Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) trassher válasza n a x v i L (#17000) üzenetére


trassher
addikt

Ok, ezek szerint egy ilyen tankos teamet egyedül lezúzok egy jól build-elt kha'zix-al. :U
Miért lettem volna fed? Garen ellen kb semmit nem tudtam tenni ha nem jött gank.
Itt nem arról van szó hogy nem fogadom meg más tanácsát csak nem az nem tanács ha beböfögi valaki hogy "wtf is this shit build?". Nem magamtól találom ki hogy mit vegyek hanem megnézek 5-10 buildet és azok alapján rakok egyet össze. A triforce-ot próbaképpen vettem, sunfire meg azért jött mert kellett az armor és jól jött többször is a passzívja.
A csapattársakról meg annyit hogy ha cait jól dolgozik akkor nem ilyen stat-al végez ahogy cho sem.
Ja el is felejtettem ha jó a buildem akkor majd a csapattársak is jobbak lesznek, sry :))

Redmi Note 7

(#17002) Mottie válasza trassher (#17001) üzenetére


Mottie
őstag

17 killes Kha Zix tényleg egyedül képes kivégezni az ellenfelet..

Sunfire Cape azért nem jó rá, mert Kha Burst DMG-re megy rá, beugrik és legyilkol valakit. Sunfire Cape azoknak avló aki mennek és ott állnak az ellenfél 5 embere közepén.

-> Sunfire Helyett egy Bloodthirster a Lifestealért és + AD ért
-> 47. percre az e Tear már fel kellett elgyen töltődve -> Manamune jól jött volna
-> BC helyett én Last Whispert vettem volna, hatékonyabb armor stack elen szintén azért mert Kha Burstre megy, nincs ami felstackelje a BC-t.

Be Victorious!

(#17003) kexksz válasza trassher (#17001) üzenetére


kexksz
addikt

Semmit nem számít, hogy milyen statod volt, vesztettél és kész, nem kaptál se több se kevesebb MMRt azért, mert nem 0/10 voltál.

Triforce: A statok 90%-a felesleges belőle, főleg, hogy még egy FM-et is vettél rá ami teljesen használhatatlanná teszi az egyik passzívját.
Tear: Miért nincs belőle semmi kivéve 50 percnél mikor kb.. full builden vagy?
FM: Mégis mi kiteolt el, ami ellen kellene? A 0/12 support Singedet chaselni?
Sunfire: Egy olyan DoT item, ami csak akkor éri meg, ha legalább fél percen át egy enemy fején állsz egy assasinra? Még egy Singed-en sem éri meg ez az item mert az enemy előtt van és nem rajta.

Tessék.

(#17004) sasa311 válasza trassher (#16999) üzenetére


sasa311
veterán

Az emberek lassan megérthetnék, hogy senkit nem érdekel hány killt sikerül összeKSelni egy játék alatt.

Ha 0-20-al nyersz akkor eredményesebb vagy, mint ha ronggyá feedelve vesztesz.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17005) sagem válasza sasa311 (#17004) üzenetére


sagem
addikt

Van benne igazság, de ha pl. 1/10et csinált volna, akkor meg hiába mondaná, hogy milyen hasznosan játszott, kb senki nem hinné el :D Szal tök8 milyen stat van a képen, úgy sem tudjuk, hogy mi történt a játékban.. :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17006) trassher


trassher
addikt

Na akkor ha szar a build akkor így jártam. Mostantól lol recordert bekapcsolom, rakom fel és meglehet nézni milyenek itt a meccsek. :)
Én elhiszem hogy részben nem jó a build de sokan azt is értsék meg hogy itt a bronze "béka segge alatt" ligában nem úgy mennek a dolgok mint gold-ban meg platinumban. Nézhetek én buildet, stream-et, stb-t, ha csak én csinálom nagyobb részt amit kéne az édes kevés.

Redmi Note 7

(#17007) mohotol válasza trassher (#17006) üzenetére


mohotol
aktív tag

most tényleg nem érted hogy mit mondanak neked?

(#17008) zeli


zeli
aktív tag

Azért mert bronze, attól még nem jó az a build. Lehet, hogyha rendesen buildeled, akkor lesz 30 killed és lehozod a meccset. Ahogy néztem enemy se volt túl HC, szal ez hozható lett volna.
Btw, múltkor le lettem b*szva, hogy KZ nem bruiser, itt a példa. :DDD

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#17009) trassher válasza mohotol (#17007) üzenetére


trassher
addikt

Azt mondják hogy a build kuka, és hogy 17 kill után (amit természetesen csak KS-el lehet elérni :U ) le kellett volna hoznom a meccset akármilyenek a csapattársak. Én meg azt mondom hogy hiába lett volna jó a buildem akkor sem tudtam volna mert ez egy csapatjáték és mint a képen látható az adc nem ért semmit. 6/9/10, 121 cs. Én sem vagyok pro adc koránt sem de ennyi idő alatt én is bőven 250 fölött vagyok.
De mint írtam most már felveszem a meccseket és ha úgy gondolom hogy valami hibádzik vagy kérdésem van akkor le lehet tölteni, meg lehet nézni ha valakit érdekel.

zeli:Nem volt hc de érdekes módon tudtak közösen játszani és nyertek. Arról én nem tehetek ha a társaim nekiesnek egyből garennek vagy inkább 3man elmennek baronozni mikor super minionok vannak a bázison.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#17010) kexksz válasza trassher (#17006) üzenetére


kexksz
addikt

Esküszöm nem értem mit akarsz, egyik kommentedben tanácsot kérsz, másikban elmondod, hogy leszarod, harmadikban megint kérsz, negyedikben meg elmondod, hogy úgysem fogadod meg, mert nem érdekel.

Gondoltam segítek, nem muszáj megfogadnod, nekem semmi bajom nem lesz tőle. Mások fizetnek a tanácsokért, van akinek meg ingyen sem kell, sosem fogom megérteni. :D (Bár az utóbbi meg a boostért fizet jobb esetben, szóval nem panaszkodom. :D)

"bronze "béka segge alatt" ligában nem úgy mennek a dolgok mint gold-ban meg platinumban"
Ez valóban így van, Bronzeban ezerszer egyszerűbb nyerni, ha erre célzol, valóban könnyű nyerni a te buildeddel is, de igazából 6 Archangel's Staffel se sokkal nehezebb.

Ha szeretnéd szívesen megnézem és kielemzem a replayeidet 15 euro/óráért, ahogy bárki másnak.

[ Szerkesztve ]

(#17011) Kanczy válasza trassher (#17009) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Egy jó buildtől csak még jobb lesz a helyzet. Akár nyersz majd tőle, akár ugyanúgy kikapsz 4 szar csapattárssal, próbálj a jó builddel játszani, mert bármi is az oka, hogy most vesztettél, ezzel csak javítasz rajta. Ilyen egyszerű :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17012) trassher válasza Kanczy (#17011) üzenetére


trassher
addikt

10-4 :)

Redmi Note 7

(#17013) Kanczy válasza trassher (#17012) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezt most nem értem :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17014) scream válasza Kanczy (#17013) üzenetére


scream
veterán

Gondolom a win/lose arány.

(#17015) Mottie


Mottie
őstag

Na csak meglett a Silver II, mai (szerk.: tegnapi) 3. promobol :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#17016) trassher válasza Kanczy (#17013) üzenetére


trassher
addikt

Bocs. :) Ez egy CB kód ami annyit jelent értettem. :)

Redmi Note 7

(#17017) Noddy


Noddy
senior tag

Amúgy szerintem nekem is sok meccs a builden úszik el. Hiába van aránylag sok pénzem nem tudom effektíven elkölteni. Support poszton már nagyjából meg van Taric esetében, de ahány hős és szituáció nem mindig tudom jól lekövetni. Jungelben pedig pláne... nem tudok eléggé tankos lenni és tőlem várják el (jogosan) hogy csapat harcot kezdjek (noc, xin). Sokkal több normal game-t kell játszanom :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17018) sasa311 válasza kexksz (#17010) üzenetére


sasa311
veterán

15 ajró? :Y

Mit szívtál wazze? :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17019) Kanczy válasza sasa311 (#17018) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én is néztem, hogy OMGWTFBBQ, de aztán utánanéztem, és ennyi az elohúzás rátája :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17023) Pedro78 válasza sagem (#17005) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ott a pont, altalaban jungelezek es pl legutobb nem en killeltem hanem hagytam mid/top/adc-nek, de pont annyi assistom volt mint amennyi killunk...kovi gankbe beledoglottem, erre top beszol milyen szarul jatszom...lol. Szal lowelon ez mar csak igy megy, ha killelsz szar vagy mert ks, ha nem akkor azert mer nincs killed, assistot szarba sem nezik nagyon sokan.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#17024) Aldo Novares válasza Pedro78 (#17023) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Adom ezt a hsz-t. Nagy igazság van benne, pont a hétvégén játszottam Vaynevel egy normalt, earlybe nagyon gyenge voltam. Ezért nekialltam creepelni mint egy normális Adc. Teamfightokban nem volt senki a csapatban, aki elhozza a tank szerepet , így egyből engem fókuszoltak, mert a 20 killes Kassa lecombozott vkit,majd recallozott. Megkérdeztem h miért hagy minket cserben mire annyit mondott h: A képességei cd- n vannak. Najo, innentől amennyi miniont vagy bármi élőlényt tudtam megöltem, és late gamera, 5/11 es stattal ( kb. 40-50 perc ) 300 mob fölött voltam, és úgy kitudtam magam fullozni, hogy az utolsó Team Fightban Quadraztam :D És ezzel nyertünk:D Fel is vettem LoL recorderrel :D

(#17025) zeli


zeli
aktív tag

Miafasz ?
Elvesztettem 2 rankedet, leestem 0 LP-be. Utána egy harmadikat is és visszadobott GoldV-be. WTF. Micsoda egy okádék rendszer. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#17026) Kanczy válasza Pedro78 (#17023) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez sajnos ilyen... főleg junglernél. Nem véletlenül született meg a "when in doubt, blame the jungler" szállóige :(

Noddy: Ezt megint nem értem :F

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17027) Noddy válasza Kanczy (#17019) üzenetére


Noddy
senior tag

Free to play :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17028) Dolby


Dolby
senior tag

Ryze-al mire érdemes építeni? Főleg masteries és runa a kérdés, cuccokban nagyjából így tudom:

tear, catalyst, roa, sorcerer's, archangel's

és a változók abyssal (Heavy AP) void(sok MR) frozen heart(heavy AD) will of the ancients ha nem túl sok a cc

Viszont többször hallottam hogy nincs elég nagy damagem, jelenleg egy elég masszív talentet használok innen ami valóban nem annyira damage-re utazik. Mi a véleményetek?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#17029) sasa311 válasza Dolby (#17028) üzenetére


sasa311
veterán

SZVSZ manamune > Archangel

Ryze dmg-ében én ott vettem észre a hatalmas dps különbséget, hogy sokan faceroll nyomogatják a skilljeit, pedig a passzívja miatt fontos a rota. Az meg valami ilyesmi:

Q-W-Q-E-Q-R-Q-W-Q-E-Q,

Bár én pöcsbéna vagy ryzeal.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17030) CLAWz válasza sasa311 (#17029) üzenetére


CLAWz
tag

faceroll, ez nekem új fogalom, de azonnal megértettem mit jelent... :)

Sejuani is nagyon kellemes kis hős ARAM-ra, ma volt szerencsém elcserélni rá cho-t és annak ellenére hogy az első 10 percben fészrolloztam, a végére egész jól kijött vele a lépés.

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#17031) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Csak hogy tisztazzuk:

Faceroll: something that is so easy you could do it by simply rolling one's face across the keyboard. Historical examples of WoW classes...

Fortune doesn't favor fools.

(#17032) Dolby válasza sasa311 (#17029) üzenetére


Dolby
senior tag

Jogos lehet a rota, eddig nem figyeltem különösebben rá.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#17033) CLAWz válasza 1NST1G8R (#17031) üzenetére


CLAWz
tag

Ja! Én úgy értelemeztem, hogy az ember odab*ssza az arcát a QWER sorra és ezzel letudja a következő 10 másodpercet gankoláskor. :D

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#17034) trassher


trassher
addikt

Ahogy ígértem lehet nézni. :W
Nem sok csak egy sima 2 afk-s 21-2 perces replay.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#17035) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Ireliának még mindig triforce+wits end a core buildje? Nem játszottam vele több mint fél éve, és nem is igazán láttam s2 óta jó Ireliát.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17036) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Teemo fanoknak. HUEHUEHUEHUEHUE. :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#17037) CLAWz válasza 1NST1G8R (#17036) üzenetére


CLAWz
tag

+1 :C

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#17038) sasa311 válasza 1NST1G8R (#17036) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17039) ClydeBeka2 válasza 1NST1G8R (#17036) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

ZHONYA GG WP :C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17040) Mottie válasza 1NST1G8R (#17036) üzenetére


Mottie
őstag

Feladvány: Ki kapja a killt?

Be Victorious!

(#17041) Kogeru válasza Mottie (#17040) üzenetére


Kogeru
csendes tag

Lux.

(#17042) LLaci89 válasza n a x v i L (#17035) üzenetére


LLaci89
tag

Ireliának is már botrk a core item.

(#17043) neato3loco


neato3loco
senior tag

TEEMO A LEGNAGYOBB CIGÁNY!! A LEGNAGYOBB CIGÁNY!!! A LEGNAGYOBB CIGÁNY! :D

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17044) KuCu_155 válasza 1NST1G8R (#17036) üzenetére


KuCu_155
tag

Azért , hogy teljes legyen a kép még hiányzik egy teamnyi :D :
-Caitlyn ulti :)
-Gp ulti :)
-Karthus ulti :)
-Pantheon ulti :)

:)

(#17045) sagem


sagem
addikt

Ooook, hosszabb kihagyás után (csak ARAMoztam, nyugis, és jópofa, meg legalább játszom más hősökkel is:D) gondoltam nyomok pár rankedet..a karválasztásnál máris egymás torkának esett 3 ember, és keresztbe anyázták egymást, de végig..a játék persze elindul, most is anyázzák egymást, hát..hamar eszembe juttatja ez a játék, hogy miért szokott elmenni a kedvem tőle:D Majd mondom hogy mennyire kapunk ki:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17046) reflxx válasza KuCu_155 (#17044) üzenetére


reflxx
aktív tag

poor draven :(

(#17047) 1NST1G8R válasza sagem (#17045) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

En ezt nem ertem amugy, miert Summoner's Rift-en gyulnek ossze a leggyokerebbtaploparasztbalf@szok, nem csak a ranked ilyen, blind meg draft is ugyanaz kb. erdekes ARAM-om, Dominionban, TT-n ember modjara tudnak viselkedni, akkor SR-en mert nem????

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#17048) Noddy válasza 1NST1G8R (#17047) üzenetére


Noddy
senior tag

Mert a többit szerintem mindenki poénra veszik és csak "játszik". Az SR-t valami miatt túl komolyan veszik.

Apropó Lulu mennyire jó nem support posztra?

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17049) Treshhh


Treshhh
csendes tag

Hali!
Légyszíves soroljatok fel min.3 championt, ami véleményetek szerint OP late game -be és esetleg a végén le tudja hozni a meccset!

(#17050) RG4L válasza sagem (#17045) üzenetére


RG4L
őstag

Én nem is tudom már hány napja szinte csak ARAM-ot játszok. Nem tudom, valamiért megfogott, hogy a "polcon hagyott" hőseimmel is játszok. Poppyt is csak megvettem, de sose vittem komoly meccsre, és nagyon jól ment vele ARAM-on, ahhoz képest, hogy előtte csak egy coop-ot nyomtam vele. Sorra dobja az olyan hőseimet, akikkel nem is nagyon tudok játszani, mert nem sok időt fektettem beléjük, de így legalább kicsit vissza lehet rázódni, nem csak a megszokottak. :) Lissandrára várok már mióta, hogy őt dobja, de még egyszer sem jött be. :(

War Thunder: Gelesztaa

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.