Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) bucketb0b válasza Dinter (#38249) üzenetére


bucketb0b
őstag

Egyrészt nem kötelező válaszolni, másrészt miből indult ki megint? A múltkori "100ból 1x ha van olyan, hogy a jungles meghal a jungleben" na jött egy kép a kolléga kedvéért, mire jött egy "cs/min" és leírtam miért volt annyi meg mi történt előtte. Sajnálom, ha neked ez trollkodás, még nem sok igazi trollt láttál azt hiszem. ;)

(#38252) HoaryFox válasza bucketb0b (#38251) üzenetére


HoaryFox
őstag

Tárgyaljátok már le privátban egymás közt, unalmas már ezt olvasni. Köszi, no war, peace :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38253) Dinter


Dinter
addikt

Gyönyörű :R Végre valami op meta pick, poenak nem is kell több.

(#38254) hugi0 válasza Dinter (#38253) üzenetére


hugi0
őstag

SKT T1 is veretlen eddig.
- vagyis a ma delelotti eredmenyuket meg nem tudom.
De most lassuk Fnatic ot, vajon C9 ele kerulnek a veretlensegi listan ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38255) Dinter


Dinter
addikt

Egyébként azt mondják, hogy a régebben EUCS-ben is játszó Dan lesz a junglesük. (mouz Dan a profilneve)

(#38256) #53932800 válasza Ryder1 (#38240) üzenetére


#53932800
törölt tag

Áhh, én gold vagyok ;] Mondjuk amennyit én rankedezek...Azért nem rankedezek sokat,mert csak most jöttem rá (250 winnél),hogy melyik pozició fekszik nekem legjobban(Top,JG),ezért még csak most tanulgatom a champeket+be kéne szerezni a megfelelő állományt belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#38257) Dinter


Dinter
addikt

Peke tffel mitől ilyen gyors alapból?

És megint megfordítják..

Valaki mondta, hogy Nunu useless, ebből a teamfightból is lehetett látni ;]

[ Szerkesztve ]

(#38258) ClydeBeka2 válasza Dinter (#38249) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Akkor mégse csak én látom igy :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38259) Zivos válasza bucketb0b (#38241) üzenetére


Zivos
tag

Most (is) cáfoltad meg saját magad. Az ellenfél csapatában is vannak bénák, AFK -olók, stb ... Azaz hosszú távon kiegyenlítődik és a helyedre kerülsz rankeden. Ja, hogy nem játszol rankedet ... Keveset játszol? Ezen a héten egyetlen meccset sem játszottam még botok ellen sem, nem hogy napi 10 -t. Mindenki annyit játszik amennyihez kedve van, elvileg ez egy szórakozás. Ha olyanokat írogatnál nekem a chatbe amiket írsz, én szándékosan feedelném a meccset, csak hogy megüssön a guta. Nekem ez egy meccs mínusz, te viszont minden meccsen megkapnád, melyik a több? Te is egy olyan kipróbált teamre vágysz amire én, ez nálam WoW -os beidegződés: Megszoktam hogy 10-15 emberrel járok raidre, ismerem őket, tudom ki mire képes. Sajnos a LoL nem ilyen, ez szerintem a legnagyobb hibája, nagyon hiányolom a klánokat.

(#38260) Ryder1 válasza Zivos (#38259) üzenetére


Ryder1
senior tag

Hát, srácok! Alapítsatok csapatot, hívjátok meg a maximális embert, akikkel játszani akartok. Aztán mehet az 5v5, 3v3 kicsit komolyabban, mint a soloq, és még komolyabban, mint a normál. Problem solved. :C

(#38261) Devas válasza Zivos (#38259) üzenetére


Devas
őstag

Egyébként kb pont ettől játszhatatlan a WoW. Ha a megszokott 10-25 fős társaságot akarod összerántani egy konkrét időpontban, akkor szinte sohasem játszotok. Ezekkel a guild marhaságokkal teljesen akadályozzák a groupok kialakulását. Bezzeg a jó öreg T-betűs magyar szerver: beírtad LFG-re magyarul hogy hova mennétek 1 perc alatt túljelentkezés volt. A másik ami beteszi a kaput az a Role rendszer. Sokkal jobb játék lehetne, ha minden kaszt talentfától függetlenül képes lenne minden role-ra és ugyanazon fight-on belül meg is követelné a játék minden szerep használatát.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#38263) adrian360


adrian360
őstag

régóta nem foglalkoztam LoL-lal most néztem a tegnapi streamet, és hát kicsit furcsa volt hogy a játékosok villantak, felbőszültek, sújtottak, megvették a letaszított király kardját, törhetetlen akaratot használtak meg akármi más. most ez az alap a LoL-ban, vagy csak ez a magyar csatorna erölteti ennyire durván a fordításokat ?

(#38264) bucketb0b válasza Zivos (#38259) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sosem írtam, hogy csak nálam vannak mindig, amúgy meg amikor az ellenfélbe volt akkor ugyanúgy volt nálunk is.. "mindent leszarok kata" meg az "akkor is farmolok meg szopatom a társam boton shaco" szóval.. hiába van az ellennél, ha közben nálunk is ugyanúgy felbukkan. Az meg, hogy te direkt elmennél feedelni, hogy ezzel próbálj idegesíteni kit érdekel? :DDD Nálam mindennapos eset, hogy a csapattársaim a meccsek nagyobb részében feedelnek, semmi nem változna csak folytatódna a szokásos dolog ;) kör végén kapnál reportot annyi, ha értelmes az ellenfél akkor meg tőle is nem csak tőlem/a csapattól ;)

[ Szerkesztve ]

(#38265) Dinter válasza adrian360 (#38263) üzenetére


Dinter
addikt

Ha magyarul használod és nézed, akkor igen, de én azért is jobban szeretem az angolt, mert ott sokkal jobb szakértők vannak, és okosakat is tudnak mondani.

(#38266) Ryder1 válasza Dinter (#38265) üzenetére


Ryder1
senior tag

Így van. Fordítással semmi baj, de a magyar közvetítés színvonala messze elmarad az angoltól. Esélyes, hogy magyarul csak azok nézik, akik nem tudnak elég jól angolul.

(#38267) Solad válasza bucketb0b (#38264) üzenetére


Solad
őstag

Némi józan ész: az ellenfél csapatában öt, míg a tiedben négy változó van. Vajon hová fog többször problémás játékos kerülni? Igen az ellenfélhez (mert azt ugye nem feltételezzük hogy 50%+ a "hülyék" aránya).
Ha hosszú távon a te csapatodban van többször az azt jelenti, hogy te magad vagy a problémás.

Ezen nincs mit ragozni, a számok makacs dolgok. Minden további gond a te problémakezelésedből és kommunikációdból fakad.

Szvsz jobb ha nem is válaszolz, reagálni tuti nem fogok további parttalan vitát generálva, de jobb lenne mindenkinek - főleg neked - ha a fentieket belátnád.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38268) bucketb0b válasza Solad (#38267) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nyilván én vagyok a helikopter ha a csapattársaim feedelnek oké vagy ha meghal a jungles a jungleben :C
Kár, hogy a számok nem adják vissza a dolgokat és csak számok maradnak ;)

(#38269) hugi0 válasza Noddy (#38138) üzenetére


hugi0
őstag

Nem, ez igaz.
Viszont en ezt mar 5 evvel ezelott orvosoltam volnna:
A frissítés állapotát jelző sáv

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38270) hugi0 válasza Solad (#38267) üzenetére


hugi0
őstag

Vannak emberek akik beismerik, hogy alig tudnak valamit, es megis okosnak, inteligensnek tartjak oket masok.
Vannak olyan emberek akik tudjak magukrol, hogy mindent tudnak, masok megis lehulyezik oket.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38271) Noddy válasza bucketb0b (#38268) üzenetére


Noddy
senior tag

Pont az, hogy a számok visszaadják azt amiről beszélsz. Tahó módon viselkedsz a csapatodban, plusz indokolatlan halálozásokkal feedeled az ellenfelet, de közben közben te panaszkodsz a trollokra és feederekre... Persze a számokat magyarázhatod és köthetsz meséket hozzá, hogy éppen miért feedeltél és miért trollkodtál és rontottad a csapatod morálját, de attól a tény az tény, hogy feedeltél, trollkodtál és rontottad szándékosan a csapatod morálját. Ha a háromból már egyen is képes vagy változtatni elhiheted, hogy javulni fognak a dolgok.

hugi0
A játékosok mindig jobban tudják, hogy mi a hiba és mit kellene javítani... tessék rendesen megírni a bugreportokat és akkor ők is tudják, hogy mi a baj. Néhány tesztelő nem talál meg annyi hibát mint néhány millió játékos.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38272) bucketb0b válasza Noddy (#38271) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ti szoktátok mondani, hogy a normalt nem kell komolyan venni akkor amiket lenyomtak ott miért vegyem komolyan valamennyire is ?! ;)
Minden kört úgy indítok, hogy meg akarom nyerni, de ha ő paraszt és többszöri kérés után is az marad a körben akkor pont azt kapja meg tőlem, ilyenekért nem fogok küzdeni. Direktbe nem feedeltem és sosem teszem, hogy megyek előre majd feedelek, ilyenkor csak leszarom a kört, split pusholok és ha meghalok meghalok ez van. Ilyen hülyékért akik nem fogják fel, hogy ne vigyék a farmot előlem mikor pontosan tudják, hogy akkor járnak a legjobban ha viszem pont nem fogok hajtani, majd talán egyszer rájön, hogy miért ;)
Addig amíg nem láttad mi volt a körben megint csak találgattok, meg próbálsz okoskodni miért engedtem el a kört "mert csak mentegetőzök meg kifogásokat keresek" szerinted, aranyos.

[ Szerkesztve ]

(#38273) LLaci89 válasza Noddy (#38271) üzenetére


LLaci89
tag

Felesleges neki szerintem bármit is mondani, miden low elo játékos profi lehetne, ha nem kapna mindig szar csapatot ;] . És a kedvenc részem az, hogy másokat szid, hogy mekkora trollok és tudatlanok, pedig ő a legnagyobb tudatlan paraszt.

És én mostantól egyszerűen csak ignorolom miden hozzászólását szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#38274) bucketb0b válasza LLaci89 (#38273) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tudatlan ja :D játszanánk vagy kettőt lehet megváltozna a véleményed ;)

(#38275) rongyi válasza bucketb0b (#38274) üzenetére


rongyi
aktív tag

Vagy felveszed valamelyik meccsed, felpakolod youtubre és kész. Feketén fehéren ott lesz minden :)

(#38276) bucketb0b válasza rongyi (#38275) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sajnos az internetem nem teszi ez lehetővé :(
tudom tudom.. megint csak a kifogások.

(#38277) Dinter


Dinter
addikt

Nightbluet épp most ölték meg a farkasok a streamjén :D

(#38278) Dinter


Dinter
addikt

Szerintetek még mindig jók a sated devourer junglerek mellett a régiek? Itt pl. konkrétan Amumura gondolok.

(#38279) HoaryFox válasza Dinter (#38278) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én néhanapján szoktam vinni, jól lehet vele gankelni (Q-val elcsíped ADC-t / topost / midest), csak kell is hozzá a csapat, egyedül nem nagyon tudja hozni a meccset, de ha egy jó csapat van vele, akkor nagyon is jól is lehet használni. :K

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38280) Cyberneko válasza Dinter (#38277) üzenetére


Cyberneko
tag

"Noob idiot! Uninstall lol, now! Go play tetris!"
:)

(#38281) HoaryFox válasza Dinter (#38277) üzenetére


HoaryFox
őstag

Előfordulnak a failok még a legjobbakkal is :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38282) Beni97 válasza HoaryFox (#38281) üzenetére


Beni97
őstag

Mint pl valamikor az egyik lcs meccsen smite helyett flasheltek. Nem tudom melyiken de max 1 hónapja volt

[ Szerkesztve ]

(#38283) hugi0 válasza Beni97 (#38282) üzenetére


hugi0
őstag

Most csutorotkon is volt fail flash (LCS).

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38284) Beni97 válasza hugi0 (#38283) üzenetére


Beni97
őstag

A mostaniról nem tudok. Most csak az UOL meccseket néztem.

(#38285) hugi0


hugi0
őstag

C9 feltamad ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38286) Dinter válasza hugi0 (#38285) üzenetére


Dinter
addikt

Saintvicious nagyon okos amikor másik meccsről kell beszélnie, úgy tűnik a sajátjával már nem annyira ez az. Ennek ellenére szeretem hallgatni, és igaz hogy első helyen vannak, de ez a meccs nem nagyon sikerül.

Nem lepődnék meg ha Vayne innen lecarryzné.

[ Szerkesztve ]

(#38287) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#38285) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem.

Amúgy Saint már nem játszik a Gravitybe. :F :F :F

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38288) kenwood válasza Dinter (#38278) üzenetére


kenwood
veterán

Ez szintfuggo is.
Kha Zixet pl azert nem latsz LCS-en,mert az igazi erejet az adja,hogy a wardolatlan helyeken 1 hiteled az egyedul kolbaszolo jatekosokat.
Lcs-en ilyenre nem nagyon lesz lehetoseged,es onnantol tfben semmit nem er.
Amu nagyon jo,es vegre nem fel ora megolni vele egycampet.
Ot talan azert mellozik magasabb szinteken,mert egy skillshotot kell elkerulnie az ellennek,es mar nem tudsz mit csinalni.
Alacsonyabb elon nagyon eros karakter,foleg ha van meg 1-2 aoe ultis a csapatban.
Egyik kedvenc junglerem.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38289) sutyesz96 válasza kenwood (#38288) üzenetére


sutyesz96
őstag

Amumu tényleg nagyon erős tud lenni egy jó team mellett. Többek között ő is az egyik mainem. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#38290) kenwood


kenwood
veterán

Uol vs EL [link] Nagyon jo meccs volt.Csacsinak volt par meglepo hibaja,es melle tobb egeszen zsenialis megoldas is.Szegeny twitch ... Kikis nagy spiler, de potolhato.Ha PoE menne el,kb. vege is az Uolnak.Nem sok jobb jatekos van nala a vilagon.Ha van egyaltalan.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38291) Dinter válasza ClydeBeka2 (#38287) üzenetére


Dinter
addikt

Nem is coach, hanem alapító, de ahogy a videóiban beszél róla, úgy veszem észre, hogy elég sok befolyása van a pickekre és a stratégiára.

[ Szerkesztve ]

(#38292) Zivos válasza Devas (#38261) üzenetére


Zivos
tag

Csak nem a Taurira gondolsz :-)? Ott játszom és meg lehet oldani simán. Általában 18-20 között kezdődnek a raidek és mindenki tudja, aki akar online van. Jó, egy-egy klán mondjuk 40-50 emberből áll, de azért megvan az a 10-15 játékos aki állandó online van. Eredeti teljesen más, ott inkább fanatikusok vannak, ott elég a kevesebb tag is. A LFG raidek olyanok is, senkinek nem kívánom. Pár éve már GDKP rendszer megy, azaz goldért veheted a kiütött itemeket, a végén meg elosztják a tagok egymás között a pénzt. Ekkor senki nem akar kilépni, mindenki komolyabban veszi, mert a pénz osztás a végén van, ha előbb kirúgnak/kilépsz semmit nem kapsz. Ez mondjuk megfelel a rankednek, a LFG meg a normálnak.

(#38293) Zivos válasza Ryder1 (#38266) üzenetére


Zivos
tag

Kinek a pap, kinek a papné. Én még az írott angol szöveggel elvagyok, de a beszédnél esélyem sincs, tehát ezért sem jöhet szóba az angol nyelvű közvetítés. Nekem nagyon tetszik Pierce közvetítése, nem kell ezt a játékot komolyan venni :-). Az újak is kezdenek idomulni, mondjuk az erős hogy ha a chatre akarsz írni az havi 5$, de eddig sem írtam. A tárgyak megnevezése: Ha az angolt szoktad meg zavaró, de vagy megszokod a magyart, vagy maradsz az angol kommentárnál.

(#38294) kenwood


kenwood
veterán

Annyi a kulonbseg a magyar es az angol nyelvu kozott,
hogy a magyart jo jatekosok kozvetitik,az angolt pedig olyan jo jatekosok,akik nagyon komoly kommunikacios tesztek,majd kepzesek utan kaptak meg a mikrofont.
Itthon erre nincs igeny/penz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38295) hugi0 válasza kenwood (#38294) üzenetére


hugi0
őstag

Abban biztos vagyok, hogy a magyar kozvetites azert volt mert szerettek csinalni.
- ugy csinaltak ahogy akartak.

Ez mara megvaltozott, munkahely lett belole.
- vannak pozitiv, illetve negativ eredmenyei ennek a valtozasnak.

"Itthon erre nincs igeny/penz."
Ha jol tudom kaptak kepzest is es penzt is.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#38296) marked one94


marked one94
őstag

Yasou-nak miért szokták az E spell-jét maxolni? Néztem Voyboy-t meg még valakit és mindketten az E betűt maxolták utána a Q. :F

You'll Never Walk Alone

(#38297) Noddy válasza hugi0 (#38295) üzenetére


Noddy
senior tag

"Ha jol tudom kaptak kepzest is es penzt is."

És sokat is javult ahhoz képest ami volt. Ezt a javulást jó volt látni.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#38298) ClydeBeka2 válasza Dinter (#38291) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem te kicsit le vag maradva :P Már a Coastban van, semmi köze a Gravityhoz :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#38299) Dinter válasza ClydeBeka2 (#38298) üzenetére


Dinter
addikt

Igen, én is megnéztem, ezért nem értem. Videóiban így úgy beszél a Gravityről, mintha még mindig a saját csapata lenne. Plusz azt mondta, hogy nem akar mélyebben a stratégiáról beszélni, mert már ellopták tőle, ez GV meccs elemzésénél történt.

marked one: valamelyik streamer mondta, hogyha lv1-en pusholni akar Yasuoval, akkor E-re rak, gondolom ugyanez lehet az oka.

[ Szerkesztve ]

(#38300) ClydeBeka2 válasza kenwood (#38294) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ha Pierce jó játékos, akkor én most abbahagyom a lolt... :DDD

Amúgy "angol" kommentátorok pl. Na-ből. Kobe - Volt profi játékos a CLG-ből.
Phreak - Dia1es volt tavaly, Starcraft pro.
Deficio - 2 éve a CW supportja volt.
Krepo - Profi support volt.

Szóval azért kérlek ne túlozzunk. :DDD

Ui.: Nem láttam, hogy ott is ott van, hogy jó játékosok, de mostmár itthagyom hátha valaki nem tudta ezeket :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.