig magyarra tobb modon is fordithato.
pla flasht villanasnak forditani eleve hibas (bar nem is nagyon letezik olyan magyar szo,ami kifejezi)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38323) Ryder1 válasza Kanczy (#38321) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szerintem írhatod a hivatalos magyar fordítás szerint, hiszen az új játékosok több, mint valószínű, hogy magyarul kezdenek el játszani. Amúgy sem hiszem, hogy bármi baj lenne a magyar fordítással.
Akár írhatod magyarul az egészet, zárójelben pedig az angol megfelelőjét.

(#38324) kenwood válasza Ryder1 (#38323) üzenetére


kenwood
veterán

Az utolso mondat jo otlet,csak forditva :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38325) Solad válasza Kanczy (#38321) üzenetére


Solad
őstag

+682 szavazat az angol kifejezések mellett.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38326) Ryder1 válasza kenwood (#38324) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szerintem esztétikusabban nézne ki az összefoglaló, ha teljesen magyarul lenne megírva és csak zárójelesen lennének az angol kifejezések. De ezt majd ő úgyis eldönti. :D

(#38327) Solad válasza Ryder1 (#38326) üzenetére


Solad
őstag

Nem esztetika, hanem hasznalhatosag es nyelvhelyesseg kerdese. Egyreszt, bar statisztikat nem tudok, meggyozodesem hogy tobben hasznaljak eredeti nyelven a klienst. Masreszt meg a magyar forditasok annyira orditoan idetlenek es kirivoak, hogy egyszeruen folyo szovegben bantja az ember szemet.

Amugy nyilvan a ketnyelvuseg a legmegfelelobb, de ha a magyar van zarojelben azt konnyebb ignoralni ;]

Kanczy: esetleg indits egy pollt az igenyek felmeresere.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38328) Ryder1 válasza Solad (#38327) üzenetére


Ryder1
senior tag

Sosem értettem a hisztit a magyar fordítás körül, elég igényes munka. Neked mi az idétlen benne? :U

(#38329) Noddy válasza Solad (#38327) üzenetére


Noddy
senior tag

Én is úgy gondolom, hogy semmi alapja nincs annak amit írsz... Értem ha valakinek nem tetszik, csak ne próbálja igénytelenségre, meg nyelvhelyességre/helytelenségre fogni.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38330) hemaka válasza Ryder1 (#38326) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mivel ez magyar fórum és magyarok fogják olvasni, legyen magyar szerintem is és zárójelben az angol kifejezés, aki esetleg (mint ahogyan én is) angolul játszana.
Világ életemben angol nyelven játszottam minden játékkal, bár a nagy többsége alapból nem támogatta a magyar nyelvet, most meg már nincs rá szükségem...

[ Szerkesztve ]

(#38331) Ryder1 válasza Noddy (#38329) üzenetére


Ryder1
senior tag

Így van. Mikor megjelent kb az érvek 99%-a az volt, hogy hülyén hangzik. Hiába, ha azt jelenti angolul is, megszokás kérdése. Nyilván furcsa volt, hogy több év után jött hozzá magyar nyelv, de aki úgy kezdi el használni, annak szerintem a legkevésbé sem tűnik rossznak.

(#38332) kenwood válasza hemaka (#38330) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem aztan teljesen mindegy,de annyira magyar a forum,hogy Kanczy titulusa itt a szep magyar "topikgazda" :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38333) D1Rect válasza TBT (#38320) üzenetére


D1Rect
félisten

Már kezdtem aggódni.

(#38321) Kanczy: Én feltétlenül villanásos, idézős, kikúrtnagykardos összefoglalót szeretnék. :DDD

(#38328) Ryder1: Szerintem is tök jó a fordítás és a magyar kliens, csak ne akarnám kitépni a szemem tőle, hogy a hallójáratomba gyömöszölhessem.

[ Szerkesztve ]

(#38334) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#38321) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Kérlek angol legyen! Hánynom kell attól, hogy " Lucian kigyomlálta Twitchet, mielőtt az használhatta volna a MEHETTEK VISSZA A BALLETBA UGRÁLNI-t " ...

Majd még gyűjtök pár ilyet aki szerint nem idétlen. És ezzel nem leszólni akartam, tényleg kiváló munka, kiváló szinkronhangokkal. Egyszerűen aki tud angolul szerintem az nem hallgatja ezt igy.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38335) Dinter


Dinter
addikt

Az egy dolog, hogy magyarul sok dolog hülyén hangzik, mert angolul nem gondolunk bele. De az összefoglalót úgyis azoknak lesz értékes, akik most kezdenek el játszani, és azok inkább magyarul játszanak. Szóval szerinte magyar (angol).

(#38336) #53932800


#53932800
törölt tag

Szerintem az összefoglalót a kezdők olvassák,mert aki már játszott vele az úgyse fogja.Aki meg kezdő szerintem is magyarul fog játszani,szóval támogatom az ötletet,hogy magyarul aztán meg zárójelben angolul.

Mindegy megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#38337) Kanczy válasza Ryder1 (#38331) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem még mindig hülyén hangzik, de ha szívesebben olvasnátok, hogy villanás, Határtalan Penge, előbukkanás és társait, akkor az lesz ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38338) Evil Snowman válasza Kanczy (#38337) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Lengyelül nem lehetne? :DDD

(#38339) Dinter


Dinter
addikt

West Unavailable?

(#38340) Dinter


Dinter
addikt

Kirakott egy Tweetet az UOL, amit mostanra töröltek, hogy Gilius lesz az új jungler. Már volt egyszer, miért küldték el akkor?

(#38341) Dolby válasza Dinter (#38340) üzenetére


Dolby
senior tag

Gondolom Kikis ígéretesebb volt (Gilius amennyire emlékszem nem volt annyira erős és viszonylag kevés championnel játszik), ha hirtelen jött nekik hogy új jungler kell akkor viszont érthető, hogy szükség helyzetben ahhoz nyúlnak akihez tudnak. Én mindenesetre jobban örülnék ha nem Gilius jönne, egy kicsit aggódom amiatt hogy ő nem lcs minőségű játékos.

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38342) yabba válasza Dolby (#38341) üzenetére


yabba
aktív tag

Majd ő is gyakorol napi 15 órát mint Kikis, és az lesz. :)

(#38343) Dinter


Dinter
addikt

[link] A jól működő rendszer :DDD :))

(#38344) #53932800 válasza Dinter (#38340) üzenetére


#53932800
törölt tag

.Még régebben valaki Csacsi videója alatt kommentbe megkérdezte és az volt a válasz hogy gilius szülei nem engedték.

[ Szerkesztve ]

(#38345) Dinter


Dinter
addikt

Dan amúgy sokkal meggyőzőbb.

(#38346) Dolby válasza Dinter (#38345) üzenetére


Dolby
senior tag

A Gamers2 oldala szerint Gilius lépett a csapatból, szóval egyre valószínűbbnek tűnik, hogy tényleg ő lesz Kikis helyén.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#38347) zeli válasza Dinter (#38340) üzenetére


zeli
aktív tag

Úgy tudom nagyon toxic player, emiatt küldték el.
Nem is értem Kikisnek ezt a lépését amúgy. Azt hittem azért lép ki split közepén, mert kapott egy ajánlatot, de azt írta twitteren, hogy mostantól free agent. Elég gáz ez az UOL-nak így.

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#38348) Dinter válasza zeli (#38347) üzenetére


Dinter
addikt

Ez hihetőbbnek tűnik, szerintem ha családi háttér lett volna, akkor elmondták volna.

(#38349) crey válasza Dinter (#38345) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Dannal játszott már valaha a Unicorns? Mert Giliuussal igen, és a jelenlegi splitben ha be akarnak jutni a playoffba az talán fontosabb tényező lehet. Aztán ősszel meg jöhet egy újabb jungler, ha lesz idejük.

Amúgy Kikist sem értem igazából. Ezt megléphette volna a split után, úgy hogy szól akár most, hogy srácok, end of split - end of relationship.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38350) hemaka válasza crey (#38349) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én sem értem, ezt a pár meccset már igazán kibírhatta volna...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.