Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) Bowser válasza CraBByzzz (#48000) üzenetére


Bowser
aktív tag

MMR függő.

Amikor nekem nagyon leromlott Plat 3-asként Silver 1-2 csapattársakat kaptam. Ez sajnos ilyen.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#48002) Imilenni válasza CraBByzzz (#48000) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem vagy ezzel egyedül.

Press "F" to pay respects.

(#48003) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Ha valaki erős ellenfelekkel játszik, akkor az olyan szinten van. Kijavítja magát a matchmaking, felesleges miatta panaszkodni ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48004) Plata válasza Kanczy (#48003) üzenetére


Plata
félisten

Hát én csak randomot játszottam.De az ellenfél végig veszekedett így volt egy egész jó csatám,elég hamar feladták sajna.Viszont talán kezdek bele tanulni Ivern-be.

Ivern állati nagy pofa,túlságosan mókás és bohókás.az ember szívesen elszórakozna vele csak úgy,de hát harcolni is kell néha.

[ Szerkesztve ]

(#48005) Plata válasza Plata (#48004) üzenetére


Plata
félisten

Az alfa kliens kicsit bugos.
S-t kaptam Ivern-el és azt írta gratulálunk kaptál egy kulcstöredéket,ló túrót,egy ládát kaptam.
És egy egész jó skin volt benne.

(#48006) Beni97


Beni97
őstag

Nagyon tetszik az alfa kliens. Nem csak kinézetre de hang effekt szinten is. Főleg a champ select az ami rohadtul tetszik. Nagyon jó, hogy vissza hozták hogy ha bannolunk/pickelünk dumál a champ. Ami úgy negatív benne, hogy nem egyből rakja be a masteribe az 5 pontot az adott mesterségre hanem már nyomni is kell a shiftet hogy rárakja egyből az 5-öt. Ez nem nagy baj, csak én megszoktam hogy gyors végigkattintom. Hibát még nem találtam, bár csak 1 meccset játszottam.

(#48007) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Visszavonult Yellowstar, a második kedvencem, és (szerintem) legnagyobb hatású support a játék történetében. Csodálatos karrier volt :K :C

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48008) kenwood válasza Kanczy (#48007) üzenetére


kenwood
veterán

Nagyon jo jatekos.
Sajnalom,hogy nem tudott beilleszkedni a TSM-be.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#48009) Yodamest


Yodamest
addikt

A lol támogatja teljes mértékben a 21:9-et? Valaki játszik így esetleg?

(#48010) winfos válasza Yodamest (#48009) üzenetére


winfos
tag

Én játszottam és igen támogatja teljes mértékben.

(#48011) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Nem bírtam végül a véremmel és megvettem Swaint. Nagyon szimpatikus karakter volt eddig is, de most, hogy mentem is vele pár gamet teljesen beszippantott. Butuskák az én szintemen nem ismerik, eléggé alulértékelik. Mindjárt végzek a melóban és megyek is haza gyakorolni. :)

(#48012) Beni97


Beni97
őstag

Ahogy nézem most nb3 streamjét elég vicces lesz a jungle. :D

(#48013) Kanczy válasza Beni97 (#48012) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Most épp 1000+ ad-ja van Rengarral, és 1600-at kritel ultival :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48014) Solad


Solad
őstag

17"-ról 24-re váltottam. Basztikuli nem látom át a kijelzőt :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#48015) Beni97


Beni97
őstag

Na ki mit nyitott? Nekem most valahogy nem sikerül olyat nyitnom, ami tetszene. :(

[link]

(#48016) Evil Snowman válasza Beni97 (#48015) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

(#48017) csoki46 válasza Evil Snowman (#48016) üzenetére


csoki46
aktív tag

Ryze, Gragas, Garen még tetszik is :)

(#48018) Evil Snowman válasza csoki46 (#48017) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az a Brand minden fillért megér hidd el nekem. ;)

(#48019) Plata válasza Beni97 (#48015) üzenetére


Plata
félisten

Ezeket hol találtátok? Nekem nincs.

(#48020) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Emberek vs. MI: Vesszőfutás játékmódot próbáltátok? Kinek mi a rekordja?
Nálam volt 100, 70, 56, 50 és elbuktuk mind, pedig nem gagyi userekkel dobott össze.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#48021) Beni97 válasza Plata (#48019) üzenetére


Beni97
őstag

Hát ha nem alfa kliensben nézed akkor a bolt és a láda menüpont között.

(#48020) Darko_addict: Én ott mind a 2 opciót próbáltam, amin lehet állítani a nehézséget azt egyszer 100 és egyszer 30-on (ezt random dobta be mert nem volt megegyezés) és ezeket elbuktuk. A másikon is 2-őt mentem ott 1-et nyertem. Nagyon vicces mod de rohadt nehéz. Egyszer elkapnak akkor ne számíts arra, hogy el tudsz menekülni :DD :DD

(#48022) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Most először kaptam ilyen akcióból jó skint, és a Tahmot meg is vettem (fix, hogy a következő két hónapban kap egy új skint ;] )

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48023) Sordoran


Sordoran
addikt

Nekem is egész jókat adott a bolt, de a többség vagy nem mozgat meg annyira, vagy a kedvezmény kicsi rá. Egyedül (miután megveszem ip-ért a hőst) 70% kedvezménnyel a Firecracker Jinx skint veszem majd meg. Ennyiért megéri. A már korábban kinézett Bewitched Nidalee és Kitty Cat Katarina pedig vár még egy évet, most kell az RP Elementalist Lux-rá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48024) Plata válasza Beni97 (#48021) üzenetére


Plata
félisten

Köszönöm,sajna nekem csupa vackot adott. :(

(#48025) csoki46 válasza Evil Snowman (#48018) üzenetére


csoki46
aktív tag

Valahogy nagyon nem tetszik, Zombie brand az igazi :)

Kanczy ez a legjobb blitz skin, irigy vagyok!

(#48026) Imilenni válasza Plata (#48024) üzenetére


Imilenni
addikt

Cserélhetnénk :D
Csak olyanokat adott szinte akikre már van skinem ._.

Press "F" to pay respects.

(#48027) Kanczy válasza Plata (#48024) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A Shockblade Zed és a Project Lucian minden, csak nem vacak :P

csoki: Gondolkozom, hogy ráköltsek 200 RP-t, de már van iBlitz-em, szóval valsz. nem fogok :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48028) FoLey-v válasza Kanczy (#48022) üzenetére


FoLey-v
addikt

Vedd meg a taric skint is úgy nem fog buzisan kinézni. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#48029) Plata válasza Kanczy (#48027) üzenetére


Plata
félisten

Lux Ziggs Mf vagy Karthus skin jobb lett volna.
Zed és Lucian nem érdekel.

(#48030) HoaryFox válasza Beni97 (#48015) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nekem is most olyan "meh"

Van skinem, van skinem, elmegy, elmegy, van skinem, van skinem 3 is :D

Szerk.: A Headhunter Cait-et azért megveszem :)

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#48031) Kanczy válasza FoLey-v (#48028) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Már megvan a rózsaszín, annál úgysem lehet férfiasabb semmi ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48032) csoki46 válasza Kanczy (#48027) üzenetére


csoki46
aktív tag

Vedd meg és hajítsd el az iBlitz-t az annyira gagyi a hideg ráz tőle :D

(#48033) FoLey-v válasza Kanczy (#48031) üzenetére


FoLey-v
addikt

:DDD

Hát semmi jó nem jött nekem,most reménykedtem egy akciós jhin skinre. :O

Van Kapus Blitzcrank és iBlitcrank skinem hozzá szóval nem kell buum buum. Rek'sai-t még fontolgatom. :D

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#48034) Evil Snowman válasza csoki46 (#48032) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Hát nem tudom. Engem az iBlitz mindíg egy terhes nőre emlékeztet. :DDD

(#48035) FoLey-v válasza FoLey-v (#48033) üzenetére


FoLey-v
addikt

Letojom inkább ezt vettem meg hőssel együtt ez tetszik is. :C ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#48036) Kanczy válasza FoLey-v (#48035) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem is értem, mi tetszik benne :P ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48037) FoLey-v válasza Kanczy (#48036) üzenetére


FoLey-v
addikt

Régóta akartam már,mert dögös ez a skin csak nem volt rá lehetőségem. ;] :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#48038) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Ha valakinek hiányzik a régi lore, mint nekem, annak itt (bár angolul) összefoglalta egy redditor :C :K

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48039) Beni97


Beni97
őstag

Elméliteleg kapunk egy ikont ha játszunk legalább egy meccset a boostolt botok ellen.
Én most játszottam még ezzel is amiért ugyan azt az ikont írja. Az lehet, hogy máshogy fog kinézni?

(#48040) Sordoran válasza Beni97 (#48039) üzenetére


Sordoran
addikt

A linkelt játékért az ott mutatott minion ikont kapod meg, míg ha Doom bots meccset nyersz (legalábbis én úgy tudom, hogy meg is kell nyerni), akkor egy Devil Teemo ikont kapsz majd.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48041) Beni97 válasza Sordoran (#48040) üzenetére


Beni97
őstag

Értem, köszi.

(#48042) Sordoran


Sordoran
addikt

Hát ez a Teemoing nem egyszerű menet, vagyis ennél könnyebbre számítottam. Az egy dolog, hogy 4ből 4 lose, de mindegyik szinte a rossz csapat összetételen megy el. A TP+smite kombó mondjuk nekem se jutott volna eszembe magamtól, de az, hogy nem hozok közelharciakat adja magát. Mégis ilyen csapattársakat kapok: Gnar, Lee Sin, Rengar, IV. Jarvan stb. Ráadásul a Rengar elment egy hegysárkányt begyűjteni, a Jarvan is a jungelt járta és farmolta, eszem megáll. :F SoloQ-ban elég necces a dolog, csapatba biztos könnyű lenne, én se vagyok atom játékos, de legalább olyan hőssel megyek ami hasznos.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48043) Kanczy válasza Sordoran (#48042) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem ezt koordináció nélkül nemigen lehet megcsinálni. Túl durván pusholnak a botok, és mindent ki kell kerülni, amit nyomnak, mert kb. instagibelnek :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48044) winfos válasza Sordoran (#48042) üzenetére


winfos
tag

Én megfejtettem mi a baj, legalábbis nálam így volt.

3-at mentem 3 win, aztán még 2-öt ami sima loose, még teemo se idéződött meg, nem is értettem.

Aztán vettem észre hogy az utolsó 2 game-nél ilyen lvl 10 játékosokat kaptam.
Mivel ez Coop vs AI ezért ugye ez is lvl 5-től játszható.

Magyarul olyan játékosok akik még az alap játékot se ismerik.

[ Szerkesztve ]

(#48045) Sordoran válasza winfos (#48044) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt nem nézem, ki hanyas, de 18 mindenki megvan, mert a masteryket látom töltőképen. De most is mentem egyet, bepickelik Aatrox-ot és írja jg, mondom nem kell jg, mire leírtam már pickelve lett egy Yasuo és egy Katarina is. Erre írom, mind1, úgyis vesztünk (én voltam Lux-al, és volt egy Graves még). Ezek után számomra csoda módon eljutottunk 15. percig, igaz 2 inhib már be volt döntve. Yasuo first time volt itt (de 2 éve már volt, tehát nem tapasztalatlan játékos), az Aatrox meg ezek szerint azt se tudta mire jelentkezett. Kezdem elveszíteni a reményt. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48046) Kanczy válasza Sordoran (#48045) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Na igen, de 18 és 30 között végtelen a különbség :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48047) Sordoran válasza Kanczy (#48046) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez így igaz, lehet kicsit balanszolni kéne azért ezt a módot. :U Haverommal egyszerre kezdtük játékot, de engem jobban lekötött, ő még most sincs 30, és ritkán is játszik nagyon, de erre a módra vissza akar nézni. Hát szegény nem tudom mennyire fog sikerrel járni, mert még nekem is szenvednem kell, már 6ból 6 lose. :DDD Jó igaz, hogy rajtam nem múlik ezeken (legalábbis ha klónoznám magam, letudnám ütni magammal), de vagy haverokkal, vagy más csapattársakkal lehet lecsapni, akik szintén tudják mi ez. Minden eddigi próbán volt olyan, aki azt se tudja mi ez.
Legalább gyakorlok Jinx-el, nagyon jól lehet vele minion wave-eket szedni, és a végén ha már összeállnak a botok, a splash dmg hatalmas. Csak sajna ha rád néznek már halsz is rögtön. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48048) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Nekem ez az első szezonom.
Sokan villogatják az lvl 6 és 7-es jelvényüket játék közben, de a töltőképernyőn a játékoskártyán ez nem jelenik meg náluk. Tán szezononként kell újra elérni a szintet?

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#48049) Kanczy válasza Darko_addict (#48048) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezt még nem tudjuk, ebben a szezonban vezették be a mastery-t :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48050) Zolly444 válasza Darko_addict (#48048) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Csak a saját csapatod jelvényeit látod. Az enemy játékosainak csak akkor, ha villogtatja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.